Автор Тема: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...  (Прочитано 4138 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Astronaut

  • Гість
Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« : Березня 16, 2015, 11:38:47 11:38 »
Я знову ж таки не розумію, в нас тут що, війна з Росією, чи "тутсі вбивають хуту"?

Цитувати
Президент Украины Петр Порошенко внес в Верховную Раду законопроект об обращении парламента к Генеральному секретарю ООН и Совету безопасности ООН по поводу отправки в Донбасс миротворческого контингента. Соответствующий проект под №2379 зарегистрирован сегодня в парламенте. Текст законопроекта на сайте Верховной Рады на данный момент отсутствует. Ранее Порошенко отмечал, что проект закона нуждается в ратификации парламентом и после этого он обретет статус официального обращения, с которым Украина обратится к Генеральному секретарю ООН и в Совет безопасности ООН.

Посилання.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #1 : Березня 16, 2015, 11:59:03 11:59 »
смотря какие миротворцы

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #2 : Березня 16, 2015, 12:03:59 12:03 »
Озброєні до зубів миротворці. А шо?

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #3 : Березня 16, 2015, 12:28:19 12:28 »
если бы "Запад" был согласен на рашен зольдатен в качестве мифических миротворцев то нам бы не дали 17миллиардов.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #4 : Березня 16, 2015, 12:55:48 12:55 »
если бы "Запад" был согласен на рашен зольдатен в качестве мифических миротворцев то нам бы не дали 17миллиардов.

суперечлива думка.  Як дають, так і відмовити можуть.


Astronaut

  • Гість
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #5 : Березня 16, 2015, 02:04:19 14:04 »
если бы "Запад" был согласен на рашен зольдатен в качестве мифических миротворцев то нам бы не дали 17миллиардов.
При чем тут милиарды? Вопрос по сути. Я тоже не курил устав ООН, но мне каєцца, что миротворцы это совсем другая песня.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #6 : Березня 16, 2015, 02:15:02 14:15 »
Петя - вєлікій ігрок і комбінатор. Як не грає - все хуйлу в масть карту кладе. Замороження конфлікту і створення сіроі зони на територіі Украіни - саме те, що хоче Москва.
If you are going through hell, keep going.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #7 : Березня 16, 2015, 02:20:38 14:20 »
На миротворцев из засрашки ООН не согласиться... Но хуйло знает что сольдат НАТО просто так убивать нелзя, но миротворцев из стран НАТО да. Верю, что после длынных переговоров он согласится на миротворцев из европейских стран НАТО и будет их убивать. Следующая многоходовочка.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Astronaut

  • Гість
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #8 : Березня 16, 2015, 02:35:42 14:35 »
Речь не о рос. "миротворцах" - понятно они пойдут нах. Я понял, только меня одного, значит, смущает сам факт в принципе.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #9 : Березня 16, 2015, 02:42:08 14:42 »
Все тому що офіційно це не війна а внутрішньоукраінський конфлікт. Такий підхід до проблеми вигідний усім крім Украіни.
If you are going through hell, keep going.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #10 : Березня 16, 2015, 02:47:09 14:47 »
Речь не о рос. "миротворцах" - понятно они пойдут нах. Я понял, только меня одного, значит, смущает сам факт в принципе.

а що В ПРИНЦИПІ?
сил воювати проти кацапії в нас немає
тому будь-який варіант не воювати для нас вигідний

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #11 : Березня 16, 2015, 02:57:47 14:57 »
Петя - вєлікій ігрок і комбінатор. Як не грає - все хуйлу в масть карту кладе. Замороження конфлікту і створення сіроі зони на територіі Украіни - саме те, що хоче Москва.

Чому ж" замороження"?  Судячи з усього їде  підготовка до великого і потужного наступу - коридор до криму це  очевидна і першочергова  потреба хуйлят. Незрозуміла позиція Заходу про постачання зброї лише грає на хуйла.  Миротворці - це лише кістка яку гризе Захід і ми, поки хуйло готується до наступу.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #12 : Березня 16, 2015, 03:06:12 15:06 »
Речь не о рос. "миротворцах" - понятно они пойдут нах. Я понял, только меня одного, значит, смущает сам факт в принципе.

а що В ПРИНЦИПІ?
сил воювати проти кацапії в нас немає
тому будь-який варіант не воювати для нас вигідний

ну так недовго і до капітуляції...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #13 : Березня 16, 2015, 03:12:06 15:12 »
а що В ПРИНЦИПІ?
сил воювати проти кацапії в нас немає
тому будь-який варіант не воювати для нас вигідний
ну так недовго і до капітуляції...

ну капітулювати ще занадто рано
поки що є можливість ЧЕКАТИ

Astronaut

  • Гість
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #14 : Березня 16, 2015, 04:11:56 16:11 »
Речь не о рос. "миротворцах" - понятно они пойдут нах. Я понял, только меня одного, значит, смущает сам факт в принципе.
а що В ПРИНЦИПІ?
сил воювати проти кацапії в нас немає
тому будь-який варіант не воювати для нас вигідний
Тактично так. А далі?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #15 : Березня 16, 2015, 04:20:18 16:20 »
Тактично так. А далі?

ми не можемо передбачати майбутнє
зараз головне - послаблення кацапії
якщо вона не послабне досить значно - нам піздєц

зі не можна вважати що обов'язково все буде добре  може бути дуже погано

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #16 : Березня 16, 2015, 04:32:20 16:32 »
а какие варианты решения существуют?
давайте озвучивайте свои мысли/предложения

критиковать по любому поводу любой умеет но всё сводится к банальному - "хочу чтоб по моему, но не знаю как...."

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #17 : Березня 16, 2015, 04:33:08 16:33 »
а какие варианты решения существуют?
давайте озвучивайте свои мысли/предложения

ну ГЛОБАЛЬНО варіантів два - виграти або програти

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #18 : Березня 16, 2015, 04:34:56 16:34 »
а какие варианты решения существуют?
давайте озвучивайте свои мысли/предложения

ну ГЛОБАЛЬНО варіантів два - виграти або програти

это не варианты, это результаты некоторых телодвижений (как дипломатических так и военных).

Astronaut

  • Гість
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #19 : Березня 16, 2015, 05:39:39 17:39 »
а какие варианты решения существуют?
давайте озвучивайте свои мысли/предложения
критиковать по любому поводу любой умеет но всё сводится к банальному - "хочу чтоб по моему, но не знаю как...."
А что критика в принципе запрещена? Я вроде бы не давал повода для "бутусовщины".

Варианты есть: признавать Россию агрессором, усиливать санкции, если надо реформировать совбез ООН, выдавливать ее на обочину цивилизованного мира. Дипломатам поднимать жопу и ездить договариваться с теми кто нам сочувствует и верит. а не признавать конфликт внутри страны.
« Останнє редагування: Березня 16, 2015, 05:41:31 17:41 від Astronaut »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #20 : Березня 16, 2015, 05:48:06 17:48 »
Західні медія і політики називають те. що відбувається - Crisis in Ukraine або war in Ukraine. Крім друга Джона М. ніхто не каже Russian war/aggression against Ukraine.  :smilie2: :smilie2: :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #21 : Березня 16, 2015, 06:21:53 18:21 »
Не зрозумів. А що, треба оголосити війну Росії? Ну попре ботан на гопника, і що? Зразу стане першим на районі? Це самогубство для ботана.

Зрозуміло що несправедливість давить, але життя само по собі несправедливе. Спочатку треба хоча би записатися в тренажерний зал, і прокачатися. А до тих пір, треба бігати до поліцейського, і тикати пальцем на гопника (тобто прикриватися тим хто сильніший).

Astronaut

  • Гість
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #22 : Березня 16, 2015, 06:26:01 18:26 »
Не зрозумів. А що, треба оголосити війну Росії? Ну попре ботан на гопника, і що? Зразу стане першим на районі? Це самогубство для ботана.

Зрозуміло що несправедливість давить, але життя само по собі несправедливе. Спочатку треба хоча би записатися в тренажерний зал, і прокачатися. А до тих пір, треба бігати до поліцейського, і тикати пальцем на гопника (тобто прикриватися тим хто сильніший).
Читайте вище.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34298
  • Стать: Чоловіча
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #23 : Березня 16, 2015, 06:33:11 18:33 »
ТС, так ти розтолкуй, це зрада чи перемога ?  :smilie5:

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #24 : Березня 16, 2015, 06:37:58 18:37 »
це?
Цитувати
Варианты есть: признавать Россию агрессором, усиливать санкции, если надо реформировать совбез ООН, выдавливать ее на обочину цивилизованного мира. Дипломатам поднимать жопу и ездить договариваться с теми кто нам сочувствует и верит. а не признавать конфликт внутри страны.
рахую, що наших дипломатів гріх критикувати. Якщо порівняти ресурси України і Росії на дипломатичному, медія і т.д. фронті, то я починаю думати, що дипломати не менші кіборги, ніж десантура. Достатньо порівняти, яка "стурбованність" західного світу була в конфлікті Росія-Грузія, і тепер.
« Останнє редагування: Березня 16, 2015, 06:42:54 18:42 від Nortaga »

Astronaut

  • Гість
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #25 : Березня 16, 2015, 06:55:21 18:55 »
це?
Цитувати
Варианты есть: признавать Россию агрессором, усиливать санкции, если надо реформировать совбез ООН, выдавливать ее на обочину цивилизованного мира. Дипломатам поднимать жопу и ездить договариваться с теми кто нам сочувствует и верит. а не признавать конфликт внутри страны.
рахую, що наших дипломатів гріх критикувати. Якщо порівняти ресурси України і Росії на дипломатичному, медія і т.д. фронті, то я починаю думати, що дипломати не менші кіборги, ніж десантура. Достатньо порівняти, яка "стурбованність" західного світу була в конфлікті Росія-Грузія, і тепер.
Порівняли ... Грузію з Україною. "Ресурсу" того, дипломатичого і інформаційного в нас вистачить. Це не нафта, не зброя. Треба діяти. Ось моя думка. І "стурбованість" не заслуга дипломатів аж ніяк. Невеликою мірою принаймні. І певним чином саме тому що вже була Грузія і Придністров'я. Як не цинічно це виглядає.

Astronaut

  • Гість
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #26 : Березня 16, 2015, 06:55:56 18:55 »
ТС, так ти розтолкуй, це зрада чи перемога ?  :smilie5:
:smiley23:

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #27 : Березня 16, 2015, 07:41:20 19:41 »
Порівняли ... Грузію з Україною. "Ресурсу" того, дипломатичого і інформаційного в нас вистачить. Це не нафта, не зброя. Треба діяти. Ось моя думка.
та зрозуміло, що треба постійно діяти, щоб на заході не розслаблялися. Але Росія постійно може підкидати то Венгрії, то Греціі і Італії, то правим в Франції. Тобто, теж має ресурси, які не порівняти з ресурсами України.

Але... от приклад, із свіжого:

Цитувати
Канцлер ФРГ Ангела Меркель заявила в Берлине, что Германия и ее союзники не успокоятся до тех пор, пока Крым не будет возвращен Украине.

"Сегодня - день, когда мы должны помнить о незаконной аннексии Крыма. Мы не должны забывать, что этот акт поставил под угрозу послевоенный порядок в Европе. Мы не успокоимся до тех пор, пока не будут полностью восстановлены суверенитет и территориальная целостность Украины", - сказала Ангела Меркель, выступая перед прессой после встречи с президентом Украины Петром Порошенко.

http://www.bbc.co.uk/russian/rolling_news/2015/03/150316_rn_merkel_sanctions_russia?SThisFB&fb_ref=Default

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #28 : Березня 16, 2015, 09:08:32 21:08 »
что вообще происходит в мире "под ковром" - хрен пойми

Astronaut

  • Гість
Re: Які миротворці? Прокоментуйте. Шо за ...
« Reply #29 : Березня 16, 2015, 10:33:11 22:33 »
что вообще происходит в мире "под ковром" - хрен пойми
(click to show/hide)
Нічого дивного. Вони ж "ні прі чьом" - як завжди. Вигадають нову гібридну концепцію, якщо досі не вигадали. А миротворці це для всіх наявна ознака того, що в країні не все гаразд. І лапті будуть продовжувати свою інформаційну війну. Їм вигідно щоб у нас було негаразд. А журноламери вже й понесли: Ах мовляв змінили ставлення що ж тепер буде? Тьху!
:fp