Автор Тема: Кицюню, а що тоді ти тут робиш? (переношу з тематичної гілки розмову)  (Прочитано 19257 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Ситуація з котом виглядає приблизно таким чином:

живете ви собі в гуртожитку, такому "класичному". І всі знають про його вади: і про клозет один в кінці коридору, про тарганів на кухні, і про те, що хтось регулярно під"їдає з кастрлюлі борщу, хоча той ще не зварився ... ну і багато-багато чого. Разом з тим, живете ви там вже давно і дещо починаєте змінювати. Пофарбували стіни там, склалися - перекрили дах, лампочки повкручували ... ну так як можете, як виходить (адже якась падлюка продовжує тирити борщ, писати на стінах та тирити лампочки).


І тут в гості до вас приїзжає колишні мешканець цього гуртожитку. Ви садите його за стіл, ділитесь новинами та борщем. І тут починається - зайда починає вас вчити життю і показувати на те, що ви і без нього зазвичай знаєте. Але ви спочатку мовчите ввічливо (у нього ж може бути своя думка, ага), потім просите трохи притримати коней, а потім просите з дому.

При цьому зайда є типовим задрипанцем з хрущівки Троєщини, і власне нічим не відрізняється крім того, що йому пощастило свого часу отримати ту хрущівку


Прикро лише, що "комендант" каже мешканцям - ви не ображайтесь на нього, він тепер до нас буде часто ходити, адже прямого порушення чинного законодавства України ця людина не чинить
« Останнє редагування: Березня 17, 2015, 10:17:39 22:17 від monach »
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

Ага...
Ось свіже;

Заїбали ви своїм патріотизмом - проїбали власну країну, а закордон вам у цьом винний.
Менше годинники б по Москві звіряли та перед кацапами плазували - то цього пиздеця б не було.

Сучі потрохи про яких ще понад сто років тому Кониський писав:

А в чем же заключается украинофобия в этом высказывании? Может слова выбраны обидные, но рациональное зерно с моей точки зрения в этом высказывании есть.
Действительно, двадцать с лишним лет страна постепенно теряла свой суверенитет, потакая ворам и популистам. И уж точно в этом виноваты мы сами, не столько в том, что часы по Москве сверяли, сколько в том, что плыли по течению, а течение несло нас в болото.
Вот почему такие "правильные товарищи", рассказывающие как нам сплошь и рядом тут надо жить, как "не гнуться" перед  москалями, как своих русскоговорящих "в стойло ставить", шоб не просрали Вкраину окончательно, вещают ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО из "прекрасного далека"??? Да не пошли бы они на йух, с их "единственно правильным мнением". Ты сука СЮДА ехай, и ТУТ давай свои рекомендации. А эти "советы постороннего" ничего, кроме раздражения не вызывают.

Да это понятно, говорить - не мешки ворочать. Просто это высказывание было приведено как пример украинофобии, нарушения пункта 2 правил. Я нарушения этого пункта в высказывании не увидел.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Ситуація з котом виглядає приблизно таким чином:

живете ви собі в гуртожитку, такому "класичному". І всі знають про його вади: і про клозет один в кінці коридору, про тарганів на кухні, і про те, що хтось регулярно під"їдає з кастрлюлі борщу, хоча той ще не зварився ... ну і багато-багато чого. Разом з тим, живете ви там вже давно і дещо починаєте змінювати. Пофарбували стіни там, склалися - перекрили дах, лампочки повкручували ... ну так як можете, як виходить (адже якась падлюка продовжує тирити борщ, писати на стінах та тирити лампочки).


І тут в гості до вас приїзжає колишні мешканець цього гуртожитку. Ви садите його за стіл, ділитесь новинами та борщем. І тут починається - зайда починає вас вчити життю і показувати на те, що ви і без нього зазвичай знаєте. Але ви спочатку мовчите ввічливо (у нього ж може бути своя думка, ага), потім просите трохи притримати коней, а потім просите з дому.

При цьому зайда є типовим задрипанцем з хрущівки Троєщини, і власне нічим не відрізняється крім того, що йому пощастило свого часу отримати ту хрущівку

Тобто СУП - це той стіл у гуртожитку, а ти його господар.  :lol: :lol: :lol:

Маю пораду - замість підфарбовувати гуртожиток і латати дірки завали його нахєр і збудуй нормальну хату.

А не можеш - жери свій сраний борщ і не запрошуй гостей, бо від подібної гостинності із тим борщем їх виверне.  :gigi: :gigi: :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Треба банити Кошака...Невиправна худобина.ІМХО


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Треба банити Кошака...Невиправна худобина.ІМХО

Підстави?  :eyes: :eyes: :eyes:
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Ситуація з котом виглядає приблизно таким чином:

живете ви собі в гуртожитку, такому "класичному". І всі знають про його вади: і про клозет один в кінці коридору, про тарганів на кухні, і про те, що хтось регулярно під"їдає з кастрлюлі борщу, хоча той ще не зварився ... ну і багато-багато чого. Разом з тим, живете ви там вже давно і дещо починаєте змінювати. Пофарбували стіни там, склалися - перекрили дах, лампочки повкручували ... ну так як можете, як виходить (адже якась падлюка продовжує тирити борщ, писати на стінах та тирити лампочки).


І тут в гості до вас приїзжає колишні мешканець цього гуртожитку. Ви садите його за стіл, ділитесь новинами та борщем. І тут починається - зайда починає вас вчити життю і показувати на те, що ви і без нього зазвичай знаєте. Але ви спочатку мовчите ввічливо (у нього ж може бути своя думка, ага), потім просите трохи притримати коней, а потім просите з дому.

При цьому зайда є типовим задрипанцем з хрущівки Троєщини, і власне нічим не відрізняється крім того, що йому пощастило свого часу отримати ту хрущівку

Тобто СУП - це той стіл у гуртожитку, а ти його господар.  :lol: :lol: :lol:

Маю пораду - замість підфарбовувати гуртожиток і латати дірки завали його нахєр і збудуй нормальну хату.

А не можеш - жери свій сраний борщ і не запрошуй гостей, бо від подібної гостинності із тим борщем їх виверне.  :gigi: :gigi: :gigi:

А жить где на время строительства, а если соседи построятся на том же месте за это время?
По поводу "жери свій сраний борщ" хочу задать уточняющий вопрос: а Вы считаете себя представителем украинского народа или нет? Если да - то это и Ваш "сраний борщ" получается.

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
та срать коту з америки на всіх нас
 :Ignor:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
і шо це за кіт такий, що порівнює себе з Шевченком?

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Кицюню, на борщ тебе ніхто не запрошував. Ти само приперлося
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Не может СУП без Санта-Барбары ...
P.S. А кот распоясался, не умеет себя в рамках держать :(

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Не может СУП без Санта-Барбары ...
P.S. А кот распоясался, не умеет себя в рамках держать :(


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
(click to show/hide)

А жить где на время строительства, а если соседи построятся на том же месте за это время?
По поводу "жери свій сраний борщ" хочу задать уточняющий вопрос: а Вы считаете себя представителем украинского народа или нет? Если да - то это и Ваш "сраний борщ" получается.

Старіна, Ви мудрий чоловік. І розумієте, що у деяких людей немає почуття гумору і складно із асоціативним і образним мисленням.
Щодо життєвої мудрості монаха (ченця - по-нашому  :smilie3:), то порівняння із гуртожитком недоречне. Втім, не знаю, в гуртожитку ніколи не жив. Бо не можу користуватися спільною кухнею і спільною вбиральнею (коти дуже чистплотні і незалежні тварюки  :laugh:)

А борщів у чужій хаті завжди намагаюся уникати, бо потім в очі колотимуть тим борщем - така вже українська звичка.  :smilie2: :smilie7:
« Останнє редагування: Березня 17, 2015, 10:33:17 22:33 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Кицюню, на борщ тебе ніхто не запрошував. Ти само приперлося

Я вгадав причину істерики!  :lol: :lol: :lol:

Це образа СУПу - порівняння його із якимось сраним совєцьким гуртожитком!  :Ganba:
Ми ж в Європу премося семимильними кроками!  :hot:
If you are going through hell, keep going.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Кицюню не істери, ця тема була лише для адмінів. Якщо адміни лишають такого, ольгинського йолопа як ти на форумі, далі - питань немає. Я особисто з клоуном типу тебе тут не залишатимусь :), в мене є чим зайнятись.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
(click to show/hide)

А жить где на время строительства, а если соседи построятся на том же месте за это время?
По поводу "жери свій сраний борщ" хочу задать уточняющий вопрос: а Вы считаете себя представителем украинского народа или нет? Если да - то это и Ваш "сраний борщ" получается.

Старіна, Ви мудрий чоловік. І розумієте, що у деяких людей немає почуття гумору і складно із асоціативним і образним мисленням.
Щодо життєвої мудрості монаха (ченця - по-нашому  :smilie3:), то порівняння із гуртожитком недоречне. Втім, не знаю, в гуртожитку ніколи не жив. Бо не можу користуватися спільною кухнею і спільною вбиральнею (коти дуже чистплотні і незалежні тварюки  :laugh:)

А борщів у чужій хаті завжди намагаюся уникати, бо потім в очі колотимуть тим борщем - такт вже українська звичка.  :smilie2: :smilie7:

але буває гадять в зовсім несподіваних місцях

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Кицюню, на борщ тебе ніхто не запрошував. Ти само приперлося

Я вгадав причину істерики!  :lol: :lol: :lol:

Це образа СУПу - порівняння його із якимось сраним совєцьким гуртожитком!  :Ganba:
Ми ж в Європу премося семимильними кроками!  :hot:

Твій дім - Гамерика.Україну ти продав за шмат ковбасні.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Кицюню не істери, ця тема була лише для адмінів. Якщо адміни лишають такого, ольгинського йолопа як ти на форумі, далі - питань немає. Я особисто з клоуном типу тебе тут не залишатимусь :), в мене є чим зайнятись.

Як казали твої предки - скатєртью дорожка...  :laugh:
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

Старіна, Ви мудрий чоловік. І розумієте, що у деяких людей немає почуття гумору і складно із асоціативним і образним мисленням.
Щодо життєвої мудрості монаха (ченця - по-нашому  :smilie3:), то порівняння із гуртожитком недоречне. Втім, не знаю, в гуртожитку ніколи не жив. Бо не можу користуватися спільною кухнею і спільною вбиральнею (коти дуже чистплотні і незалежні тварюки  :laugh:)

А борщів у чужій хаті завжди намагаюся уникати, бо потім в очі колотимуть тим борщем - такт вже українська звичка.  :smilie2: :smilie7:

Да Бог с ним, с борщом. Подозреваю, что если читаете СУП и пишите на нем, то все-таки частью украинского народа себя ощущаете.
Что бы Вы сделали сейчас на месте президента?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
Кицюню, на борщ тебе ніхто не запрошував. Ти само приперлося

Я вгадав причину істерики!  :lol: :lol: :lol:

Це образа СУПу - порівняння його із якимось сраним совєцьким гуртожитком!  :Ganba:
Ми ж в Європу премося семимильними кроками!  :hot:

Твій дім - Гамерика.Україну ти продав за шмат ковбасні.

Хто кого продав - це ще те питання!  :hot:

Скоріш Україна мене продала за кацапський газ і дружбу народов.  :smilie2: :smilie5: :smilie2: :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Кицюню, на борщ тебе ніхто не запрошував. Ти само приперлося

Я вгадав причину істерики!  :lol: :lol: :lol:

Це образа СУПу - порівняння його із якимось сраним совєцьким гуртожитком!  :Ganba:
Ми ж в Європу премося семимильними кроками!  :hot:

Твій дім - Гамерика.Україну ти продав за шмат ковбасні.

Хто кого продав - це ще те питання!  :hot:

Скоріш Україна мене продала за кацапський газ і дружбу народов.  :smilie2: :smilie5: :smilie2: :smilie5:

Манєчка величі у тебе котику.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
(click to show/hide)

Да Бог с ним, с борщом. Подозреваю, что если читаете СУП и пишите на нем, то все-таки частью украинского народа себя ощущаете.
Что бы Вы сделали сейчас на месте президента?

Важко сказати. Мені здається, він мав би насамперед змінити стиль роботи - додати трохи здорового популізму а-ля Генадій Москаль. Люди мають відчувати в ньому свого - простого, трохи сердитого, рішучого.  У нього та ж проблема, що і у багатьох історичних попередників - недовіра з боку людей. Взагалі, українці не люблять своїм довіряти.
Він наробив вже купу дурниць і відіграти назад не може.
If you are going through hell, keep going.

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
товкти воду в ступі набридло.
по прикладу Одеситки - скажу - на добраніч!
 :Vedy_sebe:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Кицюню не істери, ця тема була лише для адмінів. Якщо адміни лишають такого, ольгинського йолопа як ти на форумі, далі - питань немає. Я особисто з клоуном типу тебе тут не залишатимусь :), в мене є чим зайнятись.

Як казали твої предки - скатєртью дорожка...  :laugh:

Веселись вишиватничку :)

ЗІ: у вас в Ольгіно саме так і кажуть ;)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46858
  • Never give in!
(click to show/hide)

Манєчка величі у тебе котику.

Аж ніяк.
Було три варіанти
 - погодитися з усим тим аниукраїнським лайном в Одесі і не виступати
- боротися проти нього і наразитися на смерть
- подбати про родину і забезпечити майбутнє дітей

Я обрав останнє.
Все просто.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
(click to show/hide)

Манєчка величі у тебе котику.

Аж ніяк.
Було три варіанти
 - погодитися з усим тим аниукраїнським лайном в Одесі і не виступати
- боротися проти нього і наразитися на смерть
- подбати про родину і забезпечити майбутнє дітей

Я обрав останнє.
Все просто.

 :lol:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
(click to show/hide)

Да Бог с ним, с борщом. Подозреваю, что если читаете СУП и пишите на нем, то все-таки частью украинского народа себя ощущаете.
Что бы Вы сделали сейчас на месте президента?

Важко сказати. Мені здається, він мав би насамперед змінити стиль роботи - додати трохи здорового популізму а-ля Генадій Москаль. Люди мають відчувати в ньому свого - простого, трохи сердитого, рішучого.  У нього та ж проблема, що і у багатьох історичних попередників - недовіра з боку людей. Взагалі, українці не люблять своїм довіряти.
Він наробив вже купу дурниць і відіграти назад не може.

Здоровый популизм - это понятно, но на нем далеко не уедешь. Это же стиль общения, а не способ решения проблем. Вон Чавес был в доску свой, но проблем Венесуэлы это не решило.

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!


Аж ніяк.
Було три варіанти
 - погодитися з усим тим аниукраїнським лайном в Одесі і не виступати
- боротися проти нього і наразитися на смерть
- подбати про родину і забезпечити майбутнє дітей

Я обрав останнє.
Все просто.

...став на лижі....

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Аж ніяк.
Було три варіанти
 - погодитися з усим тим аниукраїнським лайном в Одесі і не виступати
- боротися проти нього і наразитися на смерть
- подбати про родину і забезпечити майбутнє дітей

Я обрав останнє.
Все просто.
Feral Cat - смертельний борець з антиукраїнським лайном! :super: