Автор Тема: "Шустер" і цим все сказано...  (Прочитано 4961 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #60 : Березня 21, 2015, 03:47:26 15:47 »
не надеяться на «дядю» - 100% і на тьотю теж

"Міністерство фінансів виділіло 1,25 мільйона гривень на послуги таксі для міністра Яресько. Це того міністра, яка з легкістю обгрунтовує у ВР оподаткування мізерних пенсій, скасування пільг чорнобильцям, заморожування мінімальної зарплатні та мінімального прожиткового мінімуму.

Яресько має кілька власних автівок, задекларувала 2,7 мільйони доларів доходів у 2013 році. Але на таксі можна виділити, бо чому б і ні, ну будуть люди менше їсти, що з того.

Ось воно, українське жлобство з американським паспортом."

https://vk.com/public5525046

Раджу почитати коментарі про настрої українців.

 :lol: Вы бы еще Лайфньюз привели в качестве источника  :smiley23:

Нормальные украинцы на фсбшный ВК не ходят. :smilie1:
Ні, ну там є нормальні пабліки, але конкретно цей - явно русотворний, з провокаційними фейковими новинами і такими ж фейковими коментаторами

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #61 : Березня 21, 2015, 04:51:20 16:51 »
Ні, ну там є нормальні пабліки, але конкретно цей - явно русотворний, з провокаційними фейковими новинами і такими ж фейковими коментаторами
і 450 000 людей досі цього не помітили?
http://www.pravda.com.ua/news/2015/03/16/7061610/
УП теж явно русотворний, з провокаційними фейковими новинами ресурс?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #62 : Березня 21, 2015, 04:59:38 16:59 »
Ні, ну там є нормальні пабліки, але конкретно цей - явно русотворний, з провокаційними фейковими новинами і такими ж фейковими коментаторами
і 450 000 людей досі цього не помітили?
http://www.pravda.com.ua/news/2015/03/16/7061610/
УП теж явно русотворний, з провокаційними фейковими новинами ресурс?

УП ще те гі..но.
З неупередженою, неджинсованою журналістикою  в Україні - катастрофа.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #63 : Березня 21, 2015, 05:08:06 17:08 »
Ні, ну там є нормальні пабліки, але конкретно цей - явно русотворний, з провокаційними фейковими новинами і такими ж фейковими коментаторами
і 450 000 людей досі цього не помітили?
http://www.pravda.com.ua/news/2015/03/16/7061610/
УП теж явно русотворний, з провокаційними фейковими новинами ресурс?
Це ніяк не міняє того, що я написав вище - група провокаційна, з фейковими новинами та відповідною подачею, і такими ж самими коментаторами

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #64 : Березня 21, 2015, 05:15:36 17:15 »
Це ніяк не міняє того, що я написав вище - група провокаційна, з фейковими новинами та відповідною подачею, і такими ж самими коментаторами
Дуже малоймовірно: 10000 відеозаписів, 181 фотоальбом...
Тут доречна цитата Макаревича:
"Один мой старый товарищ, житель Киева, сказал: "Бред нашей сегодняшней жизни состоит в том, что если ты не за Порошенко - значит ты за Путина. Существование каких-то третьих вариантов в общественном сознании не укладывается".
И я в очередной раз понял, что мы - очень братские народы)"

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #65 : Березня 21, 2015, 05:23:08 17:23 »
Це ніяк не міняє того, що я написав вище - група провокаційна, з фейковими новинами та відповідною подачею, і такими ж самими коментаторами
Дуже малоймовірно: 10000 відеозаписів, 181 фотоальбом...
Тут доречна цитата Макаревича:
"Один мой старый товарищ, житель Киева, сказал: "Бред нашей сегодняшней жизни состоит в том, что если ты не за Порошенко - значит ты за Путина. Существование каких-то третьих вариантов в общественном сознании не укладывается".
И я в очередной раз понял, что мы - очень братские народы)"
Бляха. та що тут малоімовірного? Я ж вже вище розписав - фейкові новини, фейкові аккаунти в коментарях, і вата. Дуже легко детектиться різниця між критикою влади, котра повинна бути, безсумнівно, і явним пропагандистським курсом. Я на подібних фейках в соцмережах собаку з"їв, повірте мені.
Розумна людина після стльікох років інформаційної війни такі речі розкушує на раз, відповідно, я не бачу сенсу навіть вести тут дискусію.
Основний лейтмотив даного пабліка: все погано, нас зливають, вся влада завжди неправа, і т. д. Тобто саме те, що є наразі основним напрямком інформаційної війни і вкидів, після того як явно проросійські показали свою неефективність.
Досить подивитись кінець новини про Яресько - там про американський паспорт. Мені відразу згадується відомий ролик про "ваша дружина американка". Бо в будь-якої цивілізованої людини наявність американського паспорта викликає повагу.
Ця ж сама група в 2011-2012 роках працювала на радикалізм і різні расистські штучки, як мене щойно просвітили.

Так само, цілком достатньо глянути, під яким соусом подається відео з Порохом, де він роздає наганяй дармоїдам з аеропорту
« Останнє редагування: Березня 21, 2015, 05:27:54 17:27 від Matvik »

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #66 : Березня 21, 2015, 05:28:03 17:28 »
Бляха. та що тут малоімовірного? Я ж вже вище розписав - фейкові новини, фейкові аккаунти в коментарях, і вата. Дуже легко детектиться різниця між критикою влади, котра повинна бути, безсумнівно, і явним пропагандистським курсом. Я на подібних фейках в соцмережах собаку з"їв, повірте мені.
Розумна людина після стльікох років інформаційної війни такі речі розкушує на раз, відповідно, я не бачу сенсу навіть вести тут дискусію.
Там критики влади до 5%. В основному там присутнє слово "пєтушня"  :smilie3:

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #67 : Березня 21, 2015, 05:31:31 17:31 »
Бляха. та що тут малоімовірного? Я ж вже вище розписав - фейкові новини, фейкові аккаунти в коментарях, і вата. Дуже легко детектиться різниця між критикою влади, котра повинна бути, безсумнівно, і явним пропагандистським курсом. Я на подібних фейках в соцмережах собаку з"їв, повірте мені.
Розумна людина після стльікох років інформаційної війни такі речі розкушує на раз, відповідно, я не бачу сенсу навіть вести тут дискусію.
Там критики влади до 5%. В основному там присутнє слово "пєтушня"  :smilie3:
Це не важно, суть в тому, що група - російська провокативна, працює на ворога. От і все. Решта - нюанси.
В подібних пабліках часто є також певна кількість нормлаьнх записів. між якими подається всяка хєрь. Прийом старий, як світ, таке враження, ніби ви щойно до інтернету підключились, їй Богу

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #68 : Березня 21, 2015, 05:37:41 17:37 »
Бляха. та що тут малоімовірного? Я ж вже вище розписав - фейкові новини, фейкові аккаунти в коментарях, і вата. Дуже легко детектиться різниця між критикою влади, котра повинна бути, безсумнівно, і явним пропагандистським курсом. Я на подібних фейках в соцмережах собаку з"їв, повірте мені.
Розумна людина після стльікох років інформаційної війни такі речі розкушує на раз, відповідно, я не бачу сенсу навіть вести тут дискусію.
Там критики влади до 5%. В основному там присутнє слово "пєтушня"  :smilie3:
Це не важно, суть в тому, що група - російська провокативна, працює на ворога. От і все. Решта - нюанси.
В подібних пабліках часто є також певна кількість нормлаьнх записів. між якими подається всяка хєрь. Прийом старий, як світ, таке враження, ніби ви щойно до інтернету підключились, їй Богу
Чорт з нею, з тією групою. Головне, щоб скоро весь український народ у вороги не записали!

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #69 : Березня 21, 2015, 05:57:13 17:57 »
Бляха. та що тут малоімовірного? Я ж вже вище розписав - фейкові новини, фейкові аккаунти в коментарях, і вата. Дуже легко детектиться різниця між критикою влади, котра повинна бути, безсумнівно, і явним пропагандистським курсом. Я на подібних фейках в соцмережах собаку з"їв, повірте мені.
Розумна людина після стльікох років інформаційної війни такі речі розкушує на раз, відповідно, я не бачу сенсу навіть вести тут дискусію.
Там критики влади до 5%. В основному там присутнє слово "пєтушня"  :smilie3:
Це не важно, суть в тому, що група - російська провокативна, працює на ворога. От і все. Решта - нюанси.
В подібних пабліках часто є також певна кількість нормлаьнх записів. між якими подається всяка хєрь. Прийом старий, як світ, таке враження, ніби ви щойно до інтернету підключились, їй Богу
Чорт з нею, з тією групою. Головне, щоб скоро весь український народ у вороги не записали!
Важливо, щоб весь український народ навчився думати головою, і аналізувати те, що відбувається, а також думати трошки наперед

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #70 : Березня 21, 2015, 06:17:50 18:17 »
Можливо для того, щоб український народ швидше навчився думати головою повернути вибори до Верховної ради раз на ЧОТИРИ роки?! І Президента теж вибирати на чотири, а не на п’ять як зараз.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #71 : Березня 21, 2015, 06:22:19 18:22 »
Можливо для того, щоб український народ швидше навчився думати головою повернути вибори до Верховної ради раз на ЧОТИРИ роки?! І Президента теж вибирати на чотири, а не на п’ять як зараз.
Це, безперечно, основна проблема зараз

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #72 : Березня 21, 2015, 06:35:27 18:35 »
Де вони запрацювали, в вашій хворобливій уяві, чи в бла бла бла в зомбоящику? Пропагандист імені реформаторського уряду прибився?
Потрібно вміти користуватися інтернетом, не тільки для срача на форумах:

Вакансії в Генпрокуратуру
http://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=152557

Вакансії в МО
http://www.mil.gov.ua/kontakti/vakansii/

Вакансії в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі
http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&title=MinistryVacancies

Це тільки ті, що недавно зверталися до людей і звали до себе.

З освітою туго? Ну набирали в Києві в патрульну поліцію. Процес іде.

ПС. Про АКБ забув. Туди теж могли всі подавати своє резюме. Що тепер Порошенко і Яценюк гальмують процес, так як не подобається ніхто з вибраних 3х кандидатур (зі слів Шабуніна).
« Останнє редагування: Березня 21, 2015, 06:39:00 18:39 від Nortaga »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #73 : Березня 21, 2015, 06:48:10 18:48 »
Де вони запрацювали, в вашій хворобливій уяві, чи в бла бла бла в зомбоящику? Пропагандист імені реформаторського уряду прибився?
Потрібно вміти користуватися інтернетом, не тільки для срача на форумах:

Вакансії в Генпрокуратуру
http://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=152557

Вакансії в МО
http://www.mil.gov.ua/kontakti/vakansii/

Вакансії в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі
http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&title=MinistryVacancies

Це тільки ті, що недавно зверталися до людей і звали до себе.

З освітою туго? Ну набирали в Києві в патрульну поліцію. Процес іде.

ПС. Про АКБ забув. Туди теж могли всі подавати своє резюме. Що тепер Порошенко і Яценюк гальмують процес, так як не подобається ніхто з вибраних 3х кандидатур (зі слів Шабуніна).

"Дядя вы дурак" (с) или из далека постите? Рассказать сколько нужно вечнозеленых денег чтоб устроиться в районную прокуратуру (про генеральную даже заикаться не буду) ? А да, на сайте ж висит вакансия, сохранять детскую наивность в вашем возрасте это счастье конечно. но иногда в серьезных разговорах бесит неимоверно.
Батя, мы стараемся ...

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Re: "Шустер" і цим все сказано...
« Reply #74 : Березня 21, 2015, 06:52:51 18:52 »
Тепер подавали своє резюме? Ні, чи не взяли? Якось "волонтерський десант" попав в МО, тепер там говорять "давайте ще".