Автор Тема: У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про День пам’яті та примирення»  (Прочитано 908 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про День пам’яті та примирення», у якому пропонується скасувати відзначення 9 травня Дня перемоги, натомість замінити його Днем вшанування жертв Другої світової війни і відзначати 8 травня так, як це роблять у Європі. Про це повідомив народній депутат Ігор Мосійчук, який є одним із співавторів документа.

«Як і обіцяв, вчора зареєстрував законопроект та постанову парламенту щодо відміни святкування так званого "Дня побєди" і призначення Дня вшанування жертв Другої світової війни на 8 травня, як це робиться в усьому цивілізованому світі, окрім Московії», – написав у Фейсбук Ігор Мосійчук.

Співавторами законопроекту стали Дмитро Лінько, Оксана Корчинська, Ігор Луценко, Іван Крулько, Борис Тарасюк, Володимир Парасюк, Борис Філатов, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Володимир Соляр, Віктор Бондар, Юлія Тимошенко, Сергій Висоцький.

«Як відомо, для українців війна 9 травня не закінчилась, вояки УПА, як мінімум чинили збройний опір до 1953 року. А святкування перемоги Колими над Бухенвальдом, особисто я вважаю величезним цинізмом. Окрім цього, законопроект спрямований зупинити загострення імперської кремлівської шизофренії, яка відбувається щорічно напередодні 9 травня, і в минулому році призвела до кровопролиття та початку війни на Донбасі», – написав Мосійчук.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про День пам’яті та примирення», у якому пропонується скасувати відзначення 9 травня Дня перемоги, натомість замінити його Днем вшанування жертв Другої світової війни і відзначати 8 травня так, як це роблять у Європі. Про це повідомив народній депутат Ігор Мосійчук, який є одним із співавторів документа.

«Як і обіцяв, вчора зареєстрував законопроект та постанову парламенту щодо відміни святкування так званого "Дня побєди" і призначення Дня вшанування жертв Другої світової війни на 8 травня, як це робиться в усьому цивілізованому світі, окрім Московії», – написав у Фейсбук Ігор Мосійчук.

Співавторами законопроекту стали Дмитро Лінько, Оксана Корчинська, Ігор Луценко, Іван Крулько, Борис Тарасюк, Володимир Парасюк, Борис Філатов, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Володимир Соляр, Віктор Бондар, Юлія Тимошенко, Сергій Висоцький.

«Як відомо, для українців війна 9 травня не закінчилась, вояки УПА, як мінімум чинили збройний опір до 1953 року. А святкування перемоги Колими над Бухенвальдом, особисто я вважаю величезним цинізмом. Окрім цього, законопроект спрямований зупинити загострення імперської кремлівської шизофренії, яка відбувається щорічно напередодні 9 травня, і в минулому році призвела до кровопролиття та початку війни на Донбасі», – написав Мосійчук.
В общем, цель у законопроекта одна - Великий Срач.
И список подавантов тоже неплох, причем варьируется: Игорь Мосийчук, Дмитрий Линько (фракция Радикальной партии),  Игорь Луценко, Иван Крулько, Борис Тарасюк (фракция "Батькивщина"), Борис Филатов, Владимир Парасюк (внефракционные), Андрей Левус, Сергей Высоцкий, Михаил Бондарь, Владимир Соляр и Михаил Гаврилюк (фракция "Народный фронт") - версия Цензора
и
Ігор Мосійчук, Дмитро Лінько, Оксана Корчинська, Ігор Луценко, Іван Крулько, Борис Тарасюк, Володимир Парасюк, Борис Філатов, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Володимир Соляр, Віктор Бондар, Юлія Тимошенко, Сергій Висоцький. по версии Мосийчука

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Я не думаю, що мета законопроекту - срач.
Просто бажання нарешті відкараскатися від хуйла і його пропагандонів із 9 мая.
If you are going through hell, keep going.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
День пам'яті краще вшановувати ніж день перемоги. Ми ж не дикуни  якісь :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
В общем, цель у законопроекта одна - Великий Срач.

Чи не цю ж саму хуйню казали про визнання бійців УПА учасниками 2ї Світової, Бандери - героєм,  Голодомору - геноцидом, відміну пиздуватого мовного закону тощо? "Підніметься срач, вата забурлить, неначасі, ветерани звикли, іканомікай нада занімацца, не можна дрочити хуйла,...,...,...,...."(с)
« Останнє редагування: Березня 24, 2015, 06:45:15 18:45 від Адам Жоржович »

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4357
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Президент вже видав нагора відповідний Указ ...  :super:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Arizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1518
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24:
Я не думаю, що мета законопроекту - срач.
Просто бажання нарешті відкараскатися від хуйла і його пропагандонів із 9 мая.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Я не думаю, що мета законопроекту - срач.
Просто бажання нарешті відкараскатися від хуйла і його пропагандонів із 9 мая.
А давайте не "думать", а понаблюдаем за последствиями