Автор Тема: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...  (Прочитано 4397 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« : Березня 24, 2015, 07:07:26 19:07 »
Сергій Лещенко
38 mins ·

Мастер-класс на тему "Как настроить против себя весь цивилизованный мир". 23 марта 2015, "Франкфуртер Альгемайне Цайтунг", 6 полоса. Статья, которая легла на стол Ангеле Меркель. Написали немного и о вашем покорном слуге - от заради цього він і старається, падло!!!  :smilie9:

« Останнє редагування: Березня 24, 2015, 07:10:03 19:10 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #1 : Березня 24, 2015, 07:38:08 19:38 »
Чей это он "покорный слуга"?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #2 : Березня 24, 2015, 07:46:12 19:46 »
Какое же оно продажное. Тьфу.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #3 : Березня 24, 2015, 07:55:10 19:55 »
Не можу зрозуміти, що Лещенко робить поганого? Чи він бреше? Де, покажіть? Чи правда нікому не потрібна? Мені Лещенко ніколи не подобався, але за що на нього наїзди зараз, я не розумію.

Offline RedCat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1084
  • Стать: Жіноча
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #4 : Березня 24, 2015, 08:00:42 20:00 »
А от коли Лещенко зробить те саме по Львочкину і Ахметову - тоді скажемо дружно - віримо - "непримиримому борцю з алегархами"

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #5 : Березня 24, 2015, 08:03:33 20:03 »
Сірожа нехуйово працює на фсб. Більше сказати нічого.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #6 : Березня 24, 2015, 08:07:08 20:07 »
Не можу зрозуміти, що Лещенко робить поганого? Чи він бреше? Де, покажіть? Чи правда нікому не потрібна? Мені Лещенко ніколи не подобався, але за що на нього наїзди зараз, я не розумію.
А чому Серьожа не покритикує уряд та Президента за відсутність реформ? Можливо за це не платять? То тоді як назвати Серьожу у цьому випадку?

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #7 : Березня 24, 2015, 08:09:08 20:09 »
Ну не може людина жити рік у країні, що воює, знати, що впливає на суспільну думку, та демонстративно робити вигляд, що війни не існує як такої.
При чому я не бачив жодного виключення з цього.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #8 : Березня 24, 2015, 08:10:48 20:10 »
Сірожа нехуйово працює на фсб. Більше сказати нічого.

Это видно не вооруженным глазом. Один раз он уже нагадил, помножив заслуги оранжевого майдана на ноль, результатом чего стало возвращение Януковича и влияния Москвы... Теперь опять старается, отрабатывает деньги спонсоров  :smilie2:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #9 : Березня 24, 2015, 08:36:18 20:36 »
Не можу зрозуміти, що Лещенко робить поганого? Чи він бреше? Де, покажіть? Чи правда нікому не потрібна? Мені Лещенко ніколи не подобався, але за що на нього наїзди зараз, я не розумію.
А чому Серьожа не покритикує уряд та Президента за відсутність реформ? Можливо за це не платять? То тоді як назвати Серьожу у цьому випадку?
По-перше, я реформи бачу і відчуваю. По-друге, навіть якби їх не було, ви хочете заткнути Лещенка за те, що він говорить правду (хоча і концентрується на окремих цікавих йому речах)?

Тобто «ти не критикуєш Порошенка», так і мовчи про бандитів. Га, панове?

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #10 : Березня 24, 2015, 08:37:44 20:37 »
Сірожа нехуйово працює на фсб. Більше сказати нічого.

В якому місці це можна побачити? Що він робить на користь ФСБ?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #11 : Березня 24, 2015, 08:42:39 20:42 »
В якому місці це можна побачити? Що він робить на користь ФСБ?

Поступово, професійно, руйнує діючу владу. Так він зробив при Ющенку, так він робить зараз.

З точки зору української нації, з точки зору нашої безпеки, його треба ліквідувати.

Нація буде вдячна.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #12 : Березня 24, 2015, 08:53:24 20:53 »
В якому місці це можна побачити? Що він робить на користь ФСБ?

Поступово, професійно, руйнує діючу владу. Так він зробив при Ющенку, так він робить зараз.

З точки зору української нації, з точки зору нашої безпеки, його треба ліквідувати.

Нація буде вдячна.

Я з великою повагою ставлюся до Ющенка і не люблю Лещенка. Але з нацією, що не хоче чути правду, в Ющенка шансів не було. Треба ліквідувати патерналізм і бажання чути популізм, тоді нація буде в безпеці. А ви, в більшості, хочете слухати брехню. Вам не подобається правда, а коли настають наслідки вашого небажання чути правду, ви вважаєте, що винні інші, а не ви.

Зараз я бачу, як Лещенко критикує тих, хто заважає будувати нову чесну Україну владі, яка протистоїть ФСБ. І ті, хто критикує Лещенка за допомогу владі, що протистоїть ФСБ, куди більш схожі на ФСБшних солдатів.
« Останнє редагування: Березня 24, 2015, 08:56:17 20:56 від Фюмюлюх »

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #13 : Березня 24, 2015, 08:54:05 20:54 »
По-перше, я реформи бачу і відчуваю. По-друге, навіть якби їх не було, ви хочете заткнути Лещенка за те, що він говорить правду (хоча і концентрується на окремих цікавих йому речах)?

Тобто «ти не критикуєш Порошенка», так і мовчи про бандитів. Га, панове?
Перелік відчутих реформ оголосіть.
Мова про те, що матеріал про Беню подано однобоко, що вказує на його замовний характер. Чому б Серьожі заради об'єктивності не вісвітити порушення закону з боку влади у справі "мочилова Бені"? А їх там вистачає.
Я не прихильник Коломойського, але те яким чином ведеться з ним війна, не викликає в мене поваги до владних структур. Не може вестись боротьба з порушенням закону шляхом чергового порушення закону, бо це у першу чергу дискредитує таких борців-законників.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #14 : Березня 24, 2015, 08:58:02 20:58 »
Перелік відчутих реформ оголосіть.

Ось, перша новина з твітера УП:
http://kiev.pravda.com.ua/news/5511aa3ac6d48/

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #15 : Березня 24, 2015, 08:59:42 20:59 »
Я з великою повагою ставлюся до Ющенка і не люблю Лещенка. Але з нацією, що не хоче чути правду, в Ющенка шансів не було.

Правду? Правда - це те, що Андрійку хтось покатав на машинці? І це вартувало всього цього - домінування Тимошенко, приходу Януковича, смертей десятків тисяч людей????? та за все це лещенку треба вирвати сердце на Майдані! Суку погану четвертувати!!!!!!!!!!

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #16 : Березня 24, 2015, 09:04:49 21:04 »
Перелік відчутих реформ оголосіть.

Ось, перша новина з твітера УП:
http://kiev.pravda.com.ua/news/5511aa3ac6d48/
Один ОШТРАФОВАНЫЙ ГАИшник это все реформы, которыми может похвалиться за год власть, имеющая своего Президента, правительство и большинство в Раде?!? :smilie10: :hot: :super:Похвально, похвально! Продолжайте реформировать в том же духе :lol:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #17 : Березня 24, 2015, 09:08:11 21:08 »
Перелік відчутих реформ оголосіть.

Ось, перша новина з твітера УП:
http://kiev.pravda.com.ua/news/5511aa3ac6d48/

Можно заметочку распечатать и возить с собой в машине, давая почитать гаишникам, которые паркуются в неположенных местах.  :weep:
Кстати, протокол составлен с нарушениями КОАП: не на месте правонарушения, лицом, которое не видело правонарушения (свидетели также не указаны). Можно было и оспорить в суде  :smilie5:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #18 : Березня 24, 2015, 09:13:21 21:13 »
Я з великою повагою ставлюся до Ющенка і не люблю Лещенка. Але з нацією, що не хоче чути правду, в Ющенка шансів не було.

Правду? Правда - це те, що Андрійку хтось покатав на машинці? І це вартувало всього цього - домінування Тимошенко, приходу Януковича, смертей десятків тисяч людей????? та за все це лещенку треба вирвати сердце на Майдані! Суку погану четвертувати!!!!!!!!!!

Тим, хто зрадив Майдан, продавши себе Тимошенці краще серця повиривай. Бо вони зараз продають Майдан Коломойському.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #19 : Березня 24, 2015, 09:14:33 21:14 »
Перелік відчутих реформ оголосіть.

Ось, перша новина з твітера УП:
http://kiev.pravda.com.ua/news/5511aa3ac6d48/
Один ОШТРАФОВАНЫЙ ГАИшник это все реформы, которыми может похвалиться за год власть, имеющая своего Президента, правительство и большинство в Раде?!? :smilie10: :hot: :super:Похвально, похвально! Продолжайте реформировать в том же духе :lol:

Не совсем так. Система не должна сдавать своих - это залог ее выживания. Точно также и коррупционная система, и кастовая, когда есть обычные водители, а есть неприкасаемые. Если этот штраф будет не разовым явлением, а перманентным, то гаишникам придется соблюдать правила, а это подтолкнет к тому, чтобы даже из чувства банальной зависти и обиды они требовали соблюдения этих правил от всех остальных бывших неприкасаемых.

Но проблемы их левых заработков это, конечно, не решит.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #20 : Березня 24, 2015, 09:15:42 21:15 »
Перелік відчутих реформ оголосіть.

Ось, перша новина з твітера УП:
http://kiev.pravda.com.ua/news/5511aa3ac6d48/

Не вижу реформы. Это можно было сделать и 10 лет назад. Никто не мешал.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #21 : Березня 24, 2015, 09:21:10 21:21 »
Перелік відчутих реформ оголосіть.

Ось, перша новина з твітера УП:
http://kiev.pravda.com.ua/news/5511aa3ac6d48/
Один ОШТРАФОВАНЫЙ ГАИшник это все реформы, которыми может похвалиться за год власть, имеющая своего Президента, правительство и большинство в Раде?!? :smilie10: :hot: :super:Похвально, похвально! Продолжайте реформировать в том же духе :lol:

Я маю складати списки реформ? Пан читати не вміє? Я взяв першу(!) новину з твітера УП.


Ось список новин про реформи за останні 8 годин:
Кабмін у середу розгляне ліквідацію збиткових шахт
ТСК: Ще п’ять суддів порушували присягу, коли виносили рішення проти активістів Майдану
Україна домовляється з китайцями про "дешеві гроші" на житло
Аваков: правоохоронці намагаються перекрити контрабанду з окупованими територіями
8 травня в Україні відзначатимуть День пам'яті та примирення – указ
Аваков: держпідприємства буде охороняти виключно держохорона
Порошенко створив орган, що відповідатиме за фінансову стабільність
Петренко анонсував створення Нацагентства з питань люстрації
Суд відібрав у заводу Ахметова 3,5 тисячі гектарів землі під Маріуполем

І ще, брехло, де у влади рік була більшість? Раді три місяці всього, і перші ж її потуги відсунути бандюка Коломойського від бюджетного корита зустричаються з фактичним розвалом цієї більшості. А ти цього бандюка захищаєш.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #22 : Березня 24, 2015, 09:21:18 21:21 »
Не совсем так. Система не должна сдавать своих - это залог ее выживания. Точно также и коррупционная система, и кастовая, когда есть обычные водители, а есть неприкасаемые. Если этот штраф будет не разовым явлением, а перманентным, то гаишникам придется соблюдать правила, а это подтолкнет к тому, чтобы даже из чувства банальной зависти и обиды они требовали соблюдения этих правил от всех остальных бывших неприкасаемых.

Но проблемы их левых заработков это, конечно, не решит.
Ну, почему бы тогда президенту  и правительству не начать с себя выполнять правила и законы ? И тогда можно было бы требовать выполнения правил от всех остальных бывших неприкасаемых и олигархов в том числе. А так опять всё сведётся к показательной порке мелких сошек, а большие дяди как плювали на закон, так и плюют. Да сошки затихарятся на время, но каждый будет мечтать вырваться "в люди" и сторицей вернуть всю пропущенную на этапе сошки выгоду.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #23 : Березня 24, 2015, 09:21:42 21:21 »
Я з великою повагою ставлюся до Ющенка і не люблю Лещенка. Але з нацією, що не хоче чути правду, в Ющенка шансів не було.

Правду? Правда - це те, що Андрійку хтось покатав на машинці? І це вартувало всього цього - домінування Тимошенко, приходу Януковича, смертей десятків тисяч людей????? та за все це лещенку треба вирвати сердце на Майдані! Суку погану четвертувати!!!!!!!!!!

Давай без лишних эмоций, а то после прочтения вспоминается фильм "Индиана Джонс в Храме судьбы" с Чупсом в роли жреца  :weep:
Не было бы Лешенко - случилось бы то же самое, чуть позже или чуть раньше. Проблема не в Лещенко, а в характерах и поступках Ющенко и Тимошенко, их окружения.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #24 : Березня 24, 2015, 09:22:32 21:22 »
Тим, хто зрадив Майдан, продавши себе Тимошенці краще серця повиривай. Бо вони зараз продають Майдан Коломойському.

Це і є "син козла" лещенко.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #25 : Березня 24, 2015, 09:25:01 21:25 »
Не совсем так. Система не должна сдавать своих - это залог ее выживания. Точно также и коррупционная система, и кастовая, когда есть обычные водители, а есть неприкасаемые. Если этот штраф будет не разовым явлением, а перманентным, то гаишникам придется соблюдать правила, а это подтолкнет к тому, чтобы даже из чувства банальной зависти и обиды они требовали соблюдения этих правил от всех остальных бывших неприкасаемых.

Но проблемы их левых заработков это, конечно, не решит.
Ну, почему бы тогда президенту  и правительству не начать с себя выполнять правила и законы ? И тогда можно было бы требовать выполнения правил от всех остальных бывших неприкасаемых и олигархов в том числе. А так опять всё сведётся к показательной порке мелких сошек, а большие дяди как плювали на закон, так и плюют. Да сошки затихарятся на время, но каждый будет мечтать вырваться "в люди" и сторицей вернуть всю пропущенную на этапе сошки выгоду.

Я - за. Кортеж Авакова, ехавший с нарушением правил, зафиксирован. Собственно, после этого случая (а он был год назад), Аваков окончательно попал в мой список профнепригодных.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5595
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #26 : Березня 24, 2015, 09:32:17 21:32 »
Сірожа нехуйово працює на фсб. Більше сказати нічого.

В якому місці це можна побачити? Що він робить на користь ФСБ?

і коли це ФСБ завербувало Сирожу?
адже раніше він критикував Януковича

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #27 : Березня 24, 2015, 09:33:23 21:33 »
фюмюлюх пише про реформи - а де вони 95 % населення під субсидії? де гроші взяти? - а нах нам утеплювати хати і міняти інфраструктуру? я в ахуї!!!1
Пишем фюмфлюх - читаєм - чиновник хабарник і злодій=порошенко
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #28 : Березня 24, 2015, 09:34:35 21:34 »
ага і оптіміст туди ж.... По чім сьогодні 30 срібняків ?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Сірожа торжествує. Тьху, паскуда!...
« Reply #29 : Березня 24, 2015, 09:35:36 21:35 »
Я маю складати списки реформ? Пан читати не вміє? Я взяв першу(!) новину з твітера УП.


Ось список новин про реформи за останні 8 годин:
Кабмін у середу розгляне ліквідацію збиткових шахт
ТСК: Ще п’ять суддів порушували присягу, коли виносили рішення проти активістів Майдану
Україна домовляється з китайцями про "дешеві гроші" на житло
Аваков: правоохоронці намагаються перекрити контрабанду з окупованими територіями
8 травня в Україні відзначатимуть День пам'яті та примирення – указ
Аваков: держпідприємства буде охороняти виключно держохорона
Порошенко створив орган, що відповідатиме за фінансову стабільність
Петренко анонсував створення Нацагентства з питань люстрації
Суд відібрав у заводу Ахметова 3,5 тисячі гектарів землі під Маріуполем
Що саме з вищеперерахованого можна віднести до реформ?

І ще, брехло, де у влади рік була більшість? Раді три місяці всього, і перші ж її потуги відсунути бандюка Коломойського від бюджетного корита зустричаються з фактичним розвалом цієї більшості. А ти цього бандюка захищаєш.
Перехід на особистості це звичайна тактика провокаторів на зарплаті. Як і повний ігнор питань, про які немає нічого у методичці і перестрибування з одної теми на другу. :) Дана гілка взагалі не про Беню, а про Серьожу, який працює на того ж хазяїна, що і ви і якого ви захищаєте.