Автор Тема: Пропозиція для обговорення: створити тему з переліком тематичних гілок  (Прочитано 4616 раз)

0 Користувачів і 16 Гостей дивляться цю тему.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
а якусь з цих (або обидві)?

http://ukrpravda.net/index.php?topic=27550.0 Хлопковедение или Русская культурная катастрофа 21 века
http://ukrpravda.net/index.php?topic=26864.0 Оригинальные мысли умных людей (жемчужные россыпи Инета)

вони деяким чином дублюють інфу, але читати було цікаво (другу особливо). Зараз вони глибоко втопли, на жаль.

Добавил. Те ветки, которые ориентировочно в течение месяца не будут обновляться, буду убирать

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
да нет никаких претензий, просто всегда удивляюсь и восхищаюсь дотошными людями

Да какая дотошность - элементарные правила оформления текста на форумах, которые, кстати, не на пустом месте возникли.

НЕОПРАВДАННЫЕ КАПСЛОКИ, ФОНТЫ ДИКОГО РАЗМЕРА, многозначительно...... задумчиво..... шизофреничные.... многоточия... посреди.... текста и обилие иконок не по теме  :moskali: :hot: :Prapor2: :bayan :fans: (привет "Бувалому"!) и знаков восклицания!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! просто режут глаз и напрягают читающего.
« Останнє редагування: Березня 26, 2015, 01:08:37 13:08 від Spot »

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
(click to show/hide)
правы, "зарезали"  своим постом :smilie1:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Тоді відкріпіть гілку "Політанекдоти" і добавте її там у перелік популярних гілок.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
А краще всі прикріплені гілки відкріпіть та добавте туди у список. Щоб була прикріпленою лише одна гілка - з переліком популярних гілок.

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Тоді відкріпіть гілку "Політанекдоти" і добавте її там у перелік популярних гілок.

З якого переляку ? Прикріплена - не означає популярна. І навпаки.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Тоді відкріпіть гілку "Політанекдоти" і добавте її там у перелік популярних гілок.

З якого переляку ? Прикріплена - не означає популярна. І навпаки.

Прикріплена - це значить займає місце і її ніхто не бачить. Типу захована на самому видному місці, бо люди автоматично починають ігнорувати прикріплені гілки. Тому пропоную закинути їх туди у перелік гілок - щоб бажаючі мали швидкий доступ, і в той же час вони не займали місце.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Можна гілку назвати "Популярні та прикріплені гілки", якщо це так принципово.

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Тоді відкріпіть гілку "Політанекдоти" і добавте її там у перелік популярних гілок.

З якого переляку ? Прикріплена - не означає популярна. І навпаки.

Прикріплена - це значить займає місце і її ніхто не бачить. Типу захована на самому видному місці, бо люди автоматично починають ігнорувати прикріплені гілки. Тому пропоную закинути їх туди у перелік гілок - щоб бажаючі мали швидкий доступ, і в той же час вони не займали місце.

Ну може ви і маєте рацію - з точки зору звільнення місця. Може для них варто в тій гілці створити окремий пост, або окрему групу -  щоб не шукати серед інших.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Не хочеться, щоб у нас було як в піквіків - заходиш на смартфоні, а потім пистуєш на третю-четверту сторінку, щоб пройти мимо всіх їхніх прикріплених  :fp3

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Тоді відкріпіть гілку "Політанекдоти" і добавте її там у перелік популярних гілок.

"Популярні гілки" - это больше для писателей, чтобы можно было ветки находить быстро.
А "Политанекдоты", как мне кажется, на своем месте. В свое время открепили, было хуже.
Даже если ее добавить в список, нужно будет один лишний клик делать, чтобы найти.

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Не хочеться, щоб у нас було як в піквіків - заходиш на смартфоні, а потім пистуєш на третю-четверту сторінку, щоб пройти мимо всіх їхніх прикріплених  :fp3

Нє, ну у Піквікив - це "таки да"...  :shuffle:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Тоді відкріпіть гілку "Політанекдоти" і добавте її там у перелік популярних гілок.

"Популярні гілки" - это больше для писателей, чтобы можно было ветки находить быстро.
А "Политанекдоты", как мне кажется, на своем месте. В свое время открепили, было хуже.
Даже если ее добавить в список, нужно будет один лишний клик делать, чтобы найти.

Пляць, а ви порахували, скілкьи кліків треба робити, щоб на смартфоні проходити мимо прикріплених гілок? Щодня по кілька десятків кліків. Нехай вже разок клікне той, кому вони треба, ніж усі щодня по сотні кліків через всі ці прикріплені  :fp3

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Про мене, то варто поюзати поточний варіант і повернутися до цієї теми за місяць. "Нєт прєдєла совєршенству"
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Не забувайте, що люди заходять зі смартфонів та планшетів. Зайдіть раз зі смартфона до піквіків - і побачите весь долбоєбізм.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Думал еще вчера по поводу того, чтобы прикрепленные ветки заменить на ссылки в одной прикрепленной ветке.
Ну вопрос дискуссионный. Найдутся те, кто скажут, что "НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ" и "Допомога Армії і БТО!" не нужно откреплять из морально-этических соображений.

А "Политанекдоты" в самом верху мне нравятся. Когда читать совсем нечего, иду туда, предварительно посмотрев на дату последнего сообщения  :smilie5:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Думал еще вчера по поводу того, чтобы прикрепленные ветки заменить на ссылки в одной прикрепленной ветке.
Ну вопрос дискуссионный. Найдутся те, кто скажут, что "НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ" и "Допомога Армії і БТО!" не нужно откреплять из морально-этических соображений.

А "Политанекдоты" в самом верху мне нравятся. Когда читать совсем нечего, иду туда, предварительно посмотрев на дату последнего сообщения  :smilie5:

Так вони не будуть відкріплені. Просто буде змінено принцип їхнього прикріплення на більш компактний та зручний для смартфоністів та планшетистів.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Думал еще вчера по поводу того, чтобы прикрепленные ветки заменить на ссылки в одной прикрепленной ветке.
Ну вопрос дискуссионный. Найдутся те, кто скажут, что "НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ" и "Допомога Армії і БТО!" не нужно откреплять из морально-этических соображений.

А "Политанекдоты" в самом верху мне нравятся. Когда читать совсем нечего, иду туда, предварительно посмотрев на дату последнего сообщения  :smilie5:

Так вони не будуть відкріплені. Просто буде змінено принцип їхнього прикріплення на більш компактний та зручний для смартфоністів та планшетистів.

Давайте так, я сделаю голосовалку по поводу списка прикрепленных веток и потом по результатам решим.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Давайте так, я сделаю голосовалку по поводу списка прикрепленных веток и потом по результатам решим.

Краще зробити одну гілку - "Прикріплені та популярні гілки". І там спочатку йдуть прикріплені гілки, а потім популярні.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Думал еще вчера по поводу того, чтобы прикрепленные ветки заменить на ссылки в одной прикрепленной ветке.
Ну вопрос дискуссионный. Найдутся те, кто скажут, что "НОВИНИ ВІД НАШИХ ФОРУМЧАН З АРМІЇ" и "Допомога Армії і БТО!" не нужно откреплять из морально-этических соображений.

А "Политанекдоты" в самом верху мне нравятся. Когда читать совсем нечего, иду туда, предварительно посмотрев на дату последнего сообщения  :smilie5:

Так вони не будуть відкріплені. Просто буде змінено принцип їхнього прикріплення на більш компактний та зручний для смартфоністів та планшетистів.

Давайте так, я сделаю голосовалку по поводу списка прикрепленных веток и потом по результатам решим.

я пропоную таки зробити це не раніше ніж хоча б за тиждень. Давайте люди спробують пожити з поточними змінами? Інакше зараз напроектуємо :)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
(click to show/hide)
я пропоную таки зробити це не раніше ніж хоча б за тиждень. Давайте люди спробують пожити з поточними змінами? Інакше зараз напроектуємо :)

А мы такой пункт в голосовалке тоже сделаем. В конце-концов, мы же не корову проигрываем, всегда можем вернуть все назад.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Не забувайте, що люди заходять зі смартфонів та планшетів. Зайдіть раз зі смартфона до піквіків - і побачите весь долбоєбізм.

А Tapatalk поставити не пробували?

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Взагалі-то є така фіча у браузера - називається "закладки".  :gigi:

В мене у букмарк-табі Фаєрфокса є папочка "СУП", я туди кидаю букмарки на ті теми, що мене цікавлять - щоб потім їх не шукати, бо на форумі я не проводжу багато часу і великий шанс, що наступний раз цікаву гілку не знайдеш. Тим більше, що пошук тут ну зовсім не працює - навіщо він тільки у правому куті місце займає?  :smilie8:

Можна, звісно, шукати і через Гугл, але тоді треба точно знати назву гілки або принаймі ключові слова. Через закладки воно якось і скоріше, і надійніше..

Можна було б зробити такi функції (вибачаюсь не знаю наскільки це важко для адміна):

Треди:  Закладка | Моя тема | Остання година | Останній/Сьогоднішній день

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Треди:  Закладка | Моя тема | Остання година | Останній/Сьогоднішній день

Адмін цього _ТОЧНО_ робити не буде, бо воно є у функціоналі любого браузера - ті самі закладки + "історія"

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Треди:  Закладка | Моя тема | Остання година | Останній/Сьогоднішній день

Адмін цього _ТОЧНО_ робити не буде, бо воно є у функціоналі любого браузера - ті самі закладки + "історія"


чому так категорично? ... є досить великий сегмент людей, які не прив"язані лише до одного комп"ютера. Тому певне раціональне зерно тут є. Інша справа, що закладками однак навряд будуть користуватись масово, але це вже питання десяте
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Треди:  Закладка | Моя тема | Остання година | Останній/Сьогоднішній день

Адмін цього _ТОЧНО_ робити не буде, бо воно є у функціоналі любого браузера - ті самі закладки + "історія"


чому так категорично? ... є досить великий сегмент людей, які не прив"язані лише до одного комп"ютера. Тому певне раціональне зерно тут є. Інша справа, що закладками однак навряд будуть користуватись масово, але це вже питання десяте

Дякую.
Я користуюсь закладками на інших форумах бо це зручно. Може я хочу повернутись до тієї теми і нема часу на google та історію, а тут відчинив закладку і все видно. Моя тема я також користуюсь бо також не треба займатись пошуками. А якщо тем дуже багато то можна додати Останні 30 хвилин чи Остання година. І ще нам не вистачає Наступна, Попередня (це до сторінок). Ну мабуть я забагато прошу. І як я додала вище я не знаю як складно це буде зробити.

У мене на комп'ютері і так досить закладок. Добре, що є хоч Пінтерест бо всі закладки там і по папочкам.
« Останнє редагування: Березня 26, 2015, 02:42:33 14:42 від Margo »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

А Tapatalk поставити не пробували?

после очередного обновления, кстати, стал вполне юзабелен.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча

А Tapatalk поставити не пробували?

после очередного обновления, кстати, стал вполне юзабелен.
А скільки пам'яті вона забирає бо у мене на телефоні вже дуже мало пам'яті залишилось? Не все можна загрузити на SD картку.
« Останнє редагування: Березня 26, 2015, 02:49:02 14:49 від Margo »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

А скільки пам'яті вона забирає бо у мене на телефоні вже дуже мало пам'яті залишилось? Не все можна загрузити на SD картку.

на андроиде 25 Мб у меня
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
чому так категорично? ... є досить великий сегмент людей, які не прив"язані лише до одного комп"ютера.

Я "прив"язаний" до 3 компьютерів + планшет + смартфон - не бачу ніякої проблеми у синхронізацї закладок ті історії між ними усіма. Сучасні браузери вміють це робити самі автоматично, крім того є незалежні технології для синхронізації.

А те, що пропонується є настільки великими змінами у движку форума, що я практично впевнений, що адмін цього робити не буде.