Автор Тема: І Собчак така ж... каже, що на місці Путіна теж забрала б Крим  (Прочитано 1194 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Собчак каже, що каже, що на місці Путіна теж забрала б Крим

Відома російська журналістка та громадська діячка Ксенія Собчак каже, що на місці президента Росії, можливо, також забрала б Крим в України, але зробила б це у цивілізований спосіб.

Про це вона заявила в інтерв’ю польському виданню Newsweek.

“Для мене, як для більшості підлітків у радянські часи, Крим – це позитивні емоції: канікули, перше кохання тощо. Якби я була президентом, то, можливо, сама теж наважилася б на приєднання Криму (до Росії. – Ред.)”, - сказала Собчак.

Утім, вона наголосила, що робила б це в інший спосіб: вкладаючи інвестиції, пропонуючи привабливу модель розвитку Криму - але без “зелених чоловічків”, агресії й вивішування російських прапорів.

На думку журналістки, Крим уже не повернеться до складу України, і розмови на цю тему “не мають сенсу”. “Єдине, що ми могли б зараз зробити, - це провести новий, чесний референдум для його жителів”, - вважає Собчак.

Оцінюючи поведінку Путіна, вона підкреслила, що влада його "абсолютно розбестила", оскільки він дуже легко все отримав. За її словами, Путін піднявся на верхівку завдяки людям, які хотіли мати в Росії авторитарну владу, але він їх усіх перехитрив і використав, не дозволивши керувати собою.

“Після 15-ти років перебування при владі він переконався, що все, чого він тільки забажає, є можливим. Він вірить, що може управляти будь-якою людиною і суспільством, і не лише російським. Він почувається як бог - і в цьому небезпека”,- наголосила вона.

http://ukrnovyny.blogspot.com/2015/03/blog-post_856.html

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9457
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Потрібно було би запитати у Собчак, чи пішла би вона на крадійство, якби їй сподобалось авто чи прикраси іншої людини. Чи просто шляхом шахрайства видурила би в неї ті речі.
Бо з виду розумна ніби людина, а не розуміє, що забравши Крим росіяни порушили міжнародні закони.
Взагалі-то вона шовіністка, і я не розумію, який йолоп дозволив трансляцію її каналу "Дождь" на Україну. Пару раз дивилася і впевнилася, що таки да.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Ще одна “курва-блядь Ольонушка“ в сарафанє і кокошнікє.
 На кару людям Бог створив комарів, блощиць, вошей, тарганів, щурів, і кацапів...
If you are going through hell, keep going.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Російський ліберал закінчується там, де починається українське питання. Мене це правило ще не підводило.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
 
Цитувати
Крим – це позитивні емоції: канікули, перше кохання тощо. Якби я була президентом, то, можливо, сама теж наважилася б на приєднання Криму

Вважав її розумнішою. Адже от для мене теж Крим де я бував багато раз і в юності нежонатим і вже в зрілому віці з сім"єю це теж емоції, кохання, приємні враження так, як і для багатьох українців.
То для українців то не нічого не вартує? Типовий шовінізм, коли почуття інших людей до уваги не беруться.
Мені сподобалось - і я хочу, щоб то було моє. А якщо комусь сподобається Байкал, то його теж можна забрати?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Мені сподобалось - і я хочу, щоб то було моє. А якщо комусь сподобається Байкал, то його теж можна забрати?
Один спробував... вийшло навпаки, Байкал його забрав. Гріх, мабуть, так говорити, але що поробиш, коли так вийшло...
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
Ви не пов'язуєте це з нещодавнім вбивством? Видно, що Росію вона все ж таки не в змозі покинути, а ще один мертвий герой картину краще не зробить.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Ви не пов'язуєте це з нещодавнім вбивством? Видно, що Росію вона все ж таки не в змозі покинути, а ще один мертвий герой картину краще не зробить.
Взагалі то вона вже втікла з Мордору.
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline aleart

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 814
  • Стать: Чоловіча
Госпожа Сырова ‏@Judge_Syrova_Ya 54 мин.54 минуты назад
Пока неизвестно, что бы делала Ксения Собчак на месте Рамзана Кадырова. Может тоже дома сжигала, да семьи выселяла.

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
Ви не пов'язуєте це з нещодавнім вбивством? Видно, що Росію вона все ж таки не в змозі покинути, а ще один мертвий герой картину краще не зробить.
Взагалі то вона вже втікла з Мордору.

Вона втікла, з огляду на якісь там розстрільні списки. Те що виїхала назавжди, про це мови не було. Потрібно ж буде якось повернутись?
« Останнє редагування: Березня 30, 2015, 11:07:44 23:07 від viarof »

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
ПАТРИОТИЧНАЯ СОБЧАК ОТКАЗАЛАСЬ ОБСУЖДАТЬ ПУТИНА НА АМЕРИКАНСКОЙ ГРАНИЦЕ

Ксения Собчак рассказала, как причудливо проявился в ней российский патриотизм при пересечении американской границы. Телеведущая отказалась отвечать на вопрос таможенника о том, как она относится к Путину. Впрочем, американский пограничник оказался своеобразный и заявил, что Путин все же посолиднее, чем Обама.

Замечательную историю Ксюша изложила в своем блоге на "Снобе".

"Как известно, очередь на пересечение американской границы длинная. Огромное число желающих получить гринкарту, ну или просто посмотреть, как выглядит столица загнивающего капитализма. В этот раз самолет прилетел поздно вечером, очереди не было вообще, передо мной только прорвалась вперед девушка из соседнего кресла, молодая, красивая, с большими плотными губами, иссиня-черными волосами до попы и ядовито фиолетовой шубе из неопознанного меха. Таможенник долго приставал к ней: кем работаете? Если не работаете,то кто оплатил вам билет? И откуда у вас собой 10 тысяч долларов? Девушка, как всякий, даже работающий русский человек, о деньгах говорить крайне стеснялась и не понимала, почему таможенник не может понять с первого раза ее рассказа со словами «бойфренд — рашн бизнесмен».

И вот моя очередь. Стандартный вопрос: ваша профессия? Журналист, говорю. «Журналист? Ого! Как же вы выжили в России?». Думаю, с юмором дядечка, улыбаюсь и говорю: «Surviving is my second name» (а про себя  думаю, ну вот, сейчас подумает, что я пропагандист какой-то там, обидно, но ничего не поделаешь). Неожиданно дядечка-таможенник спрашивает очень серьезно: «What do you think of mr Putin?»

И тут со мной произошло странное. Я почувствовала то, что лично для меня и есть настоящая непроплаченная любовь к моей многострадальной Родине. Я поняла, что не хочу отвечать этому симпатичному дяденьке, как я отношусь к Путину и к его политике. Ну то есть, политика мне не нравится, к происходящему в стране я отношусь плохо, но вот ему я жаловаться не хочу. Сами разберемся. И я так с вызовом ему, гордо закинув голову и премерзко улыбаясь моей фирменной улыбкой «вы — человек-мудак, а я королева», говорю: «Ответ на этот вопрос как-то связан с получением права въезда в США, сэр?»

Он сразу встрепенулся, обиженно как-то и растерянно пробурчал: «Да нет, просто мне самому было интересно, простите, пожалуйста», — и тут уж мне стало неловко. Такой классический американский открытый дядечка, непосредственный, а я тут со своим «мы русские, с нами Бог»... Пока берут отпечатки пальцев, решаю сгладить ситуацию: «А что вы думаете про Обаму?». Дядечка обрадовался и выдал следующее, заставив меня сильно удивиться: «Слушайте, и Путин, и Обама, оба клоуны; но, выбирая между ними, ваш клоун гораздо больше похож на президента, чем наш». И это — госслужащий! Который зависит от государства. За время своего пребывания здесь, решила позадавать этот вопрос, адресованный таможеннику, самым разным людям. О результатах сообщу отдельно:))".

С нетерпением жду результатов опроса Ксюши.

Муся
http://dusia.telekritika.ua/novosti/28233/patriotichnaia_sobchak_otkazalas_obsuzhdat_putina_na_amerikanskoij_granitse

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Пока берут отпечатки пальцев, решаю сгладить ситуацию: «А что вы думаете про Обаму?». Дядечка обрадовался и выдал следующее, заставив меня сильно удивиться: «Слушайте, и Путин, и Обама, оба клоуны; но, выбирая между ними, ваш клоун гораздо больше похож на президента, чем наш». И это — госслужащий! Который зависит от государства. За время своего пребывания здесь, решила позадавать этот вопрос, адресованный таможеннику, самым разным людям. О результатах сообщу отдельно:))".
нагадало бородатий анекдот:

Американець:
- у нас в США - свобода слова. Можу вийти до Білого дому і закричати: "Президент Рейган - хуйло"
Руський:
- у нас в СРСР теж свобода слова. Можу вийти на Червону Площу і теж закричати: "Президент Рейган - хуйло"

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Собчак - жертва вiрусу Хуйла: за пiвтора року... в Па-Раше... вже пiв краiни страждае (а пiв краiни бухае).
То ж... не дивно, що Ксюша... саме такоi думки...
Або... Хуйло "Дождю" "мозги промыл" - мо, в Раше не може бути оппозицii, бо... так вже iсторично склалося...
Оце Собчак змусило... так себе вести...
А ви сподiвались, що "Паночка..." була б iншоi думки?..
 :moskali: 

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Собчак - жертва вiрусу Хуйла
Як на мене це ви жертва наівності. Рік іде війна, а ви не можете звикнути до думки що кацапи інші ніж ми, вороги з примітивною психологією печерних людей. від того і щомісячні розчарування - ой Навальний, ой Собчак. І не Путін в цьому винен - вони всі такі, вони так влаштовані.- якщо мені сподобалось щось чуже я повинен це мати (різняться вони тільки за методами - одна б видурила інший би забрав силою) Думка - це мені подобається зроблю собі такеж (а може краще), в їх головах не з"являється ніколи, їм же всі винні.
Батя, мы стараемся ...

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Ось яскраво і просто про всей той бомонд:

Alexander Klymenko
5 год. · Змінено ·
"Тошнота". Был такой роман Сартра. Как же отвратительно все, что происходит вокруг. Все учуяли, унюхали наконец грядущую бойню, хаос и разруху. Испуганы и взволнованы. Начинают понимать, что оказались "полезными идиотами". Пафос, чувство превосходства и дебильное воодушевление, как ветром сдуло. Стонут и причитают. Неописуемая мерзость, стыдно вообще быть где-то рядом, в одном времени и пространстве с этими жалкими беснующимися жлобами, где в одном общем, коллективном позоре агрессивного самоубийственного помешательства смешались оказавшиеся ничтожествами псевдо интеллектуалы, разбогатевшие плебеи-выскочки, вечно продажные и трусливые "деятели культуры", невежественные и агрессивные люмпены, тщеславные нувориши-торгаши мещане. Весь этот слипшийся ком, дрожащей от страха и неизвестности слизи, предчувствующей свое скорое уничтожение и ужас посмертного воздаяния за ничтожные и подлые грехи, вызывает физиологическое отвращение и презрение. И только единицы, на удивление трезвых, отстраненных, мудрых и мужественных людей, которые остались в трезвом уме и ясности сознания, дают силы верить и надеяться.
Батя, мы стараемся ...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Собчак - жертва вiрусу Хуйла
Як на мене це ви жертва наівності. Рік іде війна, а ви не можете звикнути до думки що кацапи інші ніж ми, вороги з примітивною психологією печерних людей. від того і щомісячні розчарування - ой Навальний, ой Собчак. І не Путін в цьому винен - вони всі такі, вони так влаштовані.- якщо мені сподобалось щось чуже я повинен це мати (різняться вони тільки за методами - одна б видурила інший би забрав силою) Думка - це мені подобається зроблю собі такеж (а може краще), в їх головах не з"являється ніколи, їм же всі винні.
:Sho_za:
Не треба дурниць...
Ну, дура вона, та Собчак(чка) - меле на ТБ, все, що попало...
Це ii робота, за що вона мае грошi.
Я взагалi не звертаю увагу на Собчак та iнший "Бомонд..."
Тому, що зараз (та й в iншi роки...) в Росii... все й всюди... контролюе КГБ-ФСБ...
Тому Собчак ТРЕБА казати те,  що й каже ii "Кумир..." Хуйло...
 :moskali:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9457
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Цитувати
Собчак - жертва вiрусу Хуйла
Як на мене це ви жертва наівності. Рік іде війна, а ви не можете звикнути до думки що кацапи інші ніж ми, вороги з примітивною психологією печерних людей. від того і щомісячні розчарування - ой Навальний, ой Собчак. І не Путін в цьому винен - вони всі такі, вони так влаштовані.- якщо мені сподобалось щось чуже я повинен це мати (різняться вони тільки за методами - одна б видурила інший би забрав силою) Думка - це мені подобається зроблю собі такеж (а може краще), в їх головах не з"являється ніколи, їм же всі винні.
:Sho_za:
Не треба дурниць...
Ну, дура вона, та Собчак(чка) - меле на ТБ, все, що попало...
Це ii робота, за що вона мае грошi.
Я взагалi не звертаю увагу на Собчак та iнший "Бомонд..."
Тому, що зараз (та й в iншi роки...) в Росii... все й всюди... контролюе КГБ-ФСБ...
Тому Собчак ТРЕБА казати те,  що й каже ii "Кумир..." Хуйло...
 :moskali:

Поки що вона, здаєтся, говорить, що якраз Путін не її кумир, а по славній традиції російських шовіністів її кумир традиційно - російські інтереси.

Offline Backfire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 154
  • Стать: Чоловіча
Ніби не дівчинка з печери... рано її тата вбили.( Не встиг навчити, що красти не можна!

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
И тут со мной произошло странное. Я почувствовала то, что лично для меня и есть настоящая непроплаченная любовь к моей многострадальной Родине. Я поняла, что не хочу отвечать этому симпатичному дяденьке, как я отношусь к Путину и к его политике.
Бреше, як дихає, викручується, що забзділа щось сказати про Хуйла, бо при чому тут "любовь к родінє" і відношення до Хуйла?
І тут проявилась вся різниця між кацапом-рабом (я думав вона не така) і вільною людиною - "амєріканскім откритим дядечком", якій вільно сказав, що він думає про свого президента.
Але при цьому, без сумніву, він є патріотом своєї країни. :moskali:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)