Автор Тема: Вадим Дубовський: Мы должны положить конец тому, чтобы прощать их  (Прочитано 1145 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46793
  • Never give in!
http://z-city.com.ua/%D0%9F%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BE%D1%82-%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D1%89%D0%B8%D0%BA-%D0%B8%D0%B7-%D0%A1%D0%A8%D0%90-%D0%BF%D0%BE%D0%B5%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D1%83%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D0%B8-%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2-%D0%BA-%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8-02.04.2015

О различиях между народами
– Россияне неохотно воспринимают мысль, что украинцы – отдельный народ.

– Я с такими утверждениями столкнулся еще когда учился в Киеве, в 1977-1978 годах. Попал в десятилетку имени Лысенко, специальную музыкальную школу. И услышал про Украину, что «это – недоязык, недонарод, недонация, что всё это второстепенное и малоценное». Но когда я нечто подобное впервые высказал дома, то сразу же получил моральную оплеуху от матери. Мама достала «Кобзарь», раскрыла его передо мной и говорит: собираясь идти всю ту брехню слушать, – читай и думай! Вот я читал и думал. Помните? «Кохайтеся, чорнобриві, Та не з москалями, Бо москалі — чужі люде, Роблять лихо з вами. Москаль любить жартуючи, Жартуючи кине; Піде в свою Московщину, А дівчина гине...» Извините... (очень волнуется – Г.Д.). Тут и слезы на глазах…

– Не будем говорить о тех, кто насмехается, злорадствует, тем более, о тех, кто нападает на Украину, физически убивает украинцев. Есть россияне, которые хотели бы все-таки сохранить дружбу на личном уровне, когда по восемь-десять-двадцать лет дружили, пусть в Сети. Они не хотят нас обидеть, они доброжелательны, но говорят: мы (русские и украинцы) – единый народ. – (с иронией, как будто цитируя): Мы один народ, мы братья, и вы должны жить с нами. А сейчас вы, предатели, идёте в «гейропу», и т.д. Так?

– Как правило, наши российские друзья не вкладывают в это унизительную или оскорбительную нотку. Они от всего сердца, совершенно искренне убеждены, что украинцы и русские существенно не различаются.

– Это чепуха! Конечно же, различаются! В культурном плане, в отношении к семье, к родителям. Извините, где это в России обращаются сейчас к маме и к папе на «Вы»? Эта два совсем разных народа. Вот колядки у нас есть, у них – нет. Ну, хорошо, у них есть «былины», а у нас есть «думы». Оно немножко похоже, но совсем разное. И хочется сказать: дайте нам, пожалуйста, право существовать как народу. Считайте мои слова обращением или криком души к этим обнаглевшим и просто невежественным россиянам. К этому зазомбированному плебсу.

– Эти россияне, как правило, в дискуссиях с украинскими друзьями просто убеждают нас, что различия между нами незначительны.

– Вот до тех пор, пока они не уразумеют, что мы есть два разных народа, что у нас «европейскость» намного больше выражена, чем у них, что в нашем национальном сознании демократические основания намного больше развиты, чем у них, до тех пор, я считаю, нам не о чем говорить с ними. Да, у нас очень много, как вы сказали, этих горизонтальных, личных связей. Но россияне должны нас отпустить, должны всё это переосмыслить. Я читаю украинских аналитиков и согласен с той мыслью, что мы должны не прощать всего того, что сделали россияне. Наша обязанность – про всё это помнить и в дальнейшем. Мы должны положить конец тому, чтобы прощать их. Иначе, если мы и на этот раз им простим, то просто исчезнем.
If you are going through hell, keep going.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Не тільки пам'ятати, але й покарати всіх, хто зі зброєю приходив до нас! Знищувати явно і тайно сьогодні, завтра, через роки - невідворотньо і по вьому світу! Вчімося у євреїв!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А кто их собирался прощать? Статья из серии - если б вы не напомнили мы б точно забыли. О чем вообще автор? Вангую что через год в детских играх в войнушку образ "мы наши а вы немцы" исчезнет навсегда, уступив место  " мы наши а вы русские".
Батя, мы стараемся ...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А кто их собирался прощать? Статья из серии - если б вы не напомнили мы б точно забыли. О чем вообще автор? Вангую что через год в детских играх в войнушку образ "мы наши а вы немцы" исчезнет навсегда, уступив место  " мы наши а вы русские".

Вже маємо...
мала з школи періодично приносить такі недитячи епітети з приводу русскіх...жерсть

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Колись пам'ятаю, давно були у мене якось гості - мила пара з Москви. Познайомились, до речі, у Криму з ними.
Так от, сидить у мене в домі за столом такий собі хлопець і раптом питає: "а "хохол" для вас обідноє слово ілі нєт?"
Я аж розгубився. Кажу: "ну приблизно так само, як для вас "кацап""
Тоді він взагалі збив мене зпантелику фразою: "Кацап? А что ето?"

Я потім ще довго про це думав. Як це так, в росіян "хохли" на кожному кроці щодо українців, а от у нас "кацап" і не почуєш, хіба що від якоїсь літньої, малоосвітченої тітки. 

А зараз від усіх слово "росіянин" рідко почуєш (в сенсі, щодо представника РФ), всі кажуть або "москалі", або "кацапи".
« Останнє редагування: Квітня 07, 2015, 02:06:44 14:06 від Rost_I »
... і хай Росія згине як держава

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Колись пам'ятаю, давно були у мене якось гості - мила пара з Москви. Познайомились, до речі, у Криму з ними.
Так от, сидить у мене в домі за столом такий собі хлопець і раптом питає: "а "хохол" для вас обідноє слово ілі нєт?"
Я аж розгубився. Кажу: "ну приблизно так само, як для вас "кацап""
Тоді він взагалі збив мене зпантелику фразою: "Кацап? А что ето?"

Я потім ще довго про це думав. Як це так, в росіян "хохли" на кожному кроці щодо українців, а от у нас "кацап" і не почуєш, хіба що від якоїсь літньої, малоосвітченої тітки. 

А зараз від усіх слово "росіянин" рідко почуєш (в сенсі, щодо представника РФ), всі кажуть або "москалі", або "кацапи".
Це все вже в минулому.
Вони - вороги!
Вони і ненавидять нас як вороги!
Дай Боже, щоб ми не жили з такою ненавистю, як вони!
« Останнє редагування: Квітня 07, 2015, 08:51:22 20:51 від leonpod »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46793
  • Never give in!
(click to show/hide)
Це все вже в минулому.
Вони - вороги!
Вони і ненавидять нас як вороги!
Дай Боже, щоб ми не жили з такою ненавистю, як вони!

Згоден, наша ненависть до них має бути стократ більшою.  :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
(click to show/hide)
Це все вже в минулому.
Вони - вороги!
Вони і ненавидять нас як вороги!
Дай Боже, щоб ми не жили з такою ненавистю, як вони!

Згоден, наша ненависть до них має бути стократ більшою.  :smilie9:

О! І емігрант примазався .   Постраждалий з вашингтонщини...:laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46793
  • Never give in!
(click to show/hide)

О! І емігрант примазався .   Постраждалий з вашингтонщини...:laugh:

А хохликів-кацапських сраколизів питати не збираюся.  :smiley14:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Еміг увійшов у роль жертви кацапського проїзволу ...добряче наївши сраку на заморських харчах.....анекдот  :lol:

 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46793
  • Never give in!
Еміг увійшов у роль жертви кацапського проїзволу ...добряче наївши сраку на заморських харчах.....анекдот  :lol:

Я не жертва кацапського проізволу бо з кацапами ніколи до діла не мав.
Проблема не в них, а тобі подібних кацапських сраколизах.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ти дурний еміг, який щось белькоче про патріотизм та повагу мови, при цьому чкурнувши з країни туди де українською мовою і не пахне.
Ти взагалі у адекваті?
Бо виглядаєш, як дрібний кишеньковий злодій, що патякає про мораль та заповіді - не вкради.  :lol:

Хуцпа якась....

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46793
  • Never give in!
Ти дурний еміг, який щось белькоче про патріотизм та повагу мови, при цьому чкурнувши з країни туди де українською мовою і не пахне.
Ти взагалі у адекваті?
Бо виглядаєш, як дрібний кишеньковий злодій, що патякає про мораль та заповіді - не вкради.  :lol:

Хуцпа якась....

Ну чому ж? В Чікаго української мови значно більше ніж в Одесі.   :smilie7:

Ну ти то справді правильний українець, чия ідейна цнота, порядність, та палкий патріотизм є винятково продуктом факту твого самовідданого перебування в Україні (хоча це не доведено жодним чином  :lol: :lol: :lol:).
І ти, як і більшість моїх опонентів, кладеш душу і тіло на ниві героїчної і жертовної боротьби за щасливе майбутнє України на пропахлих димом і порохом неозорих просторах інтернету.  :gigi: :gigi: :gigi:

If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
В Чикаго не бував.

Мабуть дійсно досить україномовне містечко  :lol: :weep:


Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
А цікаво справді - якщо пройтись вулицями Чікаго, то українську почуєш більше ніж в Одесі?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46793
  • Never give in!
А цікаво справді - якщо пройтись вулицями Чікаго, то українську почуєш більше ніж в Одесі?

Якщо в районі Chicago Ave and Western St - то однозначно.  :smilie5:

Головне, що в Чікаго не чути кацапської, яка так мила тутешнім фінлям...  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А цікаво справді - якщо пройтись вулицями Чікаго, то українську почуєш більше ніж в Одесі?

Якщо в районі Chicago Ave and Western St - то однозначно.  :smilie5:

Головне, що в Чікаго не чути кацапської, яка так мила тутешнім фінлям...  :lol:

Тобто ти втік до гамерик,  щоб не чути кацапської мови...?  :weep:

 :fp2 

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
=Головне, що в Чікаго не чути кацапської, =
І це є добре.  :Prapor2:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46793
  • Never give in!
(click to show/hide)
Тобто ти втік до гамерик,  щоб не чути кацапської мови...?  :weep:

 :fp2

А чим не причина?  :smilie3: Але головною була не вона, а відраза до тобі подібних кацапських сраколизів.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.