Автор Тема: Как это делается.  (Прочитано 519 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Как это делается.
« : Квітня 18, 2015, 10:28:11 22:28 »
Программа на НТВ. Хунта задавила Сердючку. Тот уехал в Германию.

Интервью с Осадчей:

"..
-Ти казав про те, що зараз, коли концертів стало менше, в тебе змінився ритм життя.


-Я живу, як в тюрмі. Ось я в Києві живу, як в тюрмі. Тут я можу походити по вулицям, зайти з Інкою в якийсь паб, з'їсти щось з "Макдональдсу". Цього я не можу зробити в Києві. Я не можу просто по вулиці йти, навіть може ніхто не дивиться, я все одно думаю,  що дивиться. Тим більше, що я ходжу майже в одному й тому ж одягу. Я думаю, що якщо б я пішов без шапки, мене ніхто не впізнав.

..."

http://svitske.1plus1.ua/video/personaji/andriy-danilko-rozpoviv-pro-svoyi-stosunki-z-alkogolem-395900.html

Выделенные слова из эфира вырезали. Комментировали, что его подвергли остракизму, его ненавидит хунта и т.д.

На самом деле отвечает его представитель Андрей Уренев:

"..

Андрей действительно чувствовал себя в Киеве, как в тюрьме?

Он имел в виду то, что, гуляя по другому пространству, в европейской стране, например, он чувствует себя свободней, потому что люди его не узнают. Андрей — человек интравертный и закрытый. Сейчас он просто хочет взять тайм-аут.

..."

Но НТВ говорит что это все из-за хунты. Вот так все просто и красиво. Данилко есть, Осадчая есть, интервью есть. Что-то вырезали, что-то вставили свое. И вуаля.

Программа снята в декабре 2014 года. Показали сейчас. Монтировали, наверное.

Суки...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Как это делается.
« Reply #1 : Квітня 19, 2015, 08:45:39 08:45 »
Вау, транса... Данилко таки згадали...
Та казали вже, що воно нi кому не нужне: свого часу Раша його колисала, бабла трохи дала...
Та коли оте пудало спалилось на Евробаченнi з "Лаша-Гудбай...", "Дружба Народов" дала трiщiну...
Ось тодi й почалися проблеми...
Для НТВ - канала КДБ-ФСБ... Сердючка... не е чiмось особливим...
Вiн у нас нi кому не потрiбний, та й в Рашi... йому не радi...
Хай вже в США переiздисть - в Лас Вегасi то геiв, особливо шоу трансiв... особливе ставлення...
Нащо йому та Германiя?...
Просто пересидiти не вдастся...
Та й хатиночка на Хрестi..., яку Данилко купив за мульйони...  - то ще питання до податковоi...
 :bv