Автор Тема: Боротьба з корупцією, або...  (Прочитано 585 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Боротьба з корупцією, або...
« : Квітня 19, 2015, 11:33:30 23:33 »
"Не жалуйся сказали мені, пожаліє тільки Мати а інші позавидують або скажуть Так тобі і треба"
З 96-го року я податківець.  :smilie3:
Карєра заєбісь в 96 - зарплата 125ує - 225 грн. Зараз 1800 грн  :smilie1:. Тисяча вісімсот гривень!! В працівника Податкової!!
Останній раз Нам, Податковій, Офіційно давали на канцтовари при Єханурову прем"єру. Ага згадали )
І досі принцип фінансування Податкової, чи як ми там зараз називаємося Державна Фіскальна служба.. "Мы порешаем" - Азаров в ВРУ.
Ноль, Nul, Ніхера. Не знаю як описати Як описати НІЧОГО, ПУСТОТУ.
PS. Подайте на бумагу, картриджі, ручки бля конверти марки, ще там ПЕОМ є, вінти сипляться, УПСки горять, СВІЧі..СВІЧі бля :smilie1: теж горять.

А. забув сказати, як в тому анегдоті "забули вкласти десятку", Як будемо вирішувати питання з хабарами і корупцією?  :smilie7:
Готовий відповісти на будь-яке питання... За пару листочків А4
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Astronaut

  • Гість
Re: Боротьба з корупцією, або...
« Reply #1 : Квітня 19, 2015, 11:37:17 23:37 »
Що це потік свідомості? Чи складнощі не тільки з канцелярським приладдям і олівцями, а й власними думками і можливістю чітко іх викласти ?
« Останнє редагування: Квітня 19, 2015, 11:38:53 23:38 від Astronaut »

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Боротьба з корупцією, або...
« Reply #2 : Квітня 19, 2015, 11:40:21 23:40 »
а були від вас (податкової) письмові запити на канцтовари?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Astronaut

  • Гість
Re: Боротьба з корупцією, або...
« Reply #3 : Квітня 19, 2015, 11:40:49 23:40 »
а були від вас (податкової) письмові запити на канцтовари?
:fp

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: Боротьба з корупцією, або...
« Reply #4 : Квітня 19, 2015, 11:41:15 23:41 »
Що це потік свідомості? Чи складнощі не тільки з канцелярським приладдям і олівцями, а й власними думками і можливістю чітко іх викласти ?
Та я може цілий рік хотів написати, а ось тільки "решился"  :shuffle:
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Astronaut

  • Гість
Re: Боротьба з корупцією, або...
« Reply #5 : Квітня 19, 2015, 11:42:23 23:42 »
Що це потік свідомості? Чи складнощі не тільки з канцелярським приладдям і олівцями, а й власними думками і можливістю чітко іх викласти ?
Та я може цілий рік хотів написати, а ось тільки "решился"  :shuffle:
На твоєму місці я б пішов працювати в бізнес.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Боротьба з корупцією, або...
« Reply #6 : Квітня 19, 2015, 11:43:15 23:43 »
"Не жалуйся сказали мені, пожаліє тільки Мати а інші позавидують або скажуть Так тобі і треба"
З 96-го року я податківець.  :smilie3:
Карєра заєбісь в 96 - зарплата 125ує - 225 грн. Зараз 1800 грн  :smilie1:. Тисяча вісімсот гривень!! В працівника Податкової!!
Останній раз Нам, Податковій, Офіційно давали на канцтовари при Єханурову прем"єру. Ага згадали )
І досі принцип фінансування Податкової, чи як ми там зараз називаємося Державна Фіскальна служба.. "Мы порешаем" - Азаров в ВРУ.
Ноль, Nul, Ніхера. Не знаю як описати Як описати НІЧОГО, ПУСТОТУ.
PS. Подайте на бумагу, картриджі, ручки бля конверти марки, ще там ПЕОМ є, вінти сипляться, УПСки горять, СВІЧі..СВІЧі бля :smilie1: теж горять.

А. забув сказати, як в тому анегдоті "забули вкласти десятку", Як будемо вирішувати питання з хабарами і корупцією?  :smilie7:
Готовий відповісти на будь-яке питання... За пару листочків А4

Бюджетники у всіх країнах мало отримують грошей. І всюди мало працюють. Мало грошей - роботи море, аби бажання було працювати. У мене знайома працювала в казначействі. Нила на малу зарплату і пішла в банк, де отримувала у три рази більшу заробітну плату. Рік назад з банку пішла і каже: краще буду мало отримувати і не напрягатися. Її мати знову забрала її в казначейство. От такі пироги: як працюєте так і маєте.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: Боротьба з корупцією, або...
« Reply #7 : Квітня 19, 2015, 11:45:12 23:45 »
Що це потік свідомості? Чи складнощі не тільки з канцелярським приладдям і олівцями, а й власними думками і можливістю чітко іх викласти ?
Та я може цілий рік хотів написати, а ось тільки "решился"  :shuffle:
На твоєму місці я б пішов працювати в бізнес.
Увы "На свій страх і ризик" там в законі про підприємництво. Не моє.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: Боротьба з корупцією, або...
« Reply #8 : Квітня 19, 2015, 11:49:27 23:49 »
Бюджетники у всіх країнах мало отримують грошей. І всюди мало працюють. Мало грошей - роботи море, аби бажання було працювати. У мене знайома працювала в казначействі. Нила на малу зарплату і пішла в банк, де отримувала у три рази більшу заробітну плату. Рік назад з банку пішла і каже: краще буду мало отримувати і не напрягатися. Її мати знову забрала її в казначейство. От такі пироги: як працюєте так і маєте.
Квант, давно Вас не бачив. Радий бачити.  В Казначействі насамому-то-ділі БІЛЬША сука зарплата чим в Податковій. І Вони жодного разу, а вони в мене знайомі там, не жалувалися на забезпечення.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Astronaut

  • Гість
Re: Боротьба з корупцією, або...
« Reply #9 : Квітня 20, 2015, 12:34:05 00:34 »
Що це потік свідомості? Чи складнощі не тільки з канцелярським приладдям і олівцями, а й власними думками і можливістю чітко іх викласти ?
Та я може цілий рік хотів написати, а ось тільки "решился"  :shuffle:
На твоєму місці я б пішов працювати в бізнес.
Увы "На свій страх і ризик" там в законі про підприємництво. Не моє.
Питань більше нема. :smilie7:

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: Боротьба з корупцією, або...
« Reply #10 : Квітня 20, 2015, 12:42:37 00:42 »
Що це потік свідомості? Чи складнощі не тільки з канцелярським приладдям і олівцями, а й власними думками і можливістю чітко іх викласти ?
Та я може цілий рік хотів написати, а ось тільки "решился"  :shuffle:
На твоєму місці я б пішов працювати в бізнес.
Увы "На свій страх і ризик" там в законі про підприємництво. Не моє.
Питань більше нема. :smilie7:
А Які можуть бути питання до податківця з 1800 грн зарплатою.  :smilie7:
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.