Автор Тема: Потрібен нам ТАКИЙ Донецьк? (опитування української мовою)  (Прочитано 4477 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
поле для роздумів

http://patrioty.org.ua/vrazhayuchiy-sotsialniy-eksperiment-yak-reaguyut-na-ukrayinsku-movu-v-okupovanomu-donetsku-video/



Интересный и показательный эксперимент провела журналистка Валерия Ивашкина в Донецке. На одной из центральных площадей города девушкаспросила донетчан, каким они видят будущее Донецка. Опрос проводился на украинском языке. “Чего хотят в Донецке? Помириться с Украиной, обрести независимость или присоединиться к России? Личные впечатления не вызывают доверия – человек всегда ретранслирует мнения исходя из своих ожиданий и убеждений. Мониторинги в СМИ – тем более: на украинских каналах все опрашиваемые – за Украину, на российских – все ее ненавидят. Я решила проверить, как дела обстоят на самом деле. Для этого провела опрос и записала все одним файлом – это исключает манипуляции с нарезкой “нужных” мнений, которые обычно применяются на ТВ. А чтобы добавить изюминки, опрос проводила… на украинском языке”, – написала журналистка в “Фейсбуке”. Реакция каждого респондента уникальна. Особенно интересно, как на украинский язык реагируют ополченцы. “Во время съемок этого фильма никто не пострадал”, – уверяет Валерия Ивашкина.

[ Invalid YouTube link ]

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Вона проводила опитування на ватному міроприємстві. Зрозуміло, що там основна маса були ватниками.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Валерія Івашкіна - ватна нацистська свиня.
« Останнє редагування: Квітня 26, 2015, 05:43:44 17:43 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
free UA коли в твоєму місті буде руській мір, ти на камеру будеш путіна славити аж бігом
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
до речі в ірпіні біженців 8000. якщо екстраполювати на всю україну, то виїхало з Лугандону 2 млн. осіб.
І free UA запитую чи потрібен нам такий донецьк?
ну це ж не твоє місто, вірно, чому б і не віддати.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2752
до речі в ірпіні біженців 8000. якщо екстраполювати на всю україну, то виїхало з Лугандону 2 млн. осіб.
І free UA запитую чи потрібен нам такий донецьк?
ну це ж не твоє місто, вірно, чому б і не віддати.

Знаю 4-х в Ірпені що не зараєстровані на допомогу і як біженці

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
до речі в ірпіні біженців 8000. якщо екстраполювати на всю україну, то виїхало з Лугандону 2 млн. осіб.
І free UA запитую чи потрібен нам такий донецьк?
ну це ж не твоє місто, вірно, чому б і не віддати.

Ну чомуж?
Як ви так допитуетесь, відкрию (персонально Вам) маленьку особисту таємницю

Моя дружина – корінна дончанка. На Майдані (і на першому і на другому з прешого до останнього дня в перших рядах) Я особисто Донецьк знаю не гірше ніж якусь Троєщину чи Ірпінь. Та й родичей відповідно полдонецка, (яки зараз ТАМ, на тій території). І чо?

Це раз.
А по-друге питання було риторичне. Відповіді в мене немає. Я не знаю відповідь. Думку "з того боку барикад" чую регулярно. Вона мене не надихає. Хочу почути Вашу думку ось і все.

ну а толку з того що знаєте?
ця пизда - подруга коцаби і шарія між іншим.
фсбшні мразі змонтували пропагандиський ролік, на розкрутку тез, донецьк нам не потрібен, укр смі всьо врут, кинуті тисячи бото-годин(на спам соцмереж та коменти в ютубі)

риторичне? як розцінювати таке питання?  навіть питання воно вже несе смислову нагрузку.

українців розводять як лохов(і ви в цьому берете участь несвідомо)... тому що розкручується теза  - нахєр киянину жопу рвати за донецьк, а потім нахєр львів'янину жопу рвати за києв.

а правда в тому, що лише тримаючись купи ми зможемо захистити себе.

правда в тому що що йобані рефлексії українців в принципі нікому непотрібні. той хто знає що відбувається в лугандоні - бачить , що влада ДНР робить все щоб доросле населення йшло воювати. або ДНР буде зачищене під корінь, або матимемо 1 000 000 упирів, які не матимуть змогу заробити на життя нічим іншим, крім війни з україною


пів-донецька виїхало, чому блядь українців цікавить думка половини що лишилася, а не тих, хто виїхав?

« Останнє редагування: Квітня 26, 2015, 06:37:13 18:37 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
ну а толку з того що знаєте?
ця пизда - подруга коцаби і шарія між іншим.
фсбшні мразі змонтували пропагандиський ролік, на розкрутку тез, донецьк нам не потрібен, укр смі всьо врут, кинуті тисячи бото-годин(на спам соцмереж та коменти в ютубі)

риторичне? як розцінювати таке питання?  навіть питання воно вже несе смислову нагрузку.

українців розводять як лохов(і ви в цьому берете участь несвідомо)... тому що розкручується теза  - нахєр киянину жопу рвати за донецьк, а потім нахєр львів'янину жопу рвати за києв.

а правда в тому, що лише тримаючись купи ми зможемо захистити себе.

правда в тому що що йобані рефлексії українців в принципі нікому непотрібні. той хто знає що відбувається в лугандоні - бачить , що влада ДНР робить все щоб доросле населення йшло воювати. або ДНР буде зачищене під корінь, або матимемо 1 000 000 упирів, які не матимуть змогу заробити на життя нічим іншим, крім війни з україною


пів-донецька виїхало, чому блядь українців цікавить думка половини що лишилася, а не тих, хто виїхав?

Може ви і праві.
Я звичайно не стану претендувати на повноцінний зріз думок. Але за моїми скупимi особистими спостереженнями – настрої, що панують тими територіями дуже близькі до демонстрованому в ролику.

На превеликий жаль.. хочу я того чi, нi  :smilie2:

я не за те що б сплавити лугандонію кацапам.

Але й рожеві окуляри вважаю – злом!

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
нам потрібна ТЕРИТОРІЯ
люди то - ДРУГОРЯДНЕ

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Може ви і праві.
Я звичайно не стану претендувати на повноцінний зріз думок. Але за моїми скупимi особистими спостереженнями – настрої, що панують тими територіями дуже близькі до демонстрованому в ролику.

На превеликий жаль.. хочу я того чi, нi  :smilie2:

я не за те що б сплавити лугандонію кацапам.

Але й рожеві окуляри вважаю – злом!

1) це не лише  їх земля, це також земля тих, що виїхали
2) в будь-якому разі думка тих що там живуть не повинна нас цікавити. лугандон обстрілює наші міста та села, готує наступ на наші міста та села. або ми їх знищемо або вони нас.
3) кацапи не збираються брати собі лугандон - сенс лугандону це поставляти гарматне мнясо.
« Останнє редагування: Квітня 26, 2015, 06:57:28 18:57 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча

1) це не лише  їх земля, це також земля тих, що виїхали
2) в будь-якому разі думка тих що там живуть не повинна нас цікавити. лугандон обстрілює наші міста та села, готує наступ на наші міста та села. або ми їх знищемо або вони нас.
3) кацапи не збираються брати собі лугандон - сенс лугандону це поставляти гарматне мнясо.

 :smiley24:

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Може ви і праві.
Я звичайно не стану претендувати на повноцінний зріз думок. Але за моїми скупимi особистими спостереженнями – настрої, що панують тими територіями дуже близькі до демонстрованому в ролику.

На превеликий жаль.. хочу я того чi, нi  :smilie2:

я не за те що б сплавити лугандонію кацапам.

Але й рожеві окуляри вважаю – злом!

1) це не лише  їх земля, це також земля тих, що виїхали
2) в будь-якому разі думка тих що там живуть не повинна нас цікавити. лугандон обстрілює наші міста та села, готує наступ на наші міста та села. або ми їх знищемо або вони нас.
3) кацапи не збираються брати собі лугандон - сенс лугандону це поставляти гарматне мнясо.

от з цим складно сперечатися

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Фигня опрос.
То шо дебилов там хватает ни для кого не секрет,как и то,что если ты не дебил,то в данном случае лучше притворится таковым,это видео смотрят не только те,кто за Украину.
Поддашься на провокацию - и будешь иметь массу проблем,возможно с серьезными последствиями.

Цитувати
24 сентября в Лутугино российские боевики и местные "ополченцы" расстреляли 40 жителей города. По рассказам местных жителей, их расстреляли за то, что они помогали украинской армии.

Гораздо интереснее реакция других дебилов,которые сидят за сотни киллометров от войны,где не стреляют и где не убивают и не бросают в подвалы за проукраинскую позицию.
И читая их высеры,которые они считают остроумными,приходишь к выводу,что таки да,мы славяне.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ну і з сусідньої гілки
Цитувати
Что с местными? Помогают им?

Все, что показывают по youtube, полная фигня. Там нет уже у них никакой поддержки. Мы шли колонной, в нас камни кидали. Даже в Донецке. Я очень плохо себя чувствовал тогда. Просто кидали камни. Все люди без работы, ничего не работает. Типа делали патрули, развозку еды местным, чтобы показать, какие классные, а потом в 4 утра, когда все спят, «с ГРАДа по домику популяйте». Или выводят джип и уезжают куда-то в Донецк или в Шахтерск, Авдеевку, оборачиваются и стреляют по своим. А с России пуляют со «Смерчей», я был на границе, я видел как «Смерчи» летели в сторону Украины. Я не знаю, куда они падали, может, и на мирных. То, что по ТВ говорят, что им приносят цивильные еду, это пи..ж. Им еда приходит в конвоях.

до речі щодо роліка - а людей то звозили в донецьк автобусами на концерт, якби не масований підвоз вийшло б 200-300 осіб.

запам'ятайте все що йде від російської пропагандистької машини на 80% брехня. як наприклад з маршем полонених, коли телевізійники влаштували картинку масовості, хоча глядачів було менше ніж полонених. просто ракурс правильний зробили.
« Останнє редагування: Квітня 26, 2015, 07:07:44 19:07 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
приклади як роблять ці роліки:

1)
Цитувати
Вот, например, на счет обдолбанных укров. Отняли блок-пост, вывозят 200-х и 300-х, заходят, выпивают, ширяются, накидывают шприцы там эти, бутылки и потом ТВ только приезжает. Типа они там наркоманы и алкоголики были, чтоб это
показать.

2)
Цитувати
Когда ты понял, что хочешь уехать?

Они переодевали людей. Людей, которые проходили через лагерь, не знаю, кто это был. Их привозили на БМП, до этого они были арестованы. Одевали их в украинскую форму, у них были украинские нашивки и все остальное, выпускали их где-то, сами же гасили. Потом приезжает ТВ, все тихо уже, а они показывают, сколько укропов убили. Мне уже стало противно, это спектакль для всего мира, не политическая война, нет.

3)
щоб показати покинуту під дебальцево техніку та боєприпаси звозили цю техніку та боєприпаси, зі всього театру бойових дій + свої доклали - а лохі хавають - проклятий геншаб, втікали наші хлопці з дебальцева все прийшлось кинути...
« Останнє редагування: Квітня 26, 2015, 07:24:05 19:24 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Natana Gilko
2 год ·

Смотрели вчерашний вброс: "украинская журналистка на украинском языке опрашивает жителей ‪#‎Донецк‬ на площади",прокатившийся по Фейсбучику? Я смотрела...немножечко...впечатление-не лучшее.А теперь...ТАДАМММ!!!...(Алене Балабе верю,как себе):" Во-первых, барышня давно работает на прокремлевского экс-нардепа Игоря Маркова, который каждую неделю пиарится на росТВ во всех антиукраинских шоу. Благодаря этому у дамы есть аккредитация ДНР, но нет украинской - смешно, да? Да и на оккупированную территорию мадам попала через Ростов-на-Дону и открытую границу с агрессором. Типа "независимая журналистка". Грош цена этой дешевой постановке. И вы это должны понимать. Мои украинские патриоты там, с которыми я на связи, говорят, что это пиар и самолюбование. Ни о какой "независимой журналистике" речи в лднр быть не может. "Опрос" - часть инфовойны. Посмотрите, как на Донбассе всё замечательно, люди гуляют на площадях и в Россию хотят, а укроармия их бомбит."(с)
Пы.Сы. Советую прочесть весь текст.



Alena Balaba

Попробую связать события последней недели в один информационный узел и расставить по полочкам.
Из части Украины целенаправленно делают наш "Сектор Газа". - то есть территорию, где никогда не утихнут конфликты и экспорт терроризма в "материковую" Украину будет продолжаться годами.
Ввоз ахметовских псевдошахтеров в ‪#‎Киев‬ - работников на частных шахтах, требующих зарплату не у своего хозяина, а у правительства, - конечно, еще больше настроил обывателей против ‪#‎Донбасс‬. Ну, и картинка для росСМИ - сайты агрессора исходили пеной всю неделю по поводу "бедненьких шахтёриков, которых угнетают". ‪#‎россия‬ любит угнетенных, это еще со времен Союза, когда сидели с голым задом, но самозабвенно "помогали" Кубе, Анголе и Афганистану, ага, помним и знаем. Ждём очередной "помощи" на Донбасс от "братьев"-россиян. В каком виде помощь - догадайтесь сами.
В это время другой "вброс": "украинская журналистка на украинском языке опрашивает жителей ‪#‎Донецк‬ на площади, мол, с кем вы хотите быть, панове - з Україною, чи бути зовсім незалежні, чи з Росією?" И все респонденты ей дружно отвечают - "да с Россией, канешна"
Гнилой развод за ваши деньги, господа.
Во-первых, барышня давно работает на прокремлевского экс-нардепа Игоря Маркова, который каждую неделю пиарится на росТВ во всех антиукраинских шоу. Благодаря этому у дамы есть аккредитация ДНР, но нет украинской - смешно, да? Да и на оккупированную территорию мадам попала через Ростов-на-Дону и открытую границу с агрессором. Типа "независимая журналистка". Грош цена этой дешевой постановке. И вы это должны понимать. Мои украинские патриоты там, с которыми я на связи, говорят, что это пиар и самолюбование. Ни о какой "независимой журналистике" речи в лднр быть не может. "Опрос" - часть инфовойны. Посмотрите, как на Донбассе всё замечательно, люди гуляют на площадях и в Россию хотят, а укроармия их бомбит.
Что это всё означает? Как говорит политолог и историк Elena Galkina: "ЛДНР хотят жрать". "Жрать" - это значит, что террористы хотят денег, оружия и людских ресурсов. От кого? - от путина, конечно. Ахметов теперь только крупы посылает. Ждём нового витка агрессии после 9 мая.
Quo Vadis

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Справжній українець не віддасть і клаптика землі. Знаєте, як в анекдоті: " А там у мене ще помідорчики рости будуть".

Що стосується ситуації на Донбасі, то загальна тактика кацапів  проста як двері, заставити українців, або наступати, або погодитися на те що Донбас не наш. Але у нас на то своя думка. Донбас наш, як і Крим, але його повинна годувати Рашка два-три роки, а потім ми їх назад заберем. Як то кажуть дали кацапам "попользоваться". Наше основне завдання не пустити заразу дальше, не йти ні на які угоди з кацапами, тягнути час і залишати все так як є.

Якщо кацапи будуть наступати, то треба оголошувати воєнний стан і воювати. А ні, то й ні. :gigi:

PS.Зайшов сьогодні на ФУП,  а там стара пісня про "услишь Донбасс" на різні варіації. А все чого, бо Хуйло думав з нього зробити якір для України, а зробив з нього собі камінь на шию який його тягне вниз і він його прагне скинути, а для цього потрібна активна позиція України ( будь-яка). Але задайте собі питання, куди нам спішити ?


« Останнє редагування: Квітня 27, 2015, 01:33:44 01:33 від OlegSky »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
PS.Зайшов сьогодні на ФУП,  а там стара пісня про "услишь Донбасс" на різні варіації. А все чого, бо Хуйло думав з нього зробити якір для України, а зробив з нього собі камінь на шию який його тягне вниз і він його прагне скинути, а для цього потрібна активна позиція України ( будь-яка). Але задайте собі питання, куди нам спішити ?

чим довше лугандон окремо тим більше людей піде в бандформування.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
PS.Зайшов сьогодні на ФУП,  а там стара пісня про "услишь Донбасс" на різні варіації. А все чого, бо Хуйло думав з нього зробити якір для України, а зробив з нього собі камінь на шию який його тягне вниз і він його прагне скинути, а для цього потрібна активна позиція України ( будь-яка). Але задайте собі питання, куди нам спішити ?

чим довше лугандон окремо тим більше людей піде в бандформування.

...і тим швидше помре. Самоочищення Донбасу. Причому вони там один одного будуть валити ще більш ефективно, якщо Україна буде підтримувати ось таку ситуацію ні миру ні війни. Класику про павуків у банці ніхто не відміняв. Якщо будуть лізти дальше в Україну, валити безжально, стріляти зразу на місці і тихо прикопувати в посадках. А в Лугандонському ареалі хай роблять що хочуть. За два-три роки там не залишиться кому йти в бандформування.

« Останнє редагування: Квітня 27, 2015, 01:34:47 01:34 від OlegSky »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
...і тим швидше помре. Самоочищення Донбасу. Причому вони там один одного будуть валити ще більш ефективно, якщо Україна буде підтримувати ось таку ситуацію ні миру ні війни. Класику про павуків у банці ніхто не відміняв. Якщо будуть лізти дальше в Україну валити безжально, стріляти зразу на місці і тихо прикопувати в посадках. А в Лугандонському ареалі хай роблять що хочуть. За два-три роки там не залишиться кому йти в бандформування.

навіть якщо буде на 5 лугандонців один загиблий український військовий, це вже багато.
конкретно зараз вони спокійно обстрілюють українські міста та села.

не варто переносити механічно досвід ізраїля
ізраїль у відповідь ровняє з землею точки звідки стріляли терористи, а ми просто фіксуємо обстріл і кажемо "дивіться які нєгодяї"
у арабів немає градів, ураганів і т.д

« Останнє редагування: Квітня 26, 2015, 11:55:40 23:55 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

навіть якщо буде на 5 лугандонців один загиблий український військовий, це вже багато.
конкретно зараз вони спокійно обстрілюють українські міста та села.

не варто переносити механічно досвід ізраїля
ізраїль у відповідь ровняє з землею точки звідки стріляли терористи, а ми просто фіксуємо обстріл і кажемо "дивіться які нєгодяї"
у арабів немає градів, ураганів і т.д

Якщо Лугандон в наступ не піде, то таких втрат не буде. Обстрілюють вони  свої ж міста та села , адже там якось кардинально погляди людей не відрізняються від лугандонських. Це вони умовно українські, а пошкребти їх то там населення таке ж, як те що Хуйла кликало в Лугандон.

Якщо ж підуть в наступ то тільки з кацапами, самі вони ні на що нездатні. Менталітет гопника це не менталітет воїна.
Ну а  якщо кацапи зважаться на відкриту війну, то нам всім уже буде не до "услышь Донбасс". Тоді це вже відкрита війна, воєнний стан, загальна мобілізація, "все для фрону, все для перемоги" і т.д

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159

навіть якщо буде на 5 лугандонців один загиблий український військовий, це вже багато.
конкретно зараз вони спокійно обстрілюють українські міста та села.

не варто переносити механічно досвід ізраїля
ізраїль у відповідь ровняє з землею точки звідки стріляли терористи, а ми просто фіксуємо обстріл і кажемо "дивіться які нєгодяї"
у арабів немає градів, ураганів і т.д

Якщо Лугандон в наступ не піде, то таких втрат не буде. Обстрілюють вони  свої ж міста та села , адже там якось кардинально погляди людей не відрізняються від Лугандонських. Це вони умовно українські, а пошкребти їх то там населення таке ж, як те що Хуйла кликало в Лугандон.

Якщо ж підуть в наступ то тільки з кацапами, самі вони ні на що нездатні. Менталітет гопника це не менталітет воїна.
Ну а  якщо кацапи зважаться на відкриту війну, то нам всім уже буде не до "услышь Донбасс". Тоді це вже відкрита війна, воєнний стан, загальна мобілізація, "все для фрону, все для перемоги" і т.д

Цитувати
За два-три роки там не залишиться кому йти в бандформування.
12 річні підростуть
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Цитувати
За два-три роки там не залишиться кому йти в бандформування.
12 річні підростуть
Населення Донецької області характеризується одним з найвищих серед регіонів України ступенем та найшвидшими темпами постаріння населення. З 1989 р. чисельність населення у віці до 14 років зменшилася на 50% (середнє по Україна - 40%), чисельність населення у віці старше 65 років збільшилась на 31% (по Україні - 15%).[14]

Вікова структура населення області
населення у віці   1989                    2002                   2014
0-14 років   1 102 786   20,8%   698 602   14,5%   556 124   12,8%
15-64 роки   3 646 208   68,6%   3 390 597 70,3%   3 035 705 70,1%
65 років            562 772           10,6%   735 594   15,2%   739 168   17,1%

Цей регіон демографічно давно вирожджується. А після останнього року там немає взагалі мобілізаційного потенціалу.
Ніхто там не підросте. За три роки там дикі пси будуть по вулицях бігати, а банди воювати між собою за залишки їжі.

Якщо говорити об'єктивно Лугадон приречений, чи з наступом кацапським, чи без. Все. Донбасс спікся.

Буде наступ, то повномасштабна війна зруйнує там взагалі повністю все живе, як в Дебальцево. Не буде наступу - поступова деградація та занепад.

Вони лишні люди, нажаль. Чи в Росії чи в Україні, і нема на то ради.

А всі біди почалися з цього :
"Донецька область є найбільш густонаселеним регіоном України. У 2014 р. на 1 км² її території в середньому припадало 164 особи, що більш ніж удвічі більше ніж в середньому по Україні (75,3 особи). Порівняно з 1993 роком густота населення області зменшилась на 38,5 осіб на км².

Найгустіше заселені центральні та східні райони області - Донецький вугільний басейн, де мешкає близько 3/4 населення області і який являє собою майже суцільну агломерацію, де щільність населення становить понад 500 осіб на км²"

Ця густозаселеність створена штучно, і є рудиментом періоду радянського гігантизму, так само як і Крим є рудиментом радянської воєнної пенсійної системи. Це створило передумови для конфлікту. Можна було все зробити по розумному, але
вмішалися кацапи і почалася свистопляска. На жаль, для всіх,  сучасне керівництво кацапстану- це клуб тупорилих дзюдоістів і злодіїв і порадитищось розумне їм нема кому, бо всі розумні давно на Захід повтікали. :gigi:

А експерти рівня Глазьєва чи сатаніста Суркова-Дудаєва в спілці з цинічними пропагандонами типу Кисельова завели ситуацію в таку жопу, що вигрібти з неї ні кацапам ні лугандонам шансу немає. Кацапи праві в одному - вони воюють не тільки з Україною. Вони вважають, що воюють з Америкою, але насправді вони воюють з еволюційними, глобалізаційними, демографічним та технологічними процесами, які існують об'єктивно і які вони змінити не можуть, тому що ці процеси існують поза межами бажань будь-кого з людей. Це наслідок розвитку суспільств в планетарному масштабі.

Кацапи з лугандонами просто попали в жорна історії людства. І ці жорна перемелюють їх неспішно, але без шансів на те, що буде найменший шанс з них вискочити. І попали вони в ті жорна давно, коли успадкували менталітет кочівників, що бродили  просторами середньоруської височини.

« Останнє редагування: Квітня 27, 2015, 02:22:58 02:22 від OlegSky »

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
« Останнє редагування: Квітня 27, 2015, 12:20:48 00:20 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча

12 річні підростуть
та може зараз 57 річні  зброю в руки візьмуть і  покажуть зараз  12  річним де раки зимують....
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Одесская журналистка устроила спектакль в Донецке и «сдала» его режиссера (ФОТО, ВИДЕО)
18:04
26.04.2015
 
Одесская журналистка Валерия Ивашкина сейчас находится на оккупированном Россией Донбассе и регулярно снабжает своих подписчиков в Facebook разного ролика роликами, так или иначе представляющие жизнь этой территории в разгар российской агрессии против нашей страны.

Как писала перед своим путешествием на Донбасс сама Валерия, это ее личная инициатива без купюр и налета пропагандистской пыли показать реальные настроения людей, которые волею судьбы оказались в эпицентре международного конфликта и ставшие его заложниками.

В этих роликах действительно были рассказы людей и их видение происходящего. Однако, в последнем сюжете вдруг стало ясно, что ничего подобного, связанного с реальной и объективной оценкой положения дел на Донбассе, работа Ивашкиной не связана.

На митинге-концерте Чичериной одесситка по-украински пыталась выспросить у его участников их отношение к Украине. И, казалось бы, действительно, люди без тени смущения, некоторые даже по-украински, отвечали ей. Для правдоподобности в ролик даже были включены несколько респондентов, которые высказались за будущее Донбасса вместе с Украиной. Но, всему спектаклю помешал его режиссер, неожиданно появившийся в кадре и стеснительно отвернувшийся. Это депутат Одесского горсовета от партии «Родина» Александр Васильев. Тот самый Васильев, который и придумал флаг «Новороссии» и сбежал из Одессы задолго до трагедии 2 мая, курируя свои одесские медиа-проекты из Крыма.




Появление Васильева в ролике, как и умышленные попадания в эпизодах собственных фильмов Альфреда Хичкока или Тинто Брасса, отбросило всякие сомнения в искренности намерений Ивашкиной, которая продолжает самолюбоваться собственной пропагандой на своей страничке в Facebook.
 
А вот и сам спектакль. Васильева здесь можно лицезреть с 9:15 по 9:24 минуту в ролике. Естественно, он делает вид, что не замечает Ивашкину и даже отворачивается, пытаясь изобразить чтение агитпропа. Однако, открыв френд-лист Ивашкиной в профиле ее блога и посмотрев их длинную историю дружбы - все становится на свои места.

http://www.62.ua/news/809788

Собственно о чем я и говорил, развод лохов и поиск дебилов.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Цитувати
Sergiy Grishyn
52 mins · Edited ·
Очень хочется сказать.
Наблюдаю вторые сутки, как в фб шерят видео, про то, как "смелая одесская журналистка задает вопросы на украинском языке в Донецке". Видео популярное, уже почти полмиллиона просмотров.
Так вот, вся ее смелость, это тупо наебалово.
Ей там ничего не угрожает. Вот совсем.
Валерия Ивашкина, не просто так взяла и приехала в Донецк. Есть там человек, с которым у нее теплые отношения (свечку не держал, по этому так пишу). Зовут человека Игорь Димитриев, он депутат одесского городского совета от партии "Родина". И конечно же, он сепар. По этому, Лере там спокойно, никто ее не тронет. Она пишет в фб что решила проверить как русские наемники попадют в Украину и по этому полетела в Ростов через Москву, а оттуда уже в Донецк. выкладывает фоточки из театра, с концерта на центральной площади, видео снимает.
Люди ведутся на смелую девушку-журналистку, а все намного банальнее, Лера приехала к другу-сепару (любовнику).
Судя по всему, это не просто поездка потусить. Сейчас в Донецке помимо Ивашкиной, еще один депутат из Одессы Александр Васильев. И Харьковчанин Константин Долгов. Ребятки с пользой для себя проводят время.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Теперь понятно, почему ей удалось спокойно отснять это видео. Появись там совершенно левый журналист, его б жополченцы отправили "на подвал". :(