Автор Тема: Для львів'ян  (Прочитано 2624 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #30 : Квітня 28, 2015, 10:16:55 22:16 »
Чув хорватам в наступні 10 років потрібні 0,5 міліона трудових іммігрантів. Але населення згодне тільки на словак і західних українців. То певно приманюють.

маячня
Говорю те що чув від хорватів. Нажаль не настільки володію хорвацькою, щоб знайти вам лінки в їхній пресі. Але основна причина, те що після війни хорвати стали великими ксенофобами і згодні тільки досить близьких по менталітету іммігрантів. Звідси і цільова аудиторія слов’яни католики. Оскільки поляки живуть краще хорватів, то вони якби самі не поїдуть. Лишається католицька частина України і Словаччина. Крім того хорвати ще 100 років тому жили з обидвома етносами в одній державі і мають досить багату спільну історію. Українсько-русинські громади показали чудову інтеграцію в хорвацьке суспільство. На відміну від інших словян. Так що....
Дядя, а чи не бот з Ольгіно Ви? Західні українці ніякі не католики, греко-католики - то зовсім інше, і всі це знають. А греко-католики, по суті, набагато ближчі до православних, тільки папі римському підпорядковуються. Тому в Україні немає католицької частини.
Католицька церква скаладається з 21-ї церкви(обрядів), серед яких Римо Католики, тільки одні з. Українська Греко-Католицька Церква поряд з іншими Католицькими церквами в тому числі східного обряду є повноцінним членом Єдиної Католицької церкви.
Та блін, в даному випадку то ролі не грає, ми  говоримо про культурну приналежність. Саме поняття "католицька частина України" - ріже вухо, такого не існує
Давайте тако. Як звучить діалог в усьому католицькому світі.
- В  тебе яке віросповідання?
- Український Греко-Католик.
- ????? Папі підчиняєтесь?
- Так.
- А ну значить наші.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Для львів'ян
« Reply #31 : Квітня 28, 2015, 10:18:44 22:18 »
Усьому світу давно по боку конфесії, вони не так на "наш не наш" поділяють
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Для львів'ян
« Reply #32 : Квітня 28, 2015, 10:20:07 22:20 »
До того ж, коли чую щось таке 'типу are you chrisrtian or orthodox?' іншої відповіді як пораду відкрити словник та подивитися, навтіь на думку не спадає
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #33 : Квітня 28, 2015, 10:20:37 22:20 »
Усьому світу давно по боку конфесії, вони не так на "наш не наш" поділяють
Це ви про повсякденне життя чи церковне? Повірте церква змушенна провіряти, бо інакше вона перестане бути церквою.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Для львів'ян
« Reply #34 : Квітня 28, 2015, 10:22:27 22:22 »
Мені байдужі "дєла церковниє".
В житті цим ніхто не цікавиться. І вертаючись до теми, скажу абсолютно чітко - хорватам байдуже, до якої церкви ми належимо. Вони, до речі, знають, що переважно тут православні. На відміну від сербів
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33621
  • Стать: Чоловіча
Re: Для львів'ян
« Reply #35 : Квітня 28, 2015, 10:26:14 22:26 »
І втім вони не католики, а уніати. Це їхня офіційна назва

 :lol:

http://news.ugcc.ua/

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #36 : Квітня 28, 2015, 10:32:57 22:32 »
Мені байдужі "дєла церковниє".
В житті цим ніхто не цікавиться. І вертаючись до теми, скажу абсолютно чітко - хорватам байдуже, до якої церкви ми належимо. Вони, до речі, знають, що переважно тут православні. На відміну від сербів
Ну як вам сказати. Ну хорвати люди ввічливі. Ну не будуть вони вам в очі казати, яке у них ставлення до вас. Повірте коли кажеш, що українець одне ставлення, хороше, але ближче до нейтрального. Бо може бути і російський просербський шовініст. А коли кажеш галичанин, а ще і католик, то зовсім інше ставлення.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Для львів'ян
« Reply #37 : Квітня 28, 2015, 10:33:11 22:33 »
ок, беру назад слова про офіційну назву. Але вони не католики фактично, хоч ви на голову ставайте. Подивіться на ритуали, нічого спільного

п.с. а усього лиш навсього хотіла про культурний фестиваль сказати. Розвели дурню якусь церковну
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Для львів'ян
« Reply #38 : Квітня 28, 2015, 10:33:58 22:33 »
Мені байдужі "дєла церковниє".
В житті цим ніхто не цікавиться. І вертаючись до теми, скажу абсолютно чітко - хорватам байдуже, до якої церкви ми належимо. Вони, до речі, знають, що переважно тут православні. На відміну від сербів
Ну як вам сказати. Ну хорвати люди ввічливі. Ну не будуть вони вам в очі казати, яке у них ставлення до вас. Повірте коли кажеш, що українець одне ставлення, хороше, але ближче до нейтрального. Бо може бути і російський просербський шовініст. А коли кажеш галичанин, а ще і католик, то зовсім інше ставлення.

ви ці казки комусь іншому розповідайте.
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #39 : Квітня 28, 2015, 10:38:12 22:38 »
ок, беру назад слова про офіційну назву. Але вони не католики фактично, хоч ви на голову ставайте. Подивіться на ритуали, нічого спільного

п.с. а усього лиш навсього хотіла про культурний фестиваль сказати. Розвели дурню якусь церковну
Ще раз кажу, не плутайте терміни католик і римо католик. Це як казати що гуска не птаха, бо я бачила індика, то гуска на індика зовсім не подібна. А індик, то птаха.
« Останнє редагування: Квітня 28, 2015, 10:40:00 22:40 від Etobicoke Resident »

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #40 : Квітня 28, 2015, 10:39:36 22:39 »
Мені байдужі "дєла церковниє".
В житті цим ніхто не цікавиться. І вертаючись до теми, скажу абсолютно чітко - хорватам байдуже, до якої церкви ми належимо. Вони, до речі, знають, що переважно тут православні. На відміну від сербів
Ну як вам сказати. Ну хорвати люди ввічливі. Ну не будуть вони вам в очі казати, яке у них ставлення до вас. Повірте коли кажеш, що українець одне ставлення, хороше, але ближче до нейтрального. Бо може бути і російський просербський шовініст. А коли кажеш галичанин, а ще і католик, то зовсім інше ставлення.

ви ці казки комусь іншому розповідайте.
От давайте коли наступного разу будете з ними спілкуватись, про оце спитаєтесь. Домовились?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Для львів'ян
« Reply #41 : Квітня 28, 2015, 10:48:04 22:48 »
Знаю одне,чисто інтуітивно,для мене хорвати на голову вищі,ніж сербаки,і віра ні до чого.Жодного разу не чув від хорватів питань про моє віросповідання.Сербачьйо,таке саме алканавтське бидло,як кацапи і нехай вони йдуть в пічку ,ті підхуйловці.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Для львів'ян
« Reply #42 : Квітня 28, 2015, 10:54:46 22:54 »
Мені байдужі "дєла церковниє".
В житті цим ніхто не цікавиться. І вертаючись до теми, скажу абсолютно чітко - хорватам байдуже, до якої церкви ми належимо. Вони, до речі, знають, що переважно тут православні. На відміну від сербів
Ну як вам сказати. Ну хорвати люди ввічливі. Ну не будуть вони вам в очі казати, яке у них ставлення до вас. Повірте коли кажеш, що українець одне ставлення, хороше, але ближче до нейтрального. Бо може бути і російський просербський шовініст. А коли кажеш галичанин, а ще і католик, то зовсім інше ставлення.

ви ці казки комусь іншому розповідайте.
От давайте коли наступного разу будете з ними спілкуватись, про оце спитаєтесь. Домовились?

А "давайте без давайте". Я достатньо з ними вже говорила, у тому числі на ці теми. Їм байдуже з якого ви регіону
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #43 : Квітня 28, 2015, 10:56:19 22:56 »
Значить ми говорили з дуже різними хорватами.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Для львів'ян
« Reply #44 : Квітня 28, 2015, 10:56:42 22:56 »
Знаю одне,чисто інтуітивно,для мене хорвати на голову вищі,ніж сербаки,і віра ні до чого.Жодного разу не чув від хорватів питань про моє віросповідання.Сербачьйо,таке саме алканавтське бидло,як кацапи і нехай вони йдуть в пічку ,ті підхуйловці.

тримайте. Я з цього кліпа весь день ржу шо дурна. Не все зрозуміло, але ж таки майже все
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #45 : Квітня 28, 2015, 10:57:20 22:57 »
Знаю одне,чисто інтуітивно,для мене хорвати на голову вищі,ніж сербаки,і віра ні до чого.Жодного разу не чув від хорватів питань про моє віросповідання.Сербачьйо,таке саме алканавтське бидло,як кацапи і нехай вони йдуть в пічку ,ті підхуйловці.
А то нічого що поділ на сербів і хорватів там до недавна був якраз по вірі?

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Для львів'ян
« Reply #46 : Квітня 28, 2015, 10:58:52 22:58 »
спалився, ватнік
 :hot:
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #47 : Квітня 28, 2015, 11:12:37 23:12 »
Ще скажіть, що хорвати вам ніколи не згадували про Білу Хорватію?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Для львів'ян
« Reply #48 : Квітня 28, 2015, 11:22:26 23:22 »
Ще скажіть, що хорвати вам ніколи не згадували про Білу Хорватію?

та ви хоч лусніть,але не згадували,а працював я з ними майже 15 років,половина сербаків,латентні комуняки,які ненавидять всіх довкола,бо ніхто з ними не хоче жити в одній країні,ненавидять америку,бо їх бомбили,прославляють хуйла,бо той показує обамі кузькіну мать,кацапи братушки і т.д.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #49 : Квітня 28, 2015, 11:23:39 23:23 »
Ще скажіть, що хорвати вам ніколи не згадували про Білу Хорватію?

та ви хоч лусніть,але не згадували,а працював я з ними майже 15 років,половина сербаків,латентні комуняки,які ненавидять всіх довкола,бо ніхто з ними не хоче жити в одній країні,ненавидять америку,бо їх бомбили,прославляють хуйла,бо той показує обамі кузькіну мать,кацапи братушки і т.д.
Вам серби не згадували? то воно і понятно. Я за хорватів казав.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Для львів'ян
« Reply #50 : Квітня 28, 2015, 11:26:29 23:26 »
Ще скажіть, що хорвати вам ніколи не згадували про Білу Хорватію?

та ви хоч лусніть,але не згадували,а працював я з ними майже 15 років,половина сербаків,латентні комуняки,які ненавидять всіх довкола,бо ніхто з ними не хоче жити в одній країні,ненавидять америку,бо їх бомбили,прославляють хуйла,бо той показує обамі кузькіну мать,кацапи братушки і т.д.
Вам серби не згадували? то воно і понятно. Я за хорватів казав.

про не згадували,стосувалось саме хорватів.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #51 : Квітня 28, 2015, 11:29:34 23:29 »
Ладно. будем рахувати, що я спілкувався суто з радикалами.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Для львів'ян
« Reply #52 : Квітня 28, 2015, 11:31:42 23:31 »
Знаю одне,чисто інтуітивно,для мене хорвати на голову вищі,ніж сербаки,і віра ні до чого.Жодного разу не чув від хорватів питань про моє віросповідання.Сербачьйо,таке саме алканавтське бидло,як кацапи і нехай вони йдуть в пічку ,ті підхуйловці.

тримайте. Я з цього кліпа весь день ржу шо дурна. Не все зрозуміло, але ж таки майже все


 :smiley24: рузкі (сербсі) мір аднака.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Для львів'ян
« Reply #53 : Квітня 28, 2015, 11:32:23 23:32 »
[ Західні українці ніякі не католики, греко-католики - то зовсім інше, і всі це знають. А греко-католики, по суті, набагато ближчі до православних, тільки папі римському підпорядковуються. Тому в Україні немає католицької частини.

 :lol: це просто свято какой - то .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Для львів'ян
« Reply #54 : Квітня 28, 2015, 11:32:42 23:32 »
Після "поділення на сербів та хорватів лише за релігійною ознакою"(с) вже можна нічого не рахувати вважати. Все ясно
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Для львів'ян
« Reply #55 : Квітня 28, 2015, 11:33:46 23:33 »
[ Західні українці ніякі не католики, греко-католики - то зовсім інше, і всі це знають. А греко-католики, по суті, набагато ближчі до православних, тільки папі римському підпорядковуються. Тому в Україні немає католицької частини.

 :lol: це просто свято какой - то .

та є в нас католики. Такі як ти. І багато.
Пліз, не починай релігійні розбірки
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Для львів'ян
« Reply #56 : Квітня 28, 2015, 11:36:21 23:36 »
Після "поділення на сербів та хорватів лише за релігійною ознакою"(с) вже можна нічого не рахувати вважати. Все ясно

та там і мова трошки різна,про латиницю взагалі мовчу,а праваславіє головного мозку у сербаків,таки має місце,правда не у всіх,в той самий час,як свій католицизм , хорвати зовсім не виставляють на показ.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Для львів'ян
« Reply #57 : Квітня 28, 2015, 11:41:20 23:41 »
Після "поділення на сербів та хорватів лише за релігійною ознакою"(с) вже можна нічого не рахувати вважати. Все ясно
не лише за релігійною ознакою. А до недавна і переважно. До недавно, це доречі до 20-го століття, якщо щось.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Для львів'ян
« Reply #58 : Квітня 28, 2015, 11:43:34 23:43 »
Після "поділення на сербів та хорватів лише за релігійною ознакою"(с) вже можна нічого не рахувати вважати. Все ясно
не лише за релігійною ознакою. А до недавна і переважно. До недавно, це доречі до 20-го століття, якщо щось.

не викручуйтесь,в ті часи майже все і всюди було за рилігійною ознакою поділено
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Для львів'ян
« Reply #59 : Квітня 28, 2015, 11:44:05 23:44 »
та є в нас католики. Такі як ти. І багато.
Пліз, не починай релігійні розбірки

Та які розбірки , Франсі . Мене просто тон порвав .  :lol:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП