Автор Тема: Кучма - Украіна отримала свій Нагорний Карабах під контролем Х...йла  (Прочитано 802 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Квітень 28, 2015 19:23

 Колишній президент України Леонід Кучма заявив, що президент Росії Володимир Путін перетворив Донбас в Нагорний Карабах. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на haqqin.az. “Путін перетворив Донецьк в Карабах. Він розуміє, що війна з Україною йому обійдеться дорого, і тому вдався до старого імперського методу – консервації конфлікту.

На жаль, з Донбасом буде те ж саме, що і з Карабахом. Всі ці Захарченко та інші є пішаками в руках Путіна, вони нічого не вирішують. у всій цій ситуації вирішує тільки Путін,” – заявив Леонід Данилович. На питання про те, чи не відчуває він своєї провини за події в Україні, Кучма відповів: “Якби я залишився президентом, то нічого такого не сталося б”.

Джерело: http://patrioty.org.ua/kuchma-pro-te-shho-zamisliv-putin-na-donbasi/

Я вже починаю боятися, що визнаю, що третій термін Кучми був би не найгіршим варіантом...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Я вже починаю боятися, що визнаю, що третій термін Кучми був би не найгіршим варіантом...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Ога, зараз б святкували десятирічча у Тайожному Сайузі. Заїбца.  :super:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Я вже починаю боятися, що визнаю, що третій термін Кучми був би не найгіршим варіантом...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Ога, зараз б святкували десятирічча у Тайожному Сайузі. Заїбца.  :super:

Я б не був таким категоичним, але оглядаючись на останні десять років, можна одразу сказати - щось пішло не так.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Я вже починаю боятися, що визнаю, що третій термін Кучми був би не найгіршим варіантом...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Ога, зараз б святкували десятирічча у Тайожному Сайузі. Заїбца.  :super:

Я б не був таким категоичним

Дарма.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Хуйло дуже легко ізолював Кучму від світу “Кольчугами“ і вбивством Гонгадзе.
If you are going through hell, keep going.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Хуйло дуже легко ізолював Кучму від світу “Кольчугами“ і вбивством Гонгадзе.
Сам собі протирічиш, Так гонгадзе теж хуйло? Як кажуть, якби його не було, треба б вигадати.
Батя, мы стараемся ...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Хуйло дуже легко ізолював Кучму від світу “Кольчугами“ і вбивством Гонгадзе.
Сам собі протирічиш, Так гонгадзе теж хуйло? Як кажуть, якби його не було, треба б вигадати.

ФСБ тупо використало Кучмин киздьож про Гонгадзе (Коля М. записував), і вбивши Георгія взяли Кучму за одне місце.
Крава ж не ідіот був щоб так догождати патрону. Але щось знав конкретно. Тому й “застрелився“ із кількох спроб.
If you are going through hell, keep going.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Хуйло дуже легко ізолював Кучму від світу “Кольчугами“ і вбивством Гонгадзе.
Сам собі протирічиш, Так гонгадзе теж хуйло? Як кажуть, якби його не було, треба б вигадати.
Гонгадзе не Хуйло, плівки Мельниченка були витягнуті на світ явно за сприяння Росії, і таким чином заставили Кучму відвернутись від заходу

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Квітень 28, 2015 19:23

Я вже починаю боятися, що визнаю, що третій термін Кучми був би не найгіршим варіантом...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

Ого, серед прихильників Даниловича поповнення.
А він між іншим спокійно міг би привести Україну в ЄС і НАТО, якби в 1994 році поставив таке завдання. Але Кучма проміняв все це на кілька мільярдів вічнозелених для свого зятя. Умовно вибрав не польський шлях, а російський. Ну і повністю віддав Донбас місцевому криміналітету, а потів допустив цей криміналітет на державний рівень, призначивши Овоча прем'єром. Все далі це вже були наслідки.
Кучма  був просто катастрофою для України.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Кучма - гнида еще та, сдал ЯО в обмен на филькину грамоту, развел коррупционные схемы, построил олигархат, из-за его недальновидной политики сейчас война с Рашей.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Кучмо вылезло в президенты пиарясь на теме "защиты" русскаго языка и дружбы с Раисей, кот наверное забыл :smilie3:
Черновол внезапно погиб при странных обстоятельствах. Кучма сделал Януковича премьером, а потом и президентом.
Не найгірший варіант... :lol:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Чорновола прибрало ФСБ. Власне, від 1991 ід нинішнього часу ФСБ тримало все під контролем в Україні. В т.ч. і за часів Ющенка.
Я просто дивлюся на тотальну деградацію за останні 9 років...
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Чорновола прибрало ФСБ. Власне, від 1991 ід нинішнього часу ФСБ тримало все під контролем в Україні. В т.ч. і за часів Ющенка.
Я просто дивлюся на тотальну деградацію за останні 9 років...

 :fp2 Останні роки ти дивисся виключно у гамериканські ГабурГєри .  :laugh: