Автор Тема: Київ ризикує отримати чергову порцію радіоактивних опадів ві попелу  (Прочитано 949 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Ситуація з пожежею загострилася, полум'я рухається в напрямку ЧАЕС – Аваков
Вівторок, 28 квітня 2015, 19:29

Версія для друкуКоментарі0
Ситуація з лісовою пожежею навколо Чорнобильської атомної електростанції загострилася.
Про такі дані станом на 18.30 повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
"Полум'я знову атакує лісовий масив в напрямку об'єктів ЧАЕС. Верховий вогонь і різкі пориви вітру створили серйозну загрозу розповсюдження пожежі в 20-колметровій зоні від ЧАЕС. У вогневій зоні близько 400 га лісу", - написав він на Facebook.
За словами Авакова, прем'єр-міністр терміново зібрав комісію з надзвичайних ситуацій; по тривозі піднята Нацгвардія і підрозділи МВС.
"Яценюк з офіцерами служби НС працює на місці, в безпосередній близькості від лінії вогневої атаки. Я в оперативному штабі в Києві - в аеропорту - координуємо вильоти спецавіації. Працюємо. Розуміємо відповідальність і не допустимо недооцінки ризиків!" - написав міністр.
Він зазначив, що наступна інформація щодо події з'явиться о 20.30.
Як відомо, дві години тому в.о. керівника служби надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк повідомляв, що загроза для ЧАЕС відсутня, оскільки рятувальники зупинили розповсюдження вогню у напрямку станції.
Українська правда
Все про: Чорнобиль, Аваков
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Я не здивуюся, що якісь ватники постаралися і підпалили ліс.  :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
А мы привыкшие, мы тут от одного кота по 10 тем на первую страницу радиоактивного пепла имеем, и ничё

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Ситуація з пожежею загострилася, полум'я рухається в напрямку ЧАЕС – Аваков
Вівторок, 28 квітня 2015, 19:29

Версія для друкуКоментарі0
Ситуація з лісовою пожежею навколо Чорнобильської атомної електростанції загострилася.
Про такі дані станом на 18.30 повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
"Полум'я знову атакує лісовий масив в напрямку об'єктів ЧАЕС. Верховий вогонь і різкі пориви вітру створили серйозну загрозу розповсюдження пожежі в 20-колметровій зоні від ЧАЕС. У вогневій зоні близько 400 га лісу", - написав він на Facebook.
За словами Авакова, прем'єр-міністр терміново зібрав комісію з надзвичайних ситуацій; по тривозі піднята Нацгвардія і підрозділи МВС.
"Яценюк з офіцерами служби НС працює на місці, в безпосередній близькості від лінії вогневої атаки. Я в оперативному штабі в Києві - в аеропорту - координуємо вильоти спецавіації. Працюємо. Розуміємо відповідальність і не допустимо недооцінки ризиків!" - написав міністр.
Він зазначив, що наступна інформація щодо події з'явиться о 20.30.
Як відомо, дві години тому в.о. керівника служби надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк повідомляв, що загроза для ЧАЕС відсутня, оскільки рятувальники зупинили розповсюдження вогню у напрямку станції.
Українська правда
Все про: Чорнобиль, Аваков
І ось знову типово смердюча робота Кота:
інфа про пожежу закінчується повідомленням, що загроза для ЧАЕС власне вже ліквідована (виділено), але чмо паскудне у назві гілки все перекручує, бреше і нагнітає.  :Ignor:




Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Arsen Avakov
3 год · Змінено ·

Апдейт на 22 часа //На 18.30 ситуация с лесным пожаром вокруг Чернобыльской станции обострилась. Пламя вновь атакует лесной массив в направлегии объектов ЧАЭС. Верховой огонь и резкие порывы ветра создали серьезную угрозу распостранения пожара в 20 км зоне от Чаэс. В огневой зоне около 400 га леса.

Премьер срочно собрал комиссию по чрезвычайным ситуациям. По тревоге в готовность поднята Нацгвардия и подразделения МВД.
Яценюк с офицерами СЧС работает на месте, в непосредственной близости от линии огневой атаки. Я в оперативном штабе в Киеве - в аэропорту - координируем вылеты спецавиации.

Работаем. Понимаем ответственность и не допустим недооценки рисков!

// Апдейт на 22-00 : Арсеній Яценюк уже сказал все на брифинге и ві видели в лентах новостей. Как и проинформировал о деталях Зорян Шкиряк. Но, скажу коротко.
1. Повторно верхнее пламя к темноте сбили. Это хорошо и очень, к вечеру ветер прекратился и быстро локализуем ситуацию вокруг ключевых очагов.

2. Возникла обоснованное подозрение в умышленном поджоге. Так как очаги в нскольких местах по обе стороны реки.

3. Усилили патрули - подняли по тревоги в готовность Нацгвардиюи подразделения МВД..

4. Почему такаое беспокойство? Такого пажара не было с 1992г - до станции около 20 км, а вот до могильников отходов около пяти. Поэтому там отсекали в первую очередь.

5. Радиоактивній фон в норме.

6. Прогноз на это время в плюс. НО! Слишком важно и велики ризки, что б недобдеть. Потому - максимально внимательны.. Будут новости - дам знать.

На это время оснований для испуга и паники нет. Взяли под контроль.
Quo Vadis

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Ситуація з пожежею загострилася, полум'я рухається в напрямку ЧАЕС – Аваков
Вівторок, 28 квітня 2015, 19:29

Версія для друкуКоментарі0
Ситуація з лісовою пожежею навколо Чорнобильської атомної електростанції загострилася.
Про такі дані станом на 18.30 повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
"Полум'я знову атакує лісовий масив в напрямку об'єктів ЧАЕС. Верховий вогонь і різкі пориви вітру створили серйозну загрозу розповсюдження пожежі в 20-колметровій зоні від ЧАЕС. У вогневій зоні близько 400 га лісу", - написав він на Facebook.
За словами Авакова, прем'єр-міністр терміново зібрав комісію з надзвичайних ситуацій; по тривозі піднята Нацгвардія і підрозділи МВС.
"Яценюк з офіцерами служби НС працює на місці, в безпосередній близькості від лінії вогневої атаки. Я в оперативному штабі в Києві - в аеропорту - координуємо вильоти спецавіації. Працюємо. Розуміємо відповідальність і не допустимо недооцінки ризиків!" - написав міністр.
Він зазначив, що наступна інформація щодо події з'явиться о 20.30.
Як відомо, дві години тому в.о. керівника служби надзвичайних ситуацій Зорян Шкіряк повідомляв, що загроза для ЧАЕС відсутня, оскільки рятувальники зупинили розповсюдження вогню у напрямку станції.
Українська правда
Все про: Чорнобиль, Аваков
І ось знову типово смердюча робота Кота:
інфа про пожежу закінчується повідомленням, що загроза для ЧАЕС власне вже ліквідована (виділено), але чмо паскудне у назві гілки все перекручує, бреше і нагнітає.  :Ignor:

Так а що Ви хотіли від бота ольгінського.На ранок вся перша сторінка буде завалена котячим гімном,ой перепрошую,ахфіцерскім.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
У 1986 теж все було ОК. Навіть демонстрація була на пєрвоє мая.  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
У 1986 теж все було ОК. Навіть демонстрація була на пєрвоє мая.  :lol:
Дозиметр в руки і шуруй міряти радіаційний фон !

Astronaut

  • Гість
Я не здивуюся, що якісь ватники постаралися і підпалили ліс.  :smilie9:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33423
  • Стать: Чоловіча
У 1986 теж все було ОК. Навіть демонстрація була на пєрвоє мая.  :lol:

На хвупі колись писав такий ОК , пам'ятаю, його всі нахуй посилали.

Теж ніби з Штатів писав. Це, часом, не ти був ?  :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
ОК на мене модерам стукав поки не забанили на ФУПі.
Він там ошивався з 2001 року. Такий собі був бєжєнєц - жертва укрАінского антісімєтізма. Типу Зоркова, але хитріший і розумніший.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
ОК на мене модерам стукав поки не забанили на ФУПі.
Він там ошивався з 2001 року. Такий собі був бєжєнєц - жертва укрАінского антісімєтізма. Типу Зоркова, але хитріший і розумніший.

Так Ти ж також жертва, змушена відбути у екзил...хоч памятаєш, що з цього приводу СУПу брехав?
Чи то смєнщик накреативив? :gigi:

Astronaut

  • Гість
ОК на мене модерам стукав поки не забанили на ФУПі.
Він там ошивався з 2001 року. Такий собі був бєжєнєц - жертва укрАінского антісімєтізма. Типу Зоркова, але хитріший і розумніший.

Так Ти ж також жертва, змушена відбути у екзил...хоч памятаєш, що з цього приводу СУПу брехав?
Чи то смєнщик накреативив? :gigi:
Сменщік випадково пошматував а потім обісцяв бортовий журнал. Так була втрачена "лєгєнда"  :smilie5: