Автор Тема: Офіційно від ПС, прохання, максимальинй репост  (Прочитано 21065 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
так мне защитывать слив? :smilie1:
можешь хоть вены вскрыть себе, баран. так даже лучше будет. такие дятлы не должны засорять собой перенаселенную планету :fp
чувак, ты так палишься  :fp

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А ось іще похідні наслідки дій недолугих керманичів
ФБ
Наталья Губарева
3 год. · Змінено ·
Всем привет. По поводу ситуации с ПС и 95-кой и 25- й.
Я помогаю очень многим бойцам ( около 950 человек , плюс минус), среди них и ребята из ПС, и 95-я, и 25-ка. Практически со всеми моими подопечными есть обратная связь. Если я узнаю, а я узнаю непременно, что кто-то из моих учавствовал в этой провокации с окружением дуковцев, ребята, вычеркните меня из вообще когда-либо знакомых людей. Мне плевать, что был приказ очередного ублюдка командира. Это мерзко, гадко, подло.
У меня все frown emoticon


Ричард Горда
1 год. ·
Прошу всех волонтеров отказаться помогать тем, кто вышел против ДУК. А именно 25и95 бригады ВСУ. Пусть им помогает государство.
Батя, мы стараемся ...

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
так мне защитывать слив? :smilie1:
можешь хоть вены вскрыть себе, баран. так даже лучше будет. такие дятлы не должны засорять собой перенаселенную планету :fp
чувак, ты так палишься  :fp
снова фантазия поперла из тебя, баран?

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
А ось іще похідні наслідки дій недолугих керманичів
пара упоротых фанатиков заистерила на фейсбуке. НАСЛИДКЫ :fp2

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А ось іще похідні наслідки дій недолугих керманичів
ФБ
Наталья Губарева
3 год. · Змінено ·
Всем привет. По поводу ситуации с ПС и 95-кой и 25- й.
Я помогаю очень многим бойцам ( около 950 человек , плюс минус), среди них и ребята из ПС, и 95-я, и 25-ка. Практически со всеми моими подопечными есть обратная связь. Если я узнаю, а я узнаю непременно, что кто-то из моих учавствовал в этой провокации с окружением дуковцев, ребята, вычеркните меня из вообще когда-либо знакомых людей. Мне плевать, что был приказ очередного ублюдка командира. Это мерзко, гадко, подло.
У меня все frown emoticon


Ричард Горда
1 год. ·
Прошу всех волонтеров отказаться помогать тем, кто вышел против ДУК. А именно 25и95 бригады ВСУ. Пусть им помогает государство.


Ось він же тільки 17 год! тому
Ричард Горда
17 год · Змінено ·

Ну что, продались суки Пороху?! ВСУ готовы штурмовать нашу базу ПС. Думаю братья, пора...

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
кстати правосеки же военнообязанные. уклоняются от службы в военное время сидя "на базе" подальше от АТО?  :smilie1:

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
кстати правосеки же военнообязанные. уклоняются от службы в военное время сидя "на базе" подальше от АТО?  :smilie1:
Рррастрелять! :gigi: :weep:
Надеюсь, как военнообязанный пишешь из окопа?


Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
для noxious

зброю та боєприпаси надають війьскові за рахунок горизонтальних зв*язків, продають прапора зі складів, є ще пару джерел, але це вже не для відкритого доступу

жодної одиниці офіційно від влади не отримали

грошей хлопці не отримують, воюють за  свої
100% амініції та обладнання за рахунок волонтерів

щоб загиблі отримали статус учасників бойових дій, доводиться судитись, лікування поранених за рахунок волонтерів

Люди збирали для вас все для того, щоби Україну від російської агресії захищати.
Якби знали, що ви збираєтеся із цим спорядженням йти на Київ скидати вибрану народом владу, то вам хіба що опоблок щось дав, компартія та "інвестори" з Росії.

Ви зрадили волонтерів, тих людей, що вам допомагали. Як наперсточники
« Останнє редагування: Квітня 29, 2015, 04:34:55 16:34 від gremlin »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
М-м-м-мда уж пичалька :( Таки Хуйло на днях полезет. Все верные приметы на лицо консервобенефис на ФУПе и доробатосрач под АП.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
М-м-м-мда уж пичалька :( Таки Хуйло на днях полезет. Все верные приметы на лицо консервобенефис на ФУПе и доробатосрач под АП.
А позвонок?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
іди туди де була Дрейк,
Зед якщо ти вже обісрався то обтікай мовчки
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
іди туди де була Дрейк,
Зед якщо ти вже обісрався то обтікай мовчки
Не слушайте его. Средний IQ форума падает катастрофически.
Было бы неплохо его хотя бы удержать. :smilie2:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ну че, очередная русская весна? Как надоело, блять...
ФСБ шпарит как по нотам. За год все варианты были рассказаны и предсказаны: сначала 1й вариант, потом 2й, потом 3й.
Причем с 18-го года ниче не меняется.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
М-м-м-мда уж пичалька :( Таки Хуйло на днях полезет. Все верные приметы на лицо консервобенефис на ФУПе и доробатосрач под АП.

То что моль полезет дальше когда подсохнет и потеплеет было очевидно изначально.
Ибо выхода у него нет.
Так что все вот эти срачи никак не могли повлиять...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
М-м-м-мда уж пичалька :( Таки Хуйло на днях полезет. Все верные приметы на лицо консервобенефис на ФУПе и доробатосрач под АП.
А позвонок?
А про это я вообще молчу.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Причем с 18-го года ниче не меняется.

если тема работает, то никто менять её не будет...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
М-м-м-мда уж пичалька :( Таки Хуйло на днях полезет. Все верные приметы на лицо консервобенефис на ФУПе и доробатосрач под АП.

То что моль полезет дальше когда подсохнет и потеплеет было очевидно изначально.
Ибо выхода у него нет.
Так что все вот эти срачи никак не могли повлиять...

А я не говорю что они там на что-то влияют. Это что-то типа информационной артподготовки перед наступлением. Уже неоднократно так было.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Бля, я все понимаю что война, что нервы на пределе.
Но то, что делает ПС никак не добавляет им плюсов.

Какие нахуй плюсы? Это чистая работа на ФСБ.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
іди туди де була Дрейк,
Зед якщо ти вже обісрався то обтікай мовчки


Да шож ты такое злое то? А? Что тяжелое детство и любимая игрушка крышка от чайника?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Это что-то типа информационной артподготовки перед наступлением. Уже неоднократно так было.
Почему-то думается, что это "вместо", а не "перед".

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Причиною акції стало те, що на базу 5 батальйону ДУК «Правий сектор» приїхали представники ЗСУ та поставили блокпост з вимогою негайного роззброєння.

Патріоти, небайдужі кияни, фронтовики та націоналісти, яких зібралося близько пів тисячі, вимагали пояснень, хто віддав наказ про роззброєння 5 батальйону ДУК «Правий сектор».

Активісти розповіли про те, що вчора ВСУ збили 2 безпілотника ДУК “Правий сектор”, кажучи, що це була випадковість. Представники “Правого сектора” пояснили, що це спроба дестабілізувати ситуацію зсередини і налаштувати народ один проти одного. Паралельно з попереджувальною акцією з’явилася інформація, що блокпост перенесли далі від бази “Правого сектора”.

Також під час акції стало відомо, що Міністерство оборони назвало все, що відбувається “навчаннями підрозділів аеромобільних військ Збройних сил України”.

“Правий сектор” завершив акцію біля АП. Президент Порошенко повідомив Провіднику військово-політичного руху “Правий сектор” Дмитру Ярошу, що подібних наказів не віддавав, а варіант силового роззброєння ДУКу ніхто навіть не допускав. Про це в ході спілкування з журналістами під АП, заявив заступник Провідника “Правого сектора” Андрій Тарасенко.

Під стінами АП: керівник ідеологічно-виховного центру “Правого сектора” друг Яр

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
А ось іще похідні наслідки дій недолугих керманичів
ФБ
Наталья Губарева
3 год. · Змінено ·
Всем привет. По поводу ситуации с ПС и 95-кой и 25- й.
Я помогаю очень многим бойцам ( около 950 человек , плюс минус), среди них и ребята из ПС, и 95-я, и 25-ка. Практически со всеми моими подопечными есть обратная связь. Если я узнаю, а я узнаю непременно, что кто-то из моих учавствовал в этой провокации с окружением дуковцев, ребята, вычеркните меня из вообще когда-либо знакомых людей. Мне плевать, что был приказ очередного ублюдка командира. Это мерзко, гадко, подло.
У меня все frown emoticon


Ричард Горда
1 год. ·
Прошу всех волонтеров отказаться помогать тем, кто вышел против ДУК. А именно 25и95 бригады ВСУ. Пусть им помогает государство.


Ось він же тільки 17 год! тому
Ричард Горда
17 год · Змінено ·

Ну что, продались суки Пороху?! ВСУ готовы штурмовать нашу базу ПС. Думаю братья, пора...

О да..  :smilie3:
Prosperity is based on people and ideas

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
іди туди де була Дрейк,
Зед якщо ти вже обісрався то обтікай мовчки
обосрались тут только штабные правосеки и свободовцы

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
А я не говорю что они там на что-то влияют. Это что-то типа информационной артподготовки перед наступлением. Уже неоднократно так было.

Предупреждают... Воспитанные...

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Думаю, Ярошу самое время устроить чистки в своем хозяйстве. Уже не в первый раз подставляют шефа.  :smilie1:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
для noxious

зброю та боєприпаси надають війьскові за рахунок горизонтальних зв*язків, продають прапора зі складів, є ще пару джерел, але це вже не для відкритого доступу

жодної одиниці офіційно від влади не отримали

грошей хлопці не отримують, воюють за  свої
100% амініції та обладнання за рахунок волонтерів

щоб загиблі отримали статус учасників бойових дій, доводиться судитись, лікування поранених за рахунок волонтерів

Люди збирали для вас все для того, щоби Україну від російської агресії захищати.
Якби знали, що ви збираєтеся із цим спорядженням йти на Київ скидати вибрану народом владу, то вам хіба що опоблок щось дав, компартія та "інвестори" з Росії.

Ви зрадили волонтерів, тих людей, що вам допомагали. Як наперсточники

До них все никак не доходит, кто их юзает и зачем.
А ведь Портников говорил...

Prosperity is based on people and ideas

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Дивлюся вже й резерв генштабу задіяний, серйозна заруба, всіх під ружжо. Що не може не радувати.
Батя, мы стараемся ...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
для gremlin

ми такими були і на Грушевьского, і на Інституцькій, і в Пісках
про групку - насмішили

тому і настав, з моєї точки зор у,момент вивести на вулиці Києва 30-50 тисяч озброєних людей
і попросити
:Sho_za:
Какой то кацапски

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Дивлюся вже й резерв генштабу задіяний, серйозна заруба, всіх під ружжо. Що не може не радувати.
Буйные вырвались  :hot: