Автор Тема: Офіційно від ПС, прохання, максимальинй репост  (Прочитано 21064 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Да, парасюком должно заниматься СБУ

Не уверен.
тут скорее психиатры должны...

Призыв к невыполнению приказов - это прямая статья.

Теперь вспомните его путь... Вполне вероятно, что он должен был стать гапоном и устроить бойню. с бойней сложилось. с результатами (для кукловодов) - нет. А что может быть лучше гапона? только гапон-герой.
Я тоже очень хочу ошибаться. Но. У шпака - магнитафон, у посла - медальйон... Логика оставляет мало места для такой ошибки.

А чого ж твій Пєця п..здить про революцію гідності і користається її плодами, а не скаже прямо - провокатори з Грушевського і Банкової - погані хлопці, а не герої, ми би все мирно порішали.

А того, що він так само сцить тих, хто не торгує-купує-продається, як і папєрєдніки. У нього на пасіонаріїв нема впливу, тому їх треба нейтралізувати.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для ВУКЕР

виконання злочинних наказів = злочин

50 тисяч є, зброя у більшості мисливська, або пневматика
з цим брати ДАП?
і хто зараз підтримає наступ? ЗСУ? чи нацгвардія?

чи ви будете тут срати цеглою про зрив мирного процесу?

а де ви були з своїми дебільними закликами, коли хлопці тримали ДАП разом з ЗСУ

чому не дали зброю добровольцям у квітні минулого року?
чому не дали в червні?

не прикидайтесь дурнем
існує опір системи, який дуже важко ламається
процес іде
зараз бачимо чергове загострення

згадайте наступ Азову на Широкіне, де були ЗСУ, чому не підтримала артилерія та танки

і ви пропонуєте нам іти під це ж командування?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
згадайте наступ Азову на Широкіне, де були ЗСУ, чому не підтримала артилерія та танки

Азову наказали наступати на Широкіне, а потім не підтримали, чи воно якось трохи інакше було?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
згадайте наступ Азову на Широкіне, де були ЗСУ, чому не підтримала артилерія та танки

Азову наказали наступати на Широкіне, а потім не підтримали, чи воно якось трохи інакше було?

Ні, не наказували. Завдяки Азову зараз панівна висота над Маріуполем у наших руках, і легше з обстрілами - жах! Зате завдяки ГШ не взяли Саханку, а, може, і Новоазовськ. Добре Хуйлові, що у нас є Генштаб  :smiley24:

Offline ликантроп

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
а тем временем именно одесситы в очередной раз доказывают, что являются одними из лучших бойцов ВСУ!  http://botsman--katsman.ru/free/170-rycar-ordena-bogdana-hmelnickogo-ili-bit-kacapov-po-odesski.html

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
для ВУКЕР

виконання злочинних наказів = злочин

50 тисяч є, зброя у більшості мисливська, або пневматика
з цим брати ДАП?
і хто зараз підтримає наступ? ЗСУ? чи нацгвардія?

чи ви будете тут срати цеглою про зрив мирного процесу?

а де ви були з своїми дебільними закликами, коли хлопці тримали ДАП разом з ЗСУ

чому не дали зброю добровольцям у квітні минулого року?
чому не дали в червні?

не прикидайтесь дурнем
існує опір системи, який дуже важко ламається
процес іде
зараз бачимо чергове загострення

згадайте наступ Азову на Широкіне, де були ЗСУ, чому не підтримала артилерія та танки

і ви пропонуєте нам іти під це ж командування?

Ответьте на вопросы, будь ласка и не прикидывайтесь ватой.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Да, парасюком должно заниматься СБУ

Не уверен.
тут скорее психиатры должны...

Призыв к невыполнению приказов - это прямая статья.

Теперь вспомните его путь... Вполне вероятно, что он должен был стать гапоном и устроить бойню. с бойней сложилось. с результатами (для кукловодов) - нет. А что может быть лучше гапона? только гапон-герой.
Я тоже очень хочу ошибаться. Но. У шпака - магнитафон, у посла - медальйон... Логика оставляет мало места для такой ошибки.

А чого ж твій Пєця п..здить про революцію гідності і користається її плодами, а не скаже прямо - провокатори з Грушевського і Банкової - погані хлопці, а не герої, ми би все мирно порішали.

А при чем тут "петя"? Я разве где-то писал что-то про "петю"?
И что значит "пользуется плодами"? А вы нет?
Нихуясибе "пользование плодами". Врагу не пожелал бы.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
для Vols

для відповідей на ваші запитання читайте програмні документи ГО Тризуб та ПС

http://banderivets.org.ua/
тут все від ідеології до програми
Почитав, дякую. Ідеологія є. Програми практично немає. Загальні красиві гасла, але які економічні принципи і суспільний устрій неясно. Крім національної ідеї все розпливчато.

Наприклад:

Цитувати
Національна держава – це суспільно-політична система, створена народом для розв’язання своїх поточних проблем, реалізації своїх інтересів і забезпечення собі гарантованого майбутнього. Національною державою керує обрана народом національна влада.

А оце насторожує, якщо відверто:

Цитувати
Концепція боротьби українських націоналістів:
Визвольна, революційна, безоглядна і масова боротьба українського народу за УССД, ведена власними силами Нації за всяких умов, усіма доступними методами на засадах ідеології українського націоналізму і під єдиним керівництвом націоналістичного революційного Проводу, створеного на базі Національного Революційного Ордену.

Цитувати
Національна ідея вища за закон.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
Національна ідея вища за закон. :fp2

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
згадайте наступ Азову на Широкіне, де були ЗСУ, чому не підтримала артилерія та танки

Азову наказали наступати на Широкіне, а потім не підтримали, чи воно якось трохи інакше було?

Ні, не наказували. Завдяки Азову зараз панівна висота над Маріуполем у наших руках, і легше з обстрілами - жах! Зате завдяки ГШ не взяли Саханку, а, може, і Новоазовськ. Добре Хуйлові, що у нас є Генштаб  :smiley24:

Добре, що вийшло добре.  Але метод ведення бойових дій "командир батальону зненацька вирішує наступати і наказує решті армії підтримати його маневр" звучить трохи як хуйня.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
згадайте наступ Азову на Широкіне, де були ЗСУ, чому не підтримала артилерія та танки

Азову наказали наступати на Широкіне, а потім не підтримали, чи воно якось трохи інакше було?

Ні, не наказували. Завдяки Азову зараз панівна висота над Маріуполем у наших руках, і легше з обстрілами - жах! Зате завдяки ГШ не взяли Саханку, а, може, і Новоазовськ. Добре Хуйлові, що у нас є Генштаб  :smiley24:

Добре, що вийшло добре.  Але метод ведення бойових дій "командир батальону зненацька вирішує наступати і наказує решті армії підтримати його маневр" звучить трохи як хуйня.

То правда, але з двох хуєнь (?) вибирається менша.

Жопадєлаєш, якщо узгоджені з ГШ маньоври звичайно або затягуються, доки втрачається сенс, або закінчуються повним прой..бом, бо кацапи про них звідкись знають наперед. Причому так кажуть і армійці. Тому ГШ нєча на зєркало пєнять, колі рожа кріва. Рано ще нашим генералам довіряти геть усе - вони ще небиті і нелякані.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Это просто праздник какой-то..  :weep:

Цитувати
Собака Павлова
‏@ViRuS__Z
Сука

Prosperity is based on people and ideas

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
згадайте наступ Азову на Широкіне, де були ЗСУ, чому не підтримала артилерія та танки

Азову наказали наступати на Широкіне, а потім не підтримали, чи воно якось трохи інакше було?

Ні, не наказували. Завдяки Азову зараз панівна висота над Маріуполем у наших руках, і легше з обстрілами - жах! Зате завдяки ГШ не взяли Саханку, а, може, і Новоазовськ. Добре Хуйлові, що у нас є Генштаб  :smiley24:

Добре, що вийшло добре.  Але метод ведення бойових дій "командир батальону зненацька вирішує наступати і наказує решті армії підтримати його маневр" звучить трохи як хуйня.

То правда, але з двох хуєнь (?) вибирається менша.

Жопадєлаєш, якщо узгоджені з ГШ маньоври звичайно або затягуються, доки втрачається сенс, або закінчуються повним прой..бом, бо кацапи про них звідкись знають наперед. Причому так кажуть і армійці. Тому ГШ нєча на зєркало пєнять, колі рожа кріва. Рано ще нашим генералам довіряти геть усе - вони ще небиті і нелякані.

Не факт, що якби вони доскакали-таки до Новоазовська, не трапилась б стратегічна хуйня у вигляди свіжого "катла" за допомогою хуйлянських військ з того боку кордону. А так да, тактична "менша хуйня" у Широкиному удалась, давайте тепер всією армією і нацгвардією з КП Азову замість ГШ командувати, хулє... Порожня розмова, коротше кажучи.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
згадайте наступ Азову на Широкіне, де були ЗСУ, чому не підтримала артилерія та танки

Азову наказали наступати на Широкіне, а потім не підтримали, чи воно якось трохи інакше було?

Ні, не наказували. Завдяки Азову зараз панівна висота над Маріуполем у наших руках, і легше з обстрілами - жах! Зате завдяки ГШ не взяли Саханку, а, може, і Новоазовськ. Добре Хуйлові, що у нас є Генштаб  :smiley24:

Добре, що вийшло добре.  Але метод ведення бойових дій "командир батальону зненацька вирішує наступати і наказує решті армії підтримати його маневр" звучить трохи як хуйня.

То правда, але з двох хуєнь (?) вибирається менша.

Жопадєлаєш, якщо узгоджені з ГШ маньоври звичайно або затягуються, доки втрачається сенс, або закінчуються повним прой..бом, бо кацапи про них звідкись знають наперед. Причому так кажуть і армійці. Тому ГШ нєча на зєркало пєнять, колі рожа кріва. Рано ще нашим генералам довіряти геть усе - вони ще небиті і нелякані.

Не факт, що якби вони доскакали-таки до Новоазовська, не трапилась б стратегічна хуйня у вигляди свіжого "катла" за допомогою хуйлянських військ з того боку кордону. А так да, тактична "менша хуйня" у Широкиному удалась, давайте тепер всією армією і нацгвардією з КП Азову замість ГШ командувати, хулє... Порожня розмова, коротше кажучи.

Зрештою, Азов є структурою Нацгвардії, тому вони мають можливість там розбиратись, хто і що не так робить і зробити висновки. А з Ярошем і ко взагалі незрозуміло, як вони будуть взаємодіяти з армією і нацгвардією в бойовій обстановці.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Konstantin Neskoromny
55 Min ·


Второй день идет бурно бурление отходов продуктов жизнедеятельности.

Опять началась тотальна зрада, а самое хреновое, по новой открылась тема деления по признакам зраднык\патриот, порохобот, и т.д.

Причем все, кто не согласен\не поддержал\промолчал\захотел разобраться в ситуации - уже по определению порохоботы\зрадныкы\непатриоты. Если не кричал зрада, караул ПС обижают и чуть не ли не уничтожают - то все. Никаких аргументов даже не надо - зраднык и порохобот.

Ну и пусть. Я другое скажу.

Я не претендую на определение темы "за что стоял майдан", но лично я хочу видеть Украину - успешной, богатой, процветающей, демократической страной в которой соблюдаются законы и они для всех одинаковы.

А против того, что бы кто-то самоназначенный за "заслуги" или, что в нашем случае хуже, "патриотизм", решал что другие предатели или не патриоты или еще какую-нибудь фигню. Что бы оправдывал свое неподчинение законам тем, что Маша,Саша,Вася - плохие, потому он не должен ничего выполнять, ибо за идею.

Но это - путь в никуда. Хаос и совок. Это Зимбабве с Сомали и Папуа-Новая Гвинея в одном флаконе. Я вообще отказываюсь понимать, каким образом патриотизм, заслуги и т.д. являются преимуществом перед законом. Чем сие отличается от рыговской власти, когда одним можно было все, а другим ничего?

Что касается самого "конфликта" , то извините, но это херня.
Не может быть в цивилизованной стране, претендующей на вступление в НАТО и в перспективе в ЕС, НВФ. Не может тупо по определению. Иначе это Сомали. Формально ДУК ПС - это НВФ, и для всего мира это было, есть, так и будет.

Проблема же не в том, что ПС хотят расформировать, проблема в том, что ПС хотят легализовать, сделать частью ВСУ, и включить в единую систему управления новой армией.
Но конечно, проще оправдываться предателями, ведь сам что хочу, то и делаю, никто не указ - очень просто. Вольница.

Кратко резюмируя, скажу просто - кто хочет защищать страну - будет ее защищать и в ВСУ в том числе. НВФ в Украине не будет, кроме известного врага - РФ. И это надо понять, и принять.
И только потом, может быть, нам начнут помогать интересными игрушками. А не сейчас, когда звучат призывы идти свергать...

Поумнеем - будем жить. Не поумнеем... Никому идиоты в мире не нужны.

https://www.facebook.com/zlobnus.suslekus/posts/1581158952163165
Prosperity is based on people and ideas

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Konstantin Neskoromny

Поумнеем - будем жить. Не поумнеем... Никому идиоты в мире не нужны.


Именно так.

Offline Nortaga

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Вибачаюсь, якщо боян

Цитувати
Vitaliy Deynega

Пройдет время и вы вспомните мои слова:
Опасно иметь в стране вооруженное формирование, которое подчиняется только само себе и может найти оправдание любым своим поступкам. Даже если оно сейчас на нашей стороне, даже если оно делает СЕЙЧАС правильные вещи.

Как человек лично знакомый с одним из комбатов ДУК ПС и не одним их солдатом. Как основатель организации, которая передала "правосекам" больше тепловизоров чем любая другая. Как гражданин Украины обладающий жизненным опытом и интеллектом, я прошу вас сделать одно:

Задать себе и ребятам из ПС два вопроса: что они будут делать после войны без легального статуса, с кучей незаконного оружия и с командованием, которое может иметь свои цели и скрытые мотивы? Настолько ли вы доверяете Ярошу и ко, чтобы разрешить им в своей стране ходить с оружием и подчиняться только себе? Или вам мало "Айдара"?

Я не смешиваю ребят из ДУК, которые героически защищают Пески уже почти год с их верхушкой. Они безусловные герои и заслуживают соответствующего отношения. Но точно так же, они могут работать в ВСУ.

Что бы не сочинял Ярош перед камерами, но их в Песках в 5-10 раз меньше, чем ребят из ВСУ. И они там не делают такой погоды, как это выглядит с экранов Фейсбук.

Количество волонтерской помощи Правому Сектору в расчете на одного бойца, несравнимо выше, чем у любой другой боевой единицы. И, поверьте мне, это не всегда справедливо к ребятам из бригады ‪#‎N‬, которые стоят рядом. Численность "Правого Сектора" в зоне АТО это 1-2%. Но с экранов мониторов кажется, что они делают больше чем десантные бригады. Но это не так, просто у ВДВ нет пресс службы и у их лидеров нет страниц на Facebook. У них другие цели и задачи.

Поэтому я бы очень хотел, чтобы ДУК ПС поскорее стал одним из батальонов в одной из десантных бригад. Уверен, что они от этого только выиграют: получат вооружение, боеприпасы, нормальную подготовку и главное - лишатся статуса "нелегального бандформирования". И мы сможем спать спокойно.

И, когда вы увидите гневные интервью их "верхушки" в вечерних новостях, помните одну вещь: обьяснить можно все, но не всякому обьяснению стоит верить

Хорошего вечера!

ref=nf

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
Aleksandr Shulman
Ни одна часть ВСУ из всех, воюющих на фронте, не митингует под Генштабом, не пикетирует Администрацию Президента, не вопит о своей уникальности. А просто и честно воюет.
С помощью волонтёров. С призванным или, если угодно, мобилизованным личным составом. Кто лучше, кто хуже.
И только с добробатами - причём не всеми 4-мя десятками, а особо избранными - вечные трабблы.
То нечто в балаклаве, как в ягодицу раненое, устроит гембель, то группа лиц в камуфле устроит наезд на очередной офис, то - ну, сами знаете.
Как в той формуле про "20% работников делают 80% работы", так и здесь - 20% (хотя реально - меньше) тех, кто на фронте устраивает 80% шума. Хотя реально - больше.
Вот теперь объясните мне простую вещь - какого чёрта, а?

Вот такие вот есть туловища.
Сотворили себе культ правого сектора и добровольцев.
И позволяют себе такое писАть (не будучи ни в ВСУ ни в ПС, кстати).


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26985
Вибачаюсь, якщо боян

Цитувати
Vitaliy Deynega

 :smiley24:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
...завдяки ГШ не взяли Саханку, а, може, і Новоазовськ. Добре Хуйлові, що у нас є Генштаб  :smiley24:
...
Жопадєлаєш, якщо узгоджені з ГШ маньоври звичайно або затягуються, доки втрачається сенс, або закінчуються повним прой..бом, бо кацапи про них звідкись знають наперед. ... Тому ГШ нєча на зєркало пєнять, колі рожа кріва.

Щось я розслабився: мені співають хуйлянську арію №43 про "генштаб чи то хуйовий завдяки расовій неповноцінності хахлів, чи то зрадив трохи більш, ніж весь", а я вуха розвісив і навіть нахуй жодного разу не послав. Виправляюсь: іди нахуй, конвекс, пизда очката.  :smiley14:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Borys Filatov
52 хв. ·

Пусть полежит пока здесь.

...

А когда Муженко рано или поздно поедет за решетку, надеюсь, удастся приобщить этот эпизод к материалам уголовного дела.

Все контакты известны.

...

Цинизм подлых генералов зашкаливает.

Выродки.

Quo Vadis

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
...завдяки ГШ не взяли Саханку, а, може, і Новоазовськ. Добре Хуйлові, що у нас є Генштаб  :smiley24:
...
Жопадєлаєш, якщо узгоджені з ГШ маньоври звичайно або затягуються, доки втрачається сенс, або закінчуються повним прой..бом, бо кацапи про них звідкись знають наперед. ... Тому ГШ нєча на зєркало пєнять, колі рожа кріва.

Щось я розслабився: мені співають хуйлянську арію №43 про "генштаб чи то хуйовий завдяки расовій неповноцінності хахлів, чи то зрадив трохи більш, ніж весь", а я вуха розвісив і навіть нахуй жодного разу не послав. Виправляюсь: іди нахуй, конвекс, пизда очката.  :smiley14:

Спиш на роботі, падла? Баньки залив? Це тобі кібервойска мінстеця чи богадільня?

"Шо, підараси, всім скидать штани! ..бать вас буду!" (с)

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
...завдяки ГШ не взяли Саханку, а, може, і Новоазовськ. Добре Хуйлові, що у нас є Генштаб  :smiley24:
...
Жопадєлаєш, якщо узгоджені з ГШ маньоври звичайно або затягуються, доки втрачається сенс, або закінчуються повним прой..бом, бо кацапи про них звідкись знають наперед. ... Тому ГШ нєча на зєркало пєнять, колі рожа кріва.

Щось я розслабився: мені співають хуйлянську арію №43 про "генштаб чи то хуйовий завдяки расовій неповноцінності хахлів, чи то зрадив трохи більш, ніж весь", а я вуха розвісив і навіть нахуй жодного разу не послав. Виправляюсь: іди нахуй, конвекс, пизда очката.  :smiley14:


 :smiley24:..... +1 Бро

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
"Шо, підараси, всім скидать штани! ..бать вас буду!" (с)

Будеш-будеш... коли їбалка виросте. А поки зроби на хую ще кільканадцять обертів.  :smiley14:

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
Vitaliy Deynega

Пройдет время и вы вспомните мои слова:
Опасно иметь в стране вооруженное формирование, которое подчиняется только само себе и может найти оправдание любым своим поступкам. Даже если оно сейчас на нашей стороне, даже если оно делает СЕЙЧАС правильные вещи.

Как человек лично знакомый с одним из комбатов ДУК ПС и не одним их солдатом. Как основатель организации, которая передала "правосекам" больше тепловизоров чем любая другая. Как гражданин Украины обладающий жизненным опытом и интеллектом, я прошу вас сделать одно:

Задать себе и ребятам из ПС два вопроса: что они будут делать после войны без легального статуса, с кучей незаконного оружия и с командованием, которое может иметь свои цели и скрытые мотивы? Настолько ли вы доверяете Ярошу и ко, чтобы разрешить им в своей стране ходить с оружием и подчиняться только себе? Или вам мало "Айдара"?

Я не смешиваю ребят из ДУК, которые героически защищают Пески уже почти год с их верхушкой. Они безусловные герои и заслуживают соответствующего отношения. Но точно так же, они могут работать в ВСУ.

Что бы не сочинял Ярош перед камерами, но их в Песках в 5-10 раз меньше, чем ребят из ВСУ. И они там не делают такой погоды, как это выглядит с экранов Фейсбук.


Количество волонтерской помощи Правому Сектору в расчете на одного бойца, несравнимо выше, чем у любой другой боевой единицы. И, поверьте мне, это не всегда справедливо к ребятам из бригады #N, которые стоят рядом. Численность "Правого Сектора" в зоне АТО это 1-2%. Но с экранов мониторов кажется, что они делают больше чем десантные бригады. Но это не так, просто у ВДВ нет пресс службы и у их лидеров нет страниц на Facebook. У них другие цели и задачи.

Поэтому я бы очень хотел, чтобы ДУК ПС поскорее стал одним из батальонов в одной из десантных бригад. Уверен, что они от этого только выиграют: получат вооружение, боеприпасы, нормальную подготовку и главное - лишатся статуса "нелегального бандформирования". И мы сможем спать спокойно.

И, когда вы увидите гневные интервью их "верхушки" в вечерних новостях, помните одну вещь: обьяснить можно все, но не всякому обьяснению стоит верить

Хорошего вечера!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46630
  • Never give in!
Дмитро Ярош
8 mins ·

Минула важка доба. Кремлівську провокацію, з метою зіштовхнути армійців і добровольців ДУК ПС, вдалося нейтралізувати. І слава Богу! Братовбивства допускати не можна...

Дякую тисячам патріотів, бійцям і командирам ЗСУ, добровольчих батальйонів, українським журналістам за всебічну підтримку Добровольчого Українського Корпусу!

Дякую бійцям і командирам ДУК ПС за витримку, розуміння ситуації та державницькі підходи до справи!

Єдиним прийнятним варіантом для нас, особливо після відвертих провокацій владних агентів Московської імперії, є прийняття Верховною Радою Закону про Добровольчий Український Корпус (Про що, до речі, вже були домовленості). Всі інші варіанти - це ігрища ворогів України, з метою знищити добровольчий рух та відкрити шлях для чергового наступу російсько-терористичних військ і втрати державності.

Більше ніж за рік війни, не було жодного випадку, щоб командування ДУК не виконало наказів чи "прохань" керівництва так званої АТО, або Генштабу. Беручи участь у боях під Славянськом, звільняючи окуповані території, воюючи під Савур-могилою, Іловайськом, в Пісках, в Донецькому аеропорті, в Широкиному та на інших ділянках фронту, ми ніколи не займалися отаманщиною і махновщиною, ми просто захищали нашу Батьківщину. Бо це - і наше Право, і наш Обов'язок!

Тому, будь-які крики про "непідконтрольність" ДУК ПС, є нічим іншим як бажанням придворних лизоблюдів із Банкової і ворогів нашого народу видати праведне за грішне.

Ще раз підкреслюю:
- Добровольчий Український Корпус буде вести боротьбу за відновлення територіальної цілісності Держави Україна до її переможного завершення.
- Добровольчий Український Корпус не складе зброї і будь-які спроби ворогів здійснити мрію кремлівського карлика Путіна, зруйнувавши добровольчий рух, буде натикатися на тотальний опір і каратися по всій строгості законів військового часу.
- Для нас всі Воїни, які воюють на фронті проти російсько-терористичних військ є Братами по зброї, незважаючи на те, до яких з'єднань, частин і підрозділів вони належать.

Зараз частини і підрозділи ДУК ПС діють згідно планів свого командування. Ми не виключаємо, що незважаючи на завірення вищих посадових осіб, можливі й подальші провокативні дії стосовно новітньої Запорізької Січі, тому тримаємо порох сухим.

Закликаємо всіх патріотичні сили максимально посилити тиск на Петра Порошенка і Верховну Раду, щоб домогтися якнайшвидшого прийняття Закону про Добровольчий Український Корпус!

Слава Україні!
-
If you are going through hell, keep going.

Offline zedd

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 399
Дмитро Ярош
8 mins ·

Минула важка доба. Кремлівську провокацію
ах ты пидор :fp2 :suicide2:

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Хто підкаже ,  що це за канчіта тут?
так підкреслено зневажливо вимовляє слово "херої",
Інтернетний разаружитєльбля, Правого Сектора, напіздячив постів на цю тему більше ніж я за цілий рік.

« Останнє редагування: Квітня 29, 2015, 10:44:10 22:44 від Blackout »

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Хто підкаже ,  що це за канчіта тут?
так підкреслено зневажливо вимовляє слово "херої",
Інтернетний разаружитєльбля, Правого Сектора, папіздячив постів на цю тему більше ніж я за цілий рік.
А почитайте его историю сообчений, очень увлекательно. 1.05.2014 последний пост по украински, а потом как отрезало. Интересно же. :gigi:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Тобто Ярош в ЗСУ не збирається?