Автор Тема: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!  (Прочитано 5647 раз)

0 Користувачів і 24 Гостей дивляться цю тему.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #60 : Травня 04, 2015, 11:30:39 23:30 »
на 95 відсотків  винувата подушка - перегрів
найди якийсь піднос , або дошку для нарізки овочів .

Або саме краще пошукай в магазинах піднос з ніжками - в деяких зарубіжних фільмах бачив таке

короче низ компа має стояти на твердій поверхні
і саме головне  щоб тобі було зручно ...

ніколи  не практикував  ноут в ліжку , як для мене це дуже незручно , але  якщо тобі так подобається , і в тебе не починає боліти голова або інші частини тіла - нехай буде так .

А взагалі в попередній фірмі , був відповідальним по охороні праці , всім наказував  - 45 хвилин роботи за компом а потім 15 хвилин активної  перерви- походити , може навіть на якийсь тренажер ...
:smiley24:О как штука есть

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #61 : Травня 04, 2015, 11:31:57 23:31 »
на 95 відсотків  винувата подушка - перегрів
найди якийсь піднос , або дошку для нарізки овочів .

Або саме краще пошукай в магазинах піднос з ніжками - в деяких зарубіжних фільмах бачив таке

короче низ компа має стояти на твердій поверхні
і саме головне  щоб тобі було зручно ...

ніколи  не практикував  ноут в ліжку , як для мене це дуже незручно , але  якщо тобі так подобається , і в тебе не починає боліти голова або інші частини тіла - нехай буде так .

А взагалі в попередній фірмі , був відповідальним по охороні праці , всім наказував  - 45 хвилин роботи за компом а потім 15 хвилин активної  перерви- походити , може навіть на якийсь тренажер ...
Та не в ліжку я працюю з ноутом.  :smilie5:
Просто я працюю по 16-18 годин за ноутом. Сидіти за столом весь цей час важко, коліна і спина болят.
Я сідаю на софу з прямою спикою, спираюсь спиною, ноги витягаю вперед і на них кладу ноут, на подушку, щоб не хитався.
Тоді спина і ноги відпочивають.
А за поради дякуюдуже!  :smilie1:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #62 : Травня 04, 2015, 11:33:36 23:33 »

 :smiley24:О как штука есть

Я вже вирішила, буду шукати щось схоже. А може відважусь на підставку-охолоджувач.
Дякую!  :smilie1:

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #63 : Травня 04, 2015, 11:38:27 23:38 »

 :smiley24:О как штука есть

Я вже вирішила, буду шукати щось схоже. А може відважусь на підставку-охолоджувач.
Дякую!  :smilie1:
Ну, я выбирал себе ноут с учетом вент отверстий, и без всяких подставок ставлю на колени или на грудь (когда валяюсь), просто не перекрываю доступ воздуха. А подставка с активным охлаждением, по моему, перебор - мало того, что будет кушать заряд, так ещё и шуметь.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #64 : Травня 05, 2015, 01:49:13 01:49 »
Вибачте що втручаюся, але  :smilie1: У вас більш всього що встановлений не ліцензійний Windows 8. А "пробний". По закінченню "випробовування" комп. в даному випадку ноут. починає "тормозити" час від часу пропадає "вайфай" і т.д.
Можливо Ви купили ноут з ліцензійним WIN8.1.  але не Активували його. Хоча я дуже в цьму сумніваюсь /про ліцензійну вінду  :shuffle:/
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #65 : Травня 05, 2015, 02:00:44 02:00 »
 :smiley24:О как штука есть

ВИ дійсно вважаєте що ЦЕ допоможе в перегріванні ноута О_о ?
Тоб-то буржуї, інженери, всякі фізики-хімики, сопромат і т.д. А на самому ділі потрібно поставити ноут на дерев"яну решітку і усё.
 :smiley16:
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #66 : Травня 05, 2015, 06:50:37 06:50 »
:smiley24:О как штука есть

ВИ дійсно вважаєте що ЦЕ допоможе в перегріванні ноута О_о ?
Тоб-то буржуї, інженери, всякі фізики-хімики, сопромат і т.д. А на самому ділі потрібно поставити ноут на дерев"яну решітку і усё.
 :smiley16:
Да, я так считаю. Если сильно хочется поставить ноут на диван или подушку, то такая штука поможет ему не "задохнуться".
Эту штуку разработали, примерно, такие же "физики" и "химики" как и данную, конкретную модель ноута.

Активация Винды никак не влияет на её работоспособность. Фирма официально, законно, без каких либо ограничений разрешает работать с любой версией 30 дней с момента установки. Тем кому этот срок не помог определиться, нужна ли она ему, рекомендуют его продлить до 180 дней. Было бы странно глючить в "рекламный" период, не так ли?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #67 : Травня 05, 2015, 07:45:54 07:45 »
на 95 відсотків  винувата подушка - перегрів
Вот и у меня такое было с SONY, пока я не решился...
1. Прочистить вентилятор (гудел так, что стены дрожали...).
2. Установить твёрдую основу (стол или спец. комп. стойку).
3. В жару врубать спец. вентилятор для НБ (не пожалейте денег - оно того стоит)
4. Из своего опыта: Врубил "родной" диск восстановления НБ (поставляется с НБ) и система сама стерла все установки старого хозяина, который решил "обновить" машину...
5. В итоге... вентилятор стал работать только под загрузкой большого объёма памяти.
6. Ни в коем случае не перекрывать доступ воздуха в вент. дыркам.
7. И уже тем более не отказываться от Антивирсной поддержки...

Здешние "академики"... могут, конечно, доказывать, что Windows 8... самый навороченный и ничего не боится...
Но практика показывает, что бояться как раз есть что: в Сети не мало ресурсов, где вирусные атаки.. словно метеоритный дождь...

Удачной работы...
P.S. Читайте инструкции по работе с НБ.   

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #68 : Травня 05, 2015, 08:20:07 08:20 »
на 95 відсотків  винувата подушка - перегрів
Вот и у меня такое было с SONY, пока я не решился...
1. Прочистить вентилятор (гудел так, что стены дрожали...).
2. Установить твёрдую основу (стол или спец. комп. стойку).
3. В жару врубать спец. вентилятор для НБ (не пожалейте денег - оно того стоит)
4. Из своего опыта: Врубил "родной" диск восстановления НБ (поставляется с НБ) и система сама стерла все установки старого хозяина, который решил "обновить" машину...
5. В итоге... вентилятор стал работать только под загрузкой большого объёма памяти.
6. Ни в коем случае не перекрывать доступ воздуха в вент. дыркам.
7. И уже тем более не отказываться от Антивирсной поддержки...

Здешние "академики"... могут, конечно, доказывать, что Windows 8... самый навороченный и ничего не боится...
Но практика показывает, что бояться как раз есть что: в Сети не мало ресурсов, где вирусные атаки.. словно метеоритный дождь...

Удачной работы...
P.S. Читайте инструкции по работе с НБ.
Ну дайте конкретный пример, что ли, пойду туда без антивируса, переубедюсь, так сказать.

P.S. Мне до академика как до солнца пешком. Но я программист и вирусами интересовался в свое время достаточно "плотно" :smilie1:
Последнее время вынужден заниматься очень широким спектром задач, от конденсаторов в БП до проектирования ЛВС и АСУТП. Я немного в теме, как оно устроено. :smilie3:
« Останнє редагування: Травня 05, 2015, 08:23:12 08:23 від voiceless »

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #69 : Травня 05, 2015, 12:42:57 12:42 »
на 95 відсотків  винувата подушка - перегрів
Вот и у меня такое было с SONY, пока я не решился...
1. Прочистить вентилятор (гудел так, что стены дрожали...).
2. Установить твёрдую основу (стол или спец. комп. стойку).
3. В жару врубать спец. вентилятор для НБ (не пожалейте денег - оно того стоит)
4. Из своего опыта: Врубил "родной" диск восстановления НБ (поставляется с НБ) и система сама стерла все установки старого хозяина, который решил "обновить" машину...
5. В итоге... вентилятор стал работать только под загрузкой большого объёма памяти.
6. Ни в коем случае не перекрывать доступ воздуха в вент. дыркам.
7. И уже тем более не отказываться от Антивирсной поддержки...

Здешние "академики"... могут, конечно, доказывать, что Windows 8... самый навороченный и ничего не боится...
Но практика показывает, что бояться как раз есть что: в Сети не мало ресурсов, где вирусные атаки.. словно метеоритный дождь...

Удачной работы...
P.S. Читайте инструкции по работе с НБ.
ну хватит рассказывать свои детские пугалки про вирусы. Мир значительно шире ваших фобий.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #70 : Травня 05, 2015, 01:32:49 13:32 »
на 95 відсотків  винувата подушка - перегрів
Вот и у меня такое было с SONY, пока я не решился...
1. Прочистить вентилятор (гудел так, что стены дрожали...).
2. Установить твёрдую основу (стол или спец. комп. стойку).
3. В жару врубать спец. вентилятор для НБ (не пожалейте денег - оно того стоит)
4. Из своего опыта: Врубил "родной" диск восстановления НБ (поставляется с НБ) и система сама стерла все установки старого хозяина, который решил "обновить" машину...
5. В итоге... вентилятор стал работать только под загрузкой большого объёма памяти.
6. Ни в коем случае не перекрывать доступ воздуха в вент. дыркам.
7. И уже тем более не отказываться от Антивирсной поддержки...

Здешние "академики"... могут, конечно, доказывать, что Windows 8... самый навороченный и ничего не боится...
Но практика показывает, что бояться как раз есть что: в Сети не мало ресурсов, где вирусные атаки.. словно метеоритный дождь...

Удачной работы...
P.S. Читайте инструкции по работе с НБ.
ну хватит рассказывать свои детские пугалки про вирусы. Мир значительно шире ваших фобий.

Був такий випадок   - приходить клієнт і каже що в нього швидкість 1 мегабіт  замість 10М
ну як це може бути - оптика до самого компа ... може комп слабенький ???
"Та ні  - в мене 4 процесорний супер пупер навернений ..."

Приходить тех допомога  - 4 процесори на 100 відсотків навантаження
почистили від вірусів  - 10 мегабіт без проблем ...

Ніколи не кажи ніколи....
:)


І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #71 : Травня 05, 2015, 02:32:30 14:32 »
Вибачте що втручаюся, але  :smilie1: У вас більш всього що встановлений не ліцензійний Windows 8. А "пробний". По закінченню "випробовування" комп. в даному випадку ноут. починає "тормозити" час від часу пропадає "вайфай" і т.д.
що далі то казки стають все фантастичнішими  :smilie10:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #72 : Травня 05, 2015, 02:35:50 14:35 »

 :smiley24:О как штука есть

Я вже вирішила, буду шукати щось схоже. А може відважусь на підставку-охолоджувач.
Дякую!  :smilie1:

Марна трата грошей. Тільки сервіс. Інакше якось раз комп'ютер зовсім не запуститься

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #73 : Травня 05, 2015, 02:35:57 14:35 »
Активация Винды никак не влияет на её работоспособность. Фирма официально, законно, без каких либо ограничений разрешает работать с любой версией 30 дней с момента установки. Тем кому этот срок не помог определиться, нужна ли она ему, рекомендуют его продлить до 180 дней. Было бы странно глючить в "рекламный" период, не так ли?
Дозволю собі не погодитись. Буквально півтора місяці назад звернулися з подібною проблемою "Тормозить перестав вінду".
У більшості випадків всі вважають "Перестав вінду" і все.  :smilie5:
Ноут був новий вродь Леново модель не пам"ятаю. І він реально тормозив.
Віндовз я "активував"  :smilie3: і комп залітав. Сам не чекав такого чесно кажучи.
Але для заспокієння совісті, ну довше-ж додому ніс чим "ремонтував", перевстановив Вінду на "красівшу".   :smilie7:
Взагалі причин може бути маса я тут згоден, і перегрів /можна перевірити тим-же Everest/ і вінт "посипався" і віруси і засмічені реєстри і т.д.
 Вирішувати що робити з піддослідним не маючи його в руках не бачу сенсу.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #74 : Травня 05, 2015, 02:53:30 14:53 »
Активация Винды никак не влияет на её работоспособность. Фирма официально, законно, без каких либо ограничений разрешает работать с любой версией 30 дней с момента установки. Тем кому этот срок не помог определиться, нужна ли она ему, рекомендуют его продлить до 180 дней. Было бы странно глючить в "рекламный" период, не так ли?
Дозволю собі не погодитись. Буквально півтора місяці назад звернулися з подібною проблемою "Тормозить перестав вінду".
У більшості випадків всі вважають "Перестав вінду" і все.  :smilie5:
Ноут був новий вродь Леново модель не пам"ятаю. І він реально тормозив.
Віндовз я "активував"  :smilie3: і комп залітав. Сам не чекав такого чесно кажучи.
Але для заспокієння совісті, ну довше-ж додому ніс чим "ремонтував", перевстановив Вінду на "красівшу".   :smilie7:
Взагалі причин може бути маса я тут згоден, і перегрів /можна перевірити тим-же Everest/ і вінт "посипався" і віруси і засмічені реєстри і т.д.
 Вирішувати що робити з піддослідним не маючи його в руках не бачу сенсу.
Я не верю. Это ерунда, такого быть не может. Приведите ссылку на кого нибудь ещё.
Я иногда просто забываю активировать и вспоминаю, только тогда когда на она напоминает за 15 дней.
Могу предположить, что у Вас "установил Винду" = "накатил левую сборку". Я ставлю MSDN образы уже более 10 лет и через меня прошли сотни очень сильно разных аппаратов, никогда такого не было. Сейчас в обслуживании более сотни компов. Версии от 95 до 8.1.
Есть WinCE. :smilie1:
Постоянно читаю профильные ресурсы никогда не слышал о таком. Я думаю, что если бы такое всплыло, профессиональное сообщество уже бы Мелкомягких затроллило до смерти.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #75 : Травня 05, 2015, 03:04:56 15:04 »
У мене чоловік купив новий ноут з віндовз 8, дуже швидко він почав жити якимось своїм життям - щось вклбючалось, щось виключалось, він зібрав мільйон порад від занйомих, якісь програми деінсталював, я вислухала кучу скарг на новий windows, потім працювати стало взагалі неможливо і я віднесла його в сервісний центр. Виявилось, що там проблема з клавіатурою - якісь клавіші залипали і давали команди компу. Поміняли за день і безплатно і працює як миленький.

Правда, гарантія була офіційна - подивіться, що у вас з гарантією, бо Ельдорадо дуже любить гнати сірий товар

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #76 : Травня 05, 2015, 03:12:44 15:12 »
У мене чоловік купив новий ноут з віндовз 8, дуже швидко він почав жити якимось своїм життям - щось вклбючалось, щось виключалось, він зібрав мільйон порад від занйомих, якісь програми деінсталював, я вислухала кучу скарг на новий windows, потім працювати стало взагалі неможливо і я віднесла його в сервісний центр. Виявилось, що там проблема з клавіатурою - якісь клавіші залипали і давали команди компу. Поміняли за день і безплатно і працює як миленький.

Правда, гарантія була офіційна - подивіться, що у вас з гарантією, бо Ельдорадо дуже любить гнати сірий товар
Бывает и так. У меня новый ноут на Windows 8.1 периодически оказывался утром разряженным в ноль. :smilie10:
Некоторое время ломал себе голову почему так. Пока однажды не проснулся ночью, а оно светится из-под закрытой крышки.  :smilie11:
Оказалось, что по умолчанию, обновление происходит в 3 часа ночи, и для этого он "просыпается", а вот после обновления уже не засыпает. :bk
Не стал выяснять чей из производителей (MS или Lenovo)косяк, но в Интернете описаны такие случаи. Отключил "просыпание" - попустило. :smilie1:
Производители очень торопятся выпустить новое и иногда пропускаю такие мелочи, но безопасность и удобство для них на первом месте и в основном они справляются.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #77 : Травня 05, 2015, 03:36:45 15:36 »
1. Ніколи ніколи ніколи не купуйте комп техніку в супермаркетах, особливо фокстрот а тим більше ельдорадо, працював у тій сфері, для цього є спеціалізовані магазини або фірми де часто густо навіть дешевше.
2. Якщо не пройшло 2 тижнів вертайте по гарантії забирайте гроші, тоді шукайте або знайомого або спеціалізований магазин.
3. Практика показує якщо з перших днів проблеми то мучитись ви з ним будете довго, поки він остаточно не здохне...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #78 : Травня 05, 2015, 03:39:55 15:39 »
і ще одне терпіти не можу ні 7 ні 8, терпіти не можу коли залізо щось собі саме робить. Брендмауер, оновлення - зразу нах. і так далі.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #79 : Травня 05, 2015, 04:09:22 16:09 »
і ще одне терпіти не можу ні 7 ні 8, терпіти не можу коли залізо щось собі саме робить. Брендмауер, оновлення - зразу нах. і так далі.
Та шож ты такой нервный? Ставь FreeBSD будешь досконально знать кто, что, и когда делал.
Только там другой нюанс, пока не скажешь не сделает, а голова то не "дом советов" самому за всем следить тяжко. :gigi:
За то, тотальный и бесповоротный контроль. Рекомендую, очень дисциплинирует, успокаивает и вообще начинаешь лучше понимать, а где то и практиковать, Дзен. :smilie3:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #80 : Травня 05, 2015, 04:23:42 16:23 »
мене влаштовував 2000 професійний, ХР - ще більш менш, якщо я власник компа і вінди то я маю право доступу куди хочу а не туди куди пустить операційна система.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2578
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #81 : Травня 05, 2015, 04:30:49 16:30 »
По теме: скорее всего проблема со шлейфом. Нужно нести в сервисный центр.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #82 : Травня 05, 2015, 04:33:22 16:33 »
так я ж і писав - повертати в магазин забирати гроші -купляти на нормальній фірмі або спеціалізованому магазині
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline savitar

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 395
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #83 : Травня 05, 2015, 07:47:03 19:47 »
никто еще не советовал андервольтинг процессора? Для горячего ноута - это выход.

Программа rmСlock - классика жанра, но устарела. Сейчас мой ноут охлаждается ей. 58 градусов показывает, выключил ее и стало 70, кулер ревет шо дурной. k10stat - для amd решение, без нее домашние десктопы вырубает при пиковых нагрузках. CrystalCPUID - сам не пробовал, но многие сейчас пользуют.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #84 : Травня 05, 2015, 10:35:57 22:35 »
Все, передаю ноут в сервісний центр.
Кум компютерщик наказав віддавати, нехай там дивляться... :shuffle:
Гроші не вернуть, вже минуло майже місяць. так що чекаю результату.

Всім СУПчикам ще раз дякую за поради!  :ax

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #85 : Травня 05, 2015, 10:53:25 22:53 »
Все, передаю ноут в сервісний центр.
Кум компютерщик наказав віддавати, нехай там дивляться... :shuffle:
Гроші не вернуть, вже минуло майже місяць. так що чекаю результату.

Всім СУПчикам ще раз дякую за поради!  :ax
Как не вернут? Разве закон не предусматривает возврат денег или замены? Две недели это когда можно вернуть без объяснений причин исправный товар. А в случае заводского брака в течение всего срока гарантии, ИМХО.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #86 : Травня 05, 2015, 11:16:57 23:16 »
Все, передаю ноут в сервісний центр.
Кум компютерщик наказав віддавати, нехай там дивляться... :shuffle:
Гроші не вернуть, вже минуло майже місяць. так що чекаю результату.

Всім СУПчикам ще раз дякую за поради!  :ax
Как не вернут? Разве закон не предусматривает возврат денег или замены? Две недели это когда можно вернуть без объяснений причин исправный товар. А в случае заводского брака в течение всего срока гарантии, ИМХО.

Отправят в сервис центр. А деньги или равнозначный товар отдадут только если СЦ даст справку что починке не подлежит и дефект заводской

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #87 : Травня 05, 2015, 11:17:21 23:17 »
[quote author=voiceless
Как не вернут? Разве закон не предусматривает возврат денег или замены? Две недели это когда можно вернуть без объяснений причин исправный товар. А в случае заводского брака в течение всего срока гарантии, ИМХО.
[/quote]
Та не знаю, вони ж спершу беруть "на діагностику". Ще потрібно довести, що заводський брак...
Завтра дочка буде розбиратись.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27308
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #88 : Травня 05, 2015, 11:21:38 23:21 »
Знаю человека который больше пулугода так ноут "чинил".
Отдал в СЦ те отправили в Киев "чинить" - эпопея в две месяца. Отдали клиенту - через пару недель опять накрылся.
Пошли по второму кругу и тд
Короче ему сказали что если и в третий раз не починят то поменяют ноут. У него еще и гарантия заканчивалась так что была проблема поломать в третий раз до ее окончания :)
Так и не знаю чем закончилось, ноут кстати тоже Асус был

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: СЗВ. Потрібна допомога по роботі ноута!
« Reply #89 : Травня 05, 2015, 11:26:32 23:26 »
Все, передаю ноут в сервісний центр.
Кум компютерщик наказав віддавати, нехай там дивляться... :shuffle:
Гроші не вернуть, вже минуло майже місяць. так що чекаю результату.

Всім СУПчикам ще раз дякую за поради!  :ax
Как не вернут? Разве закон не предусматривает возврат денег или замены? Две недели это когда можно вернуть без объяснений причин исправный товар. А в случае заводского брака в течение всего срока гарантии, ИМХО.

Отправят в сервис центр. А деньги или равнозначный товар отдадут только если СЦ даст справку что починке не подлежит и дефект заводской
А дать на время "диагностики" аналогичный, не? Вроде бы есть такая норма.
Ну и время "диагностики" вычитается из гарантийного срока, ИМХО.