Автор Тема: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку  (Прочитано 8890 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #120 : Травня 10, 2015, 04:09:40 16:09 »
Я думаю, це херня - просто з Донецька всі нормальні виїхали майже. а хто не виїхав, ті восновному не можуть просто того зробити.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #121 : Травня 10, 2015, 04:24:15 16:24 »
Я думаю, це херня - просто з Донецька всі нормальні виїхали майже. а хто не виїхав, ті восновному не можуть просто того зробити.

Я також так думаю. Це за ком'ютером легко балакати, що можна зробити, а що ні. І ще я впевненна без гостей, акторів не обійшлося. І не треба кидати на СУП інформацію, що Донбас усе. Для чого це робиться і з якими намірами? Можна здогадатися з якими.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #122 : Травня 10, 2015, 04:35:38 16:35 »
Цитувати
Нужно уметь признавать очевидные вещи. Донецк враждебен Украине и лоялен оккупантам и коллаборационистам. Я не думаю, что для всех нас по обеим сторонам линии фронта есть смысл жить вместе в одном государстве.

Захопить вата  Київ, проведе 10 таких  самих парадів і Антон Магаданський зі Львова напише теж саме про Київ
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #123 : Травня 10, 2015, 05:34:15 17:34 »
Андрей Обласов @Andryulik 
Прощай Донецк. Я понял у тебя нет будущего



Бінго!!!
Найкраща ілюстрація майбутнього України.
Пожаліти?
Перевиховати?
Ігнорувати?
Що робити з цими дітьми?
В кого будуть стріляти ці хлопці, коли виростуть?
Залишивши їх сьогодні живими, ти виносиш вирок власним дітям у майбутньому.


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #124 : Травня 10, 2015, 05:45:24 17:45 »
Цитувати
Бінго!!!
Найкраща ілюстрація майбутнього України.
Пожаліти?
Перевиховати?
Ігнорувати?
Що робити з цими дітьми?
В кого будуть стріляти ці хлопці, коли виростуть?
Залишивши їх сьогодні живими, ти виносиш вирок власним дітям у майбутньому.

Дивлячись на те в якій країні вони виростуть.
Якщо в Лугандонській Україні (наприклад по Збруч)  - то вони будуть відстрілювати українців
Якщо в Українській Україні - то вони зможуть воювати якщо матимуть зброю і не емігрують в Росію
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #125 : Травня 10, 2015, 05:45:29 17:45 »
Андрей Обласов @Andryulik 
Прощай Донецк. Я понял у тебя нет будущего



Бінго!!!
Найкраща ілюстрація майбутнього України.
Пожаліти?
Перевиховати?
Ігнорувати?
Що робити з цими дітьми?
В кого будуть стріляти ці хлопці, коли виростуть?
Залишивши їх сьогодні живими, ти виносиш вирок власним дітям у майбутньому.

 :smilie11:  :smilie10:
У мене б рука не піднялась на дитину чия б вона не була.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #126 : Травня 10, 2015, 05:58:51 17:58 »
Денис Казанский
3 hrs · Edited ·

Фотографии из Донецка свидетельствуют о том, что прошедший год не научил жителей ничему. Никаких выводов из случившегося они не сделали. Отжатые машины, разграбленные супермаркеты, распиленные на металл заводы - все это не открыло дончанам глаза на то, кем на самом деле являются их "защитники".

Мне кажется, что большинства оставшихся жителей в Донецке эти проблемы никак не коснулись.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #127 : Травня 10, 2015, 06:04:39 18:04 »
Цитувати
Мне кажется, что большинства оставшихся жителей в Донецке эти проблемы никак не коснулись.
Так, люмпен нічого не втратив, навпаки при новій владі  піднявся вище соціальною драбиною
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #128 : Травня 10, 2015, 06:05:37 18:05 »
щодо натовпу
Цитувати
Людмила Пухова
В отношении толпы завтра День
республики. Разнарядка на города
Горловку и Макеевку пригнать ПЯТЬ
ТЫСЯЧ из каждого города. На Харцызск и
Ясиноватую по две тысячи
соответственно. Минимально нагнать пятьдесят тысяч ,максимально 80 тысяч.
Город для въезда закрыт,демонстрация и
очередная показуха из педагогов
,коммунальщикоФ, госслужащих,инф
100%. не явишься - увольнение.Ну
че....МАССИФ,на 9 мая разнарядка была поменьше,инфа на уровне дыровского
министерства, БИОМАССА!
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #129 : Травня 10, 2015, 06:20:06 18:20 »
Цитувати
Разнарядка на города
Горловку и Макеевку пригнать ПЯТЬ
ТЫСЯЧ из каждого города. На Харцызск и
Ясиноватую по две тысячи
соответственно. Минимально нагнать пятьдесят тысяч ,максимально 80 тысяч.

Разве там есть столько транспорта чтоб столько быдломассы свезти? 5000 - это условно говоря 100 автобусов.

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #130 : Травня 10, 2015, 06:25:08 18:25 »
Margo link=topic
 :smilie11:  :smilie10:
У мене б рука не піднялась на дитину чия б вона не була.
[/quote]

Єдина можливість врятувати своїх дітей і зберегти життя цим, на фото, вбити їхніх батьків, а малюків в дитбудинок.
« Останнє редагування: Травня 10, 2015, 06:26:52 18:26 від Sudar »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #131 : Травня 10, 2015, 06:28:23 18:28 »
для bugaga

таке неможливе не те, що в Києві, а і в Запоріжі чи Миколаєві

жителі цих міст, як і жителі Одеси довели, що вони громада, яка розуміє небезпеку, що йде від дебілів

і не тільки словами, але і діями

думаю і в Маріуполі, і в Краматорську це вже неможливо, на наших очах відбувається становлення громад, чекаємо місцевих виборів, буде дуже цікаво

по лугандону

ті з ким працюю я виїхали давно, частина встигла вискочити з обладнанням та найбільш цінними кадрами, інші врятували тільки себе і родину, ну ще дещо з коштів, тепер, в основному базуються в Дніпрі і назад більше не збираються НІКОЛИ

це головна втрата для лугандону, вони дебіли цього ще не розуміють, але час все розтавить все по своїм місцям, Україна посилила блокаду і по електроенергії, і по контрабані
на черзі вода

а там прийде зима

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #132 : Травня 10, 2015, 06:31:59 18:31 »
Цитувати
таке неможливе не те, що в Києві, а і в Запоріжі чи Миколаєві
неможливий парад? можливий.
в маріуполі вати точно не менше чим в донецьку
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #133 : Травня 10, 2015, 06:41:17 18:41 »
для bugaga

такий парад - неможливий

як показує історія, достатньо 10-15% активних громадян, щоб змінити долю країни

в Одесі саме ці 10% (а може і менше) вирішили долю міста, коли у відповідь на постріли не побігли, а пішли вперед
в Маріуполі вже є критична маса, яка у випадку заворшуки під вперед, теж саме у інших містах

крім того в перерахованих мною містах досить потужні та боєздатні осередки ПС, в яких переважно молодь від 14 років

а от в лугандоні ніколи не було цих 10%, а ті що були вже виїхали, залишилось бидло
яке не приймає рішення, а тільки виконує волю начальства

класичний Глупов, читайте Салтикова-Щедріна
прийде новий градоначальник
і вийдуть всі під жовто-блакитними прапорами
а якщо буде достатньо жорсткий пресинг, то будуть з сльозами на очах кричати Слава Україні і Україна понад усе

це не народ, це не громада - це бидло і раби, не здатне до самоорганізації, не здатне будувати прості ланцюжки від причини до наслідку

ці будуть лизати задницю будь-якому начальнику, і тому, що буде більше карати і плющити, будуть краще лизати


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #134 : Травня 10, 2015, 08:22:00 20:22 »
Цитувати
а от в лугандоні ніколи не було цих 10%, а ті що були вже виїхали, залишилось бидло
яке не приймає рішення, а тільки виконує волю начальства

так і з маріуполя виїдуть, і з краматорська, і з харькова та одеси.
в маріуполі та краматорську не місцеві, а українська армія вигнали.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #135 : Травня 10, 2015, 08:49:28 20:49 »
Margo link=topic
 :smilie11:  :smilie10:
У мене б рука не піднялась на дитину чия б вона не була.

Цитувати
Єдина можливість врятувати своїх дітей і зберегти життя цим, на фото, вбити їхніх батьків, а малюків в дитбудинок.
[/quote]

Навіть якщо вони виростуть в дитбудинкy вони будуть дуже добре пам'ятати чому вони там. І ненависть не зробить їх кращими до України. думаєте ці діти виростуть бандітати але це може стати і в про-українських сім'ях. Зараз якийсь дурдом, ніби люди осліпли.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #136 : Травня 10, 2015, 09:42:26 21:42 »
для bugaga

вже не виїдуть

Вам напевно просто не відомо відчуття громади та сили, яка виникає від відчуття, що я не один, а нас багато і це наше місто

це настільки сильно, що описати неможливо
це відчуття раз і на все життя
і ті жителі міст, які разом вигнали чи погасили вату вже не подарують власне місто нікому і якщо треба візьмуть в руки зброю

ці ростки відчуваються
я був у Маріуполі і бачив батальйони самооборони з фанатів Іллічівця, я спілкувався з членами ПС ці хлопці візьмуть зброю і насрати їм на Київ, вони будуть боронити свій дім від всіх дебілів

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #137 : Травня 10, 2015, 09:57:39 21:57 »
для bugaga

такий парад - неможливий

як показує історія, достатньо 10-15% активних громадян, щоб змінити долю країни

в Одесі саме ці 10% (а може і менше) вирішили долю міста, коли у відповідь на постріли не побігли, а пішли вперед
в Маріуполі вже є критична маса, яка у випадку заворшуки під вперед, теж саме у інших містах

крім того в перерахованих мною містах досить потужні та боєздатні осередки ПС, в яких переважно молодь від 14 років

а от в лугандоні ніколи не було цих 10%, а ті що були вже виїхали, залишилось бидло
яке не приймає рішення, а тільки виконує волю начальства

класичний Глупов, читайте Салтикова-Щедріна
прийде новий градоначальник
і вийдуть всі під жовто-блакитними прапорами
а якщо буде достатньо жорсткий пресинг, то будуть з сльозами на очах кричати Слава Україні і Україна понад усе

це не народ, це не громада - це бидло і раби, не здатне до самоорганізації, не здатне будувати прості ланцюжки від причини до наслідку

ці будуть лизати задницю будь-якому начальнику, і тому, що буде більше карати і плющити, будуть краще лизати

Ви надмірно згущуєте фарби і не зовсім справедливі.
Але тим не менше діяти треба саме в так і в тому нарямі як ви кажете.
І робити це жорстко послідовно і саме грубою силою.

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #138 : Травня 10, 2015, 11:13:35 23:13 »
Донецк – это регион «Lost» и никому вы уже не нужны.
http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/25978.phtml
 
 Донецк – это регион «Lost» и никому вы уже не нужны. Этакая чернобыльская зона отчуждения, созданная тоже благодаря России, но без радиации, а с агрессивными совками и рабским мышлением. Причем еще неясно что хуже: радиация или совки. Википедия трактует неполноценность (умственную отсталость) как врожденную или приобретенную в раннем возрасте задержку, либо неполное развитие психики, проявляющаяся нарушением интеллекта, вызванная патологией головного мозга и ведущая к социальной дезадаптации. Это означает прежде всего то, что неполноценный не способен оценивать свои действия и выстраивать причинно-следственные связи даже на примитивных примерах.
 
Так вот донецкая вата, ваши беды началась с северодонецкого ПиСУАРа, именно тогда вы первый раз попытались поиграться в сепаратизм. Тогда закончилось все хорошо для всех, но выводы сделали только немногие. И решили все это повторить в 2014. Задумка вполне удалась, но не так как рассчитывали все в ней участвующие. В результате донецкая вата получила искомое, она смогла жить как в России, вот только перепутала туризм с эмиграцией.  Вот только России не особо нужны даже свои граждане, а вы абсолютно не нужны, ну разве что в качестве живого щита, как вас там ваших детей в первую шеренгу, жен во вторую. Неужели после Крыма про это не догадывались, сложно было построить такую вот причинно-следственную связь еще с «северодонецка»?
 
Стало появляться слишком много жалостливых сообщений о том, как плохо живется донецкой вате. Вот только у меня нет к ним никакой жалости. Вы сами своими руками допустили оккупантов в свой дом из которого вас выкинули на двор. Теперь все зависит только от вас или от милости окупантов. Но милости от русских никогда не стоит ожидать – посмотрите на Чечню и Грозный. Если Россия сделала это в своей стране, то на что она готова в другой.
 
Теперь о плачущейся донецкой вате. Сотрудничество с оккупантом - это преступление против страны и своего гражданства. Вы праздновали День Победы и должны знать как в СССР поступали с коллаборационистами. Патриоты Украины давно уже выехали из Донецка и сейчас или воюют за Украину или трудятся на благо Украины. Эта так ненавистная вам Европа и США выделили деньги на жилье, это не квартира, а скорее общежитие, но пережить пару лет оккупации можно. Во время войны с немецкими фашистами жили в гораздо худших условиях. Сейчас, при войне с российскими террористами, условия почти люксовые, сравнимо с теми. Те, кто решил воевать за ДНР/ЛНР пошли в войска эти республик. Я считаю эти образования террористическими, но выбор этих людей уважаю, они хотя бы честны перед собой, борются за свои хоть и ложные, но идеалы. Осталась донецкая вата или проще сказать неполноценное быдло, которые сперва сделало выбор, ложились за 500 грн под украинские БТР-ы, а сейчас воют что жрать нечего, разве что уголек погрызть. Вот таких совершенно не жалко, это не граждане, это отбросы, причем это верно для любой страны.
 
Так что донецкая вата не рассчитывай на сочувствие. B запомните вам никто ничего не должен, все что вы можете получить, может создано только вашим желанием и разумной деятельностью. А пока вспоминайте как ваши деды боролись с немецкими захватчиками и продолжайте их путь. Чтобы ни одного «гумконвоя» с оружием с России не дошло и ни одного склада с боеприпасами у террористов не осталось.   

© alifesoft [10.05.2015]
http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/25978.phtml

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #139 : Травня 10, 2015, 11:21:12 23:21 »
Теперь о плачущейся донецкой вате. Сотрудничество с оккупантом - это преступление против страны и своего гражданства. Вы праздновали День Победы и должны знать как в СССР поступали с коллаборационистами.

Хотя,если живые деньги,то почему бы и не сотрудничать?



Как говорится,деньги не пахнут!
Не так ли?

« Останнє редагування: Травня 10, 2015, 11:27:19 23:27 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #140 : Травня 10, 2015, 11:31:58 23:31 »
Мар'яна П'єцух

Чи міг колись уявити російський і донецький кримінал. що колись маршируватиме на Дєнь Побєди, а їм аплодуватиме тисяча людей. І що стільки медалей брязкатиме в них на грудяк. А ніж напевно той, яким вбивав україснських полонених.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #141 : Травня 10, 2015, 11:33:40 23:33 »
   2 Fox

1/ СБУ повідомило що пов'язало  причетних до хабарництва у зонах пропуску
2/ Ліпецька Фабрика давно арештована російськими фіскалами 

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #142 : Травня 11, 2015, 12:01:31 00:01 »
   2 Fox

1/ СБУ повідомило що пов'язало  причетних до хабарництва у зонах пропуску
2/ Ліпецька Фабрика давно арештована російськими фіскалами

1.Ну конечно мы поверим!
Коррупция стой!
Раз - два.

2.СМИ: после ареста Липецкая фабрика "Рошен" работает в обычном режиме.
Арест имущества ОАО "Липецкая кондитерская фабрика "Рошен", что входит в украинскую кондитерскую корпорацию Roshen не повлиял на работу предприятия.
Об этом сообщил официальный представитель предприятия, передает "Интерфакс-Украина".
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #143 : Травня 11, 2015, 12:25:31 00:25 »
1/ ну не раз два...але ж беруть за яйки..
2/ Арест имущества ОАО "Липецкая кондитерская фабрика "Рошен"... не повлиял на работу предприятия  :fp2  навіть коментувати цей маразм не буду

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #144 : Травня 11, 2015, 12:57:02 00:57 »

2/ Арест имущества ОАО "Липецкая кондитерская фабрика "Рошен"... не повлиял на работу предприятия  :fp2  навіть коментувати цей маразм не буду

Та хто б сомневался,маразм канешна!
Ну шо там может знать какой то  официальный представитель предприятия!

Цитувати
Корпорация Roshen — один из крупнейших производителей кондитерских изделий на Украине. В ходе избирательной кампании Пётр Порошенко обещал продать ее, но став президентом, так и не расстался с шоколадным бизнесом и по-прежнему является владельцем Roshen.

К тому же здесь еще и склероз на обещания, а значит и дефицит на совесть и порядочность.
А быть владельцем бизнеса в стране, которая убивает твой народ,платить налоги в бюджет врага - это наверное высшая степень "патриотизма" у шоколодников,я не ошибся?

пысы - догадуюсь,шо я щас стану агентом кремля.  :weep:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #145 : Травня 11, 2015, 12:59:00 00:59 »
1/ ну не раз два...але ж беруть за яйки..
2/ Арест имущества ОАО "Липецкая кондитерская фабрика "Рошен"... не повлиял на работу предприятия  :fp2  навіть коментувати цей маразм не буду
Не, ну чо, работе не помешал, но владелец теперь другой. :smilie1:

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #146 : Травня 11, 2015, 11:56:24 11:56 »
1/ ну не раз два...але ж беруть за яйки..
2/ Арест имущества ОАО "Липецкая кондитерская фабрика "Рошен"... не повлиял на работу предприятия  :fp2  навіть коментувати цей маразм не буду
Не, ну чо, работе не помешал, но владелец теперь другой. :smilie1:

І хто тепер власник? Невже не Порошенко?!

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #147 : Липня 18, 2015, 11:22:25 11:22 »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #148 : Липня 19, 2015, 03:04:34 15:04 »
Еще малость....
Они внимательно и вдумчиво Вас читают. Регулярно.
Что они читают - Вы сами знаете. Вы сами все это пишете.
Понятно, что это личные точки зрения юзеров.
Но из них складывается общее впечатление .
Суммарное, можно так сказать.
Отсюда- и выводы.
Не нужен Украине Донбасс, как и Крым - ПРЯМО так и скажите. Без обсираний и обиняков.
Открытым текстом.
А если нужен - тоже скажите это прямо и честно.
Нафуй весь этот срач и пр....
Взрослые же люди. Разумные, в конце концов....

Жесть какая то, дольбоеби, которие пригласили в Украину войну из за которой и которих умирают украинские сольдаты, добровольци, граждане, нам говорят что не нужен этот "срач". Блять, нужен вы свиньи, нужен. Вы так же виноваты как и засрашка и не ждите прощения.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: невеселі думки тих, що лишилися в донецьку
« Reply #149 : Липня 19, 2015, 08:06:41 20:06 »
Жесть какая то, дольбоеби, которие пригласили в Украину войну из за которой и которих умирают украинские сольдаты, добровольци, граждане, нам говорят что не нужен этот "срач". Блять, нужен вы свиньи, нужен. Вы так же виноваты как и засрашка и не ждите прощения.

Раздался голос патриота свалившего подальше туда, где вкуснее кормят, где не призовут в армию и где не стреляюют.
Бывалый и Бугага - брехуны!