Автор Тема: Наш народ воевал!  (Прочитано 5554 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Re: Наш народ воевал!
« Reply #30 : Травня 08, 2015, 10:04:42 22:04 »
Feral Cat - попередження. Пишатися своїми пращурами є правильно і нормально. Насправді доля цього дідуся дрволі сумна, спочатку воював за совок, потім з нього втік. Пости з матюччям у цій гілці недоречні.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наш народ воевал!
« Reply #31 : Травня 08, 2015, 10:08:17 22:08 »
Мій дідусь був фронтовик - 1941-44 роки, рядовий, мав 4 поранення, два рази тікав із Уманської ями, собаки рвали до кісток. На третій раз таки втік...
Помер в 1985 році від зміщення осколка, який не могли витягнути з тіла.

Але...Ніколи не вважав 9 мая днем Пабєди. Ніколи не ходив на паради, ніколи не ходив виступати перед школярами, студентами, коли запрошували. Все життя проклинав одного комісара, який для того, щоб терміново взяти якусь висотку до "№лєтія вєлікой рєвалюції!" положив кілька десятків бійців

Мій дідусь-фронтовик на 9 травня лише поминав своїх загиблих побратимів. Сідав із товаришем до столу, наливали по 100 г (фронтових) і згадував товаришів. І люто ненавидів комуністів, цікаво, що не менше, ніж нацистів...

Тому не вважаю 9 мая святом і не знаю, чим я повинна гордитись... :smilie2:

Offline Shipelik

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 89
Re: Наш народ воевал!
« Reply #32 : Травня 08, 2015, 10:08:35 22:08 »
Да, я горжусь им, и горжусь еще сотнями тысяч наших людей. А тему создал что бы помянуть их. Все же какие мы разные...

А українцями в дивізії "Галичина" теж гордитесь, чи тільки в армії Жукова? Кого ви включаєте до "наших людей"?
Тут Ватутин был. К Шухевичу отношусь спокойно, без истерики как неторые тут.

А чому "тут"? Тими, чиїми трупами мясник Жуков завалив Берлін, не гордитесь?

Отже, до Шухевича, що боровся за незалежну нині Україну - нейтрально, а "'наші" - це борці за СССР.

Добре знайома мені радянсько-російськомовно-єврейська ідентичність.
Не нейтрально а нормально. Читать надо правильно. А про Берлин мне рассказывать не надо, у меня там прадед (отец деда) в день Победы погиб Грабский Исаак Цалевич рядовой.
« Останнє редагування: Травня 08, 2015, 10:10:17 22:10 від Shipelik »

Offline Shipelik

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 89
Re: Наш народ воевал!
« Reply #33 : Травня 08, 2015, 10:12:08 22:12 »
Мій дідусь був фронтовик - 1941-44 роки, рядовий, мав 4 поранення, два рази тікав із Уманської ями, собаки рвали до кісток. На третій раз таки втік...
Помер в 1985 році від зміщення осколка, який не могли витягнути з тіла.

Але...Ніколи не вважав 9 мая днем Пабєди. Ніколи не ходив на паради, ніколи не ходив виступати перед школярами, студентами, коли запрошували. Все життя проклинав одного комісара, який для того, щоб терміново взяти якусь висотку до "№лєтія вєлікой рєвалюції!" положив кілька десятків бійців

Мій дідусь-фронтовик на 9 травня лише поминав своїх загиблих побратимів. Сідав із товаришем до столу, наливали по 100 г (фронтових) і згадував товаришів. І люто ненавидів комуністів, цікаво, що не менше, ніж нацистів...

Тому не вважаю 9 мая святом і не знаю, чим я повинна гордитись... :smilie2:
И как же не вспомнить о нем и не помянуть... Земля ему пухом...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Наш народ воевал!
« Reply #34 : Травня 08, 2015, 10:13:25 22:13 »
Дедов, которые воевали нужно помнить и ими гордиться. На основае их подвигов можно проводить патриотическое воспитание молодежи. Только не нужно из 9 мая делать праздник с парадами, концертами и т.д.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #35 : Травня 08, 2015, 10:15:13 22:15 »
BlackCat лови +1

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Наш народ воевал!
« Reply #36 : Травня 08, 2015, 10:16:32 22:16 »
И как же не вспомнить о нем и не помянуть... Земля ему пухом...
Звісно, поминаємо, і не лише його.
Але я до того, що немає чим українцям "гордитись". Коричневу чуму побороли, так під червоною далі залишились... :smilie2:

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Наш народ воевал!
« Reply #37 : Травня 08, 2015, 10:22:59 22:22 »
Бессмысленно что-то  объяснять ботам на зарплате.
Для нормальных людей скажу - во второй мировой войне наши деды и отцы боролись за то, чтобы выгнать врага из своей страны.
Наши герои сейчас воюют за то же самое.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Наш народ воевал!
« Reply #38 : Травня 08, 2015, 10:26:53 22:26 »
И как же не вспомнить о нем и не помянуть... Земля ему пухом...
Звісно, поминаємо, і не лише його.
Але я до того, що немає чим українцям "гордитись". Коричневу чуму побороли, так під червоною далі залишились... :smilie2:

+1
От власне про це я і пишу. І це не дає можливості проводити
Цитувати
На основе их подвигов ... патриотическое воспитание молодежи.
Наші предки воювали практично за всі ворожі між собою армії і сили, і мали взаємовиключні уявлення про те, куди має йти Україна. Тому ототожнити себе сьогодні з одною зі сторін ("нашими") неправильно і неможливо. Треба:

1) показувати на прикладах, що українці віддавна - вірні і гідні воїни за справу,  яку вважали своєю;

2) доносити до всіх голів, що народ, який не має своєї держави, буде м'ясом для чужих - тому ми успадковуємо у першу чергу справу тих, хто безнадійно боровся за українську державу;

3) шанувати пам'ять загиблих і скалічених - незалежно від армії.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Re: Наш народ воевал!
« Reply #39 : Травня 08, 2015, 10:32:11 22:32 »
И как же не вспомнить о нем и не помянуть... Земля ему пухом...
Звісно, поминаємо, і не лише його.
Але я до того, що немає чим українцям "гордитись". Коричневу чуму побороли, так під червоною далі залишились... :smilie2:

+1
От власне про це я і пишу. І це не дає можливості проводити
Цитувати
На основе их подвигов ... патриотическое воспитание молодежи.
Наші предки воювали практично за всі ворожі між собою армії і сили, і мали взаємовиключні уявлення про те, куди має йти Україна. Тому ототожнити себе сьогодні з одною зі сторін ("нашими") неправильно і неможливо. Треба:

1) показувати на прикладах, що українці віддавна - вірні і гідні воїни за справу,  яку вважали своєю;

2) доносити до всіх голів, що народ, який не має своєї держави, буде м'ясом для чужих - тому ми успадковуємо у першу чергу справу тих, хто безнадійно боровся за українську державу;

3) шанувати пам'ять загиблих і скалічених - незалежно від армії.
:smiley24:
шануваТИ(когось) - гордитьСЯ(себя)
почувствуй разницу

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46808
  • Never give in!
Re: Наш народ воевал!
« Reply #40 : Травня 08, 2015, 10:34:17 22:34 »
Якась бавовняна гілка. Ані врагов виганялі. Дуже вибірково. Бо трудодні ім не світили. Тьху!!!
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Наш народ воевал!
« Reply #41 : Травня 08, 2015, 10:35:47 22:35 »
шануваТИ(когось) - гордитьСЯ(себя)
почувствуй разницу

Дякую, дійсно промовистий нюанс!
 :smiley24:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Наш народ воевал!
« Reply #42 : Травня 08, 2015, 10:56:12 22:56 »
Я б особисто пішов би добровольцем в СС . А якби не взяли , то в поліцаї.
У дєдов  були свої уми .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Greta

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Жіноча
  • Черновцы-Nederland
Re: Наш народ воевал!
« Reply #43 : Травня 08, 2015, 10:57:28 22:57 »
Бессмысленно что-то  объяснять ботам на зарплате.
Для нормальных людей скажу - во второй мировой войне наши деды и отцы боролись за то, чтобы выгнать врага из своей страны.
Наши герои сейчас воюют за то же самое.
+1
Бабушка всю войну на передовой прошла. Молоденькая 18-летняя, ушла прямо с медицинского училища. Даже не могу представить как она, такая маленькая и хрупкая, раненых с поля боя вытаскивала.
Ветеранов так мало осталось. Очень больно, что все в такой фарс превратили. Не заслужили они этого :smilie2:

Offline Greta

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Жіноча
  • Черновцы-Nederland
Re: Наш народ воевал!
« Reply #44 : Травня 08, 2015, 11:00:08 23:00 »
Я б особисто пішов би добровольцем в СС . А якби не взяли , то в поліцаї.
У дєдов  були свої уми .
Не расстраивайтесь Вы так!  У вас есть шанс все исправить. Так в ДНР точно места есть для добровольцев....

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Наш народ воевал!
« Reply #45 : Травня 08, 2015, 11:05:28 23:05 »

Не расстраивайтесь Вы так!  У вас есть шанс все исправить. Так в ДНР точно места есть для добровольцев....

А причому тут якесь ДНР ?  :smilie11: в ДНР тепер воюють проти більшовицької зарази ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Greta

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Жіноча
  • Черновцы-Nederland
Re: Наш народ воевал!
« Reply #46 : Травня 08, 2015, 11:16:30 23:16 »

Не расстраивайтесь Вы так!  У вас есть шанс все исправить. Так в ДНР точно места есть для добровольцев....

А причому тут якесь ДНР ?  :smilie11: в ДНР тепер воюють проти більшовицької зарази ?
Я, конечно, понимаю, что в настоящее время все смешалось в доме Облонских и что история очень неодназначна. Но все-таки попытайтесь трезво мыслить и не поддаваться на то, что сейчас рекой льют.
А то прям договоримся то того, что СС-неудавшимися спасатели украинского народа были. Того и зашли-  нас спасать.
Честное слово, и так тошно от этих уродов с ленточками, еще и тут такое читаешь. Какие-то сплошные перекосы. :smilie2:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Наш народ воевал!
« Reply #47 : Травня 08, 2015, 11:17:34 23:17 »

Не расстраивайтесь Вы так!  У вас есть шанс все исправить. Так в ДНР точно места есть для добровольцев....

А причому тут якесь ДНР ?  :smilie11: в ДНР тепер воюють проти більшовицької зарази ?

Більшовицька зараза якраз дуже щільно співпрацювала з СС , з часів Бресту...ну і до того теж.Так що ви цілком могли отримати разом з личкою з блискавками  ще й лампаси НКВС.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Наш народ воевал!
« Reply #48 : Травня 08, 2015, 11:57:09 23:57 »
Но все-таки попытайтесь трезво мыслить и не поддаваться на то, что сейчас рекой льют.
А то прям договоримся то того, что СС-неудавшимися спасатели украинского народа были. Того и зашли-  нас спасать.
Честное слово, и так тошно от этих уродов с ленточками, еще и тут такое читаешь. Какие-то сплошные перекосы. :smilie2:

Я не знаю , що там зараз " л'ють ". Тут скоріше принцип " цивілізаційного вибору " . За умов що обидва сукини сини - сукини сини , вибір падає на " нашого сукина сина " . Все міняється і перосмислення історії і цінності , і логіка приняття рішеннь в нестандартн ситуаціях . 10 років тому , скажімо , мій вибір був би ішим , зараз він такий .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Greta

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Жіноча
  • Черновцы-Nederland
Re: Наш народ воевал!
« Reply #49 : Травня 09, 2015, 12:02:52 00:02 »
Но все-таки попытайтесь трезво мыслить и не поддаваться на то, что сейчас рекой льют.
А то прям договоримся то того, что СС-неудавшимися спасатели украинского народа были. Того и зашли-  нас спасать.
Честное слово, и так тошно от этих уродов с ленточками, еще и тут такое читаешь. Какие-то сплошные перекосы. :smilie2:

Я не знаю , що там зараз " л'ють ". Тут скоріше принцип " цивілізаційного вибору " . За умов що обидва сукини сини - сукини сини , вибір падає на " нашого сукина сина " . Все міняється і перосмислення історії і цінності , і логіка приняття рішеннь в нестандартн ситуаціях . 10 років тому , скажімо , мій вибір був би ішим , зараз він такий .
Потому что Вы с сегодняшней ситации/эмоций смотрите :smilie1:
Ну а мне подумалось, что нынешнюю Россию недаром с гитлеровской Германией сравнивают. Вот про полицаев (ДНР) и вылезло. :smilie3:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Наш народ воевал!
« Reply #50 : Травня 09, 2015, 12:45:31 00:45 »

Потому что Вы с сегодняшней ситации/эмоций смотрите :smilie1:
Ну а мне подумалось, что нынешнюю Россию недаром с гитлеровской Германией сравнивают. Вот про полицаев (ДНР) и вылезло. :smilie3:

Сьогоднішня ситуація теж має свій вплив , заперечувати не буду .
Порівняння Росії і Німеччини вважаю некоректним . тут скоріше має рацію , finli , СрСр Сталіна був набагато ближчим за всіма показниками .
Щодо ДНР , то хід Ваших думок тепер зрозумілий .
Які з ДНР поліцаї ? Це просто бандити .

В одному невеликому селі ( на межі Полтавської і Дніпропетровської області ) жив один дідок на призвисько " штунда " . Його неавиділо все село , бо він не пив , а ще за чутками був поліцаєм під час окупації і не давав красти . По сусідству з ним жив один бухарик , постійно його тероризував : то кролів покраде " на закусончік , раз вбив сіру кішку Штунди і повісив на вербі біля " штундівської " фіртки , для " сміху " . А по другу сторону жив інший сусід - " кооператівщик "  і щось там слово за слово і кооператівщик схопив дюймову трубу , і зайшов до бухаря на подвір'я і пройшовся тією трубою бухарю по колінах . Бухарь впав на дві точки , а потім намагався дістати кооперативщика руками ( а пакщі в нього були як ковші у екскаватора ) . Але Кооператівщик тією трубою перебив Бухарю і руки . Все б нічого , але Штунда порався в огороді і все бачив ...
Кооператівщик потім і просив , і пропонував гроші , і погрожував . Штунда вперся і все : визвуть для свідчень , скажу так як було .Кооперативщик тоді звичайно відкупився , а Штунду почали травити всим селом з новою силою , аж одного разу в селі з'явилась " іномарка " з червоними номерами . Погані новини дійшли дочки , яка приїхала тоді з Бельгії і його забрала з села геть .
Отака цікава історія . Я сам цього не бачив , але мені на**** дів мій дядько який тоді був у селі на рибальстві . А Ви кажите ДНР .

Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46808
  • Never give in!
Re: Наш народ воевал!
« Reply #51 : Травня 09, 2015, 03:40:15 03:40 »
Отож я й кажу, почитайте Беркгофа.
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33564
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #52 : Травня 09, 2015, 04:11:53 04:11 »
Но все-таки попытайтесь трезво мыслить и не поддаваться на то, что сейчас рекой льют.
А то прям договоримся то того, что СС-неудавшимися спасатели украинского народа были. Того и зашли-  нас спасать.
Честное слово, и так тошно от этих уродов с ленточками, еще и тут такое читаешь. Какие-то сплошные перекосы. :smilie2:

Я не знаю , що там зараз " л'ють ". Тут скоріше принцип " цивілізаційного вибору " . За умов що обидва сукини сини - сукини сини , вибір падає на " нашого сукина сина " . Все міняється і перосмислення історії і цінності , і логіка приняття рішеннь в нестандартн ситуаціях . 10 років тому , скажімо , мій вибір був би ішим , зараз він такий .

Ну, ще 10 років і спокійно перестанеш паритись необхідністю робити вибір між всілякими мудаками.  :smilie7:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Наш народ воевал!
« Reply #53 : Травня 09, 2015, 11:01:48 11:01 »
Но все-таки попытайтесь трезво мыслить и не поддаваться на то, что сейчас рекой льют.
А то прям договоримся то того, что СС-неудавшимися спасатели украинского народа были. Того и зашли-  нас спасать.
Честное слово, и так тошно от этих уродов с ленточками, еще и тут такое читаешь. Какие-то сплошные перекосы. :smilie2:

Я не знаю , що там зараз " л'ють ". Тут скоріше принцип " цивілізаційного вибору " . За умов що обидва сукини сини - сукини сини , вибір падає на " нашого сукина сина " . Все міняється і перосмислення історії і цінності , і логіка приняття рішеннь в нестандартн ситуаціях . 10 років тому , скажімо , мій вибір був би ішим , зараз він такий .

Ну, ще 10 років і спокійно перестанеш паритись необхідністю робити вибір між всілякими мудаками.  :smilie7:

Втішив  :gigi: Ми півстоліття савєцкай власті не парилися вибором між мудаками, бо один мудак був головний, а інші призначалися по драбинці згори вниз. Хочеш сказати, що тепер Петя утвердиться як безальтернативний головний мудак? Бо при демократії вибір між мудаками доводиться робити постійно.

I chesthuntt правий у тому сенсі, що повернення більшовицько-кацапського бидла не можна вважати визволенням від нацистів - хтозна, хто гірший.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #54 : Травня 09, 2015, 11:57:47 11:57 »
Кого  зараз згадую

Тато  дописав собі 1 рік  пішов в Червону армію.
====
Дядько мого друга
 
Михайло Медвідь (псевдо: «Карпович», «Кременецький», «Кремінь», «Чучкевич») (* ? (1913–1914), м. Тисмениця, Івано-Франківська область — † 4 червня 1945, с. Дев'ятники, Жидачівський район, Львівська область) — діяч ОУН, один з організаторів та керівників УПА-Північ. Журналіст військових видань УПА.

Життєпис[ред. • ред. код]
Народився в місті Тисмениця у 1913 або 1914. Закінчив торгівельну школу в Станіславі (нині м. Івано-Франківськ).

З 1933 стає членом Організації Українських Націоналістів. Політв'язень польських тюрем.

У 1940 організатор військових курсів ОУН на Холмщині. Згодом учасник «похідних груп» ОУН у 1941, військовий референт крайових проводів північних та південно-східних українських земель протягом 1941–1943.

Співорганізатор збройних відділів УПА-Південь в Холодному Яру у 1943. Наприкінці 1943 керівник центрального технічного зв'язку головного військового штабу УПА. Шеф штабу УПА-Північ протягом січня—червня 1944. Член головного військового штабу УПА, відповідальний за зв'язок з Волинню.

Протягом 1944–1945 начальник вишкільного відділу крайового військового штабу УПА. Працівник головного осередку пропаганди ОУН, член редакції журналу «Повстанець» у 1944–1945.

Загинув у криївці, в селі Дев'ятники (тепер Жидачівського району Львівської області), оточений спецгрупою НКДБ УРСР.
====
Тато мого друга -однокласника -однокурсника

Був старостою в селі, під час німецької окупації  - народ вибрав  - допомагав людям як міг.
Коли влада помінялась  пробували  його обвинуватити....  - народ не дав
---------

От такі різні долі - не все так просто в цьому світі ...
« Останнє редагування: Травня 09, 2015, 12:07:27 12:07 від server error »
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Наш народ воевал!
« Reply #55 : Травня 09, 2015, 11:58:41 11:58 »

Не расстраивайтесь Вы так!  У вас есть шанс все исправить. Так в ДНР точно места есть для добровольцев....

А причому тут якесь ДНР ?  :smilie11: в ДНР тепер воюють проти більшовицької зарази ?

Більшовицька зараза якраз дуже щільно співпрацювала з СС , з часів Бресту...ну і до того теж.Так що ви цілком могли отримати разом з личкою з блискавками  ще й лампаси НКВС.

Более того НКВД обучало СС.

Prosperity is based on people and ideas

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Наш народ воевал!
« Reply #56 : Травня 09, 2015, 12:11:26 12:11 »

I chesthuntt правий у тому сенсі, що повернення більшовицько-кацапського бидла не можна вважати визволенням від нацистів - хтозна, хто гірший.
Треба  добавити  що Західна Україна була під Польщею  - і там не все було добре ....

От вам 3 вороги - вибирайте куди піти  і з ким  боротися ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Наш народ воевал!
« Reply #57 : Травня 09, 2015, 12:21:57 12:21 »
Германия отряхнулась от праха нацистского прошлого и воспряла. Стала самой передовой страной экономически и политически в Европе.
А в Раше мрази чекисты уже почти 100 правят страной, и лишаться власти эта мафия не собирается, ради чего и устраивает войны и терракты..
Prosperity is based on people and ideas

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Наш народ воевал!
« Reply #58 : Травня 09, 2015, 12:26:45 12:26 »
Более того НКВД обучало СС.

Чому обучало,  їздити на танку ? А НКВД вміло ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Наш народ воевал!
« Reply #59 : Травня 09, 2015, 12:30:18 12:30 »




Prosperity is based on people and ideas