Автор Тема: Хто повинен бути покараний за поневіряння родин загиблих та поранених?  (Прочитано 8046 раз)

0 Користувачів і 31 Гостей дивляться цю тему.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

Цитата: Ukrainec від Травня 09, 2015, 11:47:13 23:47

    я вибачаюсь, а можна бан відкласти на один день, він фотки хотів викласти.


Ну можна напевно на якийсь час відкласти.
А що за фотки?



Online Askold

    Global Moderator
    Hero Member
    *****
    Повідомлень: 5848
    Karma: +978/-509
    [] []
    Стать: Чоловіча
        Перегляд профілю Особисте повідомлення (Online)

Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #187 : Травня 09, 2015, 11:52:38 23:52 »

    Цитувати

ОК, нехай завтра викладає на тверезу голову.
Якщо не предумає звичайно.

Все вірно, дев'ятого був забанений на один день в якості попередження.
Просили розбанити що би запостив фотки, я вирішив що завтра як бан кінчиться нехай постить.
І бан відміняти чи відтерміновувати не став.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Цитата: Ukrainec від Травня 09, 2015, 11:47:13 23:47

    я вибачаюсь, а можна бан відкласти на один день, він фотки хотів викласти.


Ну можна напевно на якийсь час відкласти.
А що за фотки?



Online Askold

    Global Moderator
    Hero Member
    *****
    Повідомлень: 5848
    Karma: +978/-509
    [] []
    Стать: Чоловіча
        Перегляд профілю Особисте повідомлення (Online)

Re: Хто розстріляв патруль Беркута в Києві
« Reply #187 : Травня 09, 2015, 11:52:38 23:52 »

    Цитувати

ОК, нехай завтра викладає на тверезу голову.
Якщо не предумає звичайно.

Все вірно, дев'ятого був забанений на один день в якості попередження.
Просили розбанити що би запостив фотки, я вирішив що завтра як бан кінчиться нехай постить.
І бан відміняти чи відтерміновувати не став.


Про це загалу не було повідомлено.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так що з попередженням ...за неправдиву інфу?Воно буде?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
всі перечислені бабло колотять ти вукер їм дупу лижеш, а людина написала правду, і потрібен розголос...


На це ти Аскольде теж уваги не звернув....я правильно розумію?
Епітет - бухе бидло від форумчанина, був реакцією саме на це..

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Во время войны все дуже просто: або ти "прихальник" своєї влади, укарнської, або "прихильник" чужої, тобто російської і окупаційної. Хто виступає проти української влади - той виступає на боці оккупанта.
Крапка. Все просто як двері.

зі: а слово влада - звичайне слово, а не матюк. обєктивне явище. безвладдя не існує. як у всьому світі.
тому бути прихильником влади (яку обрали на честних прозорих виборах, хто ж її обирав тоді, га?) аж ніяк не якийсь сором. Сором оббрехувати (разом с кремілнами) власну владу, яка вже є, а потім страждати під сувори ботагами чужої, як це було всю історію.

Х..йня кацапостайл. Патріот є прихильником української держави, її суверенітету - того факту, що українські політики, чиновники, судді здійснюють владні повноваження на нашій території. Це не означає, що український народ не може їх щемити, змінювати, усувати. Ідеально - в рамках полісистеми і формальної законності, через політичну відповідальність, добровільні відставки скомпрометованих, розслідування і суди. Якщо правлячий клан іде в глуху оборону і взаємну поруку, позбавляє народ впливу на себе, то цим він знімає обмеження легальності і дає кожному громадянинові моральне право виходити
з правового поля - наприклад, застрелити мєнта або сепара. А потім - традиційний вихід, якому в історії вже тисячі років. Або той, хто у владі встоїть, і його ворог буде злочинцем, або противники когось у владі його зметуть, і він стане злочинцем, а вони успішними патріотами.

Іспанське прислів'я: "Бери, що хочеш, сказав Господь Бог. Бери і плати за це".

Хто пише, що українець зобов'язаний бути прихильником самих цих політиків, чиновників, суддів - той або має проблеми з логікою і здоровим глуздом, або його добробут залежить від цих персонажів. Навіть якщо вони чесно обрані чи призначені, то це значить всього лише, що їх МОЖНА терпіти, а не ОБОВ'ЯЗКОВО ТРЕБА терпіти. Яник теж був відносно чесно обраний.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Владу критикувати і контролювати треба завжди, тому що вона інакше не пошевелиться - це раз.і
Виправдовувати всі вльоти влади - це називається лизати дупу владі і приводить до януковичів це два.
Пяне бидло - говорити можна тільки при тому що ти мене бачив таким а такого не було - значить наклеп це три.
Фото будуть завтра після офіційного повідомлення партії і ті що постити можна.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
////і дає кожному громадянинові моральне право виходити
з правового поля - наприклад, застрелити мєнта////

 :fp2

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
////і дає кожному громадянинові моральне право виходити
з правового поля - наприклад, застрелити мєнта////

 :fp2

І мєнтам у Врадіівці теж не подобалось. Що поробиш - або ти даєш можливість (точніше, держава дає таку можливість через право і правоохоронні органи) через слідство і суд справедливо оцінити твої подвиги, або у тебе всьо схвачено, всім незадоволеним заткнуть пельки або взагалі замочать - тоді які можуть бути заперечення проти приватної особи, яка замочить тебе?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Маячня більшовицька.З такими анархістськими поглядами, ваша перспектива - беззаконня і вуличні банди, шо чинять "справедливість "  типу ДНР Сомалі



« Останнє редагування: Травня 11, 2015, 06:06:50 18:06 від finli »

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Майдан ТБ 20.04.2015 Частина 2
(в кінці відео дружина розповідає про стан справ з квартирою: до кого ходила, кого просила, на що сподівається...)
(репост першого посту зробив на прохання друзів цієї родини в інтернеті!)

https://youtu.be/Et1c_rHtkZk

Элина Галва поширила світлину від Valeriy Potapenko.
21 квітня о 9:52 ·

Наверное это в продолжение программы.. . .когда эфир заканчивается и понимаешь.. как много не сказано. .. . Не сказано о любви. .. не сказано о человеке. ..не сказано о проблеме , которая до сих пор висит в воздухе- это присвоение звания полковника МВД посмертно , а не рядового милиционера!!!! Это то, что семья этого человека продолжает скитаться без крыши над головой... Это о том, что МО и МВД, которым этот человек отдал все самое лучшее и главное Жизнь -им по барабану, что потом происходит с семьями героев, которые им были нужны при жизни и на хрен нужны после смерти!!!! Как много не сказано. .. .

« Останнє редагування: Травня 11, 2015, 06:19:50 18:19 від massii »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
massi

Элина Галва додає нова світлина.
17 лютого ·

ПОБЕДА!!!
Спасибо ВСЕМ кто вместе со мной шел этим путем Любви, благородства и помощи, обдирая колени, нарываясь на злость и агрессию, на закрытые кабинеты, уши и сердца...Мы шли вместе, сражаясь с этими великанами и мельницами.. . ради того, чтобы отдать дань Чести и Любви тому человеку, который отдал и свою Любовь, и свою Душу, и свою Жизнь за эту страну, ,за многих тех,кто сейчас жив и живет...За Кузьмича, за Славушку, за моего мужа, за Легенду и просто за Хорошего Человека!!! СПАСИБО ВАМ ! Любя - Побеждай !



Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Элина Галва
21 квітня


Наверное это в продолжение программы.. . .когда эфир заканчивается и понимаешь.. как много не сказано. .. . Не сказано о любви. .. не сказано о человеке. ..не сказано о проблеме , которая до сих пор висит в воздухе- это присвоение звания полковника МВД посмертно , а не рядового милиционера!!!! Это то, что семья этого человека продолжает скитаться без крыши над головой... Это о том, что МО и МВД, которым этот человек отдал все самое лучшее и главное Жизнь -им по барабану, что потом происходит с семьями героев, которые им были нужны при жизни и на хрен нужны после смерти!!!! Как много не сказано. .. .

finli
Все просто: є проблема, люди поширили інформацію, родині це допоможе! про що мова? що не подобається?
Послухайте відео (теж ківітневе), наприкінці хоча б.
« Останнє редагування: Травня 11, 2015, 06:49:59 18:49 від massii »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Нажаль з квартирами для сімей загиблих героїв - важко...Але Ви повинні розуміти це і самі....що на це потрібен час.
Все інше...пільги, виплати, статус, документальна фіксація були здійснені .

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Не подобається нездоровий пафос крикунів ...Небайдужими людьми робиться все що можливо .І все що держава зобов'язана віддати, вона віддасть полюбому.


Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Тому був репост, щоб привернути увагу! Інакше влада не реагує!

ПС: і зразу став "падальщиком" (вукер). Люди не церемоняться з іншими, як беркути з мітингувальниками. Люди стають сміттям і я з цим боротимуся, як вмію!


Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Не подобається нездоровий пафос крикунів ...Небайдужими людьми робиться все що можливо .І все що держава зобов'язана віддати, вона віддасть полюбому.

Ви справді так вважаєте? Яка держава? Має значення, хто нею керує?

За часів Януковича теж була держава.

І саме держава змушує людей не просто кричати, а волати "благим матом", бо деякі речі нестерпимі.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Тому був репост, щоб привернути увагу! Інакше влада не реагує!

ПС: і зразу став "падальщиком" (вукер). Люди не церемоняться з іншими, як беркути з мітингувальниками. Люди стають сміттям і я з цим боротимуся, як вмію!


Брехати не треба і пересмикувати.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Наша Держава. Українська.


Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Молодці. Я просто вражений.
Така оперативність.
Загинув 26 серпня, посвідчення видали 17 лютого.
Назва гілки не правильна. Яке покарання?
 Премію треба виписати чиновникам за таку оперативність.
 А якщо поновлять в черзі на квартиру, то і орден видати.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34305
  • Стать: Чоловіча
Во время войны все дуже просто: або ти "прихальник" своєї влади, укарнської, або "прихильник" чужої, тобто російської і окупаційної. Хто виступає проти української влади - той виступає на боці оккупанта.
Крапка. Все просто як двері.

зі: а слово влада - звичайне слово, а не матюк. обєктивне явище. безвладдя не існує. як у всьому світі.
тому бути прихильником влади (яку обрали на честних прозорих виборах, хто ж її обирав тоді, га?) аж ніяк не якийсь сором. Сором оббрехувати (разом с кремілнами) власну владу, яка вже є, а потім страждати під сувори ботагами чужої, як це було всю історію.

Х..йня кацапостайл. Патріот є прихильником української держави, її суверенітету - того факту, що українські політики, чиновники, судді здійснюють владні повноваження на нашій території. Це не означає, що український народ не може їх щемити, змінювати, усувати. Ідеально - в рамках полісистеми і формальної законності, через політичну відповідальність, добровільні відставки скомпрометованих, розслідування і суди. Якщо правлячий клан іде в глуху оборону і взаємну поруку, позбавляє народ впливу на себе, то цим він знімає обмеження легальності і дає кожному громадянинові моральне право виходити
з правового поля - наприклад, застрелити мєнта або сепара. А потім - традиційний вихід, якому в історії вже тисячі років. Або той, хто у владі встоїть, і його ворог буде злочинцем, або противники когось у владі його зметуть, і він стане злочинцем, а вони успішними патріотами.

Іспанське прислів'я: "Бери, що хочеш, сказав Господь Бог. Бери і плати за це".

Хто пише, що українець зобов'язаний бути прихильником самих цих політиків, чиновників, суддів - той або має проблеми з логікою і здоровим глуздом, або його добробут залежить від цих персонажів. Навіть якщо вони чесно обрані чи призначені, то це значить всього лише, що їх МОЖНА терпіти, а не ОБОВ'ЯЗКОВО ТРЕБА терпіти. Яник теж був відносно чесно обраний.

Ай-яй-яй, як ми гарно підміняємо поняття. Говоримо про якихось суддів-чиновників-, але валити збираємось владу.

Давай начистоту, ти особисто, або хоча би на рівні добрих знайомих з скількома фактами несправедливості чи порушення закону зі сторони представників держави зіткнувся за останній рік ? І які були твої дії в цих випадках ?

Інтернетні стогони всіляких правдоборців і богошукачів про 'злочинну владу', яка все зливає, можна зразу засунути в одне місце.   

Offline massii

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1213
Тому був репост, щоб привернути увагу! Інакше влада не реагує!

ПС: і зразу став "падальщиком" (вукер). Люди не церемоняться з іншими, як беркути з мітингувальниками. Люди стають сміттям і я з цим боротимуся, як вмію!


Брехати не треба і пересмикувати.

На жаль, мушу відповісти Вам Вашими ж словами: Не брешіть і не пересмикуйте!
Ви кожну тему тему з критикою Порошенка переводите на чвари і образи. ))

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Тому був репост, щоб привернути увагу! Інакше влада не реагує!

ПС: і зразу став "падальщиком" (вукер). Люди не церемоняться з іншими, як беркути з мітингувальниками. Люди стають сміттям і я з цим боротимуся, як вмію!


Брехати не треба і пересмикувати.

На жаль, мушу відповісти Вам Вашими ж словами: Не брешіть і не пересмикуйте!
Ви кожну тему тему з критикою Порошенка переводите на чвари і образи. ))


Це Тому що я на фізіологічному рівні не переношу популістсько-горлопанську братію  .

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Тому був репост, щоб привернути увагу! Інакше влада не реагує!

ПС: і зразу став "падальщиком" (вукер). Люди не церемоняться з іншими, як беркути з мітингувальниками. Люди стають сміттям і я з цим боротимуся, як вмію!


Брехати не треба і пересмикувати.

На жаль, мушу відповісти Вам Вашими ж словами: Не брешіть і не пересмикуйте!
Ви кожну тему тему з критикою Порошенка переводите на чвари і образи. ))
Согласитесь, профессионально работает.

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Тому був репост, щоб привернути увагу! Інакше влада не реагує!

ПС: і зразу став "падальщиком" (вукер). Люди не церемоняться з іншими, як беркути з мітингувальниками. Люди стають сміттям і я з цим боротимуся, як вмію!


Брехати не треба і пересмикувати.

На жаль, мушу відповісти Вам Вашими ж словами: Не брешіть і не пересмикуйте!
Ви кожну тему тему з критикою Порошенка переводите на чвари і образи. ))


Це Тому що я на фізіологічному рівні не переношу популістсько-горлопанську братію  .
Это у Вас аутоиммунное.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Тому був репост, щоб привернути увагу! Інакше влада не реагує!

ПС: і зразу став "падальщиком" (вукер). Люди не церемоняться з іншими, як беркути з мітингувальниками. Люди стають сміттям і я з цим боротимуся, як вмію!


Брехати не треба і пересмикувати.

На жаль, мушу відповісти Вам Вашими ж словами: Не брешіть і не пересмикуйте!
Ви кожну тему тему з критикою Порошенка переводите на чвари і образи. ))


Це Тому що я на фізіологічному рівні не переношу популістсько-горлопанську братію  .
Это у Вас аутоиммунное.

Можливо.Але такий я є...

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
Тому був репост, щоб привернути увагу! Інакше влада не реагує!

ПС: і зразу став "падальщиком" (вукер). Люди не церемоняться з іншими, як беркути з мітингувальниками. Люди стають сміттям і я з цим боротимуся, як вмію!


Брехати не треба і пересмикувати.

На жаль, мушу відповісти Вам Вашими ж словами: Не брешіть і не пересмикуйте!
Ви кожну тему тему з критикою Порошенка переводите на чвари і образи. ))


Це Тому що я на фізіологічному рівні не переношу популістсько-горлопанську братію  .
Это у Вас аутоиммунное.

Можливо.Але такий я є...
:fp

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ось з сусідньої гілочки копіпастну пост ріми

Аллан Левітов

Насколько я вижу, участники ФБ и тви сообщества делятся, вцелом, на две категории: "западников" и "ура-патриотов".
"Западники":
1. Поддерживают Западный, либо Европейский путь развития:
2. Понимают, что БЕЗ поддержки Запада мы войну не выиграем (т.к. в милитарном плане силы рфии и Украины, увы, несопоставимы)
3. Выступают за Равенство перед Законом и Соблюдение Закона (и неважно, патриот нарушает закон или нет).
4. За монополию государства на насилие и единоначалие в армии. ЛЕГАЛИЗАЦИЮ добровольческих батальонов. Именно легализацию - приведение в правовое поле.

"Ура-патриоты"
1. Предлагают плевать на все договоренности (и не понимают, что, если Запад от нас отвернется и заявит "а разбирайтесь с рфией сами" - нам, как бы "фсе". Т.е. война закончится, но не совсем так, как бы нам хотелось)
2. Убеждены, что "надо идти в атаку". (Не учитывая, что ВВХ будет посылать столько мяса на Донбасс, сколько нужно будет. И не учитывая наших потерь и возможного фиаско от разрыва отношений с Западом).
3. Убеждены, что "патриоты" имеют право нарушать Закон (это, по-моему, вообще ни в какие ворота. Это как раз то, ПРОТИВ чего мы боролись на Майдане. Против того, чтобы определенная группа людей была НАД Законом).
4. Убеждены, что добровольцы должны воевать как придется и НЕ подчиняться центральному командованию (Не понимая, что в таком случае НИ о какой дальнейшей военной поддержке Запада - оружии, инструкторах даже речи идти не может. Пока нам "делают скидку". Но это очень и очень временно).

Понятно, что все люди разные, и, возможно, не все "западники" согласны со всеми пунктами (как и не все "ура-патриоты" согласны со всеми пунктами на свой счет) - но вцелом, из того, что я читал - как то так.

Почему я не поддерживаю "ура-патриотов".
Потому что:
1) Не за то я стоял на Майдане. Уж извините за пафос. Я стоял за равные права и возможности. А не за "особый украинский путь" - который до боли напоминает "путь" наших северо-восточных соседей. "Путь" в задницу. Где для одних Закон - а для "патриотов" право на беспредел (не важно называются "патриоты" - Единая Россия или как-то еще)
2) Если мы превратимся в варварскую страну (а страна, где у государства нет монополии на насилие, на суд и т.д. - является с цивилизованной т.з. именно варварской) - так вот, если мы превратимся в варварскую страну - то цивилизованный мир не станет ее поддерживать. Т.к. поддерживают не "Украину, потому что она няшная". А поддерживают страну - жертву агрессии соседа-беспредельщика. А в спор между одним беспредельщиком и другим никто встревать не станет. Зачем? "Разбирайтесь сами".
3) Если, не дай Бог, Запад от нас отвернется - "парад победы" будут проводить совсем не наши войска. Вот совсем. Ибо силы несопоставимы. И мы держимся сейчас - в очень-ОЧЕНЬ многом благодаря поддержке Запада.

Я все сказал.

« Останнє редагування: Травня 11, 2015, 07:33:29 19:33 від finli »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Маячня більшовицька.З такими анархістськими поглядами, ваша перспектива - беззаконня і вуличні банди, шо чинять "справедливість "  типу ДНР Сомалі


Больше Зрады! Хорошей и разной...  :smiley25:

Ронин Кириру

Чего я хочу сказать, в свете очередного приступа "зради", уже сбился со счету которого за месяц. Блокпосты не той системы, на фронте нет техники, всё показуха, Укроборонпром продал "Оплоты", чтобы дать нашим мальчикам старье, Завирюху подставил проклятый Авакян. Мой дорогой анонимус с котиками, вышиванками, флагами и пафосными статусами. Ты думаешь, что весь такой модный вершишь в Фейсбуке судьбами людей, борешь коррупцию и строишь светлое будущее? Нет. Ты просто хуй. Который задонатил чуточку бабла в войну и хочет быть причастным к процессам. Очень приятно поговорить за обедом за "Хамви" или обсудить котлы, дать совет Муженко или обозвать миллиардера. Понимаю, все мы знатные аналитики в социальных сетях.

Но только есть одно "но". Когда миллионы людей, наслушавшись зрады и всеобщего нытья плюнут на очередной призыв или скажут, что мы не хотим на фронте сидеть под входящими 152 мм. ведь даже дети знают, что нас сливают, то попадет только один человек. И это будешь ты, мой дорогой друг. Порошенко сядет в свой красивый самолет, возьмет красавицу жену под руку и улетит с сыном в Европу - будет делать правительство в изгнании и пилить гранты. Коломойский знает три языка, включая иврит, он гражданин мира - без Привата ему будет скучно, но в Швейцарии или Хайфе это терпимо. Муженко заберут из котла последним вертолетом, он еще пригодится создавать подполье из остатков военной косточки. Даже я, скорее всего, спорю погоны, и, если повезет, сумею избежать подвала и паяльника. В любом случае, мои ВУС гарантируют мне жирную тушёнку, хороший кусок работы где-то в районе Львова, куда будут приходить караваны НАТО и если доживу, я напишу об этом дрянную книгу в бумажном переплете.

А вот ты мой патриотичный друг и твои котики в вышиванке под угрозой. Ибо прошел год, но ты не пошел на курсы парамедиков, не приобрел военную специальность, не научился стрелять как Бог и отличать деревянный мост от железнодорожного на карте, не стал винтиком в военной машине или не занялся логистикой. Ты борол зраду, спасал Заверюху, предлагал армии отбить Крым и обзывал миллиардеров плохими словами. Ты раскрыл Бирюкова и немного возил в армию ножи "Глок", чтобы быть в тренде. Ты, да, это ты. И ты получишь свой приз. В лучшем случае - это будут гуманитарные пайки НАТО. Такие цвета мочи, с рагу из чечевицы и ячменя или тушеной фасоли с фасолью. Очень вкусные, когда не поешь три дня. В худшем копченые анусы в желе и овсянка на копании окопов у Моторолы. Да, Карл, Моторола. Это то, что придет к тебе в гости, когда случится пиздец. И знаешь почему? Потому, что нас сливают всё больше и больше. А спасет нас только Заверюха и твои френды с патриотическими авами. Больше зрады, Карл. Она повсюду. Как и та помойка на которой ты будешь питаться.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1635928799952834&id=100006071894836
Prosperity is based on people and ideas