Автор Тема: Хто повинен бути покараний за поневіряння родин загиблих та поранених?  (Прочитано 8013 раз)

0 Користувачів і 27 Гостей дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ось з сусідньої гілочки копіпастну пост ріми

Аллан Левітов

Насколько я вижу, участники ФБ и тви сообщества делятся, вцелом, на две категории: "западников" и "ура-патриотов".
"Западники":
1. Поддерживают Западный, либо Европейский путь развития:
2. Понимают, что БЕЗ поддержки Запада мы войну не выиграем (т.к. в милитарном плане силы рфии и Украины, увы, несопоставимы)
3. Выступают за Равенство перед Законом и Соблюдение Закона (и неважно, патриот нарушает закон или нет).
4. За монополию государства на насилие и единоначалие в армии. ЛЕГАЛИЗАЦИЮ добровольческих батальонов. Именно легализацию - приведение в правовое поле.

"Ура-патриоты"
1. Предлагают плевать на все договоренности (и не понимают, что, если Запад от нас отвернется и заявит "а разбирайтесь с рфией сами" - нам, как бы "фсе". Т.е. война закончится, но не совсем так, как бы нам хотелось)
2. Убеждены, что "надо идти в атаку". (Не учитывая, что ВВХ будет посылать столько мяса на Донбасс, сколько нужно будет. И не учитывая наших потерь и возможного фиаско от разрыва отношений с Западом).
3. Убеждены, что "патриоты" имеют право нарушать Закон (это, по-моему, вообще ни в какие ворота. Это как раз то, ПРОТИВ чего мы боролись на Майдане. Против того, чтобы определенная группа людей была НАД Законом).
4. Убеждены, что добровольцы должны воевать как придется и НЕ подчиняться центральному командованию (Не понимая, что в таком случае НИ о какой дальнейшей военной поддержке Запада - оружии, инструкторах даже речи идти не может. Пока нам "делают скидку". Но это очень и очень временно).

Понятно, что все люди разные, и, возможно, не все "западники" согласны со всеми пунктами (как и не все "ура-патриоты" согласны со всеми пунктами на свой счет) - но вцелом, из того, что я читал - как то так.

Почему я не поддерживаю "ура-патриотов".
Потому что:
1) Не за то я стоял на Майдане. Уж извините за пафос. Я стоял за равные права и возможности. А не за "особый украинский путь" - который до боли напоминает "путь" наших северо-восточных соседей. "Путь" в задницу. Где для одних Закон - а для "патриотов" право на беспредел (не важно называются "патриоты" - Единая Россия или как-то еще)
2) Если мы превратимся в варварскую страну (а страна, где у государства нет монополии на насилие, на суд и т.д. - является с цивилизованной т.з. именно варварской) - так вот, если мы превратимся в варварскую страну - то цивилизованный мир не станет ее поддерживать. Т.к. поддерживают не "Украину, потому что она няшная". А поддерживают страну - жертву агрессии соседа-беспредельщика. А в спор между одним беспредельщиком и другим никто встревать не станет. Зачем? "Разбирайтесь сами".
3) Если, не дай Бог, Запад от нас отвернется - "парад победы" будут проводить совсем не наши войска. Вот совсем. Ибо силы несопоставимы. И мы держимся сейчас - в очень-ОЧЕНЬ многом благодаря поддержке Запада.

Я все сказал.



Все правильно.
Но.
Вы не правильно смотрите на жизнь. Через совецкую призму. Не надо смотреть на жизнь через фейсбук.
Объясню.
Когда открыли архивы Штази - каждый третий оказался стукачем.
Это Германия. восточная, ясен хуй.
К чему я.
В украине НЕТ никаких ура патриотов.
КГБ сейчас даже не надо вербовать, переодеваться в УПА (было такое в истории? - было). достаточно строчить в фесбук.
Услышьте меня пожалуйста и больше не употребляйте это дебильное, лубянское выражение "ура-патриоты"...

Вот чел вроде нормально написал. Но. АБСОЛЮТНО НЕ ПРАВИЛЬНО.
Потомучто гоняясь за лубянскими ветряками у него нет времени делать дело - строить свою державу.
А им и не надо другого.
прапорщик просит солдата подмести плац и говорит:
- Солдат возьми лом и подметай .
солдат отвечает :
- Товарищь прапорщик давайте я возьму метлу и подмету .Это будет хорошо
и качественно ?
прапорщик :
- Солдат я не хочу чтобы было качественно и хорошо . Я хочу чтобы
ты заеб.....ся.

А потомучто пока автор метет ломом плац - он не успеет добежать до шмайсера и пострелять комуняк нахуй. Это тоже "спецоперация" - "ура-партриоты".
така хуйня...
« Останнє редагування: Травня 12, 2015, 12:14:47 00:14 від ВУКЕР »

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34305
  • Стать: Чоловіча
якщо такий вумний напиши які податки не враховуються при заповненні декларації ..
бажано по пунктам, наприклад військовий, соцзахист, ЄСВ і 1ДФ а я уважно почитаю... :lol: :lol: :lol: :lol:

Якщо найманий, то просто чистий дохід: нарахована мінус подоходний, ЄСВ і військовий. Теж мені, вища математика.  :weep:
це ти читаєш нет а в реалі по інструкціям тільки подохлдний, не знаєш помовчи - розумніший будеш - та тебе будь який бухгалтер розкатає - навіть не дзявкнеш :laugh: :laugh: :laugh:
ой не можу іксперд прям :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

О, вже накотив.  :weep:

Дядя, які нахер інструкції, що ти тут париш. Ти подивись в ту форму декларації, яка йде в додатку до заявки на субсидію і не неси херні. Фінансист, бля, з під будки з пивом.  :laugh:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Менты и чиновники разумеется не могут и не должны быть бизнесменами. Но государство должно окрепнуть и разбогатеть настолько, чтобы быть в состоянии платить им достойную зарплату, а взяточников тут же сажать на 20-30 лет минимум. Тогда это и будет правовое полицейское государство, где правит верховенство Закона, как на Западе.
Сейчас же каждый чиновник норовит украсть столько, чтоб в случае чего успеть выйти под залог, замкнутый круг...
доки чиновники будуть брати хабарі, відкати і просто красти держава ніколи не зміцніє. Саджати треба уже. І починати з суддів. На сьогоднішній день судді можуть безкарно виносити будь-яке рішенні і не зобов'язані навіть пояснювати чому саме таке рішення

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
а по суті схеми сказати є що? нема - мовчи і обтікай

Юрік, ти чьо такой дєрзкій ?   :smilie7:

Ти написав якусь беззмістовну херню про якихось юристів, яких ти бачив хіба що в своїх алкогольних мареннях і хочеш, щоби тобі щось сказали.

Я заповнив для батьків-пенсіонерів заявку на субсидію на одному листку паперу і декларацію на звороті того самого листка паперу. Це все зайняло в мене біля 20 хвилин.  Форма настільки проста, що її може заповнити учень перших класів.
 
Так що обтікати треба тобі, таваріщ, косящій під ахєрєнного патріота.  :weep:
читати не вмієш твої проблеми - от коли декларація твоїх батьків не зійдеться на гривню і їх оштрафують - тоді будеш співати інакше
я займаюсь звітністю 15 років професійно і дорого і твої потуги виглядають як мінімум смішними...

Дурня повна. Не знаю, в чому там можна помилитись, але навіть помилка на кілька гривен не вплине на суму нарахованої субсидії.

Так що не розводи тут демагогію, яка не має відношення до реалій.  :smilie7:
я задав питання які податки не враховуються у декларації - не відповів - значить поняття не аєш про що говориш
друге на розмір субсидії відхилення у 1 гривню не впливає а на штраф цього вистачить - тепер зрозуміло?
Какого размера штраф грозит человеку неверно указавшему сведения в декларации?
двократний від розміру субсидії на весь період(((
Ну это, наверное, в том случае, если "истинный" доход не давал права на субсидию. Иначе получается, что субсидию таки насчитают и штраф тоже.
та ні там прописано - якщо ви вказали неправильну декларацію навіть на одну гривню вас оштрафують на подвійну суму субсидії - так і є на жаль((((
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
а по суті схеми сказати є що? нема - мовчи і обтікай

Юрік, ти чьо такой дєрзкій ?   :smilie7:

Ти написав якусь беззмістовну херню про якихось юристів, яких ти бачив хіба що в своїх алкогольних мареннях і хочеш, щоби тобі щось сказали.

Я заповнив для батьків-пенсіонерів заявку на субсидію на одному листку паперу і декларацію на звороті того самого листка паперу. Це все зайняло в мене біля 20 хвилин.  Форма настільки проста, що її може заповнити учень перших класів.
 
Так що обтікати треба тобі, таваріщ, косящій під ахєрєнного патріота.  :weep:
читати не вмієш твої проблеми - от коли декларація твоїх батьків не зійдеться на гривню і їх оштрафують - тоді будеш співати інакше
я займаюсь звітністю 15 років професійно і дорого і твої потуги виглядають як мінімум смішними...

Дурня повна. Не знаю, в чому там можна помилитись, але навіть помилка на кілька гривен не вплине на суму нарахованої субсидії.

Так що не розводи тут демагогію, яка не має відношення до реалій.  :smilie7:
я задав питання які податки не враховуються у декларації - не відповів - значить поняття не аєш про що говориш
друге на розмір субсидії відхилення у 1 гривню не впливає а на штраф цього вистачить - тепер зрозуміло?
Какого размера штраф грозит человеку неверно указавшему сведения в декларации?
двократний від розміру субсидії на весь період(((
Ну это, наверное, в том случае, если "истинный" доход не давал права на субсидию. Иначе получается, что субсидию таки насчитают и штраф тоже.
та ні там прописано - якщо ви вказали неправильну декларацію навіть на одну гривню вас оштрафують на подвійну суму субсидії - так і є на жаль((((
Ссылку можна?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
якщо такий вумний напиши які податки не враховуються при заповненні декларації ..
бажано по пунктам, наприклад військовий, соцзахист, ЄСВ і 1ДФ а я уважно почитаю... :lol: :lol: :lol: :lol:

Якщо найманий, то просто чистий дохід: нарахована мінус подоходний, ЄСВ і військовий. Теж мені, вища математика.  :weep:
це ти читаєш нет а в реалі по інструкціям тільки подохлдний, не знаєш помовчи - розумніший будеш - та тебе будь який бухгалтер розкатає - навіть не дзявкнеш :laugh: :laugh: :laugh:
ой не можу іксперд прям :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

О, вже накотив.  :weep:

Дядя, які нахер інструкції, що ти тут париш. Ти подивись в ту форму декларації, яка йде в додатку до заявки на субсидію і не неси херні. Фінансист, бля, з під будки з пивом.  :laugh:
ти навіть не уявляєш як я її знаю, і як працює процедура, і як перевіряється правильність поданих даних
я вже писав я займаюсь подачею звітів і бух аудитом і робота моя коштує -дуже дорого якщо не маєш поняття про що говориш краще мовчи
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
а по суті схеми сказати є що? нема - мовчи і обтікай

Юрік, ти чьо такой дєрзкій ?   :smilie7:

Ти написав якусь беззмістовну херню про якихось юристів, яких ти бачив хіба що в своїх алкогольних мареннях і хочеш, щоби тобі щось сказали.

Я заповнив для батьків-пенсіонерів заявку на субсидію на одному листку паперу і декларацію на звороті того самого листка паперу. Це все зайняло в мене біля 20 хвилин.  Форма настільки проста, що її може заповнити учень перших класів.
 
Так що обтікати треба тобі, таваріщ, косящій під ахєрєнного патріота.  :weep:
читати не вмієш твої проблеми - от коли декларація твоїх батьків не зійдеться на гривню і їх оштрафують - тоді будеш співати інакше
я займаюсь звітністю 15 років професійно і дорого і твої потуги виглядають як мінімум смішними...

Дурня повна. Не знаю, в чому там можна помилитись, але навіть помилка на кілька гривен не вплине на суму нарахованої субсидії.

Так що не розводи тут демагогію, яка не має відношення до реалій.  :smilie7:
я задав питання які податки не враховуються у декларації - не відповів - значить поняття не аєш про що говориш
друге на розмір субсидії відхилення у 1 гривню не впливає а на штраф цього вистачить - тепер зрозуміло?
Какого размера штраф грозит человеку неверно указавшему сведения в декларации?
двократний від розміру субсидії на весь період(((
Ну это, наверное, в том случае, если "истинный" доход не давал права на субсидию. Иначе получается, что субсидию таки насчитают и штраф тоже.
та ні там прописано - якщо ви вказали неправильну декларацію навіть на одну гривню вас оштрафують на подвійну суму субсидії - так і є на жаль((((
Ссылку можна?
та ні ссилку не можна тому що їх просто нема читайте закон про субсидію - консультуйтесь, зараз я вам весь розклад по своєму бізнесу дав - не вірите ваші проблеми
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Вія вибач але жодного інформативного і конструктивного заперечення моїм словам я не бачу - і до речі гавнюками я не обзивав - найдеш - де я написав гівнюк - самозабанюсь
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline voiceless

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 777
(click to show/hide)
та ні ссилку не можна тому що їх просто нема читайте закон про субсидію - консультуйтесь, зараз я вам весь розклад по своєму бізнесу дав - не вірите ваші проблеми
Я пока, что вижу постановление КМ и оно противоречиво. А значит можно будет судиться. А так, да - бардак.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ось з сусідньої гілочки копіпастну пост ріми

Аллан Левітов

Насколько я вижу, участники ФБ и тви сообщества делятся, вцелом, на две категории: "западников" и "ура-патриотов".
"Западники":
...
Я все сказал.



Все правильно.
Но.
...

С другой стороны, с каким упорством, даже настырностью, украинцы пытаются до последнего думать "а може воно не падлюка, а нормальна людина, може воно оступилося, і з нього ще вийдуть люди"* - в такие моменты я горжусь, что принадлежу к украиской нации. бо це  по-людськи.
Хуйло ж падла, думав що ми тут всэ как москали. только дай повод - перестреляем друг-друга. об это и обламал зубы.
Бо тут люди живуть.

*Речь конечно не идет о всем известных сволочах.
зы: Даже януковичу украинский народ дал 3, 4-5 шансов. Бо кров людська - не водиця (с).
Слава цій нації!
Слава Україні!

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Вія вибач але жодного інформативного і конструктивного заперечення моїм словам я не бачу - і до речі гавнюками я не обзивав - найдеш - де я написав гівнюк - самозабанюсь

Перечитай гілку і сам нашукай, якими словами ти обзивався. Мені влом копі-пастити доповіді з адмінки сюди, бо всі цитати взяті з твоіх постів у цій гілці.
А по великому рахунку я бачу, що ти вже мене зрозумів. І це є добре.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
(click to show/hide)
та ні ссилку не можна тому що їх просто нема читайте закон про субсидію - консультуйтесь, зараз я вам весь розклад по своєму бізнесу дав - не вірите ваші проблеми
Я пока, что вижу постановление КМ и оно противоречиво. А значит можно будет судиться. А так, да - бардак.
[/quote
1. скіль коштує позов?
2. скільки коштує адвокат?
3. скільки років ви будетесудитись? а газ, електрику вже відключено...
ви про це маєте уявлення - а я точно знаю від 25 тисяч грн від 8 років і верньої межі просто нема, так ви виграєте суд, так призначать виконання виконавчій службі, так ви праві,  ви молодець а далі виконавча забиває хер на вашу справу -або просто губить, ну звичано кщо у вас нема звязків
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Вія вибач але жодного інформативного і конструктивного заперечення моїм словам я не бачу - і до речі гавнюками я не обзивав - найдеш - де я написав гівнюк - самозабанюсь

Перечитай гілку і сам нашукай, якими словами ти обзивався. Мені влом копі-пастити доповіді з адмінки сюди, бо всі цитати взяті з твоіх постів у цій гілці.
А по великому рахунку я бачу, що ти вже мене зрозумів. І це є добре.
вія вибач я мжу назвати підарасом але не гівнюком, я всю гілку читав максимум що я написав - це "іксперд"
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
і до речі де відповідь на ліві звинувачення в алкоголізмі?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Вія вибач але жодного інформативного і конструктивного заперечення моїм словам я не бачу - і до речі гавнюками я не обзивав - найдеш - де я написав гівнюк - самозабанюсь

Перечитай гілку і сам нашукай, якими словами ти обзивався. Мені влом копі-пастити доповіді з адмінки сюди, бо всі цитати взяті з твоіх постів у цій гілці.
А по великому рахунку я бачу, що ти вже мене зрозумів. І це є добре.

BTW, при вступі на царство було обіцяно, що всі доповіді стануть публічними. То десь можна почитати ВСІ доповіді на всіх хоча б за останній тиждень, зібрані автоматично, чи я чогось не зрозумів?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
панове пишу не одну гілку про субсидії, ніхто конкретно не може відповісти...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Вія вибач але жодного інформативного і конструктивного заперечення моїм словам я не бачу - і до речі гавнюками я не обзивав - найдеш - де я написав гівнюк - самозабанюсь

Перечитай гілку і сам нашукай, якими словами ти обзивався. Мені влом копі-пастити доповіді з адмінки сюди, бо всі цитати взяті з твоіх постів у цій гілці.
А по великому рахунку я бачу, що ти вже мене зрозумів. І це є добре.

BTW, при вступі на царство було обіцяно, що всі доповіді стануть публічними. То десь можна почитати ВСІ доповіді на всіх хоча б за останній тиждень, зібрані автоматично, чи я чогось не зрозумів?

Не зрозумів. Доповіді є сенс оприлюднювати, коли доповідач хоче тихо попаскудствувати. А коли доповідають на огидні пости, то це є правильно, і я виношу попередження хамам. До речі, приєно, що майже всі доповідачі одразу в гілці і вказують, що відправили доповідь, ніхто не ховається.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Публікую одну з доповідей по темі цієі гілки:

Here you can review all the post reports raised by members of the community.


Active Reports

Old Reports





Moderation Report for Re: Хто повинен бути покараний за поневіряння родин загиблих та поранених? by Ковальчук Юрій


There have been 1 report(s) concerning this post. The last report was Травня 11, 2015, 11:31:11 23:31.  IgnoreIgnore CloseClose 




а по суті схеми сказати є що? нема - мовчи і обтікай





Members who have reported this posts





Reported by finli on Травня 11, 2015, 11:31:11 23:31. They left the following message:

знову невмотивоване хамство

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
де конретні заперечення моїм постам
я відповім їх нема - тому що не може бути
людина яка працює зі звітністю мене зрозуміє
ще раз напишу хто не зрозумів
я працюю зі звітністю 15 років - жодного разу мій клієнт не заплатив штраф - за всі 15 років
систему ДПА я знаю з середини  і показовим є те що коли я виступаю на захист свого клієнта всі претензії знімаються без корупції я принципово нікому не плачу
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
вія вибач мовчи і обтікай - це хамство? коли опонент не має чим відповісти...
згадується анекдот ти чей друг мой - или медведя
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
вія вибач мовчи і обтікай - це хамство? коли опонент не має чим відповісти...
згадується анекдот ти чей друг мой - или медведя

Ти повторив це разів десять всім своім опонентам у різних варіаціях. Всі зрозуміли, що ти охерітельно вумний перець. Йди вже спати і не мороч голову собі і людям.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
а по суті відповідь буде?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
я вимагаю щоб мої опоненти описали згідно законів україни в чому я не правий)))))))))))))
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Молодці. Я просто вражений.
Така оперативність.
Загинув 26 серпня, посвідчення видали 17 лютого.
Назва гілки не правильна. Яке покарання?
 Премію треба виписати чиновникам за таку оперативність.
 А якщо поновлять в черзі на квартиру, то і орден видати.

Сім'ям тих беркутівців що вбивали людей на майдані, і що їх вбили нідомо хто і за яких сидять зараз ментівській катівні патріоти, Кролік дуже швидко знайшов квартири.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
панове жуйте цибулю і бамбук,
рівень ботів не може дорівнювати рівню спеціалістів - тому вони і мовчать
а податкову систему я знаю зі всіх сторін, і ваші потуги - смішні :moskali: :lol: :lol: :lol: :lol:
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
аскольд я шкодую що фоти ще не пройшли цензуру партії...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Пане аскольд якщо ви мені вкажете де я був неправий промовчу і подякую
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна