Автор Тема: Помаранчевi павуки у банцi - 2  (Прочитано 4656 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Помаранчевi павуки у банцi - 2
« : Червня 18, 2015, 02:03:25 02:03 »
Мабуть настав час розпочати таку гiлочку
Нагадаю що свого часу павуки вже зжерли один одного - i президентом став януковоч
Треба не забувати

========
"Президент завтра, точнее сегодня, вносит представление о снятии господина Наливайченко, оставаясь искренне благодарным ему за все", — сказал он.

По словам председателя фракции БПП, президент предложил Наливайченко "возглавить другое направление", однако последний сообщил, что планирует идти в политику. Луценко заверил, что между "президентом Украины и Валентином Наливайченко нет искры войны".

Подробности читайте на УНИАН: http://www.unian.net/politics/1090673-poroshenko-segodnya-vneset-v-parlament-predstavlenie-ob-uvolnenii-nalivaychenko-lutsenko.html



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #1 : Червня 18, 2015, 02:22:06 02:22 »
В ситуаціі винний Порошенко особисто. І більше ніхто. Ані лідерства, ані професіоналізму. І ніхто не знає, чого він насправді хоче. І це найгірше.
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #2 : Червня 18, 2015, 06:50:42 06:50 »
В ситуаціі винний Порошенко особисто. І більше ніхто. Ані лідерства, ані професіоналізму. І ніхто не знає, чого він насправді хоче. І це найгірше.

У чому він винний. У тому що хоче звільнити підлеглого?
Хоч Наливайченко мені особисто імпонує але у цій ситуації я більше довіряю Порошенко.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #3 : Червня 18, 2015, 07:05:12 07:05 »
Причина такого бажання Порошенка не є зрозумілою. Заяви ідіота Луценка, що мовляв, СБУ має очолювати "розвідник" просто курям на сміх. Я допускаю дуже малу вірогідність того, що Порошенко виконує вимогу союзників.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #4 : Червня 18, 2015, 08:02:52 08:02 »
За 2014 год... год умудрились сменить 3 Министров Обороны, потеряв Крым и 2 области...
Может и тут... след НЛВ был?..
Что-то не ладное творится в команде ПАПы: После Майдана-1..., В. А. Ющенко так же... враги окружали...
То ли кадровая политика ПАПы не стыкуется с реалиями жизни, то ли ему нравится менять министров, как только наступает Время Х...
Не вижу проблем в смене НЛВ: как раз СБУ во всю работает...
Но, видимо... "Кроты" уже и до Шоколадного Царства добрались...
Потому ПАПа на нервах: если так дальше будет... то и на него начнуть капать.
 :smiley15: 

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #5 : Червня 18, 2015, 09:02:34 09:02 »
не вдаючись в ПОДРОБИЦІ маю зазанчити наступне

хто ГОЛОВНИЙ?
порошенко
тому всі повинні йому ПІДКОРЯТИСЯ
особисто я не маю інфоормації про ДОЦІЛЬНІСТЬ звільнення наливайченка
але для того щоб система ПРАЦЮВАЛА потрібно дотримуватись ІЄРАРХІЇ
тому якщо старший пріказал (с) - треба погодитись

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #6 : Червня 18, 2015, 09:05:41 09:05 »
За 2014 год... год умудрились сменить 3 Министров Обороны, потеряв Крым и 2 области...
Фі, гидота яка.   :smiley23:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #7 : Червня 18, 2015, 09:39:39 09:39 »
Причина такого бажання Порошенка не є зрозумілою. Заяви ідіота Луценка, що мовляв, СБУ має очолювати "розвідник" просто курям на сміх. Я допускаю дуже малу вірогідність того, що Порошенко виконує вимогу союзників.

Наливайченко получил должность после Майдана по квоте Удара и является человеком Фирташа.
За год работа СБУ улучшилась не намного, крышевания контрабаса как были так и остались, сепаратистов если и ловили, то потом зачем-то отпускали (Губарев, Разумовский), были и другие проколы (голословные обвинения Днепропетровцев в крышевании ДНР, обвинения Суркова в расстреле Майдана БЕЗ доказательств и т.д.)
« Останнє редагування: Червня 18, 2015, 09:44:46 09:44 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #8 : Червня 18, 2015, 09:47:49 09:47 »
За 2014 год... год умудрились сменить 3 Министров Обороны, потеряв Крым и 2 области...
Может и тут... след НЛВ был?..

А может просто у тебя что-то с памятью?
Таким темпом порох скоро будет виноват в подписании газовых договоров 2009-го...

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #9 : Червня 18, 2015, 09:54:19 09:54 »
За 2014 год... год умудрились сменить 3 Министров Обороны, потеряв Крым и 2 области...
Фі, гидота яка.   :smiley23:

Тенюх, Коваль - были еще до избрания Порошенко. Так же как и сдача Крыма и Лугандона.
Прокол Порошенко был в назначении Гелетея, ну а Полтороак уже нормально справляется.
Prosperity is based on people and ideas

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #10 : Червня 18, 2015, 10:11:25 10:11 »
За 2014 год... год умудрились сменить 3 Министров Обороны, потеряв Крым и 2 области...
Фі, гидота яка.   :smiley23:

Тенюх, Коваль - были еще до избрания Порошенко. Так же как и сдача Крыма и Лугандона.
Прокол Порошенко был в назначении Гелетея, ну а Полтороак уже нормально справляется.
Ну так це нормально шукати людину, що буде "на своєму місці".
Текст просто дуже гидотний, про втрату Криму. Та ще 2 області додані. От прямо області? Чи частина кожної з 2 областей?
Не знаю, чіпає якось тема військова аж до ....
Знається мені, що у військовій темі потрібно бути максимально точним. Але, якщо нікого на війні не втратив, то можна і граючи області у цілому "здавати".
Вибач, Бувалий, але є теми, які краще не чіпати, якщо коректним немає сил бути. За ці шматки люди загинули та ще загинуть.
Вибачте, не можу стриматись.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #11 : Червня 18, 2015, 10:32:12 10:32 »
За 2014 год... год умудрились сменить 3 Министров Обороны, потеряв Крым и 2 области...
Фі, гидота яка.   :smiley23:

Тенюх, Коваль - были еще до избрания Порошенко. Так же как и сдача Крыма и Лугандона.
Прокол Порошенко был в назначении Гелетея, ну а Полтороак уже нормально справляется.
Ну так це нормально шукати людину, що буде "на своєму місці".
Текст просто дуже гидотний, про втрату Криму. Та ще 2 області додані. От прямо області? Чи частина кожної з 2 областей?
Не знаю, чіпає якось тема військова аж до ....
Знається мені, що у військовій темі потрібно бути максимально точним. Але, якщо нікого на війні не втратив, то можна і граючи області у цілому "здавати".
Вибач, Бувалий, але є теми, які краще не чіпати, якщо коректним немає сил бути. За ці шматки люди загинули та ще загинуть.
Вибачте, не можу стриматись.

Почти никому еще не удавалось отцепиться от Раши и стать нормальными странами, не воюя с ней, бывшие куски российской империи Польша и Финляндия тому пример. Прибалтике просто повезло , что вовремя успела нырнуть под зонтик НАТО.
В Молдове и в Грузии замороженные конфликты.
Prosperity is based on people and ideas

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #12 : Червня 18, 2015, 10:36:02 10:36 »
Та фиг их там знает. Но что-то мне кажется что это мало смахивает на пауков в банке. Какие-то мутные тёрки. Конечно ситуация с увольнением гнилая, но вряд-ли там будет какая-то заруба между ПАПом и Наливаем. Не красит это всё ни одного ни другого, но я бы не делал каких-то выводов о пауках. Разрулят по тихому, та й усё.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #13 : Червня 18, 2015, 11:07:47 11:07 »
Порох має право міняти голову СБУ. Хоча я не підтримую заміну Наливайченка.
Наливайченко став використовувати свою посаду для ведення політичних розборок.
Хто там правий, хз.
Але ні один президент в такому разі не мав це проковтнути, бо тоді він не президент, а "промокашка".
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #14 : Червня 18, 2015, 11:13:11 11:13 »
Порошенка та Яценюка роздратувало інтерв'ю Фірташа, який нібито був спонсором "Удара"...


Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #15 : Червня 18, 2015, 11:19:04 11:19 »
Порошенка та Яценюка роздратувало інтерв'ю Фірташа, який нібито був спонсором "Удара"...



Давать интервью Киселеву - это ДНО. Фирташ совсем ни разу не палится..  :gigi:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #16 : Червня 18, 2015, 01:01:40 13:01 »
Порошенка та Яценюка роздратувало інтерв'ю Фірташа, який нібито був спонсором "Удара"...



Давать интервью Киселеву - это ДНО. Фирташ совсем ни разу не палится..  :gigi:
Дивлячiсь, що саме для ДФ "Дно"...
Ну, дав, той дав... - це його право.
Вiн мае право казати те, що хоче...
Щодо спонсорства - це погано чi добре?..
Маете змогу перелiчiти тi партii, що без спонсорiв пройшли в Раду?..
 :Tyapnycia:

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #17 : Червня 18, 2015, 01:17:43 13:17 »
Порошенка та Яценюка роздратувало інтерв'ю Фірташа, який нібито був спонсором "Удара"...



Давать интервью Киселеву - это ДНО. Фирташ совсем ни разу не палится..  :gigi:
Дивлячiсь, що саме для ДФ "Дно"...
Ну, дав, той дав... - це його право.
Вiн мае право казати те, що хоче...
Щодо спонсорства - це погано чi добре?..
Маете змогу перелiчiти тi партii, що без спонсорiв пройшли в Раду?..
 :Tyapnycia:
Ну, Порох сказав, що він сам спонсорував і свої вибори і вибори в раду свого блоку.
Оскільки, він дійсно має таку можливість, то тут є підстави вірити.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #18 : Червня 18, 2015, 01:23:46 13:23 »
Порошенка та Яценюка роздратувало інтерв'ю Фірташа, який нібито був спонсором "Удара"...



Давать интервью Киселеву - это ДНО. Фирташ совсем ни разу не палится..  :gigi:
Дивлячiсь, що саме для ДФ "Дно"...
Ну, дав, той дав... - це його право.
Вiн мае право казати те, що хоче...
Щодо спонсорства - це погано чi добре?..
Маете змогу перелiчiти тi партii, що без спонсорiв пройшли в Раду?..
 :Tyapnycia:
Ну, Порох сказав, що він сам спонсорував і свої вибори і вибори в раду свого блоку.
Оскільки, він дійсно має таку можливість, то тут є підстави вірити.

Та Фірташ щось може і давав для "Удару", але ці всі його заяви зараз ні до чого. Ну давав, то й давав. Хто тебе заставляв давати ? Ударівці можуть йому подякувати і ... послати. :smilie5: І що він їм зробить ?

Хоча, як на мене, Фірташ нічого особливого поганого не робить. Олігарх, як олігарх. Всі наші олігархи так чи інакше пов'язані з Росією. По іншому й не могло бути.  А те, що вони боряться за свої бабки, так всі би боролися. :gigi:

« Останнє редагування: Червня 18, 2015, 01:29:07 13:29 від OlegSky »

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #19 : Червня 18, 2015, 01:29:50 13:29 »
Я, думаю, Порох має достатньо коштів, щоб не лягати під Фірташа.
Можливо, була між ними якась домовленість про взаємний ненапад.
Але Фірташ сам її порушив, розпатякуючи про те, що він штовхав Пороха на преза.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #20 : Червня 18, 2015, 01:31:42 13:31 »
Я, думаю, Порох має достатньо коштів, щоб не лягати під Фірташа.
Можливо, була між ними якась домовленість про взаємний ненапад.
Але Фірташ сам її порушив, розпатякуючи про те, що він штовхав Пороха на преза.
:smiley24:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #21 : Червня 18, 2015, 01:36:38 13:36 »
Я, думаю, Порох має достатньо коштів, щоб не лягати під Фірташа.
Можливо, була між ними якась домовленість про взаємний ненапад.
Але Фірташ сам її порушив, розпатякуючи про те, що він штовхав Пороха на преза.

Може бути. Я щось взагалі не розумію ці його останні виступи. Який смисл в цьому ?
Порох і сам олігарх. Нахєра йому бабки Фірташа ? Нема логіки в цьому. А то що вони домовилися,
що "Удар" піде з Порохом разом, так у Фірташа і виходу іншого не було. Кличко би президентом все рівно не став,
а відібравши голоси в Пороха могла би ситуація перерости в другий тур. А другого туру Фірташ не хотів, бо могла
би проскочити Юля на президента. А які відносини між Тимошенко і Фірташем всі добре знають.

Так що ще не ясно хто там реально кому послугу зробив і кому цей договорняк був більше потрібен.  :smilie5:
« Останнє редагування: Червня 18, 2015, 01:37:55 13:37 від OlegSky »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #22 : Червня 18, 2015, 01:41:23 13:41 »
Я, думаю, Порох має достатньо коштів, щоб не лягати під Фірташа.
Можливо, була між ними якась домовленість про взаємний ненапад.
Але Фірташ сам її порушив, розпатякуючи про те, що він штовхав Пороха на преза.

Може бути. Я щось взагалі не розумію ці його останні виступи. Який смисл в цьому ?
Порох і сам олігарх. Нахєра йому бабки Фірташа ? Нема логіки в цьому. А то що вони домовилися,
що "Удар" піде з Порохом разом, так у Фірташа і виходу іншого не було. Кличко би президентом все рівно не став,
а відібравши голоси в Пороха могла би ситуація перерости в другий тур. А другого туру Фірташ не хотів, бо могла
би проскочити Юля на президента. А які відносини між Тимошенко і Фірташем всі добре знають.

Так що ще не ясно хто там реально кому послугу зробив і кому цей договорняк був більше потрібен.  :smilie5:

Фирташ давний враг Йули, потому что он отодвинул ее трубы. Но Фирташ такой же путинский прихлебатель, как и она сама, и жаловаться хозяевам на "хунту" он полетел в Москву не просто так.
Prosperity is based on people and ideas

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #23 : Червня 18, 2015, 01:47:58 13:47 »
Я, думаю, Порох має достатньо коштів, щоб не лягати під Фірташа.
Можливо, була між ними якась домовленість про взаємний ненапад.
Але Фірташ сам її порушив, розпатякуючи про те, що він штовхав Пороха на преза.

Може бути. Я щось взагалі не розумію ці його останні виступи. Який смисл в цьому ?
Порох і сам олігарх. Нахєра йому бабки Фірташа ? Нема логіки в цьому. А то що вони домовилися,
що "Удар" піде з Порохом разом, так у Фірташа і виходу іншого не було. Кличко би президентом все рівно не став,
а відібравши голоси в Пороха могла би ситуація перерости в другий тур. А другого туру Фірташ не хотів, бо могла
би проскочити Юля на президента. А які відносини між Тимошенко і Фірташем всі добре знають.

Так що ще не ясно хто там реально кому послугу зробив і кому цей договорняк був більше потрібен.  :smilie5:

Фирташ давний враг Йули, потому что он отодвинул ее трубы. Но Фирташ такой же путинский прихлебатель, как и она сама, и жаловаться хозяевам на "хунту" он полетел в Москву не просто так.

Та я же говорю, они все там в кацапских раскладах замазаны. Кто больше, кто меньше. Но говорить что Фирташ купил Пороха смешно и глупо. Шо у Пороха денег нет ? Я вас умоляю. Они там договаривались чтобы Юлю отодвинуть. Отодвинули. Хорошо. А дальше каждый сам по себе. А Фирташ видимо считает что Виталик сделал неоценимую услугу Пороху. А Порох считает что сделал неоценимую услугу Фирташу, что Юля не стала Президентом. И что дальше ?

А дальше , по заданию американских друзей, деолигархизация экономики. Но это не всем нравится. А им советуют - :Vedy_sebe:
« Останнє редагування: Червня 18, 2015, 01:48:39 13:48 від OlegSky »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #24 : Червня 18, 2015, 01:56:20 13:56 »

Цитувати

Та я же говорю, они все там в кацапских раскладах замазаны. Кто больше, кто меньше. Но говорить что Фирташ купил Пороха смешно и глупо. Шо у Пороха денег нет ? Я вас умоляю. Они там договаривались чтобы Юлю отодвинуть. Отодвинули. Хорошо. А дальше каждый сам по себе. А Фирташ видимо считает что Виталик сделал неоценимую услугу Пороху. А Порох считает что сделал неоценимую услугу Фирташу, что Юля не стала Президентом. И что дальше ?

А дальше , по заданию американских друзей, деолигархизация экономики. Но это не всем нравится. А им советуют - :Vedy_sebe:

Так я и не говорю, они были ситуативными союзниками против Юлии Блядимировны, теперь их дороги разошлись.
Деолигархизация - это было требование Майдана, а теперь еще и запада, другого пути нет.
Фирташ и Ко это просто еще наверное не поняли, потому и брыкаются, и Вове бегут жаловаться.  Виталик был изначально непроходным кандидатом, как мэр он может и не плох, но... все тайное становится явным рано или поздно. И это хорошо!  :smilie3:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #25 : Червня 18, 2015, 02:06:02 14:06 »
 
Цитувати
Виталик был изначально непроходным кандидатом
Ну, я б так не сказав, бо певний період у нього був найвищий рейтинг серед політиків.
Але і він і його спонсори розуміли, що ця ноша не для нього.
Йому ще рости і рости до президента, але мабуть посада мера - це для нього стеля. Ну, мож ще міністром спорту.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #26 : Червня 18, 2015, 02:45:36 14:45 »
Пiшла дискредитацiя добровольчих батальонiв - що це за х-ня?
Згiдно москаля тобто нiякоi контрабанди не було, то усе "уява"
-----
Москаль просить роззброїти батальйони «Торнадо» і «Чернігів»

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль звернувся до Міністра внутрішніх справ, начальника Генерального штабу Збройних сил України, секретаря Ради національної безпеки та оборони України з проханням роззброїти батальйони «Торнадо» і «Чернігів».

Про це повідомляється на сторінці Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в Фейсбуці.
"Замість того, щоб сконцентрувати свої зусилля і дати гідну відсіч ворогу, деякі підрозділи МВС України стали на шлях скоєння злочинів, а щоб прикрити свою негідну поведінку – видають себе борцями з «уявною» контрабандою. У першу чергу це стосується батальйонів «Торнадо» і «Чернігів», – заявив Москаль.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/moskal_prosit_rozzbroiiti_batalyoni_tornado_i_chernigiv_2065269

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #27 : Липня 12, 2015, 08:45:56 20:45 »
"Правий сектор" готовий кинути 19 батальйонів на Банкову і до МВС

"Правий сектор" готовий відправити до 19 своїх запасних батальйонів для пікетування органів влади, а також для встановлення блокпостів.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/praviy_sektor_gotoviy_kinuti_19_batalyoniv_na_bankovu_i_do_mvs_2073821

Про це на брифінгу у неділю заявив прес-секретар "Правого сектору" Артем Скоропадський.
"У зоні АТО у нас добровольчий український корпус, у нас не батальйон. Корпус - це  набагато ширше, ніж батальйон. І в зоні бойових дій знаходиться два батальйони, а в усій Україні у нас 18 або 19 запасних батальйонів. Вони там тренуються, проходять підготовку, готуються до відправлення на фронт... Якщо треба буде, то ми відправимо усі запасні батальйони під Адміністрацію президента або під Міністерство внутрішніх справ", - сказав він.
За його словами, представники запасних батальйонів можуть притягуватися до посилення блокпостів, один з яких "Правий сектор" встановив під Києвом на Житомирській трасі, а інші в таких місцях, "щоб міліція не могла проїхати в Закарпатський регіон". При цьому Скоропадський висловив думку про те, що встановлюватимуться і "додаткові блокпости".
Відповідаючи на запитання про подальші дії "Правого сектора" він розповів, що організація планує "привести Україну до національного народовладдя".
"Ну так наші дії дуже прості. У нас триває пікет під Адміністрацією Президента. Вийшли наші побратими з багатьох обласних організацій - з Дніпропетровської, Львівської, Одеської, у Кривому Розі вийшли. Тобто насправді ми бачимо, що "Правий сектор" просто так цього не спустить. І ми стоятимемо і вимагатимемо того, що, значить, вказано в наших заявах", - повідав Скоропадський.
При цьому, він зазначив, що "Правий сектор" - "це партія прямої дії".
"Якщо нас не почують, ми не просто стоятимемо, діятимемо активно, тому що таке беззаконня ми, звичайно ж, терпіти не можемо", - заявив Скоропадський.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #28 : Листопада 01, 2015, 05:37:25 17:37 »
Що ж ви робите, панове  :idea:

====================
Затримання Геннадія Корбана - лідера партії "Укроп", кандидата в мери Києва та найближчого соратника олігарха Ігоря Коломойського - ні до політики, ні до політиків жодного стосунку не має і не пов’язано з виборами.

Про це заявив перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" у ВР Ігор Кононенко, коментуючи затримання Корбана, повідомляє прес-служба БПП.

Він зазначив,  що правоохоронці мають провести розслідування у справі голови партії "УКРОП" й оголосити результати суспільству.

"У нас чомусь завжди, коли у правоохоронних органів є претензії до політиків щодо суто статей карного кодексу, які не стосуються ні політики, ні політичної діяльності, зразу йдуть звинувачення, що це переслідування за політичну діяльність", – додав Кононенко.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Помаранчевi павуки у банцi - 2
« Reply #29 : Листопада 01, 2015, 06:04:53 18:04 »
Це той Кононенко у якого рило в пуху аж до самого хвоста?  :lol:
If you are going through hell, keep going.