Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни 2015 (Лайфньюз i т.iн. нах!) - ч.№17  (Прочитано 245720 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Нагадування: гілка інформаційна. Обговорення відбуваються поза цією гілкою. Флуд може бути покараний модератором.

Попереднi гiлки -
http://ukrpravda.net/index.php?topic=16542.0 частина №1
http://ukrpravda.net/index.php?topic=17186.0 частина №2
http://ukrpravda.net/index.php?topic=17715.0 частина №3
http://ukrpravda.net/index.php?topic=18376.0 частина №4
http://ukrpravda.net/index.php?topic=19155.0 частина №5
http://ukrpravda.net/index.php?topic=19602.0 частина №6
http://ukrpravda.net/index.php?topic=19922.0 частина №7
http://ukrpravda.net/index.php?topic=20141.0 частина №8
http://ukrpravda.net/index.php?topic=20333.0 частина №9
http://ukrpravda.net/index.php?topic=20700.0 частина №10
http://ukrpravda.net/index.php?topic=22065.0 частина №11
http://ukrpravda.net/index.php?topic=24279.0 частина №12
http://ukrpravda.net/index.php?topic=27445.0 частина №13
http://ukrpravda.net/index.php?topic=29543.0 частина №14
http://ukrpravda.net/index.php?topic=30018.0 частина №15
http://ukrpravda.net/index.php?topic=31142.0 частина №16
« Останнє редагування: Червня 21, 2015, 04:30:03 16:30 від div »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147


Судя по тому что случилось с Мозговым и Бедновым, похоже на правду.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46515
  • Never give in!
Панове, це інформаційна гілка. Please!... :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Ігор Мосійчук з Семеном Семенченком та 91 іншими
13 год. ·

Вчора один з клерків Адміністраціі Президента заявив, що найближчим часом буде здійснена перевірка всіх бійців підрозділів ЗСУ, МВС та Національноі Гвардії які перебувають в зоні АТО на предмет відсутності судимості та психічних розладів.

Коротше кажучи з військових формувань хочуть прибрати судимих і психів. Цікаво а чи готові чиновники АП замість раніше судимих вояків відправити на фронт своїх дітей? Мабуть забули ці чинуші, що трохи більше року тому абсолютно не судимі раніше мусора, прокурори, судді сотнями зраджували країну переходячи на бік ворога а натомість раніше судимі формували добровольчі батальйони і стояли до останньої краплі крові.

Що ж до психів то наші вояки дійсно мають підірвану психіку адже якою вона мусить бути після Іловайського і Дебальцевського котлів, після цілодобових обстрілів під час фейкового мінського миру, після того як щодня ховаєш побратимів а інших евакуюєш в госпіталь з відірваними руками і ногами?

Як на мене то така перевірка ініційована Адміністрацією Президента перш за все направлена на знищення добровольчих підрозділів і робиться це на виконання так званих Мінських угод.

Знищення і розформування добровольчих батальйонів є умовою Путіна яку виконує Петро Порошенко.

От тільки хто захистить країну коли агресор Путін в чергове порушить так звані Мінські угоди і перейде в наступ???
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
позитиву трішки  :smilie1:

Повернись живим додає 2 new photos.
2 год ·

Родион застал момент, когда правосеки пускали шарики. Что случилось потом, прочитайте в статье. Это просто гомерический смех! ))))))
http://replyua.net/…/8225-givi-i-ego-otryad-opozorilis-pere…

Уже третьи сутки жители Донецкой области смеются над тем, что сделали боевики из отряда Гиви. Ближе к вечеру пятницы случилось нечто, что заставило посмеяться даже тех, кто поддерживает действия террористов на Донецком направлении. Курьезный случай обсудили все, кому не лень.

Недалеко от Песок кто-то запустил в небо два больших воздушных шара, символизирующих наш флаг, – голубого и желтого цветов. В пятницу дул сильный ветер, который «отправил» шары к аэропорту Донецка, где находился Гиви со своими боевиками. Шарики подействовали на нервы террористам, и они решили их уничтожить – начали палить в воздух из всех видов оружия. Шарики подверглись обстрелу из гранатометов и пулеметов. По словам очевидцев, боевики истратили десятки патронов, однако шарики продолжили свой путь дальше.

Многие военные украинской армии откровенно потешались над террористами, а потом перехватили радиопереговоры вражеского отряда. По словам наших военных, Гиви был крайне возмущен тем, что никто из его отряда не может сбить шары. Он долго ругался, а потом произнес фразу, которая довела наших военных до истерического хохота. Гиви предположил, что шары невозможно сбить из-за того, что они, скорее всего, бронированные.

Alexey Alexios Lipiridi




Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Військовий лікар 72-ї бригади ЗСУ Юрій Ковтун - справжня знахідка для Гаазького трибуналу.



 Він свідок обстрілів України "Градами" з території РФ. До того ж бачив обстріли, не лише перебуваючи по український бік кордону, але й у російській лікарні, куди Юрій потрапив після поранення.

Повістку Юрій отримав ще 18 березня 2014 року, наступного дня виїхав до Білої Церкви, де дислокується бригада. З 22 червня стояв у Проваллі біля Ізвариного на кордоні з Російською федерацією. "Я був не тільки лікарем - виїжджав з усіма на зачистки, на стрільби, на все", - розказує медик, який служив строкову службу в розвідувально-десантній роті в Угорщині.

Пережив оточення, обстріли, дві контузії. Уже пораненим і контуженим надавав допомогу іншим пораненим, непритомніючи, під обстрілами. Коли керівництво домовилося про вихід на територію РФ - очолив евакуацію. Після повернення в Україну довго лікувався, виписався зі стаціонару лише 31 травня цього року. "В мене ще стан здоров’я не дуже, - каже Юрій. - Голова болить, і шум у вухах". Просить дивитися на нього, коли говориш, щоб він міг читати по губах те, що не розчув.


дуже гарне інтерв*ю :smiley24:

цитата :


Ми чекали на обіцяний гелікоптер і продовжували надавати допомогу пораненим. Дочекалися ночі. Вночі нас обстрілювали, але нам вдалося сховатися і сховати поранених. На наступний день, коли ми провели в полі 24 години, стало зрозуміло, що за нами ніхто не прилетить.

Серед наших поранених було два прикордонника. Вони подзвонили начальству, і в результаті Прикордонна служба України зв’язалась з Прикордонною службою РФ.

Думаю, що розмова відбувалася на рівні керівництва прикордонних служб.

    Наші запитали в росіян: “Скажіть, будь-ласка, Росія воююча сторона чи ні?”. Ті питають: “А що таке?”. Наші кажуть: “Ну, якщо воююча, то у нас до вас питань нема. А якщо не воююча - то в нас поранених 18 чоловік, треба їх прийняти в лікарню, а ваша в Гуково найближча”.

Російські прикордонники подзвонили в Кремль. Тобто, далі питання вирішувалося на міжнародному рівні. І зрештою прийняли рішення, що Росія нас приймає і буде приймати в лікарні в Ростовську область.

Заручником був наш прикордонник, підполковник Кузнецов. Його мали тримати заручником, поки ми доїдемо, і поки нас ідентифікують. Нам дали дві години зібратися. Мене, хоч я і був поранений, призначили командувати евакуацією. Я підкреслюю, що це був наказ, ми їхали в Росію по домовленності, досягнутій керівництвом. Ну й іншого виходу не було - в нас були важкі поранені, або ми везем їх в лікарню, або вони помирають.

Для нас мали зробити зелений коридор. І в момент, коли ми мали вже виходити і їхати по цьому коридору, в мене виникло відчуття, що не треба зразу виходити і вантажити поранених. Я кажу: “Хлопці, давайте 15 хвилин просто побудемо в бліндажі”. І це нас врятувало, бо наш “зелений коридор” обстріляли з “Градів”.
http://ukr.lb.ua/news/2015/06/19/308779_pershe_shcho_mi_pobachili_rosii_.html

« Останнє редагування: Червня 21, 2015, 11:58:41 23:58 від sofia »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Vsevolod Filimonenko
1 год. · Змінено ·

Поддерживаю связь с батальоном "Торнадо". Бойцы говорят, что они базу не покидают, так как Arsen Avakov пока еще не передал им соответствующий приказ, а команды местных высокопоставленных контрабандистов и некомпетентных депутатов с экрана телевизора выполнять не будут, потому, что это является нарушением Закона.

"Дело в том, что мы боевая рота милиции и как сотрудники правоохранительных органов не имеем право просто взять и передать оружие и имущество следователям или прокурору, которые сюда приходят на прогулку. У нас на руках должен появиться приказ, подписанный министром, в котором будет четко указано, что батальон "Торнадо" расформирован, а его бойцы переведены в какое либо другое подразделение подконтрольное МВД. Поймите правильно, если мы оставим оружие и покинем базу, без письменного приказа, то мы нарушим Закона и окажемся преступниками, на что наверное нас и хотят спровоцировать некоторые политики.
Кстати, оперативная группа которая со слов Anton Gerashchenko , озвученных в эфире Шустер LIVE, должна была приехать вчера в 9:00, а приехала только в половину четвертого вечера и так не привезла с собой обещанные документы. Мы им предоставили доступ на базу, но не более. Больше всего следователи были озабочены поиском козла и пластиковой трубки, которые фигурировали в заявлениях прокурора, о изнасилование пленных пленными, по якобы принуждению сотрудников нашей роты." - боец роты "Торнадо"

На данный момент оцепление снято, но за базой постоянно ведется наблюдение. По прежнему за периметр базы мы не выезжаем, так как не имеем доступа к паролям, для проезда через бок-посты.
Quo Vadis

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Полювання за кацапськими безпілотникми в Пісках
« Останнє редагування: Червня 22, 2015, 01:01:43 01:01 від Stan »

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Так, а кулькі точно були жовто-блакитні???

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
кульки були червоно-чорні, а під ними прапор України

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
О войне с другой стороны


Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Татьяна Рычкова
2 год ·

Новости с полей.
Все живы, здоровы. По одному из моих подразделений на большом расстоянии работают три танка. Проехать не могу, попадаю под прямой обстрел. Просят не геройствовать, передать документы и прочее через штаб бригады. Они на расстоянии трех километров, а заезд под обстрелом. Разворачиваюсь первый раз за все АТО. Видим, знаем где они, уничтожим. Сейчас рваться туда безрассудно.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Олена Білозерська
5 год. · Змінено ·

УРОДЖЕНЕЦЬ АЗЕРБАЙДЖАНУ РІК ПРОСИДІВ У ПІДВАЛІ В КРИМУ, А ТЕПЕР ВОЮЄ У "ПРАВОМУ СЕКТОРІ"

Вчора мені випало стояти на посту з Тімуром. Була ніч, ішов проливний дощ, ми сховалися під навіс і самі не помітили, як розговорилися. Через півгодини розмови до мене дійшло, що треба діставати з підсумка мобілку, вмикати диктофон і розказувати вам про цю людину і її долю.

Тімур Маммедов народився і виріс в Азербайджані. Його батько азербайджанець, а мама українка. Тімур 10 років відслужив в армії у себе на батьківщині, був командиром роти, потім демобілізувався.

Батько Тімура помер у 2004 році від хвороби горла. "Он был певцом, и врачи запретили ему петь. Он спел две последние песни и умер. Скорая до больницы не довезла".

У 2009 році Тімур переїхав до Криму. "Мама попросила меня купить там дом. Маме уже 65 лет, что ей делать в том Азербайджане?"

У Криму Тімур працював майстром на станку, який робить рафінад. Одружився з українкою. Народилася дочка, яка померла маленькою від лейкемії, і потім син. "Теперь мамка уже никогда не приедет в Украину. После смерти внучки у нее случился второй инсульт", - каже Тімур.

Він чекав на отримання українського громадянства. Чекав чотири роки, залишався ще рік. "Но россияне зашли туда. Мы против них встали, и из-за этого нас поймали". Так лаконічно розповідає Тімур про... рік перебування у полоні.

А було так: коли російська бронетехніка заходила у Сімферополь, проукраїнські мешканці Сімферополя, серед яких був і Тімур, вийшли на трасу і перегородили їм дорогу. 24 чоловіка затримала міліція, решту розігнали. "Вечером нас отпустили. А на следующий день пришли неизвестные люди в масках и забрали нас. Держали в подвале год и пять дней".

Де саме їх тримали, Тімур так і не дізнався. Перевозили у "газелі" з мішками на головах. "Первые шесть месяцев сильно били. А потом уже не били. Приходили, смотрели и уходили. А потом пришел туда гражданский. Бумагу достал, говорит: "Хочешь остаться тут? Подпиши, будешь российским гражданином, паспорт даем, служи России и живи со своими. Не хочешь - три дня срок - уходишь из Крыма. Попадешься в Крыму - тюрьма". И я отказался подписать и за три дня уехал. А жена не поехала, потому что им уже гражданство дали. Я уехал, потом отсюда позвонил ей, говорю, приезжай. Но она не захотела".

Тімур приїхав до Києва, звернувся до Міноборони - хотів служити у ЗСУ. Його відправили у паспортний стіл, звідти у таможню. Там сказали чекати відповіді 14 днів. Але Тімур не мав місця, де зупинитися, і почав шукати інші варіанти. Звернувся до "Айдару", але не отримав відповіді. Тоді він почав шукати "Правий сектор". Прийшов на блокпост в Авдіївці. Тамтешні міліціонери дозволили йому пожити кілька днів у місцевому відділі міліції. Через три дні приїхали правосєкі і забрали його на тренувальну базу.

Світ тісний - рік тому, коли ми брали Авдіївку, я ночувала у тому міськвідділі міліції. Судячи з опису Тімура - в тій самій кімнаті, що й він.

Тепер Тімур воює з нами. Але його проблеми не закінчилися. Незабаром минають три місяці його законного перебування в Україні. Після цього Тімур стане нелегалом, якщо його зловлять, то депортують в Азербайджан, де його чекає стаття - від 15 до 20 років тюрми за те, що воює в іншій державі у той час, коли в Азербайджані триває війна.
Цей військовий стан триває в Азербайджані з 1992 року. "С армянами воюем, - пояснює Тімур. - Но там не армяне, там Россия. Там россияне везде сидят. Мы воевали - россиян ловили, наемников".

Тімур хоче отримати українське громадянство. "Не дай Бог убьют - неизвестно куда закинут. А так - буду украинцем".

"Якщо отримаєш громадянство, підеш служити у ЗСУ?" - питаю я. "Нет, в "Правом секторе" останусь. Я уже нашел своих".
"Але ж у нас зарплат зовсім не платять". А Тімур: "Если бы я думал насчет зарплаты, я бы сейчас в другом месте жил".

Питаю про релігію Тімура. Як азербайджанець, він має бути мусульманином. "У меня дома две веры. У меня ж мама христианка. Когда я уходил, мамка мне в карман положила икону. И на базе у меня всегда фото умершей дочки и возле нее эта икона. Когда я ухожу на боевые, я их в рюкзак кладу, чтобы с ними ничего не случилось. А когда возвращаюсь, опять в комнате ставлю".


Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Опубліковано 21 черв. 2015 р.

ЗВЕРНЕННЯ

Для створення фільму ми шукаємо будь-які відеозаписи бійців, добровольців та військовослужбовців (відео з телефонів, планшетів, цифрових фотоаппаратів, тощо), зняті у військовий час, аби розповісти світові про те, що відбувається.

Також ми шукаємо будь-які відеозаписи бійців, зняті в мирний час та поза війною, аби розповісти про авторів цих записів і країну, на захист котрої вони встали.

#war_note trailer / трейлер
BABYLON'13

Quo Vadis

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46515
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46515
  • Never give in!
 КАЖДЫЙ ДЕНЬ "ПЕРЕМИРИЯ" ВЫВОДИТ ИЗ СТРОЯ ЛЮДЕЙ

19 июня в бою в Марьинке был тяжело ранен командир 2-го батальона 28-й механизированной бригады подполковник Сергей Щербина. Это его батальон отразил атаку российских наемников на Марьинку 3 июня. Огневой налет противника накрыл наши позиции, близкий разрыв...

Сейчас состояние офицера, слава Богу, стабильное, ему была своевременно оказана помощь.
Каждый день "перемирия" выводит из строя людей. При этом с нашей стороны действуют строжайшие ограничения на проведение поисково-ударных действий и на открытие огня.

Как? Почему? Если в демилитаризованной зоне неизвестные незаконные вооруженные формирования нарушают условия Минских соглашений и режим прекращения огня - разве не логично упредить действия нарушителей, либо отвечать им с применением всех сил и средств? Разве не следует упреждать нападения и обстрелы наших опорных пунктов путем проведения активных разведывательных поисков, нанесения ударов по позициям нарушителей?

Все случаи открытия огня на передовой - инициатива командиров, которая не поощряется. Абсурд. Я не выступаю сторонником проведения сейчас широкомасштабных боевых действий - мы к этому сейчас объективно не готовы. Но запрет на проведения поисково-ударных действий в тех районах, где враг постоянно обстреливает наши опорные пункты и наносит потери нашим подразделениям каждый день, пассивное сидение на хорошо известных противнику позициях, к которым он давно пристрелялся - это абсурд. Упредить обстрелы можно только путем контрдействий в демилитаризованной зоне в каждой конкретной горячей точке.

Сейчас можно сказать, но 3 июня в Марьинке командир 28-й бригады Лещинский дал приказ применить артиллерию без всяких приказов Генштаба, в нарушение всех требований. И это была разумная инициатива (да, все это не оправдывает Лещинского и не ограждает как командира от справедливой критики со стороны подчиненных и волонтеров, но факт есть факт). Наше командование, увы, не готовило заранее операцию по отражению атаки противника с помощью всех наличных огневых средств.

Операции в обороне должны вестись активно. Добровольно уступив противнику инициативу в войне на истощение, которая де-факто каждый день приносит раненых, а нередко и погибших воинов, мы продолжаем войну в выгодном для противника формате. Мы держим позиции, в то время как боевые группы российских наемников свободно маневрируют и наносят удары на избранных ими направлениях. У врага развязаны руки.

Как минимум на тех участках, где противник проводит обстрелы каждый день, украинские командиры должны иметь право на применение тяжелого вооружения немедленно, сразу по заявке. Чтобы как минимум сократить возможности врага терроризировать наших бойцов постоянными обстрелами. А как оптимум - сделать для российских наемников боевые действия на определенных участках максимально дорогостоящими и смертельно опасными.

И не надо громогласно угрожать - мол, мы немедленно отразим, ответим, применим, в случае... - надо молча и тихо делать. Или хотя бы не мешать и помогать работе тех, кто действует без приказа.

http://censor.net.ua/resonance/341414/kajdyyi_den_peremiriya_vyvodit_iz_stroya_lyudeyi
       
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46515
  • Never give in!
Оперний співак з Парижа, вихованець Львівської консерваторії,  Василь Сліпак став добровольцем на Донбасі. Він воює у складі 7-го окремого батальйону ДУК. Про це повідомляє Громадське ТБ.

Позивний у Василя - «Міф». Нині він з бойовими товаришами перебуває на передових позиціях.

«Все почалося з волонтерства, "ДУК ПС" були перші наші хрещеники, ми їх так називаємо. Ми їм допомагали всією нашою волонтерською організацією "Fraternité Ukrainienne/Українське братство". Перші, кому ми допомогли, - це був 7-й батальйон "ДУК ПС", я знав цих людей і так сталося, що я тут, але це міг бути й інший якийсь батальйон. Ось так волонтерство природно переросло в активну участь», - розповів він.

За його словами, співає він на фронті мало.

http://zaxid.net/news/showNews.do?operniy_spivak_z_parizha_voyuye_u_skladi_duk&objectId=1356150

[ Invalid YouTube link ]
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46515
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
СБУ зірвала плани терористів з виготовлення "безпілотника"
http://www.pravda.com.ua/news/2015/06/25/7072423/

Цитувати
Служба безпеки заблокувала спробу переправлення терористичній організації "ЛНР" комплектуючих для безпілотних літальних апаратів.
Про це інформує в четвер прес-центр відомства.

В СБУ зазначають, що деталі для "безпілотника" замовив т.зв. "військовий комендант" міста Первомайськ, що на Луганщині.
Терористи планували виготовити літак здатний нести до 100 кг бомбового навантаження для здійснення терористичних актів.
Співробітники спецслужби вже встановили осіб, які на замовлення терористів виготовляли та намагалися передати деталі для "безпілотника".
Під час обшуків правоохоронці вилучили ключові елементи, без яких створення безпілотного літального апарату стає неможливим.
Відкрито кримінальне провадження.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення всіх осіб, причетних до виготовлення та постачання терористам комплектуючих, зазначають в СБУ.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46515
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780


Це хтось вправляється у фотошопі? Бойові зіткнення на території Кацапії, українські кораблі на всій акваторії Азовського моря, а російські танки на Харківщині? Чи Селезньов з Лисенком перепились?
« Останнє редагування: Червня 25, 2015, 09:50:28 21:50 від convex »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46515
  • Never give in!
Цю фотку з їхнього твіттера стягнув.
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780


Оригінальна, звичайно, не така ефектна, як фейк.
« Останнє редагування: Червня 25, 2015, 09:58:22 21:58 від convex »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46515
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Опубліковано 25 черв. 2015 р.

Її позивний "Джин". Бо завдяки минулому волонтера вона і досі може діставати необхідне спорядження для військових. Це вже її 2 ротація. Вона брала участь у боях за Дебальцеве. Вона - боєць батальйон Нацгвардії ім. Кульчицького.

 Хоча про себе говорить: "Я - звичайний солдат". Саме в бійця на передовій Юлія виросла з Майдану, чимало волонтерила в той час. А потім, коли її "підопічні" поїхали на війну на схід, якийсь час слухала їхні розповіді телефоном, а потім не витримала і поїхала сама.

Особливої різниці у жінках та чоловіках на фронті немає, підкреслює Юлія. Навіть оце "ти ж жінка" говорять ті, хто відсиджується у мирних містах, на "гражданці". Хоча, сміється, часом може вдаватися до жіночих хитрощів, коли дуже треба випросити, наприклад, цукор. Вона не згодна з тим, що у війни нежіноче обличчя і навіть припускає, що варто було б ввести призов і для українських жінок. Як от, наприклад, це діє в Ізраїлі. "Бо ми не хочемо відсиджуватися" - наголошує "Джин". А потім вибачається і спішить до побратимів, на позиції.

Журналісти Громадського провели кілька годин з жінкою-бійцем, щоб зрозуміти, чи є різниця між чоловіками та жінками на війні. Історія про Юлію - в матеріалі Громадського.

[/youtube]
Quo Vadis

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46515
  • Never give in!
14 окрема Механізована Бригада на тактичних навчаннях на полігоні "Широкий Лан": ШирЛан рідненький!!!  :love: :love: :love: :love: :love:





If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46515
  • Never give in!
Igor Zubkov ㋡ ‏@IgorZ_ua 7m7 minutes ago

Потери ВС СССР в Афганистане за 10 лет (1979-1989) - 15000 чел.
Потери ВС РФ на Донбассе за 1 год (май 2014 - июнь 2015) - 8000 чел.
If you are going through hell, keep going.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Опубліковано 26 черв. 2015 р.

В зоне АТО — между украинскими военными и незаконными вооруженными формированиями - создан 50-километровый пояс безопасности. Речь идет о буферной или «серой зоне». Именно на такой территории активно действуют диверсионно-разведывательные группы. Есть населенные пункты, которые не контролируются ни одной из сторон конфликта.



Quo Vadis