Автор Тема: Богдан Карпенко - Давайте я вам поясню дуже просто про Мінські угоди.  (Прочитано 5166 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Lyudmila Mihaylova Богдан Карпенко
4 ч · отредактировано ·
Давайте я вам поясню дуже просто про Мінські угоди.
1. Якшо ті угоди не виконуємо ні ми ні РФ - світ повідомляє, шо то два неадеквата і шле Україну разом з Рашкою куди подалі, а сам ставить мури на нашому західному кордоні. Що буде з нами у тій ситуації? Вірно - кінець.
2. Якщо ті угоди не виконуються Рашкою, а нами виконуються - то Запоребрик отримує цілющого підсрачника у вигляді санкцій, а Україна - всіляких дуже потрібних нам кредитів, хамерів і підтримку. В результаті гебня поступово придушується, а ми відновлюємо армію та змінюємо країну. Так у нас зараз і є.
3. Якщо ті угоди виконуються Рашкою, а не виконуються Україною, то ми отримаємо неймовірного цілющого підсрачника від світу, а Рашка - послаблення санкцій.
Шо не ясно?
Тепер так - як бачу, вже багато істеричок, які не могли розібратись навіть у законі про кредити, голосуючи ЗА, раптом вирішили, що у геополітиці розуміються краще за Обаму, Меркель і т.д., розводять крики - нас зливають і все пропало, причому, як то замітно, на прямі запитання де саме зливають - іде суцільна маніпуляція + уникання відповідей. Що кажуть істерички: Рашка Мінськ не дотримується, і шо нового? Вірно не дотримується, тому і отримує санкції. Нове для вас? Нє. Шо тре зробити Запоребрику, аби не отримати нового пакета пиздюлин? Або самим почати виконувати умови світу (не буде так), або.. або треба, щоб Україна також порушила Мінськ. Так? Так. Що робить запоребрик всі ці місяці користуючись нашими придурками і своєю агентурою? Закликає голосом кукаріотів атакувати тощо. Але не вийшло. Ну от вам і новий етап - коли ми маємо згідно Мінську внести поправки до Конституції, люди, більшість з яких навіть не читали ті поправки, раптово зачинають гвалт, шо у поправках зрада, і, увага - легалізація терористів - тобто ви курви хоч на хвилинку уявіть, що ви заявляєте ніби цивілізований світ вимагає від нас легалізувати терористів - у своєму розумі, га? Ну і далі заклики, як треба голосування саботувати. Я виджу депутатів з Батьківщини, Самопомочі, Украл, бачу Таню япідунамаршсвятослава Заровну в криках зрада, і собі чітко починаю представляти, хто бажає допомогти нам порушити Мінськ. На манєже всьо тєже плюс традиційно "інсайди-чуйка" від Української правди і Толіка мудакаполковніка на Зеркало недели. Фул хаус. Моя думка така - Рада повинна проголосувати і не дати РФ зіскочити з санкцій. Як ше шо нове взнаю - напишу
P.S. І взагалі на лобі собі запишіть: всі важливі рішення, от як і Конституція, Президент приймає виключно після консультації з союзниками. Без союзників - нам пиздець. Без союзників - у нас тут буде суцільний ВВХ. Бажаєте проявити гонор і виставити свої умови? ЧИМ? Голою сракою умови будем виставляти? 23 роки треба було думати, як не довести до такого. А нє: "Ми такі горді, у нас нема грошей, скрізь тільки початки боротьби з корупцією, але ми проти, щоб союзники нам вказували." Все так? Сподіваюсь, нарешті дійшло, куди ті істерики треба засунути у нашій сьогоднішній ситуації.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Визуализация одностороннего выполнения Минских соглашений Украиной.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Все правильно написано. И одесский трамвай тут не при чем.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Все правильно написано. И одесский трамвай тут не при чем.

дурня там написана

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Ну этот Б. Карпенко хоть соглашения по Минск-2 глазами видел, или как вата по телевизору только об этом слышал? Конституционная реформа проводится после исполнения пунктов: передача границы под контроль Украины и вывода иностранных войск. Причем здесь мы когда кацапы ни хрена не выполняют даже более ранние пункты, по обмену заложниками.

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Ну этот Б. Карпенко хоть соглашения по Минск-2 глазами видел, или как вата по телевизору только об этом слышал? Конституционная реформа проводится после исполнения пунктов: передача границы под контроль Украины и вывода иностранных войск. Причем здесь мы когда кацапы ни хрена не выполняют даже более ранние пункты, по обмену заложниками.

Отож. А как это будет по факту?

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Простите, но нахрена вообще менять Конституцию во время войны???

Это не война, а договорной фейк? Тогда кто ответит за погибших? И почему ВР, През, его администрация и КМ еще не на зоне, в полном составе???

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
захід має інтереси які і ВИЗНАЧАЮТЬ поведінку україни
тобто україна робить те що потрібно заходу
таким чином ніякої РЕАКЦІЇ заходу на поведінку україни бути не може бо ця поведінка самим заходом і визначена

зі мінські угоди ПО СУТІ не мають жодного значення

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Простите, но нахрена вообще менять Конституцию во время войны???

Это не война, а договорной фейк? Тогда кто ответит за погибших? И почему ВР, През, его администрация и КМ еще не на зоне, в полном составе???

так реформи потрібні чи ні?

хто з ким домовився?
з якою метою?

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
захід має інтереси які і ВИЗНАЧАЮТЬ поведінку україни
тобто україна робить те що потрібно заходу
таким чином ніякої РЕАКЦІЇ заходу на поведінку україни бути не може бо ця поведінка самим заходом і визначена

зі мінські угоди ПО СУТІ не мають жодного значення

Да Ви що? Саме так? А нахрена их подписывали? По СУТИ?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
захід має інтереси які і ВИЗНАЧАЮТЬ поведінку україни
тобто україна робить те що потрібно заходу
таким чином ніякої РЕАКЦІЇ заходу на поведінку україни бути не може бо ця поведінка самим заходом і визначена

зі мінські угоди ПО СУТІ не мають жодного значення

Да Ви що? Саме так? А нахрена их подписывали? По СУТИ?

для затягування часу

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Ну этот Б. Карпенко хоть соглашения по Минск-2 глазами видел, или как вата по телевизору только об этом слышал? Конституционная реформа проводится после исполнения пунктов: передача границы под контроль Украины и вывода иностранных войск. Причем здесь мы когда кацапы ни хрена не выполняют даже более ранние пункты, по обмену заложниками.

Отож. А как это будет по факту?
1.Отдают Савченко, Сенцова  2.Зачищают свою новомордовию от наемников и просто дебилов. 3. Убираются и сами вместе со своими гум.конвоями. Потом только ход Украины в плане конституции.

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Ну этот Б. Карпенко хоть соглашения по Минск-2 глазами видел, или как вата по телевизору только об этом слышал? Конституционная реформа проводится после исполнения пунктов: передача границы под контроль Украины и вывода иностранных войск. Причем здесь мы когда кацапы ни хрена не выполняют даже более ранние пункты, по обмену заложниками.

Отож. А как это будет по факту?
1.Отдают Савченко, Сенцова  2.Зачищают свою новомордовию от наемников и просто дебилов. 3. Убираются и сами вместе со своими гум.конвоями. Потом только ход Украины в плане конституции.

4. И из Крыма убираются тоже. Иначе не о чем разговаривать.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Ну этот Б. Карпенко хоть соглашения по Минск-2 глазами видел, или как вата по телевизору только об этом слышал? Конституционная реформа проводится после исполнения пунктов: передача границы под контроль Украины и вывода иностранных войск. Причем здесь мы когда кацапы ни хрена не выполняют даже более ранние пункты, по обмену заложниками.

Те положения, которые хотят принять в КУ, которые я  видел, не несут смысловой нагрузки.
И их принятие никак не влияет на реальную ситуацию.
Влияет только на то, что мы в глазах мира няшки, а рашка -- орки.

Это все равно что кредитчику предложить не платить по кредиту, если он зубки будет чистить не только с утра, как привык, но и вечером и после каждого приема пищи. Тяжело ему это сделать? Нет. Так чего кочевряжиться, если есть бонусы?   

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Як на мене, то для початку слід подивитись цитату з проекту змін до Конституції.
В прикінцевих (перехідних ?) положеннях говорять пропонується згадати закон, за яким визначається статус окупованих територій. Закон вже відредагований у березні 2015 року. Тобто після лютого. Тут текст.
Цитувати
Стаття 1. Згідно з цим Законом тимчасово, на три роки з дня набрання цим Законом чинності, запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням Верховної Ради України (далі - окремі райони Донецької та Луганської областей).
Дійсно, у нас вже був у прикінцевих положеннях ЧФ РФ, -
Цитувати
Використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань можливе на умовах оренди в порядку, визначеному міжнародними договорами України, ратифікованими Верховною Радою України.
Є небезпека того, що нова Рада проголосує нові закони. Нову Конституцію проголосувати складнішу. Це так. Але якщо протягом 3 років Україна не впорається з озброєними людьми на окупованих територіях, ПІСЛЯ того, як встановить контроль над всіма ділянками кордону, то ... яка різниця що там буде написано у Конституції?

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Ну вот и посмотрим, что они проголосуют...

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
В мене Мінські домовленності якось інші ассоціації навівують....

Чемпіонат світу з боксу  на ринзі Кличко і суперник
Але Кличку заборонили атакувати, при тому він має стояти на одному місці на рингу , а бити лишень в відповідь на удар противника по  дозволу судді .

От десь так  .


І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
В мене Мінські домовленності якось інші ассоціації навівують....

Чемпіонат світу з боксу  на ринзі Кличко і суперник
Але Кличку заборонили атакувати, при тому він має стояти на одному місці на рингу , а бити лишень в відповідь на удар противника по  дозволу судді .

От десь так  .

Похоже, но есть и нюанс.
Этот виртуальный Кличко стоит на ногах только благодаря капельнице, которую вовремя меняет все тот же судья...

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Ну вот и посмотрим, что они проголосуют...
Что голосовать если граница не под контролем и часть Украины в оккупации, это надо быть полными болванами что бы такое выносить. Хуйло границу все равно не отдаст, хотел бы он сдвигов в плане минска-2 Савченко была бы уже на свободе, это шестой пункт. А Рада уже берется  за №11, какого черта спрашивается.

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
Чтобы иметь международную позицию "вот мы стараемся, а та сторона - хрен"...

Это все такое дело, мы же понимаем, что политические сиюминутные речи - это одно, а народ и его реальная воля - другое - ну скинут этих и перепишут Конституцию - если нужно, не проблема, четверть века так живем...

Посмотрим, что депутаты надумают, сделаем выводы... Что делать с депутатами...

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Я ж и говорю, хватит натыкать носом пункты по границе и отводу войск, что бы создать международную позицию. Итак уже через многое перешагнули.

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Я ж и говорю, хватит натыкать носом пункты по границе и отводу войск, что бы создать международную позицию. Итак уже через многое перешагнули.

Ещё раз спрошу: через что мы перешагнем, приняв вот эту фразу?
 
"8. Особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом."

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Я ж и говорю, хватит натыкать носом пункты по границе и отводу войск, что бы создать международную позицию. Итак уже через многое перешагнули.

Ещё раз спрошу: через что мы перешагнем, приняв вот эту фразу?
 
"8. Особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей визначаються окремим законом."

В Конституцію ???
Ну тоді я пропоную ввести в цей перелік і Івано-Франківську область  - бо я тут живу , і я хочу щоб до мене по особливому ставились.
АТО я завтра проголошу Прикарпатську Народну Республіку  ....

Приєднуйтесь панове вважаю що перелік областей не повний . Також є пропозиція внести перелік особливостей для деяких населених пунктів  - наприклад Гвіздець -  ну дуже мені назва подобається ...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Все правильно написано. И одесский трамвай тут не при чем.

Ну тогда, огласите, для начала, список "наших союзников". :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
noxious: Это надо смотреть на тот отдельный закон, что бы понять очем речь в "8
« Останнє редагування: Липня 16, 2015, 10:07:33 10:07 від Tech »

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
В Конституцію ???
Ну тоді я пропоную ввести в цей перелік і Івано-Франківську область  - бо я тут живу , і я хочу щоб до мене по особливому ставились.

Я тоже предлагал в эту фразу вставить все области. Был бы красивый финт ушами...

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
noxious: Это надо смотреть на тот отдельный закон, что бы понять очем речь в "8

Простой закон забавная штука, ибо можно изменения вносить в любой момент.
Да и в существующей версии нет ничего особо страшного
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1680-18

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
В Конституцію ???
Ну тоді я пропоную ввести в цей перелік і Івано-Франківську область  - бо я тут живу , і я хочу щоб до мене по особливому ставились.

Я тоже предлагал в эту фразу вставить все области. Был бы красивый финт ушами...
Якщо продовжити пропозиції - в мене така думка:

А чи не ввести динамічну зміну тексту конституції в залежності від запиту  - ну так як це робиться на веб серверах , коли в  залежності  від IP адреси , часу , та інших перемінних  формується  унікальний текст . 
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
noxious: Это надо смотреть на тот отдельный закон, что бы понять очем речь в "8

Простой закон забавная штука, ибо можно изменения вносить в любой момент.
Да и в существующей версии нет ничего особо страшного
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1680-18

Цитувати
Держава гарантує відповідно до закону недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб - учасників подій на території Донецької, Луганської областей.

Органам влади та їх посадовим (службовим) особам, підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності забороняється дискримінація, переслідування та притягнення до відповідальності осіб з приводу подій, що мали місце у Донецькій, Луганській областях.
Амнистия им полагается.
Цитувати
В окремих районах Донецької та Луганської областей рішенням міських, селищних, сільських рад створюються загони народної міліції, на які покладається реалізація завдання з охорони громадського порядку в населених пунктах цих районів.
Обдроченцы народной милицией станут.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
В Конституцію ???
Ну тоді я пропоную ввести в цей перелік і Івано-Франківську область  - бо я тут живу , і я хочу щоб до мене по особливому ставились.

Я тоже предлагал в эту фразу вставить все области. Был бы красивый финт ушами...
Якщо продовжити пропозиції - в мене така думка:

А чи не ввести динамічну зміну тексту конституції в залежності від запиту  - ну так як це робиться на веб серверах , коли в  залежності  від IP адреси , часу , та інших перемінних  формується  унікальний текст .

 :smiley24: :laugh:

Заметьте, предложение внес человек с ником server error. :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно