Автор Тема: Насолоджуйтеся вашим улюбленим Цоєм у приємній компанії  (Прочитано 1504 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46759
  • Never give in!
Любителям Цоя та інших подібних - у вас такі милі однодумці... :smiley23: :smiley23: :smiley23:

[ Invalid YouTube link ]
If you are going through hell, keep going.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча


Александр Бабич
1 Март 2014 г. ·
Нам будет легко убивать русских, а русским - нас!
Это я про техническую сторону нашей смерти:
- Мы говорим на одном языке и будем понимать радиопереговоры в эфире - и нам будет легко убивать русских, а русским нас!
- Наши армии, фактически, вооружены одинаковым оружием и боеприпасами - нам будет легко убивать друг друга!
- Мы все учились воевать по одинаковым уставам (перевод "Тимчасового статуту ЗС України" на украинский, сути на изменил) - нам будет легко убивать русских, а им нас!
- Карты, документация, инструкции и пр. у нас фактически на одном языке - нам будет легко убивать друг-друга!
- Нам будет легко допрашивать и пытать русских военнопленных, а им наших (нет языковых проблем)!
- Нам будет легко убивать русских, а им нас - мы знаем местность, на которой будем убивать друг друга (я много ходил с друзьями-россиянами по Крымским горам в турпоходы) и 80% моих гостей-туристов были россияне!
- В темноте, при плохой координации между подразделениями, языковый фактор и похожесть формы и вооружения будет приводить к путанице и мы будет легко убивать, и своих, и россиян. А они столкнуться с такой же штукой (опыт Чечни это показал).
- В уличных боях, сцепившись в рукопашной, и вырывая кадыки зубами, мы с ними одинаково будем рычать: "Йо.. твою мать!", а умирая, одинаково звать МАМУ!
- Зарывать во "времянки" и санитарные захоронения, наши похоронные команды будут одинаково друг друга. И на фанерных табличках имена "врагов" и "своих" будут на одном языке. Важно будет после "победы", (кто бы не "победил, бля!"), не перепутать, над каким памятником какой флаг вывесить (в Российской армии бойцов "Коваленко", столько же, сколько в украинской - "Ивановых"). Как человек, который занимается перезахоронением наших солдат погибших в Великой Отечественной, я знаю, как сложно потом разобраться.
В этой войне хоронить будет легко - везде будут НАШИ!!!!
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча


Александр Бабич
1 Март 2014 г. ·
Нам будет легко убивать русских, а русским - нас!
Это я про техническую сторону нашей смерти:
- Мы говорим на одном языке и будем понимать радиопереговоры в эфире - и нам будет легко убивать русских, а русским нас!
- Наши армии, фактически, вооружены одинаковым оружием и боеприпасами - нам будет легко убивать друг друга!
- Мы все учились воевать по одинаковым уставам (перевод "Тимчасового статуту ЗС України" на украинский, сути на изменил) - нам будет легко убивать русских, а им нас!
- Карты, документация, инструкции и пр. у нас фактически на одном языке - нам будет легко убивать друг-друга!
- Нам будет легко допрашивать и пытать русских военнопленных, а им наших (нет языковых проблем)!
- Нам будет легко убивать русских, а им нас - мы знаем местность, на которой будем убивать друг друга (я много ходил с друзьями-россиянами по Крымским горам в турпоходы) и 80% моих гостей-туристов были россияне!
- В темноте, при плохой координации между подразделениями, языковый фактор и похожесть формы и вооружения будет приводить к путанице и мы будет легко убивать, и своих, и россиян. А они столкнуться с такой же штукой (опыт Чечни это показал).
- В уличных боях, сцепившись в рукопашной, и вырывая кадыки зубами, мы с ними одинаково будем рычать: "Йо.. твою мать!", а умирая, одинаково звать МАМУ!
- Зарывать во "времянки" и санитарные захоронения, наши похоронные команды будут одинаково друг друга. И на фанерных табличках имена "врагов" и "своих" будут на одном языке. Важно будет после "победы", (кто бы не "победил, бля!"), не перепутать, над каким памятником какой флаг вывесить (в Российской армии бойцов "Коваленко", столько же, сколько в украинской - "Ивановых"). Как человек, который занимается перезахоронением наших солдат погибших в Великой Отечественной, я знаю, как сложно потом разобраться.
В этой войне хоронить будет легко - везде будут НАШИ!!!!
Так от виявилось, що ніфіга не так

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
везде будут НАШИ!!!!

Хуйня це все.
 
Не дивлячись на масу ватних прокладок посеред нас – ми різні.

Навіть на ментальному рівні різні.

 Між нами ВЖЕ прпасть.
 І з кожним днем, з кожним місяцем – вона очевидніше
« Останнє редагування: Липня 22, 2015, 01:58:41 01:58 від free UA »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46759
  • Never give in!
Це я до того, що і Цой теж має йти нахуй. Як вся їхня “вєлікая культура“....  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Це я до того, що і Цой теж має йти нахуй. Як вся їхня “вєлікая культура“....  :gigi:

якщо вже на те пішло – Цою ближче казахи - хоч і кореєць. Та й його вже нема – навіщо ці порівняння?
Пам'ятаю, що саме в Алма-Аті він відчував себе як риба у воді.
Але як більшість ватних казахів у той час їх тягнуло на "Велику Землю" (як вони там вважали)

Зараз там теж дещо змінюється, хоча і повільніше ніж у нас (в силу східної ментальності та інше)

Ніколи не забуду очі молодого казаха в курилці Алматинського аеропорту.. просто незнайомий казашенок років 19..
Його так перло, що він навіть не витримав щоб не поділитися зі мною – першим зустрічним... ні з того ні з сього – "А я в КИЕВ сегодня лечу!!!!!!" і всі хто були в курилці... а даа... Киеевв... красиииииый город... И девушки там красииивые...
« Останнє редагування: Липня 22, 2015, 01:50:17 01:50 від free UA »

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
везде будут НАШИ!!!!

Хуйня це все.
 
Не дивлячись на масу ватних прокладок посеред нас – ми різні.

Навіть на ментальному рівні різні.

 Між нами ВЖЕ прпасть.
 І з кожним днем, з кожним місяцем – вона очевидніше

А "язик" це міст над прірвою...

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
А "язик" це міст над прірвою...

Міст.  :smilie7:

Це все так.

Але я би не співав самозаспокійливі мантри. Подивіться навколо – інет КИШИТЬ україномовною ватою.

І своєї "рідною" – доморощеною  внутрішньою, і ЗОВНІШНЬОЮ заслоною.

Тільки за останній тиждень в мережі зіткнувся з десятками україномовних тролей.  :smilie7:

Та частина, кого вдалося вивести на чисту воду – зізналися що з Донбасу (Донецьк) і Крим (Сімферополь).

Може у когось є сумніви – ТИСЯЧІ хуйляндскіх засланців пітерських, московських, новосибірських зараз посилено вивчають українську (ті що спритніші) інші активно юзають гугл-перекладач..
Поки їх нескладно вирахувати – але це не надовго – вони теж вчаться  :smilie7:

Так що я б зараз так впевнено не ставив жопу на відсіч, що всі проблеми вирішуються мовними бар'єрами. А то попереду можуть буть і...... "трохi несподіванки"..

Хуйлососи удосконалюються – і це факт.

але це звичайно не до того що мова не має значення.

Просто з приводу "моста" – аргумент вже досить млявий




« Останнє редагування: Липня 22, 2015, 03:11:55 03:11 від free UA »

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
А если бы он вёз патроны врубил Битлов?
 :bq
« Останнє редагування: Липня 22, 2015, 08:37:39 08:37 від EZelenyk »
Sapere aude

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Цитувати
ТИСЯЧІ хуйляндскіх засланців пітерських, московських, новосибірських

десятки, або й більше років, несли кацапську "правду" на різних мовах, але сприймали ту маячню тільки там, де кацапська була "рідною" чи "братською", чи "а какая разніца".

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Якшо насрати на картину Моне, Ренуара, або якогось там Рубенса чи від цього геній перетвориться на лайно?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
А нсли бы он вёз патроны врубил Битлов?
 :bq

Ты бы еще Шубберта вместо Битов предложил бы!  :laugh:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
А если бы он вёз патроны врубил Битлов?
 :bq
:smiley24:
Так отож бо й воно. Ще давайте на Цоя наїдемо, тому що під нього гіві танцює. Впевнений що наші хлопці під гітару Цоя ой як співають.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Кіт мені нагадує карикатурного націоналіста,  саме таким тупезним та недалеким бачить український націоналізм усіляка кацапня...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Це я до того, що і Цой теж має йти нахуй. Як вся їхня “вєлікая культура“....  :gigi:

етак ти всю фізіку к хуям пєрєвєдьош (с)

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Кіт мені нагадує карикатурного націоналіста,  саме таким тупезним та недалеким бачить український націоналізм усіляка кацапня...

є у нас в харкові один ЗНАНИЙ націоналіст
зі мною він вітався завжди - смерть жидам і кацапам
так от одного разу виникла необхідність трохи ПОПРАЦЮВАТИ на благо нації (безкоштовно і не дуже напружуючись)
так він - та нє я краще там у себе...

ото і весь НАЦІОНАЛІЗМ

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Кіт мені нагадує карикатурного націоналіста,  саме таким тупезним та недалеким бачить український націоналізм усіляка кацапня...
А правильный какой? Не карикатурный . Который просто нацизм? Это вообще забавное зрелище.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Кіт мені нагадує карикатурного націоналіста,  саме таким тупезним та недалеким бачить український націоналізм усіляка кацапня...
А правильный какой? Не карикатурный . Который просто нацизм? Это вообще забавное зрелище.

такий як ти кацапський тільки український

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Кіт мені нагадує карикатурного націоналіста,  саме таким тупезним та недалеким бачить український націоналізм усіляка кацапня...
А правильный какой? Не карикатурный . Который просто нацизм? Это вообще забавное зрелище.

такий як ти кацапський тільки український
Кацапского национализма нет.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Кацапского национализма нет.

як це?
кацапи є а націоналізму немає?
прямо як в анекдоті - жопа єсть а слова нєт

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Кацапского национализма нет.

як це?
кацапи є а націоналізму немає?
прямо як в анекдоті - жопа єсть а слова нєт
В теории есть, а на практике , что бы любой недоумок с 3мя классами образования " управлял государством"  нет.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
поки в москві на троні сидить цар-кацап і майже вся челядь під ним кацапи, то і націоналізм кацапський.  Колись мо всядеться який поволжець-татарин, то тоді вже і націоналізм буде іншим.  :moskali:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
поки в москві на троні сидить цар-кацап і майже вся челядь під ним кацапи, то і націоналізм кацапський.  Колись мо всядеться який поволжець-татарин, то тоді вже і націоналізм буде іншим.  :moskali:
Так в Украине тогда шо за национализм? :lol:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Кацапского национализма нет.

як це?
кацапи є а націоналізму немає?
прямо як в анекдоті - жопа єсть а слова нєт

Есть феномен кацапизма!  :laugh:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
поки в москві на троні сидить цар-кацап і майже вся челядь під ним кацапи, то і націоналізм кацапський.  Колись мо всядеться який поволжець-татарин, то тоді вже і націоналізм буде іншим.  :moskali:
Так в Украине тогда шо за национализм? :lol:

наш націоналізм не передбачає захоплення територій сусідніх країн..
а мікс нацизму,  шовінізму і ревізіонізму - це саме і є кацапський націоналізм

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
поки в москві на троні сидить цар-кацап і майже вся челядь під ним кацапи, то і націоналізм кацапський.  Колись мо всядеться який поволжець-татарин, то тоді вже і націоналізм буде іншим.  :moskali:
Так в Украине тогда шо за национализм? :lol:

наш націоналізм не передбачає захоплення територій сусідніх країн..
а мікс нацизму,  шовінізму і ревізіонізму - це саме і є кацапський націоналізм
Что-то ты съехал. Вроде вначале заявлял, что царь кацап и кацапы правят, а будет татарин и национализм другой будет. Так какой тогда в Украине национализм? :laugh:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
поки в москві на троні сидить цар-кацап і майже вся челядь під ним кацапи, то і націоналізм кацапський.  Колись мо всядеться який поволжець-татарин, то тоді вже і націоналізм буде іншим.  :moskali:
Так в Украине тогда шо за национализм? :lol:

наш націоналізм не передбачає захоплення територій сусідніх країн..
а мікс нацизму,  шовінізму і ревізіонізму - це саме і є кацапський націоналізм
Что-то ты съехал. Вроде вначале заявлял, что царь кацап и кацапы правят, а будет татарин и национализм другой будет. Так какой тогда в Украине национализм? :laugh:

а ти на фупі хто?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46759
  • Never give in!
Реакція на мій пост свідчить, що я розрахував правильно – тобто отримав саме те, на що розраховував.

Так от, мій “карикатурний націоналізм“ полягає саме в тому, щоб відкинути все, що пов“язує ментально населення України з Кацапією. Навіть запеклий соціаліст Симон Петлюра, після свого трагічного досвіду, але вже на еміграції зазначав, що Україна стане самостійною, коли українці порвуть з Москвою культурно і психологічно. Наразі такого розриву не відбувається і напевно вже не відбудеться.

Те бандво танцює під Цоя, а не під Боні М чи Бітлз. І це аболютно природньо, бо Цой та інші Макарєвичі-Шевчуки і женщіни Гайдаркі – це теж руззкє мірь, хіба що з певними варіаціями – основа у них одна.

Нагадаю Драгоманова –“кожне слово, сказане не по-українськи, є розтрата з української скарбниці, розтрата, яка при нинішніх умовах не повернеться нізвідки“
If you are going through hell, keep going.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
А кто-нибудь знает хоть одну песню Цоя в которой встречается слово "русский" (русская, русское и т.п.)?
« Останнє редагування: Липня 22, 2015, 04:37:12 16:37 від Декодер »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46759
  • Never give in!
А кто-нибудь знает хоть одну песню Цоя в которой встречается слово "русский" (русская, русское и т.п.)?

Чи має це значення?

Я от не уявляю собі євреїв, які пережили Варшавське ґетто, і які б з піною біля рота доводили в 1945 році, що це ОК - слухати німецьких співаків.
If you are going through hell, keep going.