Автор Тема: Мамчур розповів  (Прочитано 1330 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Olegik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
Мамчур розповів
« : Березня 26, 2014, 11:45:07 23:45 »
Цитувати
Полковник Юлій Мамчур вже знаходиться на контрольованій українськими військами території, і розповів про те, як росіяни намагалися переконати його зрадити Україну.

Про це розповів журналіст Юрій Бутусов.

"Щойно говорив по телефону з полковником Юлієм Мамчуром через 20 хвилин після того, як він опинився на території, контрольованій українськими військами. Зв'язатися допоміг заступник голови АП Андрій Сенченко - куратор Криму в українській владі", - написав він на своїй Facebook-сторінці.

"Полковник сказав: "3,5 дні мене тримали в одиночній камері. Перший день зі мною постійно розмовляли невідомі російські військові - намагалися переконати зрадити військовій присязі народу України, перейти на службу в російську армію", - процитував полковника Бутусов.

"Потім був просто психологічний тиск - не давали спати, стукали прикладами по дверях. Самопочуття хороше, настрій бойовий. Що буду робити далі? Спочатку прийму душ, потім буду приймати рішення. Слава Україні!", - передав слова Мамчура журналіст.
...
http://www.pravda.com.ua/news/2014/03/26/7020450/

Offline Olegik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
Re: Мамчур розповів
« Reply #1 : Березня 27, 2014, 02:52:14 02:52 »
Цитувати
Полковник Юлій Мамчур, генерал-майор Ігор Воронченко, а також майор Ростислав Ломтєв з батальйону морської піхоти в Феодосії прибули до Києва.

Про це в ексклюзивному коментарі LB.ua повідомив виконуючий обов'язки заступника голови Адміністрації президента Андрій Сенченко.
...
http://ukr.lb.ua/news/2014/03/26/260900_tri_ukrainskih_ofitsera_krima.html

Offline simba

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 98
Re: Мамчур розповів
« Reply #2 : Березня 27, 2014, 04:41:23 04:41 »
Відпустили. То непoгано.  Маю надію, шо людина  не покине лав збройних сил. Бо в одному інтервью бачила декілька днів тому, як після захоплення черговоі нашоі частини, офіцер наш чітко  сказав, шо більше не буде служити ніякій арміі.