Автор Тема: Порахував з секундомером розход газу коли горить фітіль на газ. колонці  (Прочитано 1007 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
А є колонки без фітілю?
Взагалі такими речами повинна займатися держава - щоб подібні агрегати не проходили сертифікацію
Бо навіщо піднімати лаптів

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
теоретично можна викликати майстра щоб зменшити, візуально великий вогник, в мережі пишуть в середньому 10 кубів на місяць виходить
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27014
теоретично можна викликати майстра щоб зменшити, візуально великий вогник, в мережі пишуть в середньому 10 кубів на місяць виходить

 :Sho_za:
Десять кубов дает пользование плитой.
Смотрел на счетчик надоело.
Минут четрез двадцать гляну насколько там он прокрутился отпишусь

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27014
отчитываюсь

задолбался ждать когда счтчик перескочит на следующее деление поэтому напишу прикидочно
Колонка Юнкерс, счетчик обычный Самгаз RS, минимальное деление 0.0001 куб м.

10 кубм/мес даст нам 0.00023 кубм/мин чего нет и близко
Прикинем, за период наблюдения мы имеем расход < 0.0001 куб м/30 мин, примем 0.00005 куб м.
Это даст нам 0.0001 кубм/час или 0.072 кубм/мес


Offline tarik100

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 140
20кубів??гаси того фітіля

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
20 кубів на місяць  :smilie9:
так постав нормальний котел Ваілант - двохконтурний, який сам включається і нема ніякого фітіля, але напевнене минстець мало платить на котел грошей нема...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
20 кубів на місяць  :smilie9:

Я просто кран на трубі перекривав, коли воно мені було непотрібно... Нахрен тому фітілю горіти постійно...??? :smilie10:


Offline JamesUA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 824
  • Ага
20кубів??гаси того фітіля

То людина пожартувала. В мене в бабусі  горів фітіль постійно + плита = 5 кубів /міс макс... :)

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
20кубів??гаси того фітіля

То людина пожартувала. В мене в бабусі  горів фітіль постійно + плита = 5 кубів /міс макс... :)

я не жартував
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
20кубів??гаси того фітіля

То людина пожартувала. В мене в бабусі  горів фітіль постійно + плита = 5 кубів /міс макс... :)

я не жартував

насправді за технічними параметрами на старих радянських котлах - запальник 1 куб на добу
звичайно сучасні котли взагалі працюють на електропідпалі тобто запальник не горить

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27014
20кубів??гаси того фітіля

То людина пожартувала. В мене в бабусі  горів фітіль постійно + плита = 5 кубів /міс макс... :)

я не жартував

насправді за технічними параметрами на старих радянських котлах - запальник 1 куб на добу
звичайно сучасні котли взагалі працюють на електропідпалі тобто запальник не горить

Не путай колонку и промкотел. В последних запальники такие что можно курей жарить

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Та хай горить. Чого турбуватися?
Сеня субсидію дасть.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
насправді за технічними параметрами на старих радянських котлах - запальник 1 куб на добу
звичайно сучасні котли взагалі працюють на електропідпалі тобто запальник не горить

Не путай колонку и промкотел. В последних запальники такие что можно курей жарить

я нічого не плутаю
куб на добу це дуже мало не те що курку цигарку не засмалиш

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Та хай горить. Чого турбуватися?
Сеня субсидію дасть.

тільки в межах НОРМИ