Автор Тема: Хуйло фінтом у Сирії таки виманив амерів на прямі переговори - розвів як...  (Прочитано 784 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46748
  • Never give in!
Що і треба було довести....  :lol: :lol: :lol:

LONDON — Secretary of State John Kerry said on Friday that the United States was prepared to engage in military-to-military talks with Russia concerning Syria.

“The president believes that a military-to-military conversation is an important next step,” Mr. Kerry said, “and I think, hopefully, it will take place very shortly.”

The initial purpose of the talks with Russia, Mr. Kerry said, will be to help “define some of the different options that are available to us as we consider next steps in Syria.”

Mr. Kerry said that the Obama administration would not change its basic goals in Syria: The defeat the Islamic State, also known as ISIS or ISIL, and a political solution for the conflict there.

http://www.nytimes.com/2015/09/19/world/europe/us-to-begin-military-talks-with-russia-on-syria.html?_r=0
« Останнє редагування: Вересня 18, 2015, 05:23:25 17:23 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46748
  • Never give in!
Лауреати, блядь. :smilie9:

Так це було від самого початку зрозуміло, що Хуйло затіяв авантюру в Сирії, що змусити американці почати із ним переговори. Розвів як кошенят.
If you are going through hell, keep going.

Offline Свідок

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 473

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Чому Обама досі не сидить? (с)


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46748
  • Never give in!
Держсекретар США Джон Керрі заявив, що президент Барак Обама очікує початку військових переговорів з Росією щодо Сирії найближчим часом.

Про це повідомляє Reuters.

США розраховують знайти дипломатичне рішення, заявив Керрі журналістам після зустрічі з главою МЗС ОАЕ Абдуллою бін Заедом.

Представниця МЗС РФ Марія Захарова заявила у відповідь на повідомлення держсекретаря США Джон Керрі, що російська сторона ніколи не відмовлялися від діалогу і завжди відкрита до нього з усіх питань, що становлять взаємний інтерес, повідомляє РІА Новости.

Як повідомляв INSIDER, раніше прес-аташе Білого дому Джош Ернест заявив, що адміністрація глави США Барака Обами готова провести "тактичні, практичні дискусії" щодо операцій в Сирії і боротьби з терористами організації Ісламська держава.

Як писав Голос Америки, прийняте рішення свідчить про нову готовність США до взаємодії з РФ після кількох місяців вкрай прохолодного ставлення до російського президента Володимиру Путіну у зв'язку з анексією Криму, розв'язуванням Росією війни в Донбасі і підтримкою сирійського президента Башара Асада.


If you are going through hell, keep going.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Я вже не знаю кого тролити

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46748
  • Never give in!
Адміністрація Обами повністю зруйнувала зовнішню політику США, насамперед зіпсувавши стосунки із своїми традиційними союзниками в Європі. І тому загнала сама себе в певну ізоляцію. Обамі добрі стосунки із Москвою значно важливіші від добрих стосунків із Британією чи Австралією.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Я вже не знаю кого тролити


Як кого..Зрада ж на лице.Щось про Режим Обами..

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46748
  • Never give in!

Підмахують “дипломатії Керрі“...  :smiley23: :smiley23: :smiley23: :smiley23:


Pentagon Fears It’s Not Ready for a War With Putin :smilie2: :smilie2: :smilie2:

http://www.thedailybeast.com/articles/2015/08/14/pentagon-fears-it-s-not-ready-for-a-war-with-putin.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Я вже не знаю кого тролити


Як кого..Зрада ж на лице.Щось про Режим Обами..
Просто що влада, що новоспечена опозиція, що рашка вже обісрались стільки разів, що довести до істерики можна будь кого. В мене відчуття, ніби довкола величезний шведський стіл і купа клоунів, котрих можна безплатно бити. :gigi:
« Останнє редагування: Вересня 19, 2015, 02:27:45 02:27 від Cortex »

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
а шо там пересічні амеріканці.. на це все?  :smilie7:

мовчки ковтають і не ропчють? "абама мудрий – все вирішить"?

може треба з ними опитом поділитися...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
а шо там пересічні амеріканці.. на це все?  :smilie7:

мовчки ковтають і не ропчють? "абама мудрий – все вирішить"?

може треба з ними опитом поділитися...


Точно. Кіт будеш Провідником національно визвольних змагань Гамерики?
Гетьманом Вашингтонської Січі.  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
а шо там пересічні амеріканці.. на це все?  :smilie7:

мовчки ковтають і не ропчють? "абама мудрий – все вирішить"?

може треба з ними опитом поділитися...


Точно. Кіт будеш Провідником національно визвольних змагань Гамерики?
Гетьманом Вашингтонської Січі:smilie5:
:smiley24:
Кiт на коняцi, наче Техаський Рейнджер...
- Геть... кляту москалоту... з Брайтон - Бiч!
 :smilie3: