Автор Тема: Реформи. Тарифи.  (Прочитано 2498 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Реформи. Тарифи.
« : Вересня 22, 2015, 10:51:05 22:51 »
навіяно темою на фупі

1)
Цитувати
Сегодня ООО "Краматорсктеплоэнерго" опубликовало новые тарифы на тепло и горячее водоснабжение на предстоящий отопительный сезон. Указанные суммы могут повергнуть в шок.
Централизованное отопление:

- для абонентов жилых домов с домовыми и квартирными приборами учета тепловой энергии - 926,03 грн/Гкал (с налогом на добавленную стоимость);

- для абонентов жилых домов без домовых и квартирных приборов учета тепловой энергии - 27,90 грн за 1 кв. м в месяц в течение предоставления услуги по централизованному отоплению (с налогом на добавленную стоимость).
Таким образом, за отопление типичной двухкомнатной квартиры площадью 53 кв. м за месяц придется заплатить 1478,7 гривен.


2) А от до речі за газ прийдеться взимку платити вдвічі менше - за зимовим тарифом. 3.6 грн


ну що зрадофіли кажете реформ немає?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #1 : Вересня 22, 2015, 11:40:16 23:40 »
навіяно темою на фупі
1)
Цитувати
Сегодня ООО "Краматорсктеплоэнерго" опубликовало новые тарифы на тепло и горячее водоснабжение на предстоящий отопительный сезон. Указанные суммы могут повергнуть в шок.
Централизованное отопление:
- для абонентов жилых домов с домовыми и квартирными приборами учета тепловой энергии - 926,03 грн/Гкал (с налогом на добавленную стоимость);
- для абонентов жилых домов без домовых и квартирных приборов учета тепловой энергии - 27,90 грн за 1 кв. м в месяц в течение предоставления услуги по централизованному отоплению (с налогом на добавленную стоимость).
Таким образом, за отопление типичной двухкомнатной квартиры площадью 53 кв. м за месяц придется заплатить 1478,7 гривен.
2) А от до речі за газ прийдеться взимку платити вдвічі менше - за зимовим тарифом. 3.6 грн
ну що зрадофіли кажете реформ немає?

БИНГО!
100кубов покалорийно продают за 800грн (все верно, нужно кому-то полачивать теплопотери!)
Пометрово продают на 20% дороже, чем было у меня при очень даже энергоэфективном отоплении квартиры автономкой
В любом случае у меня выходит дешевле, но я атмосферу не нагреваю, потому и выйдет экономить!

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #2 : Вересня 23, 2015, 01:07:28 01:07 »
поясни мені чудило з якого хера літом газ по 7,6? де гарантія що зимою не буде так само? якого хрена електроенергія подорожчала в два рази і дорожчає? реформи блін - підняти на все ціни - конгеніально! а прижати власників обленерго і облтепло не пробували? нам кричать утеплюйтесь, а на трубах зимою можна помідори вирощувати, чи ти думаєш тепловтрати фірташ зі свого карману компенсує?
продовжувати можна довго тільки от на ці питання ти не відповіси...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #3 : Вересня 23, 2015, 01:51:49 01:51 »
поясни мені чудило з якого хера літом газ по 7,6? де гарантія що зимою не буде так само? якого хрена електроенергія подорожчала в два рази і дорожчає? реформи блін - підняти на все ціни - конгеніально! а прижати власників обленерго і облтепло не пробували? нам кричать утеплюйтесь, а на трубах зимою можна помідори вирощувати, чи ти думаєш тепловтрати фірташ зі свого карману компенсує?
продовжувати можна довго тільки от на ці питання ти не відповіси...

Гарантія? Є тарифи я на них дивлюсь. З 1 жовтня зимовий тариф. А де гарантія що сонце не вибухне завтра.


Не підняти ціни, а змусити платити тих хто отримує послуги, не платити всіх громадян, чого я повине за васю сплачувати.

Прижати власників це так  по більшовицькі

Якщо я не помиляюсь газ в росії купуємо 5 грн куб. Тепер рахуй.

« Останнє редагування: Вересня 23, 2015, 01:54:16 01:54 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #4 : Вересня 23, 2015, 01:57:14 01:57 »
До речі пишуть на електриці нагріти воду зараз втричі дешевше.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #5 : Вересня 23, 2015, 02:20:07 02:20 »
реформи блін - підняти на все ціни - конгеніально!
саме такі реформи і повинні були відбуватися.
мене дуже дивує, якщо хтось цього не розумів.

саме тому уряди і не хочуть робити реформи, бо це майже завжди боляче для виборців.


ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #6 : Вересня 23, 2015, 03:26:06 03:26 »
нам кричать утеплюйтесь

У багатоквартирних будинках з центральним опаленням я б не покладав великі надії на утеплення. Те що тепло не буде втрачатись це добре, але теплокомуненерго для вашої окремо взятої квартири знижку не надасть.
Реальна вигода від утеплення - коли є ОСББ, будинкова котельня, лічильники тепла.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #7 : Вересня 23, 2015, 04:59:53 04:59 »
Мета реформи виправити ситуацію коли в країні шалені гроші вилітають в трубу.

З новими цінами більшості хоч усрись але треба буде економити.

Способи знайдуть.


По газу я в цьому місяці зекономив 50%. Раніше просто не парився.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #8 : Вересня 23, 2015, 07:22:04 07:22 »
До речі пишуть на електриці нагріти воду зараз втричі дешевше.

Ага, а якщо перейти на двозонний тариф+таймер, то бойлер вночі буде гріти воду В ШІСТЬ РАЗ дешевше чим ГАЗ
Також у кого є інверторні кондеї (бажано до -25), то грітись ними взимку від трьох до 12раз дешевше чим газом (кпд у інвертора 200-400%)!

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #9 : Вересня 23, 2015, 07:24:11 07:24 »
Мета реформи виправити ситуацію коли в країні шалені гроші вилітають в трубу.
З новими цінами більшості хоч усрись але треба буде економити.
Способи знайдуть.
По газу я в цьому місяці зекономив 50%. Раніше просто не парився.

В цьому сезоні способ дуже простий, встановлення теплолічильника + підтопка електрикою після встановлення двозонного  тарифу

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #10 : Вересня 23, 2015, 09:44:54 09:44 »
типичной двухкомнатной квартиры площадью 53 кв. м

шо це за така ТИПОВА двокімнатка?
типова десь 45

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #11 : Вересня 23, 2015, 12:50:02 12:50 »
Мета реформи виправити ситуацію коли в країні шалені гроші вилітають в трубу.
З новими цінами більшості хоч усрись але треба буде економити.

Як можуть зекономити мешканці багатоквартирних будинків?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #12 : Вересня 23, 2015, 01:06:26 13:06 »
Мета реформи виправити ситуацію коли в країні шалені гроші вилітають в трубу.
З новими цінами більшості хоч усрись але треба буде економити.

Як можуть зекономити мешканці багатоквартирних будинків?

лічильники утеплення

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2761
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #13 : Вересня 23, 2015, 02:11:47 14:11 »
Мета реформи виправити ситуацію коли в країні шалені гроші вилітають в трубу.
З новими цінами більшості хоч усрись але треба буде економити.

Як можуть зекономити мешканці багатоквартирних будинків?

лічильники утеплення

+ для економії дорогого тепла з батарей через теплолічильники - підтопка електрикою вночі по тарифу знижки 50%

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #14 : Вересня 23, 2015, 02:24:33 14:24 »
до речі по великому рахунку постачальників газу "прижали".
зараз зменшили норми споживання газу на людину.

умови
1) без лічильника.
2) людина отримує державну субсидію

тобто якщо раніше держава(з наших податків, або з зовнішніх запозичень) повинна була відшкодувати постачальнику за поставку 18 кубів на людину
то зараз будуть відшкодовувати 9 кубів за людину

якщо постачальників така ситуація не влаштовує - вони можуть своїм власним коштом поставити споживачу лічильник :smiley14:
(це в свою чергу запустить ще одну хвилю скорочення споживання)
« Останнє редагування: Вересня 23, 2015, 02:33:21 14:33 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #15 : Вересня 23, 2015, 03:47:43 15:47 »
До речі пишуть на електриці нагріти воду зараз втричі дешевше.
а якщо електроенергію відключать, а в багатьох регіонах відключали на багато годин, то взагалі безплатно

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #16 : Вересня 23, 2015, 04:12:13 16:12 »
2) людина отримує державну субсидію

Это все дело хорошее и красивое, НО! Для получения субсидии нужно показать справку о доходах за 2014 год. Я в 2014 работал до августа с неплохой зарплатой. Потом уволили. Соответственно, субсидия не положена. Доход большой. И не положена она будет аж до января 2016, когда нужна будет справка уже о доходах в 2015 году, когда доход за год будет 0. Т.е. человек может сидеть без средств к существованию почти полтора года и субсидия ему будет не положена. Потому что чинушам проще считать доход за календарный год.

Вот такие пироги с котятами.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #17 : Вересня 23, 2015, 04:47:20 16:47 »
2) людина отримує державну субсидію

Это все дело хорошее и красивое, НО! Для получения субсидии нужно показать справку о доходах за 2014 год. Я в 2014 работал до августа с неплохой зарплатой. Потом уволили. Соответственно, субсидия не положена. Доход большой. И не положена она будет аж до января 2016, когда нужна будет справка уже о доходах в 2015 году, когда доход за год будет 0. Т.е. человек может сидеть без средств к существованию почти полтора года и субсидия ему будет не положена. Потому что чинушам проще считать доход за календарный год.

Вот такие пироги с котятами.

а чому не відкладав?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #18 : Вересня 23, 2015, 04:56:14 16:56 »
Вообщето мне говорили в соцотделе, ну там где субсидии начисляют, декларация должна быть не обязательно с нваря по январь. Может быть за год но с любого месяца, сам собираюсь на зиму подавать с октября

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #19 : Вересня 23, 2015, 06:07:09 18:07 »
а чому не відкладав?

Откладывал. Но год прошел.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #20 : Вересня 23, 2015, 06:07:53 18:07 »
Вообщето мне говорили в соцотделе, ну там где субсидии начисляют, декларация должна быть не обязательно с нваря по январь. Может быть за год но с любого месяца, сам собираюсь на зиму подавать с октября

сколько я не видел образцов и требований, везде календарный год.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27059
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #21 : Вересня 23, 2015, 06:32:40 18:32 »
Вообщето мне говорили в соцотделе, ну там где субсидии начисляют, декларация должна быть не обязательно с нваря по январь. Может быть за год но с любого месяца, сам собираюсь на зиму подавать с октября

сколько я не видел образцов и требований, везде календарный год.

А ты непостредственно с ними консультировался?
Потому как она мне так и сказала - "ничего страшного, подадите в октябре на отопительный сезон". Дело было в мае-апреле

Offline pomi

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #22 : Вересня 23, 2015, 11:37:20 23:37 »
2) людина отримує державну субсидію

Это все дело хорошее и красивое, НО! Для получения субсидии нужно показать справку о доходах за 2014 год. Я в 2014 работал до августа с неплохой зарплатой. Потом уволили. Соответственно, субсидия не положена. Доход большой. И не положена она будет аж до января 2016, когда нужна будет справка уже о доходах в 2015 году, когда доход за год будет 0. Т.е. человек может сидеть без средств к существованию почти полтора года и субсидия ему будет не положена. Потому что чинушам проще считать доход за календарный год.

Вот такие пироги с котятами.
для таких, як ви є можливість отримати субсидію і подати довідку за останні півроку. з одним але, потрібно звернутись особисто з заявою. я вже пояснював на цьому форумі.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #23 : Вересня 24, 2015, 08:12:20 08:12 »
до речі по великому рахунку постачальників газу "прижали".
зараз зменшили норми споживання газу на людину.

умови
1) без лічильника.
2) людина отримує державну субсидію

тобто якщо раніше держава(з наших податків, або з зовнішніх запозичень) повинна була відшкодувати постачальнику за поставку 18 кубів на людину
то зараз будуть відшкодовувати 9 кубів за людину

якщо постачальників така ситуація не влаштовує - вони можуть своїм власним коштом поставити споживачу лічильник :smiley14:
(це в свою чергу запустить ще одну хвилю скорочення споживання)
плять на трубах теплоцентралі люди парники ставлять, чудило ти блін. яка в п... субсидія коли гроші ідуть ворогам держави фірташу ахметову і іншим уродам які давно повинні висіти на стовпах.... в жопу лічильник коли основні втрати ідуть до будинку - і забиті в тариф з перевищенням.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #24 : Вересня 24, 2015, 08:17:11 08:17 »
2) людина отримує державну субсидію

Это все дело хорошее и красивое, НО! Для получения субсидии нужно показать справку о доходах за 2014 год. Я в 2014 работал до августа с неплохой зарплатой. Потом уволили. Соответственно, субсидия не положена. Доход большой. И не положена она будет аж до января 2016, когда нужна будет справка уже о доходах в 2015 году, когда доход за год будет 0. Т.е. человек может сидеть без средств к существованию почти полтора года и субсидия ему будет не положена. Потому что чинушам проще считать доход за календарный год.

Вот такие пироги с котятами.
для таких, як ви є можливість отримати субсидію і подати довідку за останні півроку. з одним але, потрібно звернутись особисто з заявою. я вже пояснював на цьому форумі.
в жопу субсидію запхай, якщоб підприємства були державні без питань, а так гроші ідуть олігархам яких давно пора розстріляти і конфіскувати підприємства за злочини проти держави і народу, я краще економити буду як можу але б.... ніякої субсидії, але ці виродки постійно піднімають тарифи...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #25 : Вересня 24, 2015, 09:38:00 09:38 »
а чому не відкладав?

Откладывал. Но год прошел.

ну так тоді за останні 12 місяців в тебе вже немає великої зарплати

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #26 : Вересня 24, 2015, 09:42:13 09:42 »
Вообщето мне говорили в соцотделе, ну там где субсидии начисляют, декларация должна быть не обязательно с нваря по январь. Может быть за год но с любого месяца, сам собираюсь на зиму подавать с октября

сколько я не видел образцов и требований, везде календарный год.

календарний рік - це 12 місяців поспіль

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #27 : Вересня 24, 2015, 09:43:09 09:43 »
в жопу субсидію запхай

підставляй - запхаємо

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #28 : Вересня 24, 2015, 10:03:14 10:03 »
.... в жопу лічильник ...
... я краще економити буду як можу але б.... ніякої субсидії, але ці виродки постійно піднімають тарифи...
А як ти з повною лічильників дупою без лічильників будеш економити?

От дивно, чому у нас всі радикали ліві?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Реформи. Тарифи.
« Reply #29 : Вересня 24, 2015, 10:40:32 10:40 »
.... в жопу лічильник ...
... я краще економити буду як можу але б.... ніякої субсидії, але ці виродки постійно піднімають тарифи...
А як ти з повною лічильників дупою без лічильників будеш економити?

От дивно, чому у нас всі радикали ліві?

бо нащадки пролетаріїв