Автор Тема: Чергова стрілянина в США - застрелено 10 християн в коледжі  (Прочитано 11117 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Скажу вам так. От припустимо, у нас легалайз зброї. Я цілковито проходжу всі тести психологічні на право володіння зброєю. Я йду та купляю собі пістолет. А потім спокійно йду та вбиваю когось. Може, цим вбитим буде хтось з тих хто був за легалайз. Та він поки що не купив, а я вже купив. І фсьо.

Що би таке зробити, треба бути не лише психом, але і повним дурнем.
Вбити когось з зареестрованої зброї, це всеодно що покласти на труп свою візитку.
Так того шиза... полiцiя вбила.
Для США, на жаль... це не перший й не останнiй випадок.
Коли на руках зброя - чекайте нових трагедiй.
 :Tyapnycia:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ідіоти єбануті ви не розумієте що в країні де не подолана корупція не можна вільно продавати зброю?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Ідіоти єбануті ви не розумієте що в країні де не подолана корупція не можна вільно продавати зброю?


Чому не можна?
Бо тоді її можуть купти не лише злочинці але і законслухняні громадяни?
Чи яка причина?
Аргументуйте будь ласка.
І ще будь ласка утримайтесь від надто ємоційних та образливих епітетів.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Чому не можна?

 тому що кожен може купити свою довідку. і кожен купить зброю.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Чому не можна?

 тому що кожен може купити свою довідку. і кожен купить зброю.

І що в цьому поганого?
В злочинців і так є зброя.
Що поганого що в громадян з'явиться можливість себе захистити?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Чому не можна?

 тому що кожен може купити свою довідку. і кожен купить зброю.

І що в цьому поганого?
В злочинців і так є зброя.
Що поганого що в громадян з'явиться можливість себе захистити?

та я не громадянин, я вбивця. і піду тренуватися вбивати таких як ти. а от чи підеш ти чи ні  - не знаю.

і коли достатньо натренеруюся - вийду зі зброєю на вулицю. і все. штук 20 таких як ти вбью.
« Останнє редагування: Жовтня 02, 2015, 12:41:10 12:41 від svit »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Заспокойтесь, шановнi...
Краща дуель - культурна вiдповiдь.
Годi тут в войнушки грати.
Хто бажае, купить зброю, навiть... кулемет з гранатами та Муху.
ЗАРАЗ це не проблема - Военторги АТО... можут знайти що завгодно.
Це погано.
А добре те., що покищо... у нас дозволу на продаж зброi нема.
Тому що... багато кому не завадило не те, що зброю, нiж брати в руки.
Оскiльки грошенята е, й багато, а ось крiм як вбити... iнших варiантiв нема.
Тим паче, що для продажу зброi... треба мiняти стiки статей КК, що там работи висточiть.
 :Tyapnycia:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
Блядь!

Откройте глаза, у нас давно МОЖНО СВОБОДНО КУПИТЬ ОРУЖИЕ кроме автоматического и пистолета.

Что нужно? Желание и деньги на билет общества охотников

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Чому не можна?

 тому що кожен може купити свою довідку. і кожен купить зброю.

І що в цьому поганого?
В злочинців і так є зброя.
Що поганого що в громадян з'явиться можливість себе захистити?

та я не громадянин, я вбивця. і піду тренуватися вбивати таких як ти. а от чи підеш ти чи ні  - не знаю.

і коли достатньо натренеруюся - вийду зі зброєю на вулицю. і все. штук 20 таких як ти вбью.

А що заважає це зоробити прямо зараз?
Дістаньте собі зброю вступивши в мисливське товариство.
Купите собі там карабін Сайга, це по суті той самий АК, добретіь з пару рожків патронів та і стріляйте собі скільки влізе, або поки вас не зловлять.
Можна взяти мисливську рушницю, тоді шансів що вас зловлять звіривши кулі та гільзи взагалі мізерна.
Головне не попадісться на гарячому.
Якби інші громадяни були озброєні, ви би ризикували що вас відразу і знешкодять.
А так як всі беззбройні, то можете вбивати собі вільно як в тирі.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

Тим паче, що для продажу зброi... треба мiняти стiки статей КК, що там работи висточiть.
 :Tyapnycia:

Що до зміни КК це таки дійсно проблема, причому дуже актульна.
Тим більше що статтю про заборону самооборони треба змінювати в любому випадку, незалежно від легалізациї зброї.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Чому не можна?

 тому що кожен може купити свою довідку. і кожен купить зброю.

І що в цьому поганого?
В злочинців і так є зброя.
Що поганого що в громадян з'явиться можливість себе захистити?

та я не громадянин, я вбивця. і піду тренуватися вбивати таких як ти. а от чи підеш ти чи ні  - не знаю.

і коли достатньо натренеруюся - вийду зі зброєю на вулицю. і все. штук 20 таких як ти вбью.

А що заважає це зоробити прямо зараз?
Дістаньте собі зброю вступивши в мисливське товариство.
Купите собі там карабін Сайга, це по суті той самий АК, добретіь з пару рожків патронів та і стріляйте собі скільки влізе, або поки вас не зловлять.
Можна взяти мисливську рушницю, тоді шансів що вас зловлять звіривши кулі та гільзи взагалі мізерна.
Головне не попадісться на гарячому.
Якби інші громадяни були озброєні, ви би ризикували що вас відразу і знешкодять.
А так як всі беззбройні, то можете вбивати собі вільно як в тирі.

А хто їм заважає? Дівиться Ви ж самі пишете (А що заважає це зоробити прямо зараз?
Дістаньте собі зброю вступивши в мисливське товариство.
Купите собі там карабін Сайга, це по суті той самий АК, добретіь з пару рожків патронів)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Чому не можна?

 тому що кожен може купити свою довідку. і кожен купить зброю.

І що в цьому поганого?
В злочинців і так є зброя.
Що поганого що в громадян з'явиться можливість себе захистити?

та я не громадянин, я вбивця. і піду тренуватися вбивати таких як ти. а от чи підеш ти чи ні  - не знаю.

і коли достатньо натренеруюся - вийду зі зброєю на вулицю. і все. штук 20 таких як ти вбью.

А що заважає це зоробити прямо зараз?
Дістаньте собі зброю вступивши в мисливське товариство.
Купите собі там карабін Сайга, це по суті той самий АК, добретіь з пару рожків патронів та і стріляйте собі скільки влізе, або поки вас не зловлять.
Можна взяти мисливську рушницю, тоді шансів що вас зловлять звіривши кулі та гільзи взагалі мізерна.
Головне не попадісться на гарячому.
Якби інші громадяни були озброєні, ви би ризикували що вас відразу і знешкодять.
А так як всі беззбройні, то можете вбивати собі вільно як в тирі.

А хто їм заважає? Дівиться Ви ж самі пишете (А що заважає це зоробити прямо зараз?
Дістаньте собі зброю вступивши в мисливське товариство.
Купите собі там карабін Сайга, це по суті той самий АК, добретіь з пару рожків патронів)

Закон заважає.
Неможна ходити з пістолетом по вулицям.
Так само не можна ходити з заряженою мисливською зброєю не упакованою у відповідний чохол.
Та і який дурень буде таскати за собою здоровену рушинцю чи карабін.
Але це по закону не можна вбиати чи ходити по вулицям з зарядженою зброєю, що законослухняні громадяни і роблять.
Але чисто фізично ніхто не завадить психу взяти любу доступну зброю і піти стріляти людей на вулиці.
Якщо робити все грамотно, то до приїзду ментів, можна змитись, що би повторити цей "подвиг" ще раз і ще раз.
А от наявність легальної зброї в навіть декілької громадян, роблять подібні речі фізично неможливими, або дуже складними та ненадійними в реалізациї.
Тобто легалізация зброї, це якраз і є захист від різних психів.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Пригадайте ту саму Одессу 2 травня 2014 року. Якраз вата була озброєна, на відміну від українців.

 А имена Сергей Ходияк или Микола Сотник тебе не знакомы?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Якби ті вбиті потурбувались носити про собі зброю, вони були би живі.
Що до маньяків та інших придурків здатних на масові вбивства, то вони при потребі зброю знайдуть.
Або бомбу яксь змайструють, на крайняк. Вихід є завжди, а різні психи з маніакальними ідеями, бувають надзвичайно винахідливими.

Стрелок кстати был убит на месте.

Крис Харпер Мерсер, 26 лет



http://www.unian.net/world/1140441-smi-nazvali-imya-ubiytsyi-10-chelovek-v-amerikanskom-kolledje-foto.html
Prosperity is based on people and ideas

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Пригадайте ту саму Одессу 2 травня 2014 року. Якраз вата була озброєна, на відміну від українців.

 А имена Сергей Ходияк или Микола Сотник тебе не знакомы?


Ні не знайомі, а мають?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
А що заважає це зоробити прямо зараз?
Дістаньте собі зброю вступивши в мисливське товариство.

Ну, по-перше, вступати в мисливськє товариство це складніше ніж те що ви пропонуєте. Все ж таки мисливське товариство - то якесь вибране товариство, не коже може туди вступити. Ви ж пропонуєте щоб кожен псих мав доступ до зброї. От у тому і різниця.

Ні, хлопці, ви можете звичайно домагатися вільного продажу зброї. Але наслідки будуть такі що країна зруйнується.
« Останнє редагування: Жовтня 02, 2015, 01:37:56 13:37 від svit »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
А що заважає це зоробити прямо зараз?
Дістаньте собі зброю вступивши в мисливське товариство.

Ну, по-перше, вступати в мисливськє товариство це складніше ніж те що ви пропонуєте. Все ж таки мисливське товариство - то якесь вибране товариство, не коже може туди вступити. Ви ж пропонуєте щоб кожен псих мав доступ до зброї. От у тому і різниця.

Ні, хлопці, ви можете звичайно домагатися вільного продажу зброї. Але наслідки будуть такі що країна зруйнується.

 :laugh:

Ідіоти єбануті ви не розумієте що в країні де не подолана корупція не можна вільно продавати зброю?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
div, можу особисто для тебе повторити - мисливці і просто продаж зброї - то таки різні речі. тому що мисливців там десь 1-5%. а продавай всім - то 50-60. і от тоді настане пекло.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Скажу вам так. От припустимо, у нас легалайз зброї. Я цілковито проходжу всі тести психологічні на право володіння зброєю. Я йду та купляю собі пістолет. А потім спокійно йду та вбиваю когось. Може, цим вбитим буде хтось з тих хто був за легалайз. Та він поки що не купив, а я вже купив. І фсьо.

От ви ніяк не "допетраєте", що зараз ви так само можете це зробити -  придбавши мисливську рушницю наприклад. Просто легалайз короткоствола більш необхідний для самозахисту на своєму дворі.  Мені, наприклад, було незручно виходити вночі на двір з рушницею (було якось- підозра що нехороші люди у двір залізли). Та й пістолет багатозарядний як не як- хоч раз та влучиш в разі чого. 
Але щоб так використовувати, то потрібно змінити закони про необхідну самооборону, а то виходить що людину мають спершу вбити щоб вона мала захистити себе за допомогою вогнепальної зброї.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
мисливець чи не мисливець ви , а рушницю придбати реально

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27021
div, можу особисто для тебе повторити - мисливці і просто продаж зброї - то таки різні речі. тому що мисливців там десь 1-5%. а продавай всім - то 50-60. і от тоді настане пекло.

Ну если серьезно говорить то никто и не предлагат продавать пушки как кефир в супермаркете.
Предлагают легализировать короткоствол.
По факту это даже не легализация оружия, а легализация скрытого ношения. Те встреченый вами случайный прохожий может иметь оружие, а может и не иметь. Встречному это известно не будет.

Я лично считаю это идеей противоречивой и предлягаю идти постепенно.
Сначала нужно упорядочить применение и приобретение уже имеющегося оружия, те тн "охотничьего", часто оно кстати значительно более серьезно чем пистолет по убойным характеристикам.
Особо следует обратить внимание на реформу такого понятия как самооборона.
В пределах своей собственности следует совершенно ликвидировать такое понятие как "необходимая самооборона" и принять как должное то что человек имеет право обронятся ЛЮБЫМИ способами от постороннего проникновения, вплоть до физического уничтожение проникшего/проникающего. Безоговорно.
Вроде такое уже намечается в законах, но пока оно не столь определенно там описано.
Одновременно надо ликвидировать совдеповский атавизм в виде общества охотников и рыболовов и наконецто признать что большинство "обилеченых" им не имеют никакого отнощения ни к охоте ни к рыбалке.
Просто описать условия на которых человек может приобрести оружие, их кстати можно сделать даже более сровыми чем сейчас. Например
1 - психическое здоровье
2 - учет в ментовке по насильственным преступлениям
3 - прохождение спецкурсов по владению с оружием
4 - учет в СБУ по антигосударственной деятельности
5 - возраст свыше призывного
н - и тд и тп
Реформировать идиотские правила храниея оружия по которым к тебе всегда могут доколупаться
Разрешить приобретение, но не ношение пистолетов (я например пистолет может и купил бы, но дура винтовочного рамера мне в доме нахрен не нужна)
Разрешить ношение короткоствола не только ментам, но и частным охранным структурам

И вот когда это все будет сделано и обкатано, тогда уже можно будет говорить про разрешение скрытого ношения обычным гражданам

ЗЫ: Все это должно сопровождаться коренным изменением ментовских инструкций по задержанию и пр.
Те менты должны по умолчанию считать что некто имеет оружие и действовать соответственно
« Останнє редагування: Жовтня 02, 2015, 02:16:34 14:16 від div »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
тобто підіб'ємо підсумок :

Зараз:
1/ Легально Придбати зброю можна ...клуб мисливців, сейф вдома.
2/Переносити теж можна ...в чохлі.

Що ж тоді вимагають?
1/ короткоствол ?
2/вільне приховане / неприховане носіння у містах скупчення людей, міському  транспорті, ресторанах, кінотеатрах?
3/право на застосування зброї в цілях самозахисту...у яких випадках ...наразі невідомо.


Я правильно розумію бажання прихильників вільної зброї? Тобто в пивбарі розчохлити глок і поклацати перед мужиками?Або в школі зайти до завуча зі легальним стволом?В магазині прозоро натякнути хамовитій продавчині показавши руків'я пушки?

Offline Kpok

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 717
  • Рептилоид
 Извиняюсь за размерчик, но иначе "трудночитается"  :gigi:

У вас в Украине дела с умышленными убийствами хуже, чем в США, где оружие легально,
и лучше, чем в России, где оружие запрещено.






.
Беспорядочная толпа не более армия, чем куча стройматериалов – дом. (Сократ)

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Извиняюсь за размерчик, но иначе "трудночитается"  :gigi:

У вас в Украине дела с умышленными убийствами хуже, чем в США, где оружие легально,
и лучше, чем в России, где оружие запрещено.


Тобто кореляція не очевидна ?А що якщо накласти карту з рівнем життя?

Думаю результат буде більш очевидний.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ви спочатку легалізуйте речи що роблять людей мирними- проституцію і маріхуану, а потім пиздіть про зброю.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
мисливець чи не мисливець ви , а рушницю придбати реально

рушниця 4-зарядна, а берета 8 чи 10.

Offline БадЪя

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 45
Чего вы пристали к какому-то обществу охотников? Вы этот вопрос вентилировали крайний раз при Советах? Давным давно не надо никакого охот.билета для покупки "мыслывськойи збройи".

Сейчас можно пойти и купить себе снайперку, которая бьет на 1.5-2км или огражданенную версию АК, или гладкоствол полу-автомат с 4-8 патронами (каждый из которых во много раз убойнее пистолетного). Пройди все формальности и бери на что хватит денег.

Никто не предлагает свободную продажу (эту мульку используют как раз хоплофобы, чтобы нагнетать "О ужас, оружие будет продаваться в булочной среди батонов и кефира!!!!1111одинодин"). Предлагалось легализовать КС, который и так сейчас можно ментам, депутатам, судьям (ведь это же просто образец вежливости, толерантности и порядочности в нашем обществе, ага, им можно  :lol: ).

Вышеописанный svit'ом псих, прошедший "тесты" и побежавший валить всех направо и налево, и сейчас может это сделать без проблем. И НИКТО ему не сможет НИЧЕГО противопоставить в толпе. От слова "абсолютно".

А вот был риск получить отпор  - он бы, может быть, и не пошел на это.

И, кстати, вы просмотрите последние масскары в США. Сколько там народу положили не из КС, а из полноценных штурмовых винтовок и их аналогов?  Сейчас таких больше 1млн официально на руках у украинцев, вроде. Где же наши массовые бойни? Как-то не сходится ...

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
мисливець чи не мисливець ви , а рушницю придбати реально

рушниця 4-зарядна, а берета 8 чи 10.

в мене була 2х стволка  :smilie1:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Пригадайте ту саму Одессу 2 травня 2014 року. Якраз вата була озброєна, на відміну від українців.

 А имена Сергей Ходияк или Микола Сотник тебе не знакомы?


Ні не знайомі, а мають?

 Для  прояснения утверждения - "Якраз вата була озброєна, на відміну від українців" , наверное , да.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
//// (А вот был риск получить отпор  - он бы, может быть, и не пошел на это.)////

Гарна спроба....

А от чомусь ядерну зброю неросповсюджують....А Чому?

Якщо б агресор знав би що у країни - жертви є вона....можливо б і не нападав?

Навпаки, жорстко контролюють чомусь.