Автор Тема: Активістку “Свободи“ в Рівному облили кислотою (про передвиборчий терор)  (Прочитано 5138 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
 20 жовтня 2015 року невідома особа здійснила напад та облила кислотою кандидата у депутати Рівненської обласної та міської рад від ВО "Свобода" Анну Іванову. У результаті хімічного опіку жінка потрапила до лікарні з важкими травмами.

Зловмисник постукав у двері квартири активістки ВО "Свобода", а коли упевнився, що перед ним дійсно Анна Іванова - вилив на обличчя і грудну клітину жінки близько літра невідомої речовини (попередньо - кислоти), після чого зник.

Швидка госпіталізувала жертву з хімічними опіками обличчя, правого ока, шиї та грудної клітини. На місці злочину працює слідчо-оперативна група.

"Близько 17:00 в оселю кандидата до обласної ради Анни Іванової увірвався невідомий чоловік, запитав, чи дійсно її звати Анна Іванова, та хлюпнув їй в обличчя кислоти. Пані Анна відома у Рівному боротьбою за справедливість. Активно виступала проти реваншу представників "Партії регіонів", брала участь у боротьбі з незаконними забудовами, в активному поширенні ідей соціяльної та національної справедливости", - повідомив голова Рівненської обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський.

Прес-служба ВО "Свобода"

P.S.

Ну що ж, влада досягла успіху у травлі “Свободи“. Суспільству вказали на головного ворога і крикнули “Ату!“.
« Останнє редагування: Жовтня 20, 2015, 10:47:55 22:47 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27003
При чом тут суспильство, неужели ты считаеш что это чьято личная самодеятельность?
Конечно такое возможно, но маловероятно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
При чом тут суспильство, неужели ты считаеш что это чьято личная самодеятельность?
Конечно такое возможно, но маловероятно

Влада дала сигнал. І хтось цей сигнал зрозумів доволі примітивно.
If you are going through hell, keep going.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
При чом тут суспильство, неужели ты считаеш что это чьято личная самодеятельность?
Конечно такое возможно, но маловероятно

Влада дала сигнал. І хтось цей сигнал зрозумів доволі примітивно.

Влада дала сигнал, що за таке нічого не буде, бо ніхто ворогів "Свободи" не ловитиме. А поливав кислотою, мабуть, підручний конкурента на виборах, причому не за емоції, а за конкретне бабло - зараз і в перспективі.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27003
Сейчас вдел по ТВ, она еще легко отделалась.
Либо была слабая кислота либо какойто щелок

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Влада дала сигнал, що за таке нічого не буде,
у який спосіб вона це зробила?
можна посилання?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
на конкуруючому форумі якась падла під ніком aldar настучала на мене і модери оперативненько відправили в бан... За побажання ЗДОХНУТИ тій гниді!

От так така в нас нині "демократія" - кислотою в лице старшій жінці, а за поширення тої інфи - затикання рота  :smilie2:
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
А коли Свобода дала сигнал, і назвала владу злочинною, що спонукало свободівця кинути гранату...?
Жінку реально жаль.


Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
А коли Свобода дала сигнал, і назвала владу злочинною, що спонукало свободівця кинути гранату...?
Жінку реально жаль.



бздура! по-перше - НЕ свободівця. По-друге - яким чином це стосується даної теми?
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
А коли Свобода дала сигнал, і назвала владу злочинною...

Це що така відмазка ?  :weep:
Бльоооооо... Так Лєнка Бондаренчиха вас , чокляторних уєбанів і не такими словами крила , може їй теж шабером в єбліще , чи це тільки для Свободи такі  методи виховання за довгий язик ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
А коли Свобода дала сигнал, і назвала владу злочинною, що спонукало свободівця кинути гранату...?


бздура! по-перше - НЕ свободівця. По-друге - яким чином це стосується даної теми?

Я от НЕ свободовець і мене тут немає


Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
бздура! по-перше - НЕ свободівця. По-друге - яким чином це стосується даної теми?
от за це вас хитрозроблених падлюк і не люблять українці
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Гэбня мутит. Вряд ли это чья-то самодеятельность, да еще и на западе страны. У кого могла рука подняться на пожилую женщину?  :smilie2:
Prosperity is based on people and ideas

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
А коли Свобода дала сигнал, і назвала владу злочинною, що спонукало свободівця кинути гранату...?


бздура! по-перше - НЕ свободівця. По-друге - яким чином це стосується даної теми?

Я от НЕ свободовець і мене тут немає



так, свого часу він був активістом молодіжної організації "Сокіл". Але в Свободі не перебував ніколи! А футболку я можу надіти будь-яку і на будь-кого...

з.і. Знаючі люди на Лєвандовці казали, що Гуменюк НАСПРВАВДІ подав заяву на звільнення, бо вже довший час тяжів до середовища Коханівського. Який насправді такий "коханівський" як я китаєць.... По національності - грек, "коханівський" - прізвище жінки. Т.зв. "батальйон ОУН" -  настільки мутна структура, шо нині краще не починати...((((
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Цитувати
бздура! по-перше - НЕ свободівця. По-друге - яким чином це стосується даної теми?
от за це вас хитрозроблених падлюк і не люблять українці

по виборах подивимось хто кого і як "любить"...
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Гэбня мутит. Вряд ли это чья-то самодеятельность, да еще и на западе страны. У кого могла рука подняться на пожилую женщину?  :smilie2:

Ви погано знаєте ригів та їм сочувствующіх кримінальних злочинців.
If you are going through hell, keep going.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Цитувати
бздура! по-перше - НЕ свободівця. По-друге - яким чином це стосується даної теми?
от за це вас хитрозроблених падлюк і не люблять українці

по виборах подивимось хто кого і як "любить"...

Думаю ви будете розчаровані
Я сам голосував за Свободу за часів Януковича
Ми всі вам дали великий кредіт довіри
Але ви так і не стали проевропейскою партією націоналістів
А скотилися до партії бомберів якихось.

Ви мабуть щиро вірите що Гуменюк послухав промову Тягнибока що приїхав до них у Січ незадовго до цієї кривавої події і вирішив - Тягнибок слабак, Свобода дурня ось я вам покажу як треба.
Ага.



Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27003

з.і. Знаючі люди на Лєвандовці казали, що Гуменюк НАСПРВАВДІ подав заяву на звільнення, бо вже довший час тяжів до середовища Коханівського. Який насправді такий "коханівський" як я китаєць.... По національності - грек, "коханівський" - прізвище жінки. Т.зв. "батальйон ОУН" -  настільки мутна структура, шо нині краще не починати...((((

Угу и именно по этому к ним шастал Тягныбок.
Ребят вы уж либо трусы наденьте либо крестик снимите.
Надо либо ориентировать людей на нормальное поведение либо не отмазываться от них при первом шухере

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Який насправді такий "коханівський" як я китаєць.... По національності - грек, "коханівський" - прізвище жінки. Т.зв. "батальйон ОУН" -  настільки мутна структура, шо нині краще не починати...((((
це секрет полішинеля, тільки свободівці перші ж і волають що злочинна влада знищує добробати
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
Цитувати
бздура! по-перше - НЕ свободівця. По-друге - яким чином це стосується даної теми?
от за це вас хитрозроблених падлюк і не люблять українці

Ось він – прихильник діючої влади.
Зайшов у гілку, щоб виловити співчуття літній жінці?
Ні. Зайшов, щоб обізвати її хитро зробленою падлюкою.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
,  а давайте по темі . Є чоколятний постулат  , що Свободу можна " мочіть " , бо вони кинули гранату . ОК. Чого  тоді не можна " мочіть " ригів ? Пєдрозадроти , поясніть вашу солодку логіку.
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Ось він – прихильник діючої влади.
Зайшов у гілку, щоб виловити співчуття літній жінці?
Ні. Зайшов, щоб обізвати її хитро зробленою падлюкою.
о, мораліст з'явивсі тут як тут, коли член свободівський тут тиждень тому погрожував вбивством форумчанці, де ти був?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Гэбня мутит. Вряд ли это чья-то самодеятельность, да еще и на западе страны. У кого могла рука подняться на пожилую женщину?  :smilie2:

Ви погано знаєте ригів та їм сочувствующіх кримінальних злочинців.

Риги у Рiвному?! Вони звичайно дурнi i користолюбнi , але не фанатичнi. I зараз ворог номер один для них  - "злочинна київська влада", але ж нiяк не Свобода. Щось тут не те.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Цитувати
бздура! по-перше - НЕ свободівця. По-друге - яким чином це стосується даної теми?
от за це вас хитрозроблених падлюк і не люблять українці

по виборах подивимось хто кого і як "любить"...

Думаю ви будете розчаровані
Я сам голосував за Свободу за часів Януковича
Ми всі вам дали великий кредіт довіри
Але ви так і не стали проевропейскою партією націоналістів
А скотилися до партії бомберів якихось.

Ви мабуть щиро вірите що Гуменюк послухав промову Тягнибока що приїхав до них у Січ незадовго до цієї кривавої події і вирішив - Тягнибок слабак, Свобода дурня ось я вам покажу як треба.
Ага.

Це ти слабак і дурень. Більше слухай байки 5-го каналу і голосуй за ригопорохогнид.
Сумно і огидно.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Гэбня мутит. Вряд ли это чья-то самодеятельность, да еще и на западе страны. У кого могла рука подняться на пожилую женщину?  :smilie2:

Ви погано знаєте ригів та їм сочувствующіх кримінальних злочинців.

Риги у Рiвному?! Вони звичайно дурнi i користолюбнi , але не фанатичнi. I зараз ворог номер один для них  - "злочинна київська влада", але ж нiяк не Свобода. Щось тут не те.

Якщо риги користолюбні і не фанатичні, то для них "злочинна київська влада" є не ворогом, а цілком нормальною черговою "кришею". Новоригівський "Наш край" під крильцем Пороха і 0 (нуль) покараних хунтою ригів доводять, що з "новою" владою цілком можна мати справу. А "Свобода" - не ворог, а конкурент, бо влада - це обмежений ресурс.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Гэбня мутит. Вряд ли это чья-то самодеятельность, да еще и на западе страны. У кого могла рука подняться на пожилую женщину?  :smilie2:

Ви погано знаєте ригів та їм сочувствующіх кримінальних злочинців.

Риги у Рiвному?! Вони звичайно дурнi i користолюбнi , але не фанатичнi. I зараз ворог номер один для них  - "злочинна київська влада", але ж нiяк не Свобода. Щось тут не те.

Якщо риги користолюбні і не фанатичні, то для них "злочинна київська влада" є не ворогом, а цілком нормальною черговою "кришею". Новоригівський "Наш край" під крильцем Пороха і 0 (нуль) покараних хунтою ригів доводять, що з "новою" владою цілком можна мати справу. А "Свобода" - не ворог, а конкурент, бо влада - це обмежений ресурс.

Вы верите, что рыги собрались конкурировать со Свободой? С Юлькой, с Ляшком еще можно представить - те же сладкие обещания, с БПП или СП как центристами, но со Свободой..  :smilie11:
Prosperity is based on people and ideas

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Ви забуваєте, що зараз МІСЦЕВІ вибори, і йдеться про конкретні речі місцевого масштабу - ділянки під забудову, пивні павільйони, ремонт вулиць. Зайве місце у міськраді - це просто конкретні гроші. Тут несуттєво, під яким брендом лізе конкурент - він відтісняє тебе від корита.

А Ви аналізуєте, з ким змагається колишній риг, а тепер БППівець - з Ляшком чи зі Свободою...

Offline livandovy4

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 382
Цитувати
бздура! по-перше - НЕ свободівця. По-друге - яким чином це стосується даної теми?
от за це вас хитрозроблених падлюк і не люблять українці

по виборах подивимось хто кого і як "любить"...

Думаю ви будете розчаровані
Я сам голосував за Свободу за часів Януковича
Ми всі вам дали великий кредіт довіри
Але ви так і не стали проевропейскою партією націоналістів
А скотилися до партії бомберів якихось.

Ви мабуть щиро вірите що Гуменюк послухав промову Тягнибока що приїхав до них у Січ незадовго до цієї кривавої події і вирішив - Тягнибок слабак, Свобода дурня ось я вам покажу як треба.
Ага.

результатами виборів будуть здивовані в першу чергу всі аблічітєлі. За к-стю обраних депутатів всіх рівнів Свобода покращить свій результат 2010-го року і в сумі посяде десь 4-5-е місце вцілому по державі.

я ОСОБИСТО спілкувався з багатьма людьми, котрі служили разом з Гуменюком. Мої висновки ІНАКШІ, ніж ті, що їх подає офіційна пропаганда...

з.і. Тягнибок їздив в "Карпатську Січ"! Їздив, щоб привітати з річницею створення підрозділу. І про обстріл з мінометів позицій хлопців, котрий почався 20 хв. після від*їзду Тягнибока я чув особисто від Куцина... Не тре мені розказувати байки, котрі показують по телевізору!
Якщо Тобі дали папір в лінійку - пиши впопрек!

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Ви забуваєте, що зараз МІСЦЕВІ вибори, і йдеться про конкретні речі місцевого масштабу - ділянки під забудову, пивні павільйони, ремонт вулиць. Зайве місце у міськраді - це просто конкретні гроші. Тут несуттєво, під яким брендом лізе конкурент - він відтісняє тебе від корита.


Ну тогда все может быть.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Чи хто має які деталі?  :smilie9: :smilie2:

У Дніпропетровську міліція порушила кримінальне провадження за фактом смерті агітатора, підтвердили в обласному управлінні міліції.

За даними міліції, кримінальне провадження в цій справі було розпочате ще 13 жовтня, коли до райвідділу міліції телефоном надійшло повідомлення про побиття 36-річного місцевого жителя. Провадження порушили за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України – умисне легке тілесне ушкодження.

Як поінформували в міліції, нині, коли з реанімаційного відділення лікарні, де перебував побитий чоловік, надійшло лікарське свідоцтво про його смерть, правову кваліфікацію провадження змінили на ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

У міліції зазначили, що тілесних ушкоджень чоловікові завдала невідома особа.

Водночас у соціальних мережах знайомі померлого чоловіка розповідають, що чоловік разом із дружиною працювали агітаторами, роздаючи агітаційні листівки однієї з політичних сил. Увечері, після робочого дня, коли подружжя зажадало оплати від замовників, чоловіка побили. Після цього він потрапив до реанімації.

У міліції цю інформацію наразі не підтверджують, але й не спростовують, зазначаючи, що триває слідство.

http://www.radiosvoboda.org/content/news/27317045.html
If you are going through hell, keep going.