Автор Тема: Думчев...БуГа Га  (Прочитано 3872 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #60 : Жовтня 26, 2015, 04:33:31 16:33 »
При том, что Наша Украина резко набрала популярность, а потом упала в ноль. То же будет и с Ляшко. Он взлетел на радикальной конъюктуре, дальше будет падение в ноль. Вот в чем они схожи. БПП - идет путем Партии Регионов. С тем же финалом, и так же нескоро.
Причини злету різні, то і шляхи різні. І принаймні я не бачу намагання Порошенка узурпувати владу, так саме, як не бачила таких намагань у Ющенка. Піде з президентів, "партійці" розбіжуться  :smilie7:
якраз шоколад повністю узурпував владу в україні
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #61 : Жовтня 26, 2015, 04:45:11 16:45 »
... Админресурс использовался и видимо будет использоваться дальше к сожалению.
Можна хоч якісь приклади, докази використання адмінресурсу саме Порошенком? І Кучма, і янукович використовували адмінресурс. Наприклад, ув'язнювали чи вбивали політконкурентів. Тиснули на суди. Це з самого крутого.
Яким чином Порошенко використовує на Вашу думку адмінресурс? Ну і для розуміння позиції у цілому  :smilie3:, чи використовував адмінресурс Ющенко?
тобі краще готувати, нагадати як порося протягнуло закони  у ВР без, табло, без журналістів?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #62 : Жовтня 26, 2015, 05:00:12 17:00 »
А от я вважаю, що банери на балконах, то був одним з вдалих моментів реклами Думчєва.
По-перше, емоційна прив'язка власників вікон-балконів до "рекламодавця". Багато хто, розмістивши той банерок, відчував щось типу морального боргу, необхідність тепер проголосувати за рекламодавця. Для того, щоби не проголосувати за Думчєва деякі "власники рекламних площ" десь навіть ішли на компроміс із власною совістю (так, так).
По-друге, на багатьох така реклама справляла враження, що Думчєва реально підтримують прості громадяни. "Ну раз вони вивісили агітацію за нього - значить вони за нього".
Я радий, що не спрацювало. Ходять чутки, що за розміщення таких банерків власникам вікон-балконів давали 400 грн: 200 - щоби повісити банер, і 200 - коли зніматимуть. І я реально побоююсь, що на наступних виборах цей прийом відапгрейтять і даватимуть таким "вікновласникам" бонус у випадку перемоги об'єкта рекламування. І повірте, це працюватиме :(
1. Банери не були - лише велики прапорцi "Рух за РехФорми".
Сьогоднi (!) ще на парадних повiсiли металевi таблички с позначкою квартир .
Взяв iнструмент, зiрвав та викнув в смiтник те Думчеве лайно.
2. Iдеологiя проекту не продумана: РУХ - це старе й вчорашне, коли РУХом пишалися та лякали.
Згадайте Народний Рух за Перебудову (1991 р.), потiм вже й сам Народний Рух, який не витримав часу й почав клонуватися на iншi РУХи.
3. Нi хто не знав та не дiзнаеться, хто такий Думчев, та чому саме вiн йде в Мери Киiва.
Тут теж багато питать: А де був цей дядько в перiод Майдану, що робив та на кого працював?
Темна конячка виявилася надто поганим актором, який к тому же... не надто вiдкритий в спiлкуваннi та взагалi... такий собi Льоня Голубков з вiдомоi реклами МММ.
4. Якщо придивится й почути те, що нic отой Горе-Носорог (яке "Чудове" поеднання з твариною...), виходить, що попереднi роки... Киiв... взагалi був без Ген-Плану та  Мэра.
5. Програш Носорога Думчева... був запрограмований: Пicля Майдану... Мicтери Х... Киiву не потрiбнi, бо керувати 4 млн. мicтом повивнен або фахiвець, або людина з великими амбiцiями, яка все ж знае, що каже...
На мою думку, непогано з посадою мера справився В. Бондаренко (Креатив Юлi).
Однак, Клiчко - е креатурою самого Порошенка, який нi за що не здасть Столицю всяким Швондерам та Шарiковим...
 :smilie7:   
« Останнє редагування: Жовтня 26, 2015, 05:02:10 17:02 від Бувалий »

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #63 : Жовтня 26, 2015, 05:19:08 17:19 »
Ладно зайдем с другого конца - какие у Вас доказательства что он не использовался? :)
Тобто доказати, що хтось не верблюд?  :smilie7: Яким чином слід доказувати відсутність чогось? Я спробую, але зазначте принцип  :smilie3:
Диктатура принципов мне кажется уместной сейчас.
Може закону все ж таки?  :smilie8:
Ярош всегда четко поясняет свою позицию, эта позиция понятна и она не меняется.
Порошенко - отмалчивается, его позиция не понятна и она меняется без объяснений.
Вот Вам разница.
Тобто це не Ярош відмовчується, а Порошенко?  :smilie5: Просто Порошенко не Ваш кандидат. Доречі, скажіть щось про Ющенко, про його позицію. Тоді я точно буду знати Ваше ставлення до "лібералів та демократів".
Ще питання, а Самопоміч виглядає зрозумілою? Я дуже хочу дізнатися про їх актуальне ставлення до розвитку місцевого самоврядування...

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #64 : Жовтня 26, 2015, 05:26:29 17:26 »
При том, что Наша Украина резко набрала популярность, а потом упала в ноль. То же будет и с Ляшко. Он взлетел на радикальной конъюктуре, дальше будет падение в ноль. Вот в чем они схожи. БПП - идет путем Партии Регионов. С тем же финалом, и так же нескоро.
Причини злету різні, то і шляхи різні. І принаймні я не бачу намагання Порошенка узурпувати владу, так саме, як не бачила таких намагань у Ющенка. Піде з президентів, "партійці" розбіжуться  :smilie7:
якраз шоколад повністю узурпував владу в україні
Виграв президентські вибори?  :smilie2:
Ну і, твоя партія наче не демократи  :smilie3: То ти його засуджуєш як конкурента чи ідеологічного противника?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #65 : Жовтня 26, 2015, 05:27:28 17:27 »
тобі краще готувати, нагадати як порося протягнуло закони  у ВР без, табло, без журналістів?
А хто табло вимкнув?  :smilie7:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #66 : Жовтня 26, 2015, 05:27:59 17:27 »
2. Iдеологiя проекту не продумана: РУХ - це старе й вчорашне, коли РУХом пишалися та лякали.

Я також звернув увагу.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #67 : Жовтня 26, 2015, 05:37:05 17:37 »
тобі краще готувати, нагадати як порося протягнуло закони  у ВР без, табло, без журналістів?
А хто табло вимкнув?  :smilie7:

Та шо з того?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #68 : Жовтня 26, 2015, 05:44:36 17:44 »
тобі краще готувати, нагадати як порося протягнуло закони  у ВР без, табло, без журналістів?
А хто табло вимкнув?  :smilie7:

Та шо з того?
Так узурпатора шукаємо  :smilie3:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #69 : Жовтня 26, 2015, 05:45:39 17:45 »
тобі краще готувати, нагадати як порося протягнуло закони  у ВР без, табло, без журналістів?
А хто табло вимкнув?  :smilie7:

Та шо з того?
Так узурпатора шукаємо  :smilie3:

Так Поросенок узурпатор. Ужеж давно нашли!
Шо там шукати? :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #70 : Жовтня 26, 2015, 06:04:02 18:04 »
А от я вважаю, що банери на балконах, то був одним з вдалих моментів реклами Думчєва.
По-перше, емоційна прив'язка власників вікон-балконів до "рекламодавця". Багато хто, розмістивши той банерок, відчував щось типу морального боргу, необхідність тепер проголосувати за рекламодавця. Для того, щоби не проголосувати за Думчєва деякі "власники рекламних площ" десь навіть ішли на компроміс із власною совістю (так, так).
По-друге, на багатьох така реклама справляла враження, що Думчєва реально підтримують прості громадяни. "Ну раз вони вивісили агітацію за нього - значить вони за нього".
Я радий, що не спрацювало. Ходять чутки, що за розміщення таких банерків власникам вікон-балконів давали 400 грн: 200 - щоби повісити банер, і 200 - коли зніматимуть. І я реально побоююсь, що на наступних виборах цей прийом відапгрейтять і даватимуть таким "вікновласникам" бонус у випадку перемоги об'єкта рекламування. І повірте, це працюватиме :(
1. Банери не були - лише велики прапорцi "Рух за РехФорми".
Сьогоднi (!) ще на парадних повiсiли металевi таблички с позначкою квартир .
Взяв iнструмент, зiрвав та викнув в смiтник те Думчеве лайно.
2. Iдеологiя проекту не продумана: РУХ - це старе й вчорашне, коли РУХом пишалися та лякали.
Згадайте Народний Рух за Перебудову (1991 р.), потiм вже й сам Народний Рух, який не витримав часу й почав клонуватися на iншi РУХи.
3. Нi хто не знав та не дiзнаеться, хто такий Думчев, та чому саме вiн йде в Мери Киiва.
Тут теж багато питать: А де був цей дядько в перiод Майдану, що робив та на кого працював?
Темна конячка виявилася надто поганим актором, який к тому же... не надто вiдкритий в спiлкуваннi та взагалi... такий собi Льоня Голубков з вiдомоi реклами МММ.
4. Якщо придивится й почути те, що нic отой Горе-Носорог (яке "Чудове" поеднання з твариною...), виходить, що попереднi роки... Киiв... взагалi був без Ген-Плану та  Мэра.
5. Програш Носорога Думчева... був запрограмований: Пicля Майдану... Мicтери Х... Киiву не потрiбнi, бо керувати 4 млн. мicтом повивнен або фахiвець, або людина з великими амбiцiями, яка все ж знае, що каже...
На мою думку, непогано з посадою мера справився В. Бондаренко (Креатив Юлi).
Однак, Клiчко - е креатурою самого Порошенка, який нi за що не здасть Столицю всяким Швондерам та Шарiковим...
 :smilie7:
Знаєте, коли нізвіткіля випірнає отакий Думчєв з нереальним рекламним бюджетом стає мимоволі трохи моторошно "а раптом за нього проголосують". Слава Богу за Думчєва не голосували.
По всіх пунктах десь більше, десь меньше згоден.
Так, на балконах то не банери, а швидше такі собі прапори з вінілу за форматом (але за формою як банери).
Вся атрибутика Думчєва - 100-відсоткова мімікрія під проєвропейські українські національно-демократичні рухи. Звідси і "Рух" в назві, і виключно жовто-блакитні кольори, і навіть жовті зірки колом.
... і хай Росія згине як держава

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #71 : Жовтня 26, 2015, 06:09:23 18:09 »

Вся атрибутика Думчєва - 100-відсоткова мімікрія під проєвропейські українські національно-демократичні рухи. Звідси і "Рух" в назві, і виключно жовто-блакитні кольори, і навіть жовті зірки колом.

Не только. Носорог со звездочками - под Америку.
Погугли картинки "республиканская партия США". :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #72 : Жовтня 26, 2015, 06:20:25 18:20 »
Це здається Насарог мочив у змі нову поліцію? Обсираючи непрофесіоналізм копів, розкручував відсутність ГСМ до тойот патрулів
він же випустив 500 тис буклєтів-коміксів ( оціночна вартість примірника 10-15 грн. екземпляр) про "жахи Києва"

Розмістив свій банер знявши банер Небесної Сотні?

Чи киянам не вірити своїм очам?

Думчев ти за кого нас тримав?


Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #73 : Жовтня 26, 2015, 06:27:32 18:27 »

Вся атрибутика Думчєва - 100-відсоткова мімікрія під проєвропейські українські національно-демократичні рухи. Звідси і "Рух" в назві, і виключно жовто-блакитні кольори, і навіть жовті зірки колом.

Не только. Носорог со звездочками - под Америку.
Погугли картинки "республиканская партия США". :)

Беззаперечно :). Але то вже для більш просунутих виборців, ті шо з гуглом добре дружать :))
... і хай Росія згине як держава

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #74 : Жовтня 26, 2015, 06:29:19 18:29 »

Вся атрибутика Думчєва - 100-відсоткова мімікрія під проєвропейські українські національно-демократичні рухи. Звідси і "Рух" в назві, і виключно жовто-блакитні кольори, і навіть жовті зірки колом.

Не только. Носорог со звездочками - под Америку.
Погугли картинки "республиканская партия США". :)

Ага, что-то это напомнило сразу "русский мир", где все свято верят в то, что все подобное - не более чем технология, которую можно украсть, скопировать (в т.ч. и Майдан).

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #75 : Жовтня 26, 2015, 06:38:53 18:38 »
Ладно зайдем с другого конца - какие у Вас доказательства что он не использовался? :)
Тобто доказати, що хтось не верблюд?  :smilie7: Яким чином слід доказувати відсутність чогось? Я спробую, але зазначте принцип  :smilie3:
Диктатура принципов мне кажется уместной сейчас.
Може закону все ж таки?  :smilie8:
Ярош всегда четко поясняет свою позицию, эта позиция понятна и она не меняется.
Порошенко - отмалчивается, его позиция не понятна и она меняется без объяснений.
Вот Вам разница.
Тобто це не Ярош відмовчується, а Порошенко?  :smilie5: Просто Порошенко не Ваш кандидат. Доречі, скажіть щось про Ющенко, про його позицію. Тоді я точно буду знати Ваше ставлення до "лібералів та демократів".
Ще питання, а Самопоміч виглядає зрозумілою? Я дуже хочу дізнатися про їх актуальне ставлення до розвитку місцевого самоврядування...

Самопомич не прячется от народа, отвечает на все вопросы, в т.ч. и неприятные.
Этого пока достаточно.

Порошенко наоборот - тянет там, где можно сделать сразу. молчит даже там где можно не молчать. Из чего делаю вывод, что он нарочно старается выглядеть непонятным, чтобы отучить людей задавать ему вопросы. И чтобы появилась прослойка верующих в то, что у него есть какой-то высший план недоступный смердам.
На мой взгляд это все признаки заложить фундамент под диктатуру личности - приучить общество принимать его как бога - смиряясь, не понимая, не задавая вопросов и терпеливо ожидая необъяснимой (для нас ничтожных) благодати.

Да и вот еще что. Я не считаю Порошенко плохим человеком или каким-то исчадием зла.
Просто даже хороший человек в силу своей ограниченности (которую сам не состоянии в себе распознать), и будучи рабом своих убеждений способен зайти очень далеко, даже не понимая что делает.
Впрочем настолько далеко, насколько ему позволяет общество. А украинское общество - не российское, второго Путина здесь не будет.
« Останнє редагування: Жовтня 26, 2015, 06:43:48 18:43 від Декодер »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #76 : Жовтня 26, 2015, 08:44:31 20:44 »
я знайшов ще один плюс - бабло витрачене носрогом на рекламу потрапило у кишені українців :smiley24:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #77 : Жовтня 26, 2015, 08:51:29 20:51 »
Це здається Насарог мочив у змі нову поліцію? Обсираючи непрофесіоналізм копів, розкручував відсутність ГСМ до тойот патрулів
він же випустив 500 тис буклєтів-коміксів ( оціночна вартість примірника 10-15 грн. екземпляр) про "жахи Києва"
Розмістив свій банер знявши банер Небесної Сотні?
Чи киянам не вірити своїм очам?
Думчев ти за кого нас тримав?
:smiley24:
Я недарма згадав МММ та Льоню Голубкова.
Отой Думчев, хоч i льялька, але таки дурний: його креатив... витримав би 90 роки, коли пiсля ГКЧП знайшлися б смiливцi, яким байдуже, що без iмiджа, але "Свой парень".
Тим, хто придумав Думчева... бракувало фантазii щодо тих форм й образiв, якi використовуе ОППОзицiя.
Згадайте рекламний жах, що був у них на початку передвиборчiх перегонiв: На набережнiй стоiть купа народу з великим жовто-синiм прапором...
Тобто... тут вам й народ, й ознаки Державностi, й типу патрiотизм тощо...
Тому автори Думчева... зробили з свого героя... Такого собi Василия Теркина - простий одяг, обличчя й образ - токар з заводу Червоний Партизан...
Але...наш токар розбираеться в усьому: у нього е дiло до всiх, хто вважае його простим та наiвним.
Вiн - Народ - хоче, щоб життя було краще, щоб всюду був порядок й комуналка не роздягала його "догола"...
 :smilie7: 

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #78 : Жовтня 26, 2015, 09:09:58 21:09 »
Ну не знаю... після того, як в 30-градусну спеку "рух за реформи" вивісив бігморди з наріканнями на відсутність тепла в Києві (я тут тоді фотку власноручну постив), навіть коню стало ясно, що то робота або тролів, або кацапських піарщиків з одною звивиною в мізках... надто вже все "по-дебільному написано". Дуже схоже на таку ж дебільну рекламу "украинского выбора" - не здивуюсь, якщо та ж сама команда попрацювала. А що, гроші не пахнуть.  :gigi:
« Останнє редагування: Жовтня 26, 2015, 09:13:24 21:13 від invariant »
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #79 : Жовтня 26, 2015, 09:35:48 21:35 »

Тому автори Думчева... зробили з свого героя... Такого собi Василия Теркина - простий одяг, обличчя й образ - токар з заводу Червоний Партизан...


В кінці вони трохи виправилися. На колишній фабриці "КАштан" повісили 3-поверховий плакат з Думчевим в окулярах в тоненькій інтелігентній оправі  :smilie5:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #80 : Жовтня 26, 2015, 10:35:41 22:35 »
Самопомич не прячется от народа, отвечает на все вопросы, в т.ч. и неприятные.
Этого пока достаточно.
А можна тоді пояснити їх актуальну позицію щодо місцевого самоврядування? Тобто децентралізації влади.
Порошенко наоборот - тянет там, где можно сделать сразу. молчит даже там где можно не молчать. Из чего делаю вывод, что он нарочно старается выглядеть непонятным, чтобы отучить людей задавать ему вопросы. И чтобы появилась прослойка верующих в то, что у него есть какой-то высший план недоступный смердам.
Дуже дивно. В який формі Ви хочете поставити питання Порошенку? І в якій формі Ви ставите питання наприклад депутатам від Самопомочі?
На мой взгляд это все признаки заложить фундамент под диктатуру личности - приучить общество принимать его как бога - смиряясь, не понимая, не задавая вопросов и терпеливо ожидая необъяснимой (для нас ничтожных) благодати.
Не розкрита тема чергових президентських виборів?  :smilie3: На Вашу думку Порошенко буде намагатись фальсифікувати вибори на свою користь? Буде чіплятися за владу? Що саме на це може вказати? Після виборів президента у нас пройшли парламентські та проходять місцеві, залишився ще другий тур для мерів. Особисто я використання адмінресурсу не помітила. Якщо хтось помітив, нехай зазначить. Якась логіка потрібна. Не відповідає на запитання, не оберуть на наступних виборах. До чого тут "очікування благодаті"?  :smilie11:
Да и вот еще что. Я не считаю Порошенко плохим человеком или каким-то исчадием зла.
Просто даже хороший человек в силу своей ограниченности (которую сам не состоянии в себе распознать), и будучи рабом своих убеждений способен зайти очень далеко, даже не понимая что делает.
Впрочем настолько далеко, насколько ему позволяет общество. А украинское общество - не российское, второго Путина здесь не будет.
Ющенко не чіплявся за владу і цей не буде чіплятися. Але обвинувачення дуже схожі  :smilie3:  Ви часом за Тимошенко не голосували?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #81 : Жовтня 26, 2015, 10:38:15 22:38 »
А когда он разделился?
Частина бійців пішла, інтегрувалась у ЗСУ, до того, як "оточили". А "оточили" після звільнення Укрнафти закликів йти на Київ. Думаю, що оточення/"оточення" було.

Выгнали Бенину шестерку с госпредприятия, и стали внезапно случаться чудеса   :smilie7:

«Укрнафта» за 9 мес. увеличила чистую прибыль в 5,3 раза

http://www.capital.ua/ru/news/54683-ukrnafta-za-9-mes-uvelichila-chistuyu-pribyl-v-5-3-raza

Prosperity is based on people and ideas

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #82 : Жовтня 26, 2015, 11:07:57 23:07 »
А можна тоді пояснити їх актуальну позицію щодо місцевого самоврядування? Тобто децентралізації влади.
Я не есть членом партии Самопоміч. Но их депутаты включая руководителя и самого Садового регулярно отвечают на любые вопросы в СМИ, в т.ч. на ТV.

Дуже дивно. В який формі Ви хочете поставити питання Порошенку? І в якій формі Ви ставите питання наприклад депутатам від Самопомочі?
Можно в вербальной форме. Хотя есть такие вопросы, которые задаются молча :).
К примеру после скандалов с Насировым у общества возникли "молчаливые вопросы".
Всю эту сумму вопросов можно было бы выразить одним знаком: "?". :)
Это только один пример.

Не розкрита тема чергових президентських виборів?  :smilie3: На Вашу думку Порошенко буде намагатись фальсифікувати вибори на свою користь? Буде чіплятися за владу? Що саме на це може вказати? Після виборів президента у нас пройшли парламентські та проходять місцеві, залишився ще другий тур для мерів. Особисто я використання адмінресурсу не помітила. Якщо хтось помітив, нехай зазначить. Якась логіка потрібна. Не відповідає на запитання, не оберуть на наступних виборах. До чого тут "очікування благодаті"?  :smilie11:
Уже цепляется.
По поводу "ожидания благодати" я выше пояснил - отмалчивание, это попытка приучить украинцев к состоянию счастливых идиотов, ожидающих то, чего не понимают, чего им никто объяснять не собирается, и к тому что их вопросы будут без ответа. Это то, с чего начинается "русский мир". Исторический момент - Вы можете воочию наблюдать как это происходит, и может быть получить ответ на вопрос - почему мы все еще в такой зависимости от Москвы.

Ющенко не чіплявся за владу і цей не буде чіплятися. Але обвинувачення дуже схожі  :smilie3:  Ви часом за Тимошенко не голосували?
Упоминание Тимошенко - это явный признак того, что разговор пора заканчивать. :)

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #83 : Жовтня 26, 2015, 11:55:53 23:55 »
Я не есть членом партии Самопоміч. Но их депутаты включая руководителя и самого Садового регулярно отвечают на любые вопросы в СМИ, в т.ч. на ТV.
А там про децентралізацію запитань не було?  :smilie3: От біда, ніхто нічого не може сказати про актуальне ставлення Самопомочі щодо децентралізації. Напевно нікого не цікавить таке запитання  :smilie3:
Можно в вербальной форме. Хотя есть такие вопросы, которые задаются молча :).
К примеру после скандалов с Насировым у общества возникли "молчаливые вопросы".
Всю эту сумму вопросов можно было бы выразить одним знаком: "?". :)
Это только один пример.
Чому у суспільства, а не у тих, хто голосував за БПП? От мене позиція Самопомочі цікавить виключно тому, що я планувала голосувати за них на наступних виборах .
Уже цепляется.
Які факти це доводять?
По поводу "ожидания благодати" я выше пояснил - отмалчивание, это попытка приучить украинцев к состоянию счастливых идиотов, ожидающих то, чего не понимают, чего им никто объяснять не собирается, и к тому что их вопросы будут без ответа. Это то, с чего начинается "русский мир". Исторический момент - Вы можете воочию наблюдать как это происходит, и может быть получить ответ на вопрос - почему мы все еще в такой зависимости от Москвы.
Яким чином "приучити"? Як це працює? До чого тут "русский мир"? "Русский мир" - це проект розповсюдження російської мови доречі, я для Вас здається вже цитувала відповідний текст  :smilie3:
Я правда не розумію Вашої логіки. Якщо Порошенко не буде відповідати на запитання своїх виборців, то його не виберуть на чергових виборах. Це так працює.
Упоминание Тимошенко - это явный признак того, что разговор пора заканчивать. :)
Це саме так. Фактів немає, є обвинувачення у стилі Тимошенко.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #84 : Жовтня 27, 2015, 12:18:54 00:18 »
аматорка, я Вам когда-то ужы высказывал свой взгляд на тему публичных споров.
Повторюсь - в публичных спорах важны не те кто спорят, а те кто слушает (читает). Со всеми вытекающими.

По поводу "русского мира", считаю Вы глубоко ошибаетесь.
Мало того - сводя "русский мир" к идее языка, Вы по-сути защищаете его, прячете дьявола.
А у дьявола как известно первая задача - сделать так, чтобы люди считали что его нет.
И дьявол тут не в языке, а в традициях, ритуалах, схемах поведения, мировоззрении.
Если Россия начнет говорить по украински, "русский мир" никуда не исчезнет, а только станет еще более опасным.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #85 : Жовтня 27, 2015, 12:32:15 00:32 »
Самопомич не прячется от народа, отвечает на все вопросы, в т.ч. и неприятные.
Этого пока достаточно.
А можна тоді пояснити їх актуальну позицію щодо місцевого самоврядування? Тобто децентралізації влади.
Порошенко наоборот - тянет там, где можно сделать сразу. молчит даже там где можно не молчать. Из чего делаю вывод, что он нарочно старается выглядеть непонятным, чтобы отучить людей задавать ему вопросы. И чтобы появилась прослойка верующих в то, что у него есть какой-то высший план недоступный смердам.
Дуже дивно. В який формі Ви хочете поставити питання Порошенку? І в якій формі Ви ставите питання наприклад депутатам від Самопомочі?
На мой взгляд это все признаки заложить фундамент под диктатуру личности - приучить общество принимать его как бога - смиряясь, не понимая, не задавая вопросов и терпеливо ожидая необъяснимой (для нас ничтожных) благодати.
Не розкрита тема чергових президентських виборів?  :smilie3: На Вашу думку Порошенко буде намагатись фальсифікувати вибори на свою користь? Буде чіплятися за владу? Що саме на це може вказати? Після виборів президента у нас пройшли парламентські та проходять місцеві, залишився ще другий тур для мерів. Особисто я використання адмінресурсу не помітила. Якщо хтось помітив, нехай зазначить. Якась логіка потрібна. Не відповідає на запитання, не оберуть на наступних виборах. До чого тут "очікування благодаті"?  :smilie11:
Да и вот еще что. Я не считаю Порошенко плохим человеком или каким-то исчадием зла.
Просто даже хороший человек в силу своей ограниченности (которую сам не состоянии в себе распознать), и будучи рабом своих убеждений способен зайти очень далеко, даже не понимая что делает.
Впрочем настолько далеко, насколько ему позволяет общество. А украинское общество - не российское, второго Путина здесь не будет.
Ющенко не чіплявся за владу і цей не буде чіплятися. Але обвинувачення дуже схожі  :smilie3:  Ви часом за Тимошенко не голосували?
аматорка ти як справжня жінка уводиш розмову від основної теми - до побачення
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #86 : Жовтня 27, 2015, 12:36:44 00:36 »
Он сказал им:
- Голосуйте вдумчиво!
- Иди на хуй! - ответили киевляне.
(автора не знаю)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Думчев...БуГа Га
« Reply #87 : Жовтня 27, 2015, 08:33:32 08:33 »
Он сказал им:
- Голосуйте вдумчиво!
- Иди на хуй! - ответили киевляне.
(автора не знаю)
Прокатили Шарикова - аж Швондер удивился..
 :smilie7: