Автор Тема: Не соромтеся робити стороннім людям зауваження коли вони щось роблять не так  (Прочитано 495 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

Євген Попов
8 год. ·
На одинадцяту ранку...
1. Розїбав хлопців по 18-20 роківу в автобусі (жінки зайшли,вони одразу всі "заснули" мене прям зло взяло,підняв всіх. Навіть вільні місця з'явилися.
2. На виході з автобусу стоїть компаха,чоловік 8-10,стоять бидлюки так що не вийдеш...( я з малою на руках) я на пролом,вони ж бачать що люди вийти не можуть...двох сильно штовхнул плечима. Так це бидло ще вирішило мені зауваження зробити мов обережніше,упав рюкзак упала шляпа разом з своїм господарем. Ляпаса отримав. Жінки мене підтримали.
3. Розїбав господаря собаки,лабродора...чистий тротуар пес посрав на узбіччі та загортае так що вся ця х..я летить на тротуар,срач. Сказав ще раз побачу сам підміту той тротуар,собакою як віником...той мовчки знае що еблан.
4. Йду по тротуару,несу доню...Стоять 4 мужика курять,стоять як у нас люблять стояти щоб по клумбах їх обходили...За три метри до них вигукнув їм ДОРОГУ...стоять очіма кліпають...Команда з'їбалися нахуй з проходу була виконана миттєво! (Мабуть тіки таку мову розуміють)
5.Їдемо обратно з танців,точніше чекаємо з донею транспорт на зупинці,яблочки хрумаемо,трохи бавимось...прийшли три тьолкі (за звичай я жінок так не називаю,але це саме тьолкі були)
Бачать що дитина поряд сидить,закурили ще і мат перемат,розїбав в хвост та гриву.
6. Відвів малу в садочок,чалю до дому на тротуарі стоіть парочка з собачкою така маленька як блоха,собачка какае прям посеред тротуару (поряд така галявина що там кладовище таких собак можна зробити) ні блядь,ми будемо срати на тротуарі... Побачив у дівчини ленточку Україна-Евросоюз,кажу з вашими манерами тіки у росіі жити. Питають чому? Кажу бо серете там де живете...
А він мені а ми не тут живемо...Я кажу так ти блядь привів свою собаку срати де я живу? Стоіть очіма кліп-кліп...каже мені: ти прав,дійсно починати треба з себе.
Хоч один роздуплився. Друзі,давайте не тримати марних надій що Україна сама зміниться чи це зроблять посадовці.
НАМ самим треба її змінювати та будувати саме такою як ми хочемо. Сильною,успішною,заможною,красивою!
І починати треба в першу чергу з себе!!!
P.s. Чи то я якийсь не такий,чи то бидло від рук відбилося.
P.s.s. Друзі не соромтеся робити стороннім людям зауваження коли вони щось роблять не так. Я в кожному випадку пояснював учасникам цих подій за що я доїбався. Це три секунди,в діскус не вступав нема про що тут говорити. Все треба робити як слід,та не бути конченними єгоістами.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
З таким характером треба мати в кишені револьвер...  :smilie5:

Але  :smiley24: anyway.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
з безмежною кількістю патронів)))
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
...
4. Йду по тротуару,несу доню...Стоять 4 мужика курять,стоять як у нас люблять стояти щоб по клумбах їх обходили...За три метри до них вигукнув їм ДОРОГУ...стоять очіма кліпають...Команда з'їбалися нахуй з проходу була виконана миттєво! (Мабуть тіки таку мову розуміють)
5.Їдемо обратно з танців,точніше чекаємо з донею транспорт на зупинці,яблочки хрумаемо,трохи бавимось...прийшли три тьолкі (за звичай я жінок так не називаю,але це саме тьолкі були)
Бачать що дитина поряд сидить,закурили ще і мат перемат,розїбав в хвост та гриву.

Якась, блядь, неув'язочка: незрозуміло, можна "доні" чути матюки, чи не можна.  :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
З таким характером треба мати в кишені револьвер...  :smilie5:

... або "доню" на руках.  :smilie7: