Автор Тема: Филатов: У членов партии массовые обыска, Корбана задержало СБУ  (Прочитано 13959 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
так в сізо ж здається можна лише 72 години тримати, чи ні?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Цитувати
У защиты задержанного Геннадия Корбана нет аргументов, они затягивают время. Такое заявление в эфире телеканала «112 Украина» сделал помощник генпрокурора Украины Владислав Куценко, передает УКРОП.org. «Используя различные процессуальные проволочки, я считаю, даже злоупотребляя своими процессуальными правами со стороны защиты господина Корбана, происходит многочасовой судебный процесс, который фактически мог пройти за один-три часа.

Кто на них давит? Они уже нескольким судьям заявили об отводе, их ходатайства удовлетворены, заявляют отводы секретарям и т.д. Все происходит открыто, перед камерами. Есть возможность всей стране посмотреть, что никакого давления на суд нет. Как человек, не как прокурор, я считаю, что это комедия разыгрывается просто и это издевательство над всем украинским обществом, в обмороки падают, адвокаты заявляют судьям ходатайство — имеет судья после рабочего времени работать или не имеет судья после рабочего времени работать.

Фактически, у них аргументов никаких нет. У них аргумент один — отбить одного судью, заявить отвод, отбить другого судью, заявить ему отвод и так тянуть до утра, в чем их тактика идет, потому истекает срок задержания», — заявил Куценко.

Prosperity is based on people and ideas

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

Дмитро Сіманський
27 хв. · Змінено ·
Про державну систему і про волонтерів. З вагомого приводу і з яскравим прикладом. Коли ми розходилися з нашого мітингу біля СІЗО СБУ в Аскольдовому провулку, на вулиці Мазепи (у нас на шляху) машина збила людину. Через секунду вже йому надавали допомогу наші волонтери-медики з «Фонду оборони країни» - того самого, який нібито був створений для розкрадання нашими лідерами-мільйонерами народних копійок-пожертвувань. Медики працювали злагоджено, неметушливо - видно, що звикли. Ці люди, які врятували не одне життя на фронті ризикуючи своїм, давно не покладаються на державу, не чекають від нього допомоги - кидаються робити все самі. Волонтери давно повноцінно замінили державу на Сході і щодо забезпечення бійців, і у лікуванні поранених... Для чого я розповідаю загальновідомі речі? Ну скажіть, такі люди могли б не розуміти, що працюють у фіктивному фонді? Ці люди, що на 100% складаються з честі й гідності, а також з відваги - вони стали б захищати людину, чийого вкладу в оборону країну, чию допомогу пораненим не бачили особисто і не усвідомлювали? Це їх намагається переконати в тому, що Корбан винен у всіх смертних гріхах генпрокурор, який ховається зараз через те, що хтось з рогатки або чогось ще нібито стрельнув по його кватирці, але ні в кого не влучив? Влада просто ще не зрозуміла, що має справу не із заляканими чи купленими холуями, які тільки їх і оточують, а з новим громадянським суспільством, яке народилося попри їхнє бажання і тепер вже по команді нікуди не зникне. Начувайтеся, нешановні!
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

Ксения Быкова (волонтерка)
18 год. · Komsomolsk ·


Пока была в дороге,узнала про арест(как некоторые это называют)Корбана.Личка завалена вопросами и в ленте куча мнений(я это уважаю).Конечно Корбан не однозначен,собственно,как любой из нас.НО!Лично меня удивляют дописи,типа--"Корбан в 2014 просто защищал свой бизнес".Ага!У меня вопрос--а в 2010 мы вышли на податковый майдан защищать интересы тюленей или гусей?Или все таки свой бизнес,а значит право на благополучие и достаток своих семей?Только у плохих Корбана и Филатова бизнес интересы совпали с интересами страны,а у Ахметова....а не,не так.У святых ахметова, фирташа,левочкина,клюева и т.д. НЕ совпали.Чистая политика и договорняки.Петр Ляксеич показал свой страх,а это плохо.Раньше он для меня был просто треплом,а теперь ещё и трус.Не было пока в Украине Президента.
Quo Vadis

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Він в них гроші крав, а вони його захищають... а може то не справжні волонтери?  :shuffle:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Він в них гроші крав, а вони його захищають... а може то не справжні волонтери?  :shuffle:

Після мітингу УКРОПу біля СІЗО СБУ щодо затримання Геннадія Корбана машина збила людину

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Facebook члена партії УКРОП Дмитра Сіманського.

"Коли ми розходилися з нашого мітингу біля СІЗО СБУ в Аскольдовому провулку, на вулиці Мазепи (у нас на шляху) машина збила людину. Через секунду вже йому надавали допомогу наші волонтери-медики з "Фонду оборони країни", - написав він.



http://espreso.tv/news/2015/11/03/pislya_mityngu_ukropu_schodo_korbana_mashyna_zbyla_lyudynu

що тут несправжнє
новина?
сайт?
світлина?
Сіманський?
люди на світлині?

роздивіться навколо себе
ви справжній?
Quo Vadis

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
При чому тут люди на вулиці до тих писак фейсбучних?

Цілком зрозуміло, що банда корбана підключила медіа-ресурс - ботів, які строчать по сто статей в день на захист цього лупатого "патріота".

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
При чому тут люди на вулиці до тих писак фейсбучних?

Цілком зрозуміло, що банда корбана підключила медіа-ресурс - ботів, які строчать по сто статей в день на захист цього лупатого "патріота".

Банда Корбана подключила ресурс рашистских политтехнологов, пропагандонов "Русской Весны", а вы о каких ботах..  :laugh:
Многие волонтеры искренне возмущены что схватили их кумира и работодателя, и пишут из убеждений, но не исключено, что у политтехнологов в наличии сотни ботов, как же без них.
« Останнє редагування: Листопада 03, 2015, 04:08:58 16:08 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
При чому тут люди на вулиці до тих писак фейсбучних?

Цілком зрозуміло, що банда корбана підключила медіа-ресурс - ботів, які строчать по сто статей в день на захист цього лупатого "патріота".


писака фейсбучний Сіманський - член партії УКРОП
був на мітингу свідком події
 зробив фото як надавали допомогу  цитата:

"наші волонтери-медики з "Фонду оборони країни""

і виклав його у загальний доступ

де тут армія ботів?
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

Максим Музика
2 год. ·
Цель оправдывает средства. Ведь не в Корбане дело. И не в Полищуке.
Если "папе" нужно, то найдутся и те, кто выполнит приказ без оглядки на процессуальные нормы. И те, кто будет хлопать в ладоши, создавая иллюзию общественного одобрения. Так было всегда.
Мне даже не смешно. Но и не страшно. Мы все в одной лодке. И мы все виновны согласно уголовного кодекса. Очередь просто не дошла.
Волонтёры - практически все контрабандисты-обнальщики. Обвиняйте. Садите. Есть же за что.
А на борде Министерства обороны кто был? Неоформленный доброволец-партизан с трофейным российским автоматом, стреляющий на территории Украины (на Саур-Могиле, в ДАПе) в других каких-то граждан.
Так посадите и меня. Есть же за что.




може він не справжній і бот?
Quo Vadis

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
При чому тут люди на вулиці до тих писак фейсбучних?

Цілком зрозуміло, що банда корбана підключила медіа-ресурс - ботів, які строчать по сто статей в день на захист цього лупатого "патріота".


писака фейсбучний Сіманський - член партії УКРОП
був на мітингу свідком події
 зробив фото як надавали допомогу  цитата:

"наші волонтери-медики з "Фонду оборони країни""

і виклав його у загальний доступ

де тут армія ботів?



перечисляю:
Аматорка
reema
svit
« Останнє редагування: Листопада 03, 2015, 04:33:14 16:33 від dark_wing »
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Вибіркове правосуддя     valerii.pekar
Валерій Пекар

1 листопада
Давайте я вам розкажу, чому вибіркове правосуддя — це погано, навіть якщо воно спрямоване проти справжніх бандитів.

Перше пояснення буде ірраціональним, друге — раціональним.

https://site.ua/valerii.pekar/1479-%E2%80%8Bvibirkove-pravosuddya/
Quo Vadis

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ага, боти ті хто згоден з тим що бандво треба саджати.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Придушення сепаратизму на Дніпропетровщині

Не секрет, що Путін розглядав Дніпропетровський регіон як одну з областей так званої "Новоросії" та сподівався на події за зразком Донецька та Луганська, але багато в чому завдяки зусиллям Коломойського та його команди Дніпропетровськ став символом українського патріотизму та організованого опору агресору. Боротьбу з сепаратизмом команда Коломойського почала ще до призначення олігарха на посаду губернатора. В березні 2014 року в Дніпропетровську відбулися нечисельні проросійські мітинги, за допомогою яких пробували розхитати ситуацію, але місцева самооборона, яку активно підтримувала команда олігарха, дуже швидко поставила ватну публіку на місце і друга "ДНР" так і залишилася лише у мріях Путіна. Про ті часи сьогодні згадав радник Авакова Антон Геращенко: "Кажуть, що у Дніпропетровську не було штурмів адміністрації на відміну від Донецька, Луганська, Харкова тому, що низка російських агентів, визначених ГРУ на роль дніпропетровських губарєвих, болотових і безлерів, одразу після призначення Коломойського були вивезені на прогулянку до лісу, де з ними була проведена роз'яснювальна робота щодо того, як треба любити Україну. І загрозу сепаратизму в Придніпров'ї як рукою зняло".
http://www.depo.ua/ukr/politics/-ya-ukrayinskiy-388-dniv-gubernatora-kolomoyskogo-25032015122700

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Неділя, 01 листопада 2015 20:02

ТАТЬЯНА ЛУПОВА: Давайте я вам кратенько расскажу, кто они, днепропетровские волонтеры, внезапно ставшие разменной монетой в грязных политических играх власти

 Я думала так бывает только в кино. Наивная
Вот вы только представьте себя на их месте – просыпаешься ты утром, одна в своей квартире и внезапно становишься известной на всю страну и немножко за ее пределами. И не за свои заслуги, а потому что кто-то решил, что ты теперь будешь подозреваться в организации преступной группировки. И к тебе приедут домой те, кого последние полтора года одевала-обувала, лечила-спасала, угробив свою личную жизнь и здоровье, забросив бизнес и вынеся из квартиры все что можно – им же там нужнее, и придут они не благодарить, а копаться в твоем нижнем белье. И делать они это будут цинично и пошло, и ты потом еще долго будешь отмывать квартиру от их военного сапога и спрашивать себя – ну как же так, ну за что?!

И никто из режиссеров этого спектакля не подумает о твоих родителях, которым уже хорошо за.. и им придется очень постараться, чтобы выдержать это, чтобы вынести, как их двоих детей, самое родной, что в их жизни есть, обвиняют не пойми в чем. Как половина страны, не зная ничего ни об одном из вас будут, сидя перед телевизором и дожевывая бутерброд – судить, виноваты вы или нет.

Пережить тех, кто начнет шарахаться и смотреть косо – а такие будут, те, кто перестанут общаться «на всякий случай» ибо мало ли что…
Давайте я вам кратенько расскажу, кто они, днепропетровские волонтеры, внезапно ставшие разменной монетой в грязных политических играх власти. Я всех четверых знаю лично.


Наташа Хазан, мы учились вместе. В понимании некоторых она непонятная – хороший бизнес на российском кино она свернула сразу, как началась война. На замечания – да, но то война, а это кино и это деньги, она отвечала «какие деньги, при чем тут деньги, они на нас напали, я так не могу».

А вот отдать одежду и посуду переселенцам она может. Не только свою, еще и у мамы собрала. И деньги все до последнего тоже может. И здоровье. И силы. На все попытки уговорить сбавить темп она отвечала одно – ты не понимаешь, если не я, то кто, они же там гибнут. И после дневной волонтерской смены по сбору денег и лекарств шла на ночную – в хирургию, в Мечникова, помогать врачам, у которых не хватало рук. Закончила курсы и ассистировала.

А еще она умеет говорить правду, жестко, хлестко, больно, прямо. Сильные люди ее за это любят, слабые нет. Но те кто любит, никогда в обиду не даст!
Я помню, как мы летом 2014 в два часа ночи сидели в Днепре возле ЦУМа, ждали ее брата с очередного ночного совещания в ОДА, я смотрела на нее похудевшую донельзя, уставшую и не понимала, как эта маленькая, худенькая девочка выдерживает такой кошмар.


- Тебе надо отдохнуть, ты не выдержишь, - пыталась как-то уговорить я
- Тань, о чем ты, они там в окопах, им не до отдыха, нам тут легче, над нами снаряды не летают, как отдых.
После войны отдохнем


Весной 2015 мы вернулись к этому разговору, нервы сдавали, деньги собирались все хуже, голодные, босые-голые и раненые солдаты не заканчивались, мобилизации шли волна за волной, а власть по прежнему стояла в стороне. Мы говорили, пили ром и курили. Наташа нервно поглядывала на часы и в мессенджеры и постепенно бледнела.


- Что там?
- Брат не вернулся из командировки в АТО и не выходит на связь…
- Господи, какой кошмар… И часто такое?

- Они туда ездят по-разному, когда пару раз в неделю, когда и во все там неделями – проводят радиосвязь, возят помощь, устанавливают видеонаблюдение…
- Ну это я понимаю, а вот как ты это выдерживаешь, эти его поездки туда, они далеко от линии фронта?

- Сегодня на самом передке
- Наташа, надо отдохнуть, тебе нужен отпуск!

- У меня нет денег, ты не поверишь, мне стыдно это говорить, но у меня не за что…
В ту ночь Павел вернулся из АТО к 4 утра, задержались в дороге
Потом были долгие попытки уговорить ее уехать хоть на недельку, старались что-то заработать, собрать, и в итоге в отпуск ее выпихнуть таки удалось.
 
Павел Хазан для меня долго был своеобразным, я его изучала, пыталась понять – есть у меня такое хобби, изучать людей. Ему однозначно идет военная форма, хотя в армии он не служил – обошлось военкой в университете.

 По образованию радиофизик, а по призванию музыкант. Он пишет песни о любви и музыку к ним для гитары. Он необыкновенно играет на фортепиано и известен всему миру как украинский эколог, общественный деятель.

Человек парадоксов. Он несколько раз баллотировался и не разу не выигрывал – оказывается, он играл по правилам. Пытался сам себе и всем вокруг доказать, что система не работает и ее надо менять, что социальные лифты в этой стране не действуют. С началом АТО он взялся за радиосвязь.

 Потом добавились беспилотники. А еще броники, каски, буржуйки, одежда, лекарства, целокс, спасение раненых, спасение пленных. Всем этим занимался фонд, который был организован с единственной целью – упорядочить помощь, понимать кому куда чего и сколько.
 Когда-то я взялась и расспросила всех знакомых и не очень про этот фонд – я человек не очень доверчивый во всем что касается денег. Но помогать было нужно. Я для себя искала, через кого бы это сделать, кому можно доверять.

 И знаете, что мне говорили в один голос: если там Хазан – можешь смело верить, за столько лет он нигде ничего не взял чужого в руки, он настолько принципиальный, не готовый смириться с несправедливостью, что и делало его неудобным для многих. За это и были попытки у российских разведчиков его уничтожить физически. Тогда не смогли, пошли другим путем?

И я доверяла. И я помогала и фонду и армии. И я советовала этих людей всем. И никто никогда не сказал мне, что это был неправильный выбор.

А сейчас власть пытается мне доказать, что эти люди были преступниками? Власть к которой нет доверия пытается объяснить мне, что мои друзья преступники? И знаете, как она это делает? Врываясь в дома, как бандиты, вынося двери, испугав семью и ребенка. Вы себе можете представить 12-летнего ребенка, который просыпается от того, что в его квартиру врываются люди в военной форме и с автоматами? И это в то время когда папа в АТО, поехал в очередной раз помогать армии защищать страну. Вы себе можете представить, как чувствует себя сильный мужчина, который защищает государство от внешнего врага и не может защитить свою семью, сестру, друзей от государства?


И какие мысли возникают у Ирины Кашлевской, нашей королевы воды, которая обеспечивала всю зону. За все время АТО Ирина отвезла на Донбасс бойцам около 800 тонн воды, 500 из которых купила за деньги своей семьи! Ее знают, ценят и уважают в Генштабе, в Министерствах, в РНБО…

И сейчас этот светлый и добрый человек проходит через все эти унижения: обыски, подозрения от государства.

Алексей Ангурец, которого я знаю меньше всех, но его знают Павел, Наташа, их родители много лет, они ему доверяют и у меня нет повода сомневаться. Он общественник в самом хорошем смысле этого слова, он эколог, искренне болеющий за свою страну.

Вы знаете, я ловлю себя на мысли, что я боюсь такое государство, которое творит беспредел. Оно не защищает, а нападает, без объявления войны, ночью, не щадя детей, людей… Я не хочу жить в таком государстве. И те кто делают мою Украину такой, должен понимать, пока они пытаются поменять вывеску, мы строим новое государство и защищаем его, сами, уже без вас, от вас! Мы объединимся до последнего человека, но своих не отдадим!
Татьяна Лупова

http://ukrreal.info/politika/item/63560-tatyana-lupova-davajte-ya-vam-kratenko-rasskazhu-kto-oni-dnepropetrovskie-volontery-vnezapno-stavshie-razmennoj-monetoj-v-gryaznykh-politicheskikh-igrakh-vlasti
Quo Vadis

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Неділя, 01 листопада 2015 20:02

ТАТЬЯНА ЛУПОВА: Давайте я вам кратенько расскажу, кто они, днепропетровские волонтеры, внезапно ставшие разменной монетой в грязных политических играх власти


Вы знаете, я ловлю себя на мысли, что я боюсь такое государство, которое творит беспредел. Оно не защищает, а нападает, без объявления войны, ночью, не щадя детей, людей… Я не хочу жить в таком государстве. И те кто делают мою Украину такой, должен понимать, пока они пытаются поменять вывеску, мы строим новое государство и защищаем его, сами, уже без вас, от вас! Мы объединимся до последнего человека, но своих не отдадим!
Татьяна Лупова

http://ukrreal.info/politika/item/63560-tatyana-lupova-davajte-ya-vam-kratenko-rasskazhu-kto-oni-dnepropetrovskie-volontery-vnezapno-stavshie-razmennoj-monetoj-v-gryaznykh-politicheskikh-igrakh-vlasti

питання лише в тому, для чого це робить сьогодняшня влада?   Це намагання заробити бали перед ким?  Чому не пресують колишню  регіональну сепарську наволоч?  :smilie2: :smilie9: :Ganba:

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

Павло Балабанов поширив допис від Юрія Бутусова.
1 год. ·

Согласно материалам уголовного дела, лидер организованной преступной группировки 14 августа 2014-го похищает на двое суток госчиновника, и дерзко разворовывает деньги из своего собственного частного фонда. Зная об этих фактах, президент страны 15 сентября 2014-го награждает преступника орденом с характеристикой "За мужність і самовідданість, активну громадянську позицію та високий професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов'язків".
http://www.president.gov.ua/documents/7262014-17649

И после этого президент на октябрьских выборах совместно с лидером ОПГ вместе формирует общий избирательный список.

Андрей Богдан, ты адвокат лидера ОПГ, но при этом сам должен являться свидетелем по делу как 76-й номер БПП, получивший место в списке благодаря тем договоренностям. Поэтому расскажи, может ли быть привлечен президент к участию в процессе как свидетель защиты? Или в каком-то другом статусе?


УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №726/2014
Про нагородження Г.Корбана орденом «За мужність»
За мужність і самовідданість, активну громадянську позицію та високий професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов'язків, постановляю:
Нагородити орденом «За мужність» III ступеня КОРБАНА Геннадія Олеговича - заступника голови - керівника апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Президент України П.ПОРОШЕНКО
15 вересня 2014 року
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Андрей Боечко
7 год. · Kyiv ·
Раз уж пошла такая тема, я тоже имею право высказаться.

Укроп и волонтеры...

В ноябре прошлого года ко мне обратилась волонтер Армии SOS Марина Комарова и попросила помочь ей продать четверо часов, которые передал Borys Filatov (все часы по документам принадлежали именно ему).

Я организовал аукцион и в течение месяца мы выручили за них почти миллион и двести тысяч гривен, на которые были приобретены прицелы, калиматоры, медикаменты и много других "полезных" вещичек для наших ребят на передовой..
Тогда еще партии Укроп не существовало...


Во второй раз я столкнулся в командой Корбана и Филатова, когда мы готовили награждение Народных Героев Украины в Днепропертовске летом этого года (Укроп был только в проекте).


Помню, для начала связался с губернатором Днепра Валентином Резниченко (мы знакомы с 1996 года), попросил помочь. Валик не отказал, пообещал всяческое содействие. Действительно, дал человека, поставил задачу... Естественно, ни о каких государственных деньгах на это мероприятие речи и быть не могло, поэтому начали искать "помощников" среди местных бизнесменов.. Дней десять искали.... Никто и ничего не обещал, все только советовали и обещали постараться..

(Для особо любознательных и неверующих признаюсь - от Вилкула предложений о помощи не поступало...)


По-видимому, информация о наших поисках дошла и до Бориса Филатова.
Он связался со мной в Фейсбуке и предложил все организовать самостоятельно, без чьей-либо помощи, и на высшем уровне.. Причем, никаких требований или просьб касательно претендентов на награду или оформления зала с его стороны не было.
В итоге все прошло здорово, душевно и "без политики"...


Героев и родственников погибших ребят встретили на вокзале, покормили, поселили в шикарную гостиницу, отвезли к месту награждения, провели экскурсию, после награждения устроили шикарный праздничный обед, подготовили и вручили подарки..
После этого ни с кем из "укроповцев" я не общался, хотя многие "политиканы" сразу же после Днепра записали меня в партию Корбана...


Вчера посмотрел видео с пресс-конференции ГПУ и СБУ..

Там прозвучало утверждение, что многих волонтеров "использовали" в грязных комбинациях по отмыванию денег.


Заранее вынужден признаться - по-видимому и нас "использовали", поскольку все средства на организацию церемонии награждения Народных Героев Украины в Днепропетровске наверняка брались из фонда партии. И вряд ли в отчетах об этом следователи или проверяющие увидят строку расхода "обед для награжденных и родственников погибших".


Юрий Тандит, передай Василию Сергеевичу, что я готов дать показания, если следователи нашли эти "неучтенные расходы". Василий Грицак, по-моему, один из достойнейших офицеров СБУ за все ее историю, и я ему верю.


Надеюсь, история с Корбаном завершится победой Фемиды, а не принципов и понятий.

Надеюсь, Филатов победит рыга Вилкула во втором туре...

Надеюсь, мы победим россию в войне и вернем Донбасс и Крым...

Надеюсь и верю в это.

Мира вам и Добра!
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

Borys Filatov
1 листопада о 23:56 · Змінено ·
Ночь. Сижу с защитой Корбана.
Основная линия процесса о расхищении средств "Фонда обороны Краины".
...
Вызвать Дмитрия Яроша, получавшего каски и сухпайки, как свидетеля.
Опросить Юрия Луценко, получившего четыре бронежилета и забывшего их вернуть.
Сделать выемку в областной больнице имени Мечникова на предмет расходования лекарственных препаратов.
Изьять оборудование оперативного командования группы "Схид", установленное за наличные. Допросить генерала Наева.
Провести экспертизу оборудования связи третьего танкового батальона, которое квалифицируют как прослушивающее.
Допросить всех добровольцев батальонов МВД, которые получали доплаты к официальной зарплате в конвертах.
Вызвать гражданина Украины Безлера Игоря ( кличка "Бес" ), который получил в обмен на пленных карусель в городе Горловка ( куплена за наличные за счет Фонда ).
Получить от гражданина Рубана показания за какие средства он нанимал автобусы для вывоза пленных и покупал для них питание.
Привлечь в процесс сенатора Маккейна и шведское правительство, оказывавших помощь Фонду.
И еще сотни вопросов..
...
Петр Алексеевич, Вы хотели с Шокиным процесс века?
Вы его получите.
АПДЕЙТ: Адвокаты говорят, что Юрий Витальевич вернул бронежилеты. Приношу извинения
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

Borys Filatov
Вчора о 8:35 · Змінено ·
Согласен с "еврооптимистами", прокурорами и порохоботами.
Защита страны не может быть индульгенцией. Чтобы получить индульгенцию, нужно другое.
А именно:
- с оружием в руках воевать на стороне ДНР/ЛНР
-расстреливать Майдан
- разворовывать госбюджет в особо крупных размерах
- получать фиктивное удостоверение участника АТО
- пропихивать своих детей в парламент
- подписывать секретные протоколы с Путиным
- создавать организованные группировки титушек
- состоять в Партии Регионов хотя бы в один момент её существования (лучше стоять у истоков)
- занимать министерские должности в Кабминах Януковича - Азарова
- быть кумом Путина и/или возглавлять кремлевское лобби в Украине
- довести состояние до миллиарда во время тяжелейшего кризиса в стране
- публично отказываться признавать Россию агрессором
- хранить бриллианты в сейфе заместителя Генпрокурора
- крышевать коррупцию до тех пор, пока посол США не отбросит дипломатию и не потребует вашей отставки.
- положить сотни лучших парней в котлах.
- безнаказанно отправить в Луганск самолет на верную гибель.
Я ничего не забыл упомянуть?
Quo Vadis

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
хтось може пояснити з точки зору закону
- на підставі чого Корбан зараз в сизо СБУ? (1.)
- навіщо було просити суд про запобіжну міру утримування під вартою, якщо без суду можно в сізо посадити (2.)
просто цікаво.
1. Рослiдують наступний епiзод в творчостi героя-волонтера-патрiота.
2. Така форма: Якщо у Слiдства е пiдстави, воно може просити Суд... дати строк на затримання громодянина.
3. Без Суду (Ухвали Суду) пiдозрюваного в СIЗО не повезуть: Потрiбнi весомi докази того, що клiент таки в "Розробцi" МВС або СБУ.
Взагалi-то, якщо пiдозрюваний веде себе чiнно, приходить на допити, спiвпрацюе з слiдством (зливае корешiв), то слiдчiй може й не просити Суд про запобiжний захiд.
Думаю, що пан Корбан... з часом все ж таки почне спiвпрацю з слiдством, оскiльки саме зараз вирiшуеться його доля.
 :smilie7:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Аллан Левітов
18 год. ·

В прекрасное время мы живем.
Всех блохеров/"журналистов", которые пишут за денежку "веселого бородатого дядьки", а также горстку верящих им дегенератов - можно теперь легко опознать по фразе "выборочное правосудие" ))

Кстати, сегодня на суде над Кернесом показания начали давать потерпевшие Майдановцы:
&feature=youtu.be

"Выборочное" правосудие, оно такое, ага

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
питання лише в тому, для чого це робить сьогодняшня влада?   Це намагання заробити бали перед ким?  Чому не пресують колишню  регіональну сепарську наволоч?  :smilie2: :smilie9: :Ganba:

Просто зараз все прозоріше. Американці поставили чітку умов - ніякої мафії у новій владі.

І американці якщо щось знають, зливають інфу нам. Мабуть про корбана знали. А може і без них все було відомо.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча



Pavlo Khazan about 31 October in Dnipropetrovsk
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Процесуальні порушення у справі К.: винуватого доведеться виправдати, а невинуватому - сплатити компенсацію
02 листопада 2015   О.Банчук, М.Хавронюк
Події із затриманнями громадянина К. показали суспільству всі проблеми в сфері кримінальної юстиції щодо численних порушень прав людини, про які знають адвокати, правозахисники і експерти і з якими зіштовхуються щоденно по всій країні.

Коли ці порушення стосуються пересічної людини, влада закриває на них очі, сподіваючись на те, що поки справа дійде, скажімо, до Європейського суду з прав людини, то або ішак здохне, або... ну, далі ви знаєте.

Але в даному випадку ситуація інакша – і рішення ЄСПЛ по К. щодо порушення права на справедливий суд може з’явитися так само миттєво, як воно колись з’явилось у справі Луценко проти України.

1. Слідчі прокуратури та СБУ не мали права проводити будь-які дії у цьому провадженні. Інкриміновані К. дії, а саме розкрадання майна (ст. 191 КК), створення ОЗУ (ст. 255 КК), викрадення людини (ст. 349 КК) повинні розслідуватися слідчими міліції (так говорить стаття 216 КПК).

Прокурор, здійснюючи нагляд за додержанням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням, дійсно уповноважений доручати органу досудового розслідування проведення досудового розслідування (ч. 2 ст. 36 КПК), але лише тому органу, який визначений у ст. 216 КПК. Частина 5 ст. 36 передбачає, що Генеральний прокурор України, керівник регіональної прокуратури, їх перші заступники та заступники своєю вмотивованою постановою мають право доручити здійснення досудового розслідування будь-якого кримінального правопорушення іншому органу досудового розслідування, у т.ч. слідчому підрозділу вищого рівня в межах одного органу, у разі неефективного досудового розслідування. Але в даному випадку про неефективне розслідування ще не йдеться, чи не так?

Порушення принципу підслідності означає те саме, якби раптом доручити податковій міліції розслідувати терористичний акт, а Національному антикорупційному бюро – зґвалтування. Іншими словами, як не може підсудний обрати собі суддю, так не може влада обрати на свій розсуд слідчого: кожен слідчий, прокурор і суддя діють виключно в межах повноважень, визначених законом. Це прямо визначено у ст. 19 Конституції України.

2. Тримати затриманого К. в СІЗО СБУ також є порушенням, таким самим, як, скажімо, відправити його для тримання відразу у в'язницю, у дисбат чи "на підвал" у Донецьк.

Закон «Про попереднє ув’язнення» (ст. 8) чітко передбачає, що установами для тримання осіб, щодо яких як запобіжний захід обрано тримання під вартою, є слідчі ізолятори Державної кримінально-виконавчої служби України. В окремих випадках, що визначаються потребою в проведенні слідчих дій, ці особи можуть перебувати в ізоляторах тимчасового тримання.

3. Затримання відбулося без ордеру суду (ухвали слідчого судді про дозвіл на затримання з метою приводу - ст. 190 КПК). А затримувати за статтею 208 КПК (на місці вчинення злочину) слідчі не могли, тому що інкриміновані події відбувалися півроку тому і жодних передбачених цією статтею підстав не було.

Так, згідно із ст. 208 КПК, уповноважена службова особа має право без ухвали слідчого судді, суду затримати особу, підозрювану у вчиненні злочину, за який передбачене покарання у виді позбавлення волі, лише у випадках:

1) якщо цю особу застали під час вчинення злочину або замаху на його вчинення;

2) якщо безпосередньо після вчинення злочину очевидець, в тому числі потерпілий, або сукупність очевидних ознак на тілі, одязі чи місці події вказують на те, що саме ця особа щойно вчинила злочин;

3) якщо є обґрунтовані підстави вважати, що можлива втеча з метою ухилення від кримінальної відповідальності особи, підозрюваної у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого корупційного злочину, віднесеного законом до підслідності Національного антикорупційного бюро України.

Цим порушено особисту свободу, гарантовану статтею 29 Конституції. До речі, як і під час публічного затримання Бочковського на засіданні Уряду, коли прем’єр-міністр А.Яценюк і міністр внутрішніх справ А.Аваков фактично стали співучасниками такого порушення.

4. Судячи з поширеного в мережі відео, під час затримання К. не повідомили підстави для цього і права затриманої особи. Чим порушили передбачене КПК право бути повідомленим про підстави затримання.

5. Протягом 2 годин після затримання не був повідомлений про факт затримання центр правової допомоги і не забезпечено доступ захисника. Цим ще раз порушено право на захист.

6. Незаконним, скоріше за все, як це випливає із поширених в мережі коментарів, було і проведення обшуку, оскільки проводилося на підставі рішення суду про обшук в помешканні сторонньої особи. У рішенні суду взагалі не вказано конкретних речей, які хотіли знайти під час обшуку, а шукати «що-небудь цікаве» КПК не дозволяє. Цим порушено конституційну гарантію недоторканності житла (стаття 30) і право власності (стаття 40).

Олександр Банчук, Микола Хавронюк, Центр політико-правових реформ


http://pravo.org.ua/2011-07-05-15-26-55/2011-07-22-11-18-16/2057-protsesualni-porushennia-vynuvatoho-dovedetsia-vypravdaty-a-nevynuvatomu-splatyty-kompensatsiiu.html
Quo Vadis

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Каменяр@hu_lviv

фахівці з тактики військових операцій і критики Муженка плавно переваліфікувались в фахівців по судочинству

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Каменяр@hu_lviv

фахівці з тактики військових операцій і критики Муженка плавно переваліфікувались в фахівців по судочинству

Про слитый Марик и план Мореля уже забыли  :smilie5:
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27063
Каменяр@hu_lviv

фахівці з тактики військових операцій і критики Муженка плавно переваліфікувались в фахівців по судочинству

 :gigi:

Та де там плавно

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
перечисляю:
Аматорка
reema
svit
:shuffle: Як на мене, то ознакою бота є відсутність аргументів.
Ну і, от ти не бот, ти троль. У цьому випадку. В інших випадках навіть не троль. Ти хоча б іноді наводиш аргументи та висловлюєш СВОЮ думку  :smilie3:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
перечисляю:
Аматорка
reema
svit
:shuffle: Як на мене, то ознакою бота є відсутність аргументів.
Ну і, от ти не бот, ти троль. У цьому випадку. В інших випадках навіть не троль. Ти хоча б іноді наводиш аргументи та висловлюєш СВОЮ думку  :smilie3:

Тролль и гоблин! :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно