Автор Тема: Порошенко викопав собі яму.Хто буде наступним президентом?  (Прочитано 11628 раз)

0 Користувачів і 10 Гостей дивляться цю тему.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Andriy Senchenko
4 год. · Змінено ·
Виктор Федорович Порошенко


Включаю новости и начинаю путаться, кто же в стране Президент: Петр Алексеевич Янукович или Виктор Федорович Порошенко?

Действующий Президент Украины за полтора года в блиц-режиме продемонстрировал практически абсолютное единство целей и методов со своим печально закончившим предшественником.

В апреле 2010 года по решению Януковича были подписаны Харьковские соглашения, закрепившие военное присутствие России на нашей территории.

В сентябре 2014 года по решению Порошенко было подписано т.н. Минское соглашение, по сути восстановившее влияние Кремля на Украину и ее внутреннюю политику.

...
sofia, хто такий Сенченко я знаю, це кримська Батьківщина. Батьківщина звично обвинувачує що Ющенка, що Порошенка у роботі на кремль. Одночасно підписуючи контракт на користь Гаспрому та святкуючи перемогу ... до часу оприлюднення тексту контракту. А також засуджуючи Ющенка через підтримку Грузії у 2008. Виявляється не треба було псувати стосунки з РФ. Це ж історичні факти. Але то таке... Я хотіла дізнатися твоєї думки щодо тез Сенченко. Ти, от особисто ти, яку думку маєш щодо суті тез Сенченко? Цікаво.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Andriy Senchenko
4 год. · Змінено ·
Виктор Федорович Порошенко


Включаю новости и начинаю путаться, кто же в стране Президент: Петр Алексеевич Янукович или Виктор Федорович Порошенко?

Действующий Президент Украины за полтора года в блиц-режиме продемонстрировал практически абсолютное единство целей и методов со своим печально закончившим предшественником.

В апреле 2010 года по решению Януковича были подписаны Харьковские соглашения, закрепившие военное присутствие России на нашей территории.

В сентябре 2014 года по решению Порошенко было подписано т.н. Минское соглашение, по сути восстановившее влияние Кремля на Украину и ее внутреннюю политику.


Перепрошую, але з таким рівнем аналітики просто має бути соромно публікуватися в інтернеті.

Ну хіба що цей пан Andriy Senchenko все це пише з окопів, кровью захищаючи Україну і знищуючи ворогів не язиком, а кулеметом.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Andriy Senchenko
4 год. · Змінено ·
Виктор Федорович Порошенко


Включаю новости и начинаю путаться, кто же в стране Президент: Петр Алексеевич Янукович или Виктор Федорович Порошенко?

Действующий Президент Украины за полтора года в блиц-режиме продемонстрировал практически абсолютное единство целей и методов со своим печально закончившим предшественником.

В апреле 2010 года по решению Януковича были подписаны Харьковские соглашения, закрепившие военное присутствие России на нашей территории.

В сентябре 2014 года по решению Порошенко было подписано т.н. Минское соглашение, по сути восстановившее влияние Кремля на Украину и ее внутреннюю политику.


Перепрошую, але з таким рівнем аналітики просто має бути соромно публікуватися в інтернеті.

Ну хіба що цей пан Andriy Senchenko все це пише з окопів, кровью захищаючи Україну і знищуючи ворогів не язиком, а кулеметом.
Ну яка це "аналітика"? Це тупа пропаганда. Для кого? Не знаю. Може sofia підкаже. sofia, для кого? От на кого це розраховано?

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Andriy Senchenko

sofia, хто такий Сенченко я знаю

 Я хотіла дізнатися твоєї думки щодо тез Сенченко. Ти, от особисто ти, яку думку маєш щодо суті тез Сенченко? Цікаво.

Сененка не знаю може ви знаєте краще але

з оцим я згодна:

"Весь инструментарий диктаторского режима сохранен: «просроченное» ЦВК, во главе с виртуозом фальсификаций Охендовским, подкуп обнищавших избирателей, административное давление.

"Политическое единство» и нужные голосования при Порошенко достигаются теми же методами, что и при Януковиче: незаконные обыски, угрозы расправы, заказные дела.
Не изменилась и технология превращения и без того небезупречной правоохранительной системы страны в репрессивную, защищающую политические и бизнесовые интересы правящей семьи от политических оппонентов и гнева народа.

Правосудие времен Порошенко ничем не отличается от правосудия времен Януковича. Большинство судей после многократного анонсирования массовых чисток больше думают о том, как понравиться власти, а не о том, как защитить права гражданина."


про ЗМІ- не скажу- зомбоящик не дивлюсь


Кадровая политика Порошенко, расставляющего на государственные должности подручных бизнес-менеджеров, настолько же неадекватна здравому смыслу и губительна для страны, насколько кадровая политика Януковича, расставлявшего доверенных людей семьи.



немає відповіді на питання, чи є але вони за сімома печатками?


"Украинское общество вот уже полтора года задает одни и те же вопросы.
Почему не наказаны те, кто расстреливал Майдан и разворовывал страну при Януковиче?

Почему "над законом" стоят коррупционеры из окружения Порошенко?
Почему в рядах президентской партии «Солидарность» нашли пристанище многие бывшие регионалы?

Почему Порошенко, который после выборов 2014 года имел поддержку Коалиции в 305 голосов, сегодня собирает голоса под свои законодательные инициативы в "Оппозиционном блоке"?



може вам відніше маніпуляції та пересмикування, але ж я і не політтехнолог,
щоб під лупою роздивлятись усілякі тези

спиймайте мене тою, яка я насправді - пересічний громадянин, якому болять ті питання, які озвучив Сененко чи будь-хто
Quo Vadis

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Софія, як показує попередня не дуже вдала революція (2004-2005), якщо не давити внутрішніх ворогів України (вони себе називають опозиція - і це правильно, вони в опозиції до України), то вороги, спираючись на підтримку кремля, можуть знову завадити Україні на шляху до Європи.

Той раз ми прогавили, ну як ми. Ющенко не такий щоб зміг ефективно знищити п'яту колону. Порошенко набагато міцніший мужик, побажаємо йому довести справу до нормального фіналу.

Американці на цей раз надають набагато більшу підтримку, але якщо вони побачать, що народ таки барануватий і рогами впирається не хоче до ЄС, то їх терпець увірветься і вони загонять Україну у сіру зону ще на кілька років. Не буде ні траншів МВФ, ні допомоги самих США, нічого не буде. Буде зубожіння та руїна.

Краще до цього не доводити. Якщо ми не самовбивці.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Софія, як показує попередня не дуже вдала революція (2004-2005), якщо не давити внутрішніх ворогів України (вони себе називають опозиція - і це правильно, вони в опозиції до України), то вороги, спираючись на підтримку кремля, можуть знову завадити Україні на шляху до Європи.

Той раз ми прогавили, ну як ми. Ющенко не такий щоб зміг ефективно знищити п'яту колону. Порошенко набагато міцніший мужик, побажаємо йому довести справу до нормального фіналу.

Американці на цей раз надають набагато більшу підтримку, але якщо вони побачать, що народ таки барануватий і рогами впирається не хоче до ЄС, то їх терпець увірветься і вони загонять Україну у сіру зону ще на кілька років. Не буде ні траншів МВФ, ні допомоги самих США, нічого не буде. Буде зубожіння та руїна.

Краще до цього не доводити. Якщо ми не самовбивці.

слухайте, до чого тут додавити ворогів?

і де ви бачите додавлених, придавлених ворогів Революції Гідності

єфремов, кернес, ахметов, вілкул
і це тільки ті що не злазять зі сторінок змі та соцмереж а скільки їх
ще перефарбованих комуняк соціалістів  ригів і т. і. недодавлених,
куплених, і відмазаних

і наостанок,
якщо Президент і ВР і держінститути
все таки будують правову державу,
 то і методи повинні бути правові і законні,

а поки що, складається стійке враження вибіркового "правосуддя"

бо суспільство не отримало відповіді на озвучені запитання,

не отримало, і навряд чи отримає,
тому технології це чи маніпуляції це, чи ні?,  мені як пересічній жительці України
байдуже

мені не байдуже інше




 


Quo Vadis

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
 sofia (вибіркового "правосуддя")


Є такий момент.І це скрізь так у цивілізованому світі. Тому і жорсткі методи застосовуються, у першу чергу, до самих небезпечних для Країни персоналій.
Далі підуть дрібніші персони...



Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
слухайте, до чого тут додавити ворогів?

у вас там у тому тексті процитованому того дурника (не можу інакше назвати цю людину) написано - "Политическое единство"

от саме про це  хотілося б сказати, власне я й сказав. очевидно, що декому не хочеться ніякого единства, бо так же можна і справді вийти з-під контролю москви та, не дай боже, потрапити у ЄС. Ні, хуйловська агентура протів! отой кого ви цитуєте - типовий представник такої агентури, таких треба в СБУ та з'ясувати хто замовляє йому антиукраїнську пропаганду.

от це я і маю на увазі під додавити ворогів. бо минулого разу хуйло путін зміг, використавши внутрішніх ворогів - тимошенко та януковича - зруйнувати все заради чого робилася Помаранчева революція. Розумна людина, розумна нація має врахувати досвід та превентивно знищити ворогів. Вони ж нікуди не ділися, і росія на місці і там і досі при владі шизофреники.

і де ви бачите додавлених, придавлених ворогів Революції Гідності

єфремов, кернес, ахметов, вілкул
і це тільки ті що не злазять зі сторінок змі та соцмереж а скільки їх
ще перефарбованих комуняк соціалістів  ригів і т. і. недодавлених,
куплених, і відмазаних

Вони не мають впливу на ситуацію, вони більше не визначають вектор розвитку України.

Якщо ж вам потрібна саме кривава розправа - спросіть чому "патріоти" кидають гранати у Верховну Раду, а не у будинок єфремова.

і наостанок,
якщо Президент і ВР і держінститути
все таки будують правову державу,
 то і методи повинні бути правові і законні,

а поки що, складається стійке враження вибіркового "правосуддя"

бо суспільство не отримало відповіді на озвучені запитання,

не отримало, і навряд чи отримає,
тому технології це чи маніпуляції це, чи ні?,  мені як пересічній жительці України
байдуже

мені не байдуже інше

принципових порушень немає. вашому улюбленому корбану оберуть міру затримання і ви будете щасливі.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
sofia (вибіркового "правосуддя")


Є такий момент.І це скрізь так у цивілізованому світі. Тому і жорсткі методи застосовуються, у першу чергу, до самих небезпечних для Країни персоналій.
Далі підуть дрібніші персони...
http://ukrpravda.net/Smileys/default/smilie7.gif

Особенно таких, у которых есть частные армии.
Не, на Чегевару что-то Гена не тянет..
Prosperity is based on people and ideas

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
sofia (вибіркового "правосуддя")


Є такий момент.І це скрізь так у цивілізованому світі. Тому і жорсткі методи застосовуються, у першу чергу, до самих небезпечних для Країни персоналій.
Далі підуть дрібніші персони...
http://ukrpravda.net/Smileys/default/smilie7.gif

Особенно таких, у которых есть частные армии.
Не, на Чегевару что-то Гена не тянет..

Автоматична Зброя, вибухові пристрої, засоби електронного стеження, вбивства , викрадення людей, сотні бойовиків, обнальні структури,.....Це вже з виявленого.




Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
З таким букетом у тих самих США  навіть не судять...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
а поки що, складається стійке враження вибіркового "правосуддя"

апеляцію по фірташу в австрії подали більше ніж чем через пів-року
цікаво австрійське правосудддя до БУДЬ-ЯКОГО громадянина АВСТРІЇ (!!) ставиться так само неквапливо як до іноземця фірташа?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
а поки що, складається стійке враження вибіркового "правосуддя"

апеляцію по фірташу в австрії подали більше ніж чем через пів-року
цікаво австрійське правосудддя до БУДЬ-ЯКОГО громадянина АВСТРІЇ (!!) ставиться так само неквапливо як до іноземця фірташа?

У Фирташа там сам министр юстиции в адвокатах (правда бывший). Наворовал в Украине столько, что есть чем теперь поделиться.
Prosperity is based on people and ideas

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
sofia (вибіркового "правосуддя")


Є такий момент.І це скрізь так у цивілізованому світі. Тому і жорсткі методи застосовуються, у першу чергу, до самих небезпечних для Країни персоналій.
Далі підуть дрібніші персони...


мене цікавить де критерій за яким визначають

хто дрібніший а хто ні?

так само і небезпечність для держави?


той хто впливає на економічний стан країни, і які маштаби його впливу?
має достатньо коштів, для купівлі депутатів у місцевих, обласних радах і у ВР, суддів судів, прокурорів, працівників
держструктур, для досягнення своїх цілей?

а також власні приватні армії з криміналітету та куплених робітників
мвс?





Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
принципових порушень немає. вашому улюбленому корбану оберуть міру затримання і ви будете щасливі.

з чого таки висновок що він улюблений?
помилка з вашого боку
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Автоматична Зброя, вибухові пристрої, засоби електронного стеження, вбивства , викрадення людей, сотні бойовиків, обнальні структури,.....Це вже з виявленого.

скажіть що цього всього у ахметки вілкула кернєса і т д немає :lol:
Quo Vadis

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
sofia (вибіркового "правосуддя")


Є такий момент.І це скрізь так у цивілізованому світі. Тому і жорсткі методи застосовуються, у першу чергу, до самих небезпечних для Країни персоналій.
Далі підуть дрібніші персони...


мене цікавить де критерій за яким визначають

хто дрібніший а хто ні?

так само і небезпечність для держави?


той хто впливає на економічний стан країни, і які маштаби його впливу?
має достатньо коштів, для купівлі депутатів у місцевих, обласних радах і у ВР, суддів судів, прокурорів, працівників
держструктур, для досягнення своїх цілей?

а також власні приватні армії з криміналітету та куплених робітників
мвс?

Олигархам не место в политике. Говорилось уже милион раз, если Беня до сих пор этого не понял, ему же хуже. Никто ему больше не даст доить бюджет и иметь карманные партии и частные армии.

Prosperity is based on people and ideas

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Вони не мають впливу на ситуацію, вони більше не визначають вектор розвитку України.


сумнівно що не мають впливу, вплив і виявляється:
 у результатах місцевих виборів, виборів мерів Харкова,
Запоріжжя, Дніпропетровська, Одеси
а що в селах і райцентрах відбувається? хто знає?

не кажу вже про зомбоящик, який дивиться переважна більшість
куплені канали "правильно освітлюють події" от вам і вплив
у соцмережах маніпулюють фактами

а на питання кого я там перепощую,
почитайте гілку, кого тільки я не перепостила,

і всі ставлять ті самі запитання

Quo Vadis

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Автоматична Зброя, вибухові пристрої, засоби електронного стеження, вбивства , викрадення людей, сотні бойовиків, обнальні структури,.....Це вже з виявленого.

скажіть що цього всього у ахметки вілкула кернєса і т д немає :lol:

Он не ведут себя так вызывающе, дойдет и до них очередь. Кернес кстати тоже Бенин.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
з чого таки висновок що він улюблений?
помилка з вашого боку

ну судячи з кількості ваших постів на захист цього злодюги.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Вони не мають впливу на ситуацію, вони більше не визначають вектор розвитку України.


сумнівно що не мають впливу, вплив і виявляється:
 у результатах місцевих виборів, виборів мерів Харкова,
Запоріжжя, Дніпропетровська, Одеси
а що в селах і райцентрах відбувається? хто знає?

не кажу вже про зомбоящик, який дивиться переважна більшість
куплені канали "правильно освітлюють події" от вам і вплив


1+1 ?  :smilie11:
 :lol:
Prosperity is based on people and ideas

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
з чого таки висновок що він улюблений?
помилка з вашого боку

ну судячи з кількості ваших постів на захист цього злодюги.


дивно
мої пости відображають думку того, кого я перепостила,
доречі не тільки на захист корбана,
просто за корбана набралось переважна більшість, а проти
всього пару

мабуть я на ФБ читаю більше його прихильників та тих хто його особисто знає,
а тут стикаюсь з його противниками,
і не впевнена, що ви його особисто знаєте і можете щось сказати по суті

пости я не коментую
мені важливо інше
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
1+1 ?  :smilie11:
 :lol:

вам видніше
я зомбоящик не дивлюсь
але слухаю висловлювання та думки тих хто дивиться і
вірить всьому що там кажуть
Quo Vadis

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Автоматична Зброя, вибухові пристрої, засоби електронного стеження, вбивства , викрадення людей, сотні бойовиків, обнальні структури,.....Це вже з виявленого.

скажіть що цього всього у ахметки вілкула кернєса і т д немає :lol:


Це якось зменшує перед законом злочини Корбана?
Що до Ахметова і ко...Може тії "громадські організації", що зараз нєгодують з затримання злодюги Корбана, краще напишуть заяви до прокуратури з викладеними фактами  злочинів Ахмєтова? Нє?



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
sofia (вибіркового "правосуддя")


Є такий момент.І це скрізь так у цивілізованому світі. Тому і жорсткі методи застосовуються, у першу чергу, до самих небезпечних для Країни персоналій.
Далі підуть дрібніші персони...

Тобто Корбан небезпечніший для країни ніж Ахмєтка, Мудачук, та ціла зграя таих, хто призвів країну до бійні і хто мріє про реванш?

 :lol: :lol: :lol:

If you are going through hell, keep going.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

Dmitriy Babkin
Вчора о 16:22 · Змінено ·
Мля, отдельным постом... Для патриотов, которые желают чтобы все олигархи непременно сидели в тюрьме и, при этом, оправдывают действия нынешнего Президента. Подчеркну сарказм - наш нынешний президент не электрик в своём недавнем прошлом, как тот же Лех Валенса)... И он, единственный из списка Форбс, оставшийся в нынешнем году в прикупе!...
Почему Корбан? Я вас спрашиваю! Почему именно сейчас и именно Корбан? Доказательная база, говорите в порядке? Постарались, говорите, на этот раз?
А Гепа почему на свободе? Почему ему дали возможность участвовать в выборах? Недостаточно доказательств, говорите? Ведь именно он формировал и содержал банды титушек, которые совершенно реально убивали людей в Киеве! Именно он пригрел в своем городе "Оплот", который продолжает убивать людей на оккупированной части Донбасса!
Почему Клюеву дали возможность смыться?
А господин Шокин, не хочет ли объяснить мне ,откуда у него домовладение стоимостью 85 млн. евро в Киеве? Доказательной базы, извиняюсь, опять нет?
Шо там у вас реле с ячейкой шалят?!
А в контексте моего предыдущего поста поясню, коротко:
Если власть своими "топорными" действиями породит, в ближайшее время, новый Майдан - я, боец Национальной Гвардии, буду на стороне Майдана! И пусть только попробуют штурмануть нью-Дом Профсоюзов. В Крым убежать у них уже не получится...
Вот я о чём, собственно...
Quo Vadis

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
sofia (вибіркового "правосуддя")


Є такий момент.І це скрізь так у цивілізованому світі. Тому і жорсткі методи застосовуються, у першу чергу, до самих небезпечних для Країни персоналій.
Далі підуть дрібніші персони...

Тобто Корбан небезпечніший для країни ніж Ахмєтка, Мудачук, та ціла зграя таих, хто призвів країну до бійні і хто мріє про реванш?

 :lol: :lol: :lol:

Ключове слово мріє...Мрії - річ ненаказуєма.

А от склади зброї, бойовики, контрабанда...Висить все це на Корбані, і є більш небезпечним ніж мрії .



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
А батальон Восток на Ахмєтові не висить?

Ахмєтка - друг хуйла і Порошенка.

Корбан - ворог Хуйла і Порошенка.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А батальон Восток на Ахмєтові не висить?

Ахмєтка - друг хуйла і Порошенка.

Корбан - ворог Хуйла і Порошенка.

Круті юридичні терміни . Пиши заяву у прокуратуру. :lol: :lol:

Зі. Філатов друг Вілкула, а Бєня друг Медведчука і Суркіса
« Останнє редагування: Листопада 03, 2015, 04:50:57 16:50 від finli »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
А батальон Восток на Ахмєтові не висить?

Ахмєтка - друг хуйла і Порошенка.

Корбан - ворог Хуйла і Порошенка.

ну це ти спиздів
хуйло їбав таких друзів