Автор Тема: Годинник почав відраховувати зворотній відлік президентства Петра Порошенка.  (Прочитано 4742 раз)

0 Користувачів і 15 Гостей дивляться цю тему.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Так я на майдане и не стрибал, это ж им он это рассказывал. Наверное эти свободолюбивые люди потребуют ответа? Или по твоему тону , я понял, что ты с презрением к этому быдлу относишься?
к такому бидлу як ти з презирством.
на майдані були важливіші справи ніж яценюка слухати.
Ну я не против, можно и с таких братьев по разуму начать, которые важные дела настрибали в виде потери территорий и войны, а уже потом и Яценюка. Вообщем это и осуществляется уже .
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Ну я не против, можно и с таких братьев по разуму начать, которые важные дела настрибали в виде потери территорий и войны, а уже потом и Яценюка. Вообщем это и осуществляется уже .
ти все переплутав, це не хтось настрибав, це саме ти НЕДОСТРИБАВ, і за це рано чи пізно будеш відповідати
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201

Чергова дискусія?  :smilie7: Згадані прізвища якось ... ні про що. Відставка Шокіна вже анонсована Порошенком. Чи ти помилково скопіював посилання на "стару" новину?  :smilie3:
Щодо виділеного, Самопоміч в уряд нікого не запропонувала, вона з першого дня існування коаліції відмовилась від участі в уряді. То може на генпрокурора кого запропонує  :smilie3: Хай.
Щодо дострокових виборів в ВР ... А якою може бути формальна причина за умов, що є сьогодні? 
Щодо платіжок, то що саме вимагатися буде на твою думку? Знизити ренту на видобуток газу?  :smilie3: Чи знизити тарифи? Субсидії не всі можуть оформити звичайно, якщо менш ніж 15% (начебто) від доходу потрібно сплачувати за комуналку, то не можна оформити. А на твою думку яким цей відсоток потрібно зробити? Ну, от отримує людина зарплату припустимо 10 тис.грн. або таким є сумарний дохід мешканців, сплачує 1,4 тис. грн. за комуналку, і що? Протестувати піде? А за яку суму буде боротися?  :smilie7:

Занадто багато запитань. Ось прийдуть квитанції за опалення і все стане зрозуміло: якою буде швидкість антипрезидентських процесів в Україні.
Антипрезидентських чи антипорошенківських?  :smilie3:
Шкода що ти не хочеш поговорити, позиція Батьківщини щодо позачергових виборів доволі цікава.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Так я на майдане и не стрибал, это ж им он это рассказывал. Наверное эти свободолюбивые люди потребуют ответа? Или по твоему тону , я понял, что ты с презрением к этому быдлу относишься?
к такому бидлу як ти з презирством.
на майдані були важливіші справи ніж яценюка слухати.
Ну я не против, можно и с таких братьев по разуму начать, которые важные дела настрибали в виде потери территорий и войны, а уже потом и Яценюка. Вообщем это и осуществляется уже .
То зброя РФ - це природне явище? Чи дріт під напругою? Не було б зброї РФ на території України, не було б тимчасової втрати території. Не можна переходити державний кордон зі зброєю. Це доволі просто зрозуміти у сучасному світі.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча

Чергова дискусія?  :smilie7: Згадані прізвища якось ... ні про що. Відставка Шокіна вже анонсована Порошенком. Чи ти помилково скопіював посилання на "стару" новину?  :smilie3:
Щодо виділеного, Самопоміч в уряд нікого не запропонувала, вона з першого дня існування коаліції відмовилась від участі в уряді. То може на генпрокурора кого запропонує  :smilie3: Хай.
Щодо дострокових виборів в ВР ... А якою може бути формальна причина за умов, що є сьогодні? 
Щодо платіжок, то що саме вимагатися буде на твою думку? Знизити ренту на видобуток газу?  :smilie3: Чи знизити тарифи? Субсидії не всі можуть оформити звичайно, якщо менш ніж 15% (начебто) від доходу потрібно сплачувати за комуналку, то не можна оформити. А на твою думку яким цей відсоток потрібно зробити? Ну, от отримує людина зарплату припустимо 10 тис.грн. або таким є сумарний дохід мешканців, сплачує 1,4 тис. грн. за комуналку, і що? Протестувати піде? А за яку суму буде боротися?  :smilie7:

Занадто багато запитань. Ось прийдуть квитанції за опалення і все стане зрозуміло: якою буде швидкість антипрезидентських процесів в Україні.
Антипрезидентських чи антипорошенківських?  :smilie3:
Шкода що ти не хочеш поговорити, позиція Батьківщини щодо позачергових виборів доволі цікава.

Звичайно ж, конкретизовано - антипорошенківських.
Мається на увазі не проти президентської посади взагалі, а конкретно проти того, хто обіймає цю посаду сьогодні, зараз.
.....
Я безпартійний, я не член партії Батьківщина і ніколи ним не був, так само як і не був ніколи членом якихось інших партій і рухів.
Але я  багаторічний прихильник партії Батьківщина ( з 1999 року) і політики яку проводить партія Батьківщина.
Хай може не 100%-но, однак вцілому, загалом, як правило підтримую чи повністю чи майже повністю. З 2002 року на всіх виборах ні за яку іншу партію крім Батьківщини ніколи не голосував. Мені ніхто ніколи не платив ніяких грошей за участь у виборах, за голосування за когось ( хоча якби платили - я не відмовився б, але голосував би все рівно так само, як я завжди голосую)

Інколи партія Батьківщина припускалася помилок. Найважчий етап в історії Батьківщини був в 2011-2014 р.р, коли довелося об"єднуватись з кролячим Фронтом Змін, щоб янучарська влада не скасувала реєстрацію партії Батьківщина зовсім.
Доводилось все це нікчемне яценюковське лайно пережити й перетерпіти. Знаючи що за Яценюком ( особисто ) стоять американці, тоді Батьківщину янучари не ризикнули ліквідувати зовсім, був би великий скандал ( не міжнародний, звичайно ж, але дуже гучний і для янучарів не потрібний).
В іншому випадку, Батьківщину б в 2012 році просто- напросто зняли б з парламентських виборів під будь-яким юридичним приводом( як це було на місцевих виборах в Київській і Львівській обл. в 2010 році).

Те що в Батьківщину всю її історію, особливо в місцеві парт.організації проникали різні покидьки, з кон"юктурних міркувань ( потім самі й зникали), це я теж знаю прекрасно. Та навіть і в саму управлінську верхівку. ЮВТ не дуже добре розбирається  в людях. Декого доводилось брати (наперед знаючи, що людина сумнівна), бо не так то просто знайти людей., здатних не тільки красиво говорити, а й забезпечити контроль за підрахунком голосів на виборах, профінансувати і т.п., все що треба для політ. партії.
Без цього не зможе існувати будь-яка політична організація.
Через Батьківщину проходили багато більш- чи менш впливових політиків, але в результаті мало хто став своїм.
.................
В мене немає ніякої документально підтвердженої інформації, про ставлення Батьківщини до позачергових парламентських виборів.
На мою особисту думку вони вкрай необхідні. Бо яценюківці й порошенківці Україні не потрібні як політики. Розуміють це і в керівництві Батьківщиною. Але ніхто вже на рожон не полізе, інціювати ці вибори прямо - не буде, і сама ЮВТ "каштани з вогню тягати" для Порошенка й Яценюка чи будь кого іншого вже не буде ( так як вона це робила для Ющенка в 2004 і в 2007 роках).

Я впевнений, що Батьківщина підтримає голосування і за відставку уряду і за проведення позачергових парламентських виборів ( а трохи згодом і за проведення позачергових президентських виборів) ОДНОГОЛОСНО ( або майже одноголосно).

Ось, якщо цікаво, на вчорашньому брифінгу ЮВТ висловила своє ставлення до Прем"єра Яценюка:
"Чим швидше цей уряд буде замінений, тим швидше в Україні щось поміняється, тому ми вважаємо, що цей уряд має йти у відставку, тим швидше країна стане на ноги"

[ Invalid YouTube link ]

Можна подивитись лише останні 2-3 хвилини. Хоча й всі 10 хвилин подивитись не завадить, там про тарифи на опалення , про пільгові норми споживання газу на місяць.
.
... Що означитиме відставку Уряду ? Розвал коаліції. Створити нову буде неможливо. Значить - позачергові вибори ВР. Будь-яка нова ВР обов"язково поставить питання про позачергові вибори Президента. Дещо схоже було в 1994 році.

Я сам особисто, незалежно від позиції будь-яких партій, Порошенка ненавиджу усіма фібрами своєї душі. Дуже давно, його як політика ( боягузливого пристосуванця) до 2005 року я просто гидував як людину, а з 2005 року я його просто ненавижу.
До Яценюка в мене занадто великої ненависті не було ніколи, але рівень гидливості і презирства завжди був високий.
Вважаю, що Україні потрібні політики тверді й послідовні, які ніколи не відступаються від своїх ключових позицій, а не прозорі медузи, такі як два вищеназвані.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Але я  багаторічний прихильник партії Батьківщина ( з 1999 року) і політики яку проводить партія Батьківщина.

а ЯКУ вона проводить політику?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Але я  багаторічний прихильник партії Батьківщина ( з 1999 року) і політики яку проводить партія Батьківщина.

а ЯКУ вона проводить політику?

Ну ти ж сам все розумієш. Захист інтересів України ( перш за все), проти олігархів, які розрабовують країну, проти політиків, які сприяли і сприяють олігархічному пануванню в Україні ( Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко, Яценюк і т.п.).
Хто живе в Україні й цікавиться - той сам все знає й розуміє.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Ну ти ж сам все розумієш. Захист інтересів України ( перш за все), проти олігархів, які розрабовують країну, проти політиків, які сприяли і сприяють олігархічному пануванню в Україні ( Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко, Яценюк і т.п.).
Хто живе в Україні й цікавиться - той сам все знає й розуміє.

взагалі то олігархи є найбільш зацікавленими в існуванні україни - бо завдячуючи цьому вони є олігархами

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... В мене немає ніякої документально підтвердженої інформації, про ставлення Батьківщини до позачергових парламентських виборів.
На мою особисту думку вони вкрай необхідні. Бо яценюківці й порошенківці Україні не потрібні як політики. Розуміють це і в керівництві Батьківщиною. Але ніхто вже на рожон не полізе, інціювати ці вибори прямо - не буде, і сама ЮВТ "каштани з вогню тягати" для Порошенка й Яценюка чи будь кого іншого вже не буде ( так як вона це робила для Ющенка в 2004 і в 2007 роках).
Тобто з коаліції виходити не буде? Яким чином позачергові вибори можна ще ініціювати Батьківщині?
Щодо каштанів для Ющенка, - пропаганда. Просто штампи, які запускали у тій час. Звичайно Тимошенка використовувала що Лазаренка, що Ющенка, що Яценюка. Яценюк зберіг їй партію, Ющенко відмив від бруду лазаренківського. Тимошенка ефективна тітка, але це вона використовує людей, у яких можна щось взяти у певний час, а не вони її. Це очевидно. Тимошенко у 2004 була "воровкой" для багатьох в Україні. Згадай її бізнес, кумедно виглядають бабульки, що вимагають скасування ренти на видобуток газу. Тимошенко бреше про очевидні речі, про свою родину, про свої статки. Про те, що можна легко перевірити. Використовує технології звичайної секти. Дева Юля у білому... Причому це прямо, грубо і тотожне тому, що вже спостерігалося. І нічого. Працює.
У чому полягає "каштани з вогню тягати" для Порошенка та Яценюка зараз? З коаліції не виходити?  :smilie3: Конкретно, у чому? 
Я впевнений, що Батьківщина підтримає голосування і за відставку уряду і за проведення позачергових парламентських виборів ( а трохи згодом і за проведення позачергових президентських виборів) ОДНОГОЛОСНО ( або майже одноголосно).
Можна відправити уряд у відставку, але не проводити позачергові вибори. Чи таки ініціює позачергові вибори? Тут або так, або ні. Не можна ініціювати не прямо  :smilie3:
Ось, якщо цікаво, на вчорашньому брифінгу ЮВТ висловила своє ставлення до Прем"єра Яценюка:
"Чим швидше цей уряд буде замінений, тим швидше в Україні щось поміняється, тому ми вважаємо, що цей уряд має йти у відставку, тим швидше країна стане на ноги"
А про судову реформу нічого не говорила?
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=41M80_R6EoM

Можна подивитись лише останні 2-3 хвилини. Хоча й всі 10 хвилин подивитись не завадить, там про тарифи на опалення , про пільгові норми споживання газу на місяць.
.
... Що означитиме відставку Уряду ? Розвал коаліції. Створити нову буде неможливо. Значить - позачергові вибори ВР. Будь-яка нова ВР обов"язково поставить питання про позачергові вибори Президента. Дещо схоже було в 1994 році.
Чому нова неможлива? Голосування 300 голосами неможливо, це так. Але БПП та НФ формально можуть скласти коаліцію. Там начебто 4 чи 5 депутатів не вистачає для простої більшості. Але тоді повториться історія 10 річної давнини.
Я сам особисто, незалежно від позиції будь-яких партій, Порошенка ненавиджу усіма фібрами своєї душі. Дуже давно, його як політика ( боягузливого пристосуванця) до 2005 року я просто гидував як людину, а з 2005 року я його просто ненавижу.
До Яценюка в мене занадто великої ненависті не було ніколи, але рівень гидливості і презирства завжди був високий.
Вважаю, що Україні потрібні політики тверді й послідовні, які ніколи не відступаються від своїх ключових позицій, а не прозорі медузи, такі як два вищеназвані.
Вам просто ліберали не до вподоби. Але навіщо їх ненавидіти? Голосуйте за інших та і все. Ви ж не бажаєте залишити в Україні тільки одну партію?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ну ти ж сам все розумієш. Захист інтересів України ( перш за все), проти олігархів, які розрабовують країну, проти політиків, які сприяли і сприяють олігархічному пануванню в Україні ( Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко, Яценюк і т.п.).
Хто живе в Україні й цікавиться - той сам все знає й розуміє.
Я живу в Україні і цікавлюсь  :smilie7: Тимошенко цікавить тільки "газовий" бізнес. Вона все життя на нього поклала.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Ну ти ж сам все розумієш. Захист інтересів України ( перш за все), проти олігархів, які розрабовують країну, проти політиків, які сприяли і сприяють олігархічному пануванню в Україні ( Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко, Яценюк і т.п.).
Хто живе в Україні й цікавиться - той сам все знає й розуміє.

взагалі то олігархи є найбільш зацікавленими в існуванні україни - бо завдячуючи цьому вони є олігархами

Багато вже вкрали все, що можна було і кошти перевели закордон. Тож зацікавленість у них потроху зникає.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Ну ти ж сам все розумієш. Захист інтересів України ( перш за все),

ой, шановний пане, ото ви краще не пиздіть  :alen

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
взагалі то олігархи є найбільш зацікавленими в існуванні україни - бо завдячуючи цьому вони є олігархами

Багато вже вкрали все, що можна було і кошти перевели закордон. Тож зацікавленість у них потроху зникає.

можливо
але я поки що не бачу бажання їх залишити україну