Автор Тема: Укроп. Обліко морале  (Прочитано 3213 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Укроп. Обліко морале
« : Листопада 08, 2015, 12:27:40 12:27 »
Вранці 8 листопада на трасі Павлоград-Дніпропетровськ біля с. Булахівка 26-річний Євген Терехов - кандидат у мери Павлограда від партії "Укроп" на Porshe Cayene потрапив у ДТП.

Як повідомляє місцеве видання 5632.com.ua, на ділянці, де дорога звужується, Терехов на швидкості близько 200 км/год врізався в фуру "АТБ".

"Постраждав не сильно, госпіталізований до міськлікарні №4. Від експертизи на алкогольне сп'яніння Титановий Джексон навідріз відмовився", - зазначає ЗМІ.

Наскільки постраждали пасажири вантажівки, в яку врізався "Porshe", не повідомляється.
У свою чергу видання Павлоград.dp.ua  повідомляє, що в даний час Терехов перебуває у реанімаційному відділенні, його стан - середньої тяжкості.

Як повідомив довірена особа кандидата в мери, начальник штабу "Укроп" у Павлограді Едуард Станько, у Терехова - забій шийного відділу хребта, є рана на голові.

Станько повідомив, що він не знає, чи проводилася експертиза на наявність алкоголю.
"Очевидці ДТП стверджують, що правоохоронців не пускали додивлятися машину, так як в ній знаходилася велика сума грошей в доларах. За непідтвердженою інформацією на місце події під'їхав чоловік і забрав пакети з валютою", - повідомляє ЗМІ.

Як відомо, Євген Терехов був кулеметником 20-го батальйону тероборони "Дніпро" (20-го окремого мотопіхотного батальйону 93 ОМБ). Народився у Павлограді, працював на шахті підземним електрослюсарем. Під  час служби у зоні АТО отримав поранення, проходив реабілітацію, дозволу повернутися на передову не отримав.

За його свідченням, після цього опікувався соціально-правовим захистом бійців АТО у  "Фонді Оборони Країни", який пов'язаний із соратником Коломойського, кандидатом у мери Києва Геннадієм Корбаном, затриманим у ході спецоперації СБУ.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #1 : Листопада 08, 2015, 12:43:48 12:43 »
Ну что ж за хрень с этой страной!
Куда не ткнёшь, везде гниль :(

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #2 : Листопада 08, 2015, 12:52:32 12:52 »
Я не дивуюся. Укроп - таке ж бандитське угруповання, як і сРадикальна партія шЛюшка.

працював на шахті підземним електрослюсарем
на Porshe Cayene  :smilie11:
велика сума грошей в доларах  :smilie11:

виродки  :smiley23:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #3 : Листопада 08, 2015, 01:00:29 13:00 »
Почему от экспертизы на алкоголь отказался?  :smilie11:
В Павлограде Оппоблок и Укроп враждуют между собой, но во всех бедах и те и другие почему-то обвиняют Киев.
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #4 : Листопада 08, 2015, 01:01:44 13:01 »
Почему от экспертизы на алкоголь отказался?  :smilie11:

ну мабуть нічого не пив, нащо та експертиза  :gigi:

правоохоронців не допускали доглянути машину  :fp2

і ці гадюки лізуть у політику, у мери.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #5 : Листопада 08, 2015, 01:05:00 13:05 »
" Як повідомило інформаційне агенство 3427.dot. com. Вчора , 7 листопада 2015 року , о 19:34. в містечку Новая-Водолага Харківської області , співробітникам МВС України будо затримано підозрілу особу , яка перебуваючи в нетверезому стані , намагалася вкрасти у місцевого жителя Л. Б .двох кролів . За попередніми данними це був власник інформ агенства СУП , позивний svit .
Під час затримання svit чинив опір співробітникам МВС . В його кишенях знайдено 34 грами кролячих " котишок " , а в автомобілі , котрим керував svit , знайдено  розкидані банкноти королівського банку Шотландіі, американські і австралійські долари  тощо . Інформація перевіряється . "
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #6 : Листопада 08, 2015, 01:06:00 13:06 »
Чупс ти перетворився на кончєного гандона .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #7 : Листопада 08, 2015, 02:19:21 14:19 »

Arsen Avakov поширив своє відеозапис.

28 жовтня о 14:57
(личное)

Я не знал, что ОН баллотировался. Джексон. Evgeniy Jackson Jacksonovich Terekhov !

Тогда в прошлом году, когда шли бои, еще до Иловайска.. - мы пересеклись с ним 15 августа, в Марьинке, на последнем перед врагом нашим блокпостом. Позитивный человек,.. в перерыве меж миномётными обстрелами - так важно на передовой, чтоб такой парень был рядом, когда непросто!..

Турчинов редко смеется - и я тогда снял на телефон этих смеющихся мужчин - Турчинова и Джексона, в короткую минуту затишья меж обстрелами.

.. Потом он был ранен, восстановился и я увидел его фото совсем недавно - фото человека, вышедшего во 2й тур на меры Павлограда.

Удивился, да и честно говоря страшно порадовался! А тут утром узнаю .. отменили второй тур.. - долго матерился..


и тут уже ( служебное): МВД квалифицировало действия ЦИК как прямое ограничение избирательных прав граждан и прямое нарушение Закона о местных выборах. Возбудили заявление. Внесли соответствующее производство в ЕРДР..

И вот уже сейчас мне сообщили - Павлоградская ТВК приняла решение все же проводить второй тур в соответствии с требованиями закона! И это очень правильно и важно, что нам удается добиться коррекции нарушений незамедлительно.. значит хоть и со скрипом, но механизмы демократии работают!.

( и снова личное) - Удачи тебе, Джексон! Ты завоевал право на честную процедуру выборов - и эта победа может и важнее самих результатов, которые будут по итогам.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #8 : Листопада 08, 2015, 02:26:33 14:26 »
БОЄЦЬ АТО З ПОЗИВНИМ "ДЖЕКСОН" ПІСЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДОПОМАГАЄ В ЛІКУВАННІ ПОРАНЕНИМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

 
20:03 6 квітня 2015


Боєць 93-ї механізованої бригади з позивним "Джексон" після тяжких поранень, численних операцій та тривалої реабілітації допомагає іншим пацієнтам військових шпиталів Дніпропетровська. 25-річний хлопець тепер співпрацює з волонтерами з Польщі, Литви та Чехії.

Лікарі про цього пацієнта кажуть – народився в сорочці. Під час мінометного обстрілу 27 серпня біля Мар’їнки майже сотня осколків розтрощили йому тіло. Один із них пробив череп і зупинився за два міліметри від мозку.

Близько 20 уламків так і залишилися в тілі бійця. Після того як лікарі витягнули хлопця з того світу, він взяв собі позивний "Джексон". Потому додали  - "Титановий".

Після лікування у дніпропетровському шпиталі "Джексон" проходив реабілітацію в Польщі, Литві та Чехії, де познайомився з місцевими волонтерами. Після повернення на Батьківщину - співпрацює з ними та місцевими волонтерами.

Нині він продовжує лікування. На найближчу перспективу  визначив свій особистий фронт -  підтримувати побратимів.

Більше в сюжеті "5 каналу"

Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #9 : Листопада 08, 2015, 02:30:44 14:30 »
– Почему вы решили защищать Украину?

– Я 18 лет жизни отдал спорту и выступал за желто-голубой флаг. В этом уже патриот. Я – серебряный призер чемпионата мира по военно-спортивному многоборью. Меня призвали не добровольцем в добровольческий батальон.

– Это как?

– Мобилизовали на третий или четвертый раз. У меня на то время был почти трехмесячный ребенок. Я стоял на передовой и радовался, что моя дочечка живет, не зная обо всем происходящем, а я живу ради ее будущего.

– Почему Вас прозвали «Джексоном»?

– Так меня с первых дней назвали братишки. Как-то министр внутренних дел Арсен Аваков у себя на «Facebook» выложил ролик с моим участием. В нем я, обнимая Александра Турчинова, сказал: «I’m Jackson! I’m Batman! I’m Superman!». Видео настолько понравилось российской интернет-газете Bloknot.ru, что меня даже окрестили американским наемником в зоне АТО. Мол, я повышаю боеспособность украинской армии.

Будете писать статью, назовите меня просто – Джексон.

– Как вы отреагировал на такую популярность?

– Посмеялся, конечно же. Не знаю, насколько это правда, россияне еще и плату за голову «американского наемника» установили. Хотя и так там за убийство украинского солдата получают немалые деньги.



– Расскажите о своем ранении.

– Первый снаряд упал в 5-ти, второй – в 7-ми метрах. Знаю, что стреляли из гаубицы. Я «вобрал» 83 осколка. Пробило голову. Сейчас я уже «титановый Джексон», потому что у меня стоит титановая пластина в голове (смеется).

Я награжден Орденом мужества третьей степени. Скажу честно: все свои награды я отдал бы погибшим. Они их больше заслуживают. Я живой благодаря Богу. Он спас меня, хотя от такого не выживают… Меня ранило 27 августа в Марьинке.

....


– Планируете ли Вы вернуться на фронт?

– Я бы и не против. Душа рвется к ребятам. Вот только здоровье не позволяет.



http://www.litsa.com.ua/show/a/21659
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #11 : Листопада 08, 2015, 02:40:23 14:40 »
Невелике місто Павлоград стало відомим на всю країну після того, як Центральна Виборча Комісія відмінила другий тур, у який мали вийти кандидат від Опозиційного блоку та від УКРОПу.
 Надзвичайною подією зацікавилося МВС та президент. Другий тур під суспільним тиском таки призначили.

hromadske.tv розпитала «Титанового Джексона» Євгена Терехова, який стане опонентом до кандидата від Опозиційного блоку, про те, як він потрапив в політику, що планує робити, якщо переможе і стане міським головою Павлограда.



http://www.hromadske.tv/politics/-titanovii-dzhekson--borotba-za-pavlograd/
Quo Vadis

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #12 : Листопада 08, 2015, 02:51:03 14:51 »
Пані Софія, ну не варто цим недоноскам щось доводити , насправді неварто .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #13 : Листопада 08, 2015, 02:52:18 14:52 »

«Кіборги - 2015» / Cyborgs - 2015
3 серпня · Змінено ·
Евгений Терехов, позывной Джексон, 25 лет. Пулеметчик 20-й батальона территориальной обороны «Днепр» (сейчас 20-й отдельный мотопехотный батальон 93-й ОМБ).


За личные мужество и героизм, проявленные при защите государственного суверенитета и территориальной целостности Украины, Указом Президента Евгений Терехов награжден орденом «За мужество» ІІІ степени.
photo by Roman Nikolayev


Quo Vadis

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #14 : Листопада 08, 2015, 02:53:32 14:53 »
Чей Кайен, узнаем достаточно скоро. (номера на видео засветились).
Ну а про пакеты с долларами. Какой-то бред.
Кто не допускал? Как не допускал? Откуда тогда узнали про то, что там именно доллары?  :smilie11:
Учитывая, тот шедевр, которым заканчивается первоисточник:
Насколько пострадали пассажиры грузовика, в который врезался "Porshe" Терехова, пока неизвестно.  :gigi:
Понимаю, что могли еще большую бредятину написать.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #15 : Листопада 08, 2015, 02:55:21 14:55 »
треба їх фактами задавити, які говорять самі за себе


 :meowth:



Quo Vadis

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #16 : Листопада 08, 2015, 03:02:52 15:02 »
А как можно на 200 км/час не пострадать?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #17 : Листопада 08, 2015, 03:06:17 15:06 »

Учитывая, тот шедевр, которым заканчивается первоисточник:
Насколько пострадали пассажиры грузовика, в который врезался "Porshe" Терехова, пока неизвестно.  :gigi:
Понимаю, что могли еще большую бредятину написать.

Тут зараз буде фото Кужель , як водійки " грузовіка " .

ПС . Знаючи таланти поросячої влади , неважко припустити , що завтра Парасюк буде спійманий на гвалтуванні маленьких хлопчиків .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #18 : Листопада 08, 2015, 03:08:27 15:08 »
А как можно на 200 км/час не пострадать?

200 це не швидкість . Страждати починають після 201 км/ г.
Джексон їхав в межах допустимого ліміту .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #19 : Листопада 08, 2015, 03:13:09 15:13 »
А как можно на 200 км/час не пострадать?

Даже гома такие ляпы замечает.  :gigi:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #20 : Листопада 08, 2015, 03:13:56 15:13 »
А как можно на 200 км/час не пострадать?

200 це не швидкість . Страждати починають після 201 км/ г.
Джексон їхав в межах допустимого ліміту .
С 200,025 км/ч.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #21 : Листопада 08, 2015, 03:14:41 15:14 »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #22 : Листопада 08, 2015, 03:15:05 15:15 »
Не постраждав, але чомусь у реанімації?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #23 : Листопада 08, 2015, 03:16:27 15:16 »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #24 : Листопада 08, 2015, 03:23:38 15:23 »



На трассе машину Терехова подрезал грузовик торговой сети "АТБ", после чего автомобиль попал под колеса грузовика другой торговой сети "Брусничка". Об этом он заявил в эфире телеканала "112 Украина".
Quo Vadis

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #25 : Листопада 08, 2015, 03:26:18 15:26 »
Все так , а де інша сторона ?
А інша сторона нам показує , що тупо підставили жопу вантажівки  під час обгону .
Таланти " вантажників " відомі всім . Вячєслав Чорновіл несамовито зараз мені плюсує в карму .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #26 : Листопада 08, 2015, 03:27:54 15:27 »
Ну от , а що я казав . Пані Софія, дякую за виважену,  перевірену і правдиву інформацію .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #27 : Листопада 08, 2015, 03:27:59 15:27 »
Цитувати
подрезал грузовик торговой сети "АТБ"
:smilie11:
а по розміщенню авто на місці ДТП ..чомусь на це не схоже



Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #28 : Листопада 08, 2015, 03:29:22 15:29 »
порш лупанув вантажівку ззаду, у ліве заднє колесо...
« Останнє редагування: Листопада 08, 2015, 03:35:41 15:35 від finli »

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Укроп. Обліко морале
« Reply #29 : Листопада 08, 2015, 03:31:24 15:31 »
Ладно з Джексоном , що там по Парасюку і адвокату Шевчуку?
Вже гвалтують мальчіков , чи нам до понеділка чекати ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП