Автор Тема: Всi ЗМI в Украiнi повиннi виходити виключно на укр. мовi  (Прочитано 15969 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Для індусів - ви всі рашен, я для турків, і для американців, і для решти світу, бо ніхуя не відрізняєтеся.
Не знаю, може для когось що американці, що австралійці, що індійці - одне і те ж, бо ніхуя не відрізняються. Та і не всі американці мабуть знають, де та Австралія знаходиться. І що з того?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
З того лише одне - рузкє мір там, де панує рузкє єзиґ.
І нема тут чого обговорювати.
If you are going through hell, keep going.

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
З того лише одне - рузкє мір там, де панує рузкє єзиґ.
І нема тут чого обговорювати.
Думаю за півтора роки українці довели, що ця теза хибна.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
З того лише одне - рузкє мір там, де панує рузкє єзиґ.
І нема тут чого обговорювати.
Думаю за півтора роки українці довели, що ця теза хибна.

Нітуя вони не довели.
If you are going through hell, keep going.

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Для хуйла соотєчєствєннікі - це ті, кого він сам вважає "соотєчествєнніком", і мова тут не головне. Точніше, пояснення завжди знайдеться ("ты виноват уж тем, что хочется мне есть"). Де "братскіє народи", де "общєє історіческоє прошлоє", а де і "історічєскі дружествєнниє отношенія".
І таджики, і вірмени (де російська майже не поширена), і, коли треба буде, сирійці стануть "соотєчествєннікамі".
Дуже примітивно зводити все до мови.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вiдiйшов на годину - почалася сварка.
Для Профилактика - тоже говорю на русском языке, все понимаю, читаю, с соседями, с друзьями, даже с одним "хВашистом" из Донецка...
Это не суть вопроса (проблемы).
Можно хоть на татарском говорить, хоть на китайском - главное - ЧТО говоришь, для кого...
ЧТО донести хочешь...
Однак... багато видань -  не просто Русские гости, а 90 проц. передрук рос. орiгiнали.
Кажiть менi, нащо менi "Комсомольская правда в Украине", коли у нас нi комсомола, нi правиды... немае.
А суть видання - це 100% пiдтримка Хуйла, де тiльки можна.
Добре, московськi клони, колись таки вiдiйдуть...

Якого, вибачте, хрiна Пiнчук тримае "Факты и комментарии"?
Це ж яким треба бути типа патрiотом, аби стiльки рокiв не мати жодного укр. видання.
Таке враження, що отi Факты... едине видання в Украiнi.
На ДЕНЬ та УКР. ГАЗЕТУ... спонсорiв не можуть знайти, а на СЕГОДНЯ, БУЛЬВАР и ФАКТЫ - завжди е попит.

Втiм, пресса, на превеликий жаль, вмирае: Укрпошта... постiйно корегуе цiни...
Союздрук... навiть 10% не продае...
Що завтра буде?..
Куди ми йдемо?..
 :smilie7:     
« Останнє редагування: Листопада 19, 2015, 07:13:53 19:13 від Бувалий »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
Для хуйла соотєчєствєннікі - це ті, кого він сам вважає "соотєчествєнніком", і мова тут не головне. Точніше, пояснення завжди знайдеться ("ты виноват уж тем, что хочется мне есть"). Де "братскіє народи", де "общєє історіческоє прошлоє", а де і "історічєскі дружествєнниє отношенія".
І таджики, і вірмени (де російська майже не поширена), і, коли треба буде, сирійці стануть "соотєчествєннікамі".
Дуже примітивно зводити все до мови.

І хуйло дуже вдало все зводить якраз до мови. І поки в Україні панує рузкє єзиг то нікуди Україна від Хуйлостану не дінеться.

Але українці дуже розумний нарід. І гадають, що це не так.
А от якби вони за 25 років, Богом подарованих, відмовилися від кацапського єзига, то ніхто б не гинув і країна була б цілою.

Але вони занадто розумні, і все хотіли глаголать на язигє. Доглаголалися...

Рузкє мір в українській мові неможливий.
If you are going through hell, keep going.

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
Для хуйла соотєчєствєннікі - це ті, кого він сам вважає "соотєчествєнніком", і мова тут не головне. Точніше, пояснення завжди знайдеться ("ты виноват уж тем, что хочется мне есть"). Де "братскіє народи", де "общєє історіческоє прошлоє", а де і "історічєскі дружествєнниє отношенія".
І таджики, і вірмени (де російська майже не поширена), і, коли треба буде, сирійці стануть "соотєчествєннікамі".
Дуже примітивно зводити все до мови.

І хуйло дуже вдало все зводить якраз до мови.

Вы делаете ровно то же самое.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
Вiдiйшов на годину - почалася сварка.
Для Профилактика - тоже говорю на русском языке, все понимаю, читаю, с соседями, с друзьями, даже с одним "фашистом" из Донецка...
Это не суть вопроса (проблемы).
Можно хоть на татарском говорить, хоть на китайском - главное - ЧТО говоришь, для кого...
ЧТО донести хочешь...
Однак... багато видань -  не просто русские гости, а 90 проц. передрук рос. орiгiнали.
Кажiть менi, нащо менi "Комсомольская правда в Украине", коли у нас нi комсомола, нi правиды... немае.
А суть видання - це 100% пiдтримка Хуйла, де тiльки можна.
Добре, московськi клони, колись таки вiдiйдуть...
Якого, вибачте, хрiна Пiнчук тримае "Факты и комментарии"?
Це ж яким треба бути типа патрiотом, аби стiльки рокiв не мати ходноi укр. видання.
Таке враження, що отi Факты... едине видання в Украiнi.
На ДЕНЬ та УКР. ГАЗЕТУ спонсорiв не можуть знайти, а на СЕГОДНЯ, БУЛЬВАР и ФАКТЫ - завжди е попит.
Втiм, пресса, на превеликий жаль, вмирае: Укрпошта постiйно корегуе цiни, Союздрук навiть 10% не продае...
Що завтра буде?..
Куди ми йдемо?..
 :smilie7:   

Туди. На Схід. В Рузкє Мір... -------------->>>>
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
Для хуйла соотєчєствєннікі - це ті, кого він сам вважає "соотєчествєнніком", і мова тут не головне. Точніше, пояснення завжди знайдеться ("ты виноват уж тем, что хочется мне есть"). Де "братскіє народи", де "общєє історіческоє прошлоє", а де і "історічєскі дружествєнниє отношенія".
І таджики, і вірмени (де російська майже не поширена), і, коли треба буде, сирійці стануть "соотєчествєннікамі".
Дуже примітивно зводити все до мови.

І хуйло дуже вдало все зводить якраз до мови.

Вы делаете ровно то же самое.

Бо так воно насправді і є.

І саме тому, що в Україні панує русскій мір із його язиком, я і не хочу їхати до Києва. А про помийницю Одесу - взагалі мови нема.
If you are going through hell, keep going.

Offline ликантроп

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
Теперь в Русском Мире статус человека определяется по запаху ) Крымнашей можно будет отличить по запаху хера собачьего)))) http://botsman-katsman.com/katsapi-now/303-statusnyy-zapah-ili-kazhdomu-svoe.html

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
Для хуйла соотєчєствєннікі - це ті, кого він сам вважає "соотєчествєнніком", і мова тут не головне. Точніше, пояснення завжди знайдеться ("ты виноват уж тем, что хочется мне есть"). Де "братскіє народи", де "общєє історіческоє прошлоє", а де і "історічєскі дружествєнниє отношенія".
І таджики, і вірмени (де російська майже не поширена), і, коли треба буде, сирійці стануть "соотєчествєннікамі".
Дуже примітивно зводити все до мови.

І хуйло дуже вдало все зводить якраз до мови.

Вы делаете ровно то же самое.

Бо так воно насправді і є.

І саме тому, що в Україні панує русскій мір із його язиком, я і не хочу їхати до Києва. А про помийницю Одесу - взагалі мови нема.

В Украине действительно русский мир присутствует. В некоторых местностях - значительно.


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Кiт, в Русском Мире... нам нема чого робити.
Свого часу я мав адреси укр. дiяспори за кордоном.
Та ось... нi хто там нi чого про нас не знае...
Тобто, те, що е по ТБ - оце й усе.
Преса туди не йде, а що можуть бiднi Товариства Культури?
Зараз вже й вони виглядають, вибачте, карикатурними жебраками.

А була б у нас Державна Полiтика, було б бажання... можливо, не було б у нас Совецького нiчого.
Це ж при Хрущеве и Брежневе з украiнцiв робили Советский народ.
Дивно, чi не так?
Не украiнцi та росiяни - а советы, совки.
Тому, за багато рокiв таке ставлення до всього, що е.

Памятаю, що де тiльки могли, лiпили оту советщину, клятий совок.
Тому досi анi кiна, а нi театру - такого, щоб СВIТ аплодував.

Дожилися до того, що на 200 р. Кобзаря... навiть серiал не змогли зняти.
Нема в кого було позичiти 600.000 у.о., аби довести, що ми таки шануемо Великого Сина Украiни.

Соромно та сумно...
 :smilie7:
 

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
Что касается вопроса в теме.

Нет, я не поддерживаю идею запрета СМИ на всех языках, кроме украинского.

СМИ пишут на русском только потому, что их аудитория хочет потреблять продукцию на русском.

Вот с этим нужно что-то делать - изменять предпочтения читателей. Но, конечно, запретами этого не решить.

Выход в свободном обществе - один. Это победа в конкурентной борьбе.

Если украиноязычно СМИ сумеет предложить  качественный, эксклюзивный контент, то читатели найдутся.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
Что касается вопроса в теме.

Нет, я не поддерживаю идею запрета СМИ на всех языках, кроме украинского.

СМИ пишут на русском только потому, что их аудитория хочет потреблять продукцию на русском.

Вот с этим нужно что-то делать - изменять предпочтения читателей. Но, конечно, запретами этого не решить.

Выход в свободном обществе - один. Это победа в конкурентной борьбе.

Если украиноязычно СМИ сумеет предложить  качественный, эксклюзивный контент, то читатели найдутся.

Що тобі заважає перейти на українську мову, “українцю“?
If you are going through hell, keep going.

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
Что касается вопроса в теме.

Нет, я не поддерживаю идею запрета СМИ на всех языках, кроме украинского.

СМИ пишут на русском только потому, что их аудитория хочет потреблять продукцию на русском.

Вот с этим нужно что-то делать - изменять предпочтения читателей. Но, конечно, запретами этого не решить.

Выход в свободном обществе - один. Это победа в конкурентной борьбе.

Если украиноязычно СМИ сумеет предложить  качественный, эксклюзивный контент, то читатели найдутся.

Що тобі заважає перейти на українську мову, “українцю“?

Я читаю СМИ на украинском, русском и английском языках свободно, на немецком, испанском и итальянском - со словарем.

В чем проблема?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Что касается вопроса в теме.
Нет, я не поддерживаю идею запрета СМИ на всех языках, кроме украинского.
СМИ пишут на русском только потому, что их аудитория хочет потреблять продукцию на русском.
Вот с этим нужно что-то делать - изменять предпочтения читателей. Но, конечно, запретами этого не решить.
Выход в свободном обществе - один. Это победа в конкурентной борьбе.
Если украиноязычно СМИ сумеет предложить  качественный, эксклюзивный контент, то читатели найдутся.
Есть такое чудесное слово - ВИХОВУВАТИ.
Скажiть, ПФ, яке виховння йде вiд "КП в Украине" та еротично-шкандальноi "Експрес-газеты"?..
Яке виховання та культура йде вiд того ж таки Шустера чi 112 Украина?
Коли люмпен дивиться ТАКЕ ТБ... бiльшого "виховання" не треба.
Про шоу-биз казати страшно.
Якщо у нас на ТБ...до останнього часу були популярнi Кролики та Сердючка... - це таки про щось каже?
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
Что касается вопроса в теме.

Нет, я не поддерживаю идею запрета СМИ на всех языках, кроме украинского.

СМИ пишут на русском только потому, что их аудитория хочет потреблять продукцию на русском.

Вот с этим нужно что-то делать - изменять предпочтения читателей. Но, конечно, запретами этого не решить.

Выход в свободном обществе - один. Это победа в конкурентной борьбе.

Если украиноязычно СМИ сумеет предложить  качественный, эксклюзивный контент, то читатели найдутся.

Що тобі заважає перейти на українську мову, “українцю“?

Я читаю СМИ на украинском, русском и английском языках свободно, на немецком, испанском и итальянском - со словарем.

В чем проблема?

Проблема в тому, що ти пишеш і спілкуєшся як кацап - на язиґє. Отже ти і є кацап.
If you are going through hell, keep going.

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Feral Cat, а що тобі заважає перекладати на українську мову ті тексти, що ти постиш тут російською та англійською? Просто легше, чи не так?

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
Проблема в тому, що ти пишеш і спілкуєшся як кацап - на язиґє. Отже ти і є кацап.

Well, I'm Englishman now...  :gigi:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Заспокойся, Котофей.
У нас (на вiдмiну вiд ФУПу) - демократiя.
Спокiйно сприймай критику.
 :smilie7:

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча

Есть такое чудесное слово - ВИХОВУВАТИ.
Скажiть, ПФ, яке виховння йде вiд "КП в Украине" та еротично-шкандальноi "Експрес-газеты"?..
Яке виховання та культура йде вiд того ж таки Шустера чi 112 Украина?
Коли люмпен дивиться ТАКЕ ТБ... бiльшого "виховання" не треба.
Про шоу-биз казати страшно.
Якщо у нас на ТБ...до останнього часу були популярнi Кролики та Сердючка... - це таки про щось каже?
 :smilie7:

СМИ - это не инструмент воспитания, как мне кажется, а средства массовой доставки информации до уже воспитанной личности.

Я ж говорю - конкуренция. Если украиноязычный контент будет для человека интереснее и полезнее, или хотя бы дешевле контента на прочих языках - дело пойдет.

А запретами народ не воспитать.

Я так думаю.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
Feral Cat, а що тобі заважає перекладати на українську мову ті тексти, що ти постиш тут російською та англійською? Просто легше, чи не так?

Я можу і не постити. Перекладати теж не збираюся.
Нєх на мене стрілки переводити - Україна допоки говоритиме на язикє буде залишатися частиною русскава міра. Об“єктивно і логічно. Бо основа русскава міра - русскій йазиґ.

І лише дебіл цього не розуміє.
If you are going through hell, keep going.

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
В Украине действительно русский мир присутствует. В некоторых местностях - значительно.
А інколи дивишся, наче україномовна людина, а такий "русский мир" в голові, що вата ватою. І мова тут ні до чого.

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
В Украине действительно русский мир присутствует. В некоторых местностях - значительно.
А інколи дивишся, наче україномовна людина, а такий "русский мир" в голові, що вата ватою. І мова тут ні до чого.

Бывает и такое.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
Проблема в тому, що ти пишеш і спілкуєшся як кацап - на язиґє. Отже ти і є кацап.

Well, I'm Englishman now...  :gigi:

Очевидно.
Але не українець.

Більше того - саме ти і тобі подівні є ГОЛОВНИМИ ВИНУВАТЦЯМИ ТОГО, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ.
Бо ви є латентними  носіями русскава міра в Україні. І вас більше половини населення і більшість в містах.
« Останнє редагування: Листопада 19, 2015, 07:46:22 19:46 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46788
  • Never give in!
 
Кожна людина, яка пішла з України, кожна копійка, потрачена не на українську справу, кожне слово, сказане не по-українськи, є розтрата з української скарбниці, розтрата, яка при нинішніх умовах не повернеться нізвідки.
   
Михайло ДРАГОМАНОВ
If you are going through hell, keep going.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147

Есть такое чудесное слово - ВИХОВУВАТИ.
Скажiть, ПФ, яке виховння йде вiд "КП в Украине" та еротично-шкандальноi "Експрес-газеты"?..
Яке виховання та культура йде вiд того ж таки Шустера чi 112 Украина?
Коли люмпен дивиться ТАКЕ ТБ... бiльшого "виховання" не треба.
Про шоу-биз казати страшно.
Якщо у нас на ТБ...до останнього часу були популярнi Кролики та Сердючка... - це таки про щось каже?
 :smilie7:

СМИ - это не инструмент воспитания, как мне кажется, а средства массовой доставки информации до уже воспитанной личности.

Я ж говорю - конкуренция. Если украиноязычный контент будет для человека интереснее и полезнее, или хотя бы дешевле контента на прочих языках - дело пойдет.

А запретами народ не воспитать.

Я так думаю.

+ 100500
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
СМИ - это не инструмент воспитания, как мне кажется, а средства массовой доставки информации до уже воспитанной личности.
Я ж говорю - конкуренция. Если украиноязычный контент будет для человека интереснее и полезнее, или хотя бы дешевле контента на прочих языках - дело пойдет.
А запретами народ не воспитать.
Я так думаю.
Оце таки велика помилка, яка аукнулася нам... двома роками АТО.
Лише Бенiн канал 2+2... зробив купу компромет. метерiалiв.
Для нас - цiкавих, а для Сходу?..
Звiсно, треба, аби був цiкавий контент.
Однак, для прикладу... теж таке Радио ВЕСТИ, яке намагаеться бути двомовним...
Що з того, що двi мови - все цiкаве й актуальне йде на рос. мовi.
Зауважу - пicля Майдану, для Киiва, Харкова та Днiпра...
Вважаете, там не розумiють Укр. мови?..
Однак... РВ вперто стоiть на позицii Русского Мира - все, що цiкаве - лише Рос. мова.
 :smilie7: 

Online profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2526
  • Стать: Чоловіча
Очевидно.
Але не українець.

Більше того - саме ти і тобі подівні є ГОЛОВНИМИ ВИНУВАТЦЯМИ ТОГО, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ.
Бо ви є латентними  носіями русскава міра в Україні. І вас більше половини населення і більшість в містах.

Украинец.

Более того, нас большинство в Украине. По сути, мы и есть Украина.