Автор Тема: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"  (Прочитано 8346 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #30 : Грудня 12, 2015, 01:03:15 13:03 »
Срані чоколядні стеці, з Лісником буде все ясно коли нарисуються решта " російських диверсантів" . Де вони ?
Ви можете тут тонами класти ці інформатичні фекалії: нарушіл буддістскіє канони , нє пєрєвьол бабушку чєрєз дорогу , сам он донєцкій .
Мразота , на кого ви спробуєте справити враження , на один одного ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #31 : Грудня 12, 2015, 02:19:42 14:19 »
Срані чоколядні стеці, з Лісником буде все ясно коли нарисуються решта " російських диверсантів" . Де вони ?
Ви можете тут тонами класти ці інформатичні фекалії: нарушіл буддістскіє канони , нє пєрєвьол бабушку чєрєз дорогу , сам он донєцкій .
Мразота , на кого ви спробуєте справити враження , на один одного ?

Там, де треба, видихай, чувак.  :smilie7:

Інформаційне хуйловське гівно тут на разі тільки ти сам розмазуєш.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #32 : Грудня 12, 2015, 02:28:46 14:28 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #33 : Грудня 12, 2015, 03:02:34 15:02 »


Та то таке,  для декого всілякі іпануті кацапські консерви лісники в героях ходять.   :smilie9:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #34 : Грудня 12, 2015, 04:34:02 16:34 »


Та то таке,  для декого всілякі іпануті кацапські консерви лісники в героях ходять.   :smilie9:

Вы все врёте! :weep:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #35 : Грудня 12, 2015, 08:38:24 20:38 »
О , пішло вмикання " дуріка" .
Я навіть пояснювати нічого не буду .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #36 : Грудня 12, 2015, 08:43:36 20:43 »
О , пішло вмикання " дуріка" .
Я навіть пояснювати нічого не буду .

Ти так вважаєш, інші інакше, от і все. Важко припустити, що ти і такі як ти дійсно агенти кремля, просто вас юзають "в темну" - це нормальна практика спецслужб.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #37 : Грудня 12, 2015, 09:37:41 21:37 »
Те що завалили СБУшника , це трагедія . І зауваж , ніхто тут не сказав , " так єму і надо " , бо у нормальних людей " або добре , або нічого " . Ви ж тут понанесли всякої херні в авральному порядку " фейковий будіст " і інше . Що ви знаєте про будизм щоб нести  маячню  ?
І питання не в " Ліснику" і не в тому хто герой .
Владу попереджали ще з часів люстрації в сміттєвих баках .Чоколят забив на це больца . Тепер вже і Ярош не контролює своіх радикалів . Тому він і самоусунувся . Це вбивство це початок дуже поганих новин . Тут можна скільки завгодно молоти різну хуєту про фсб і хуєсб , але факт залишається таким , що  владним долбойобам таки вдалося створити терористичну організацію . Нафіга це було робити , поясни мені ротом .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #38 : Грудня 12, 2015, 09:44:53 21:44 »
Те що завалили СБУшника , це трагедія . І зауваж , ніхто тут не сказав , " так єму і надо " , бо у нормальних людей " або добре , або нічого " . Ви ж тут понанесли всякої херні в авральному порядку " фейковий будіст " і інше . Що ви знаєте про будизм щоб нести  маячню  ?
І питання не в " Ліснику" і не в тому хто герой .
Владу попереджали ще з часів люстрації в сміттєвих баках .Чоколят забив на це больца . Тепер вже і Ярош не контролює своіх радикалів . Тому він і самоусунувся . Це вбивство це початок дуже поганих новин . Тут можна скільки завгодно молоти різну хуєту про фсб і хуєсб , але факт залишається таким , що  владним долбойобам таки вдалося створити терористичну організацію . Нафіга це було робити , поясни мені ротом .

Ну, ми тут не спеціалісти в буддизмі, можливо, збирання гранат і входить в їх звичайні духовні  практики. :smilie7:

А кацапський слід ти , стало бути, відмітаєш зовсім. Знову клятий всюдисущий шоколадник і лише він у всьому винен ?


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #39 : Грудня 12, 2015, 09:55:22 21:55 »
cheshuntt, збирання гранат і вбивство співробітника СБУ
(і не просто якогось там совкового сбушника, а людину що пройшла війну за Україну)

Ну і головна ваша риса - я не знаю як вас назвати, раби, патерналісти чи ще якось - ті, хто молиться на президента (царя, гетьмана, диктатора) і вважає що лише одна людина у країні все вирішує. Сидять 450 жирних морд в Раді - це нічого, до них питань у таких я ти українців нема, але чомусь увесь світ регоче з того що вони там викомарюють.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #40 : Грудня 12, 2015, 09:57:20 21:57 »
Цитувати
але чомусь увесь світ регоче з того що вони там викомарюють.
м'яко кажучи це неправда. сутички в парламентах відбуваються і в розвинутих демократіях
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #41 : Грудня 12, 2015, 09:58:28 21:58 »
Але премьера за яйця мало де тягають  :laugh:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #42 : Грудня 12, 2015, 10:02:00 22:02 »

Ну, ми тут не спеціалісти в буддизмі, можливо, збирання гранат і входить в їх звичайні духовні  практики. :smilie7:

А кацапський слід ти , стало бути, відмітаєш зовсім. Знову клятий всюдисущий шоколадник і лише він у всьому винен ?

Забудь про будизм , тебе ця " пред'ява " не стосується .
Ти хіба не пам'ятаєш , коли взяли " Моджахеда " з Торнадо , то Матіос срав на публіку : " він продал христіанскую вєру " . З  будізмом " Лісника" такі самі лекала .
Мене дивує що всі ці тупі пьозди " рееми " зі своїми стецями реально думають , що народу не начхати хароший будіст був Лісник чи як казав Гепа " х-х-х -хуйовий " ?

Щодо слідів , то я не відмітаю жодних . Покажи мені ці сліди , тільки без цього сбушного фуфла .
Сказати , що Вася агент ФСБ це все одно що випіть по стопочкє ( а можна і по двє )
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #43 : Грудня 12, 2015, 10:06:08 22:06 »
cheshuntt, ти, якщо не помиляюся, свободівець? за членством або переконаннями, то не так важливо. але якщо це так, то будь дуже обережний - головне не зміни лідера, бо все ж таки якщо Тягнибока можна досить аргументовано назвати націоналістом у доброму розумінні цього слова, то таких як Лісник вже не можна. це нацизм або тероризм. Свобода то все ж таки парламентська партія була, зараз ні. але терористи ніколи не будуть представлені в парламенті, бо у них засоби боротьби не політичні.

для себе це з'ясуй, не для мене чи когось.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #44 : Грудня 12, 2015, 10:08:06 22:08 »
cheshuntt, збирання гранат і вбивство співробітника СБУ
(і не просто якогось там совкового сбушника, а людину що пройшла війну за Україну)

Ну і головна ваша риса - я не знаю як вас назвати, раби, патерналісти чи ще якось - ті, хто молиться на президента (царя, гетьмана, диктатора) і вважає що лише одна людина у країні все вирішує. Сидять 450 жирних морд в Раді - це нічого, до них питань у таких я ти українців нема, але чомусь увесь світ регоче з того що вони там викомарюють.

Я сказав вже , що це - трагедія . СБУшник загинув в бою як солдат .
Що ти мелеш , які ще в сраці патерналісти ?
Як сказав один форумчанин " поздно , врємя восхіщєнія правєдніков "
Порошенко продав революцію і гідність .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #45 : Грудня 12, 2015, 10:10:35 22:10 »
Що ти мелеш , які ще в сраці патерналісти ?
Як сказав один форумчанин " поздно , врємя восхіщєнія правєдніков "
Порошенко продав революцію і гідність .

Та такі що всього чекають особисто від президента та все потім звалюють на нього. Президент - то представницька влада, а є ще законодавча - парламент, та виконавча - Кабмін. От і думай хто більше має повноважень та хто більше винен.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #46 : Грудня 12, 2015, 10:11:20 22:11 »
cheshuntt, ти, якщо не помиляюся, свободівець? за членством або переконаннями, то не так важливо. але якщо це так, то будь дуже обережний - головне не зміни лідера, бо все ж таки якщо Тягнибока можна досить аргументовано назвати націоналістом у доброму розумінні цього слова, то таких як Лісник вже не можна. це нацизм або тероризм. Свобода то все ж таки парламентська партія була, зараз ні. але терористи ніколи не будуть представлені в парламенті, бо у них засоби боротьби не політичні.

для себе це з'ясуй, не для мене чи когось.

Я -свободівець ?  :smilie11: та ти , зьома , жартуєш .
Справедливість вища за всякі срані парламенти і партії.
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #47 : Грудня 12, 2015, 10:12:52 22:12 »
Я -свободівець ?  :smilie11: та ти , зьома , жартуєш .
Справедливість вища за всякі срані парламенти і партії.

Ну ти щось таке казав, де і коли і що саме не памятаю, ну таке враження склалося. але ніколи від тебе не чув що треба вбивати своїх щоб чужі боялися.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #48 : Грудня 12, 2015, 10:14:27 22:14 »
cheshuntt

Почитай уважно про Лісника, щоб не позоритись.
Почитай уважно Білозерську.
Оце бля герой, під шумок в Пєсках з місцевих бабло стриг. За право користуватися ставком! Ставком Карл!
Поясни як так вийшло, що Абрамовський в ДНР зробив кар'єру.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #49 : Грудня 12, 2015, 10:24:53 22:24 »
 :

Ну ти щось таке казав, де і коли і що саме не памятаю, ну таке враження склалося. але ніколи від тебе не чув що треба вбивати своїх щоб чужі боялися.

А хто закликав вбивати своїх ? " Лісник " ? Мусора з московського ровд і ссучені прокурори з сепарами в міськрадах це вже " свої " ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #50 : Грудня 12, 2015, 10:27:33 22:27 »

Ну, ми тут не спеціалісти в буддизмі, можливо, збирання гранат і входить в їх звичайні духовні  практики. :smilie7:

А кацапський слід ти , стало бути, відмітаєш зовсім. Знову клятий всюдисущий шоколадник і лише він у всьому винен ?

Забудь про будизм , тебе ця " пред'ява " не стосується .
Ти хіба не пам'ятаєш , коли взяли " Моджахеда " з Торнадо , то Матіос срав на публіку : " він продал христіанскую вєру " . З  будізмом " Лісника" такі самі лекала .
Мене дивує що всі ці тупі пьозди " рееми " зі своїми стецями реально думають , що народу не начхати хароший будіст був Лісник чи як казав Гепа " х-х-х -хуйовий " ?

Щодо слідів , то я не відмітаю жодних . Покажи мені ці сліди , тільки без цього сбушного фуфла .
Сказати , що Вася агент ФСБ це все одно що випіть по стопочкє ( а можна і по двє )

На публіку треба щось там срати, бо публіка 'внушаєма'. Причому, 'внушаєма' в основній своїй масі простими, я б сказав навіть, примітивними концепціями.

А щодо слідів, то я не маю доступу до якоїсь там таємної інформації, тому нічого не можу показати. Але просто виходячи зі звичайної логіки 'кому вигідно' і хто може та має ресурси організовувати цю всю куйню, особливо в даний момент, круг підозрюваних якось зразу суттєво зменшується. Тільки й всього.

 

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #51 : Грудня 12, 2015, 10:27:41 22:27 »
:

Ну ти щось таке казав, де і коли і що саме не памятаю, ну таке враження склалося. але ніколи від тебе не чув що треба вбивати своїх щоб чужі боялися.

А хто закликав вбивати своїх ? " Лісник " ? Мусора з московського ровд і ссучені прокурори з сепарами в міськрадах це вже " свої " ?

Для нього - "свої".
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #52 : Грудня 12, 2015, 10:27:43 22:27 »
А хто закликав вбивати своїх ? " Лісник " ? Мусора з московського ровд і ссучені прокурори з сепарами в міськрадах це вже " свої " ?

Під радою четверо загинуло? Лісник до чого закликав? А сципіона ти тут на форумі читав?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #53 : Грудня 12, 2015, 10:29:44 22:29 »
cheshuntt

Почитай уважно про Лісника, щоб не позоритись.
Почитай уважно Білозерську.
Оце бля герой, під шумок в Пєсках з місцевих бабло стриг. За право користуватися ставком! Ставком Карл!
Поясни як так вийшло, що Абрамовський в ДНР зробив кар'єру.

Ви зараз різної хєрні тут понатягаєте , але розумієте в  чому проблема , вам вже немає віри , як і вашим радикальним реформам , які єбошать від 25 жовтня . Заперечення ?
Тим більше я вже сказав , мені начхати на моральні якості " Лісника" .
Ви , таке враження , взагалі не вкурюєте в чому фішка .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #54 : Грудня 12, 2015, 10:30:51 22:30 »
Те що завалили СБУшника , це трагедія . І зауваж , ніхто тут не сказав , " так єму і надо " , бо у нормальних людей " або добре , або нічого " . Ви ж тут понанесли всякої херні в авральному порядку " фейковий будіст " і інше . Що ви знаєте про будизм щоб нести  маячню  ?
І питання не в " Ліснику" і не в тому хто герой .
Владу попереджали ще з часів люстрації в сміттєвих баках .Чоколят забив на це больца . Тепер вже і Ярош не контролює своіх радикалів . Тому він і самоусунувся . Це вбивство це початок дуже поганих новин . Тут можна скільки завгодно молоти різну хуєту про фсб і хуєсб , але факт залишається таким , що  владним долбойобам таки вдалося створити терористичну організацію . Нафіга це було робити , поясни мені ротом .

У них рот для другого предназначен. :)
На самом деле интересные цифры получаются. Лесник убит. Но успел убить одного и ранить другого СБУ-шника. При том что СБУ было в явном численном превосходстве, и именно СБУ должно было владеть инициативой.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #55 : Грудня 12, 2015, 10:40:54 22:40 »
У них рот для другого предназначен. :)
На самом деле интересные цифры получаются. Лесник убит. Но успел убить одного и ранить другого СБУ-шника. При том что СБУ было в явном численном превосходстве, и именно СБУ должно было владеть инициативой.

то в тебе рот замість мозгів. вони дитину рятували.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #56 : Грудня 12, 2015, 10:40:54 22:40 »

Під радою четверо загинуло? Лісник до чого закликав? А сципіона ти тут на форумі читав?

Та ви хоч в позу бігучого єгиптянина тут розкарячтесь , але " сципіонів " породили не хуйло і фсб , а ви власними руками . Ви просто собі не уявляєте який зараз перетік буде в " лісовиків " з ПС і Свободи , після всіх цих ганебних зливів з електроблокадою і останніми " російським ДРГ" .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #57 : Грудня 12, 2015, 10:41:09 22:41 »
Так дело ведь не в том, хороший он буддист или плохой, а в том что он манипулятор, подстрекатель и мошенник. А личность была довольно интересная, да..

- Основы современной психоинженерии;
- Базовые психологические модели работы с сознанием в буддизме;
- NLP и буддийская тантра;
- Ошибки в практике через призму современных психологических знаний.
'ТАНТРА- ВОСТОЧНОЕ НЛП, НЛП- ЗАПАДНАЯ ТАНТРА ' (Дорже Жамбо)

Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #58 : Грудня 12, 2015, 10:41:56 22:41 »
Та ви хоч в позу бігучого єгиптянина тут розкарячтесь , але " сципіонів " породили не хуйло і фсб , а ви власними руками . Ви просто собі не уявляєте який зараз перетік буде в " лісовиків " з ПС і Свободи , після всіх цих ганебних зливів з електроблокадою і останніми " російським ДРГ" .

Всі загинуть, просто майте це наувазі. Якщо боротьба з Заходом цього варта - вперед.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Ще про Лісника, "вбитого хунтою"
« Reply #59 : Грудня 12, 2015, 10:42:05 22:42 »
Те що завалили СБУшника , це трагедія . І зауваж , ніхто тут не сказав , " так єму і надо " , бо у нормальних людей " або добре , або нічого " . Ви ж тут понанесли всякої херні в авральному порядку " фейковий будіст " і інше . Що ви знаєте про будизм щоб нести  маячню  ?
І питання не в " Ліснику" і не в тому хто герой .
Владу попереджали ще з часів люстрації в сміттєвих баках .Чоколят забив на це больца . Тепер вже і Ярош не контролює своіх радикалів . Тому він і самоусунувся . Це вбивство це початок дуже поганих новин . Тут можна скільки завгодно молоти різну хуєту про фсб і хуєсб , але факт залишається таким , що  владним долбойобам таки вдалося створити терористичну організацію . Нафіга це було робити , поясни мені ротом .

У них рот для другого предназначен. :)
На самом деле интересные цифры получаются. Лесник убит. Но успел убить одного и ранить другого СБУ-шника. При том что СБУ было в явном численном превосходстве, и именно СБУ должно было владеть инициативой.

Ти вже своєму смотрящєму чєчєну відсмоктав ? Йди повтори.  :gigi: