Автор Тема: Два фото. Вільна людина і “раби, підніжки, грязь Москви“  (Прочитано 2388 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Я просто констатую факт. Призначення Клімкіна тоді і Єльченка тепер як і призначення Ложкіна свідчать про його рівень.
Я не є президентом України в силу певних причин.  :smilie7: Але і Порошенко не мав би бути президентом. Він гендляр і залишиться таким на все життя.

кличко турчінов і яценюк вважають інакше

Тоді я тим більше згідний з котом.

Після стабілізації обстанівки і санації керівного прошарку згаданих пєцю, кролєга і баксьора ізловіть, заклєйміть і кастріровать. Щодо пастора не знаю, але вірогідніше - його теж. Просто для того, щоб кожна наступна зволоч на табуретці задумалась - а чого з ними так сталось?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Фото можна інтерпретувати і в протилежному напрямку

" пока Хунта убивает русских людей на Донбассе, а в застенках СБУ томятся тысячи русскоязычных в Кремле сидят барыги для которых ничего не важно кроме бизнеса. Для Путина Порошенко это Партнер"



ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
І хай мені якась сука скаже щось на захист Порошенка і його холуїв!
Тварюки продажні кацапські!!!

 :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Бля, Ферал, ти справді тупий  :smilie2: іноді шось кажеш вмєняємоя, а потом - хуяк! - і знову мордою в калюжу.

При чому тут Порошенко до цих фоток  :an

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Клімкін і Ко - його протеже.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Клімкін і Ко - його протеже.

Я чогось не думаю щоб ти на місці Клімкіна плюнув в морду Чуркіну.

хуйлу руку я б не тискав, а чуркіну мабуть так. Бо дипломатія - то інша каста, то тупі раби режиму.

Людина яка цього не розуміє та робить такі сенсації (передруковуючи фотки з іншого форуму та вигадуючи свою назву темі) - то істота з якою ні про що говорити.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Клімкін і Ко - його протеже.

Я чогось не думаю щоб ти на місці Клімкіна плюнув в морду Чуркіну.

хуйлу руку я б не тискав, а чуркіну мабуть так. Бо дипломатія - то інша каста, то тупі раби режиму.

Людина яка цього не розуміє та робить такі сенсації (передруковуючи фотки з іншого форуму та вигадуючи свою назву темі) - то істота з якою ні про що говорити.
:smiley24:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=892206.0

Зайшов такий Ферал на фуп, думає ніхто тут окрім нього там не буває ніколи, взяв фотки, притягнув, написав своє велике звернення до українського народу з Гамерики... головне, тему створити та лайна накидати.

А хто на фупі тему створив? А, Крам...  :fp2

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=892206.0

Зайшов такий Ферал на фуп, думає ніхто тут окрім нього там не буває ніколи, взяв фотки, притягнув, написав своє велике звернення до українського народу з Гамерики... головне, тему створити та лайна накидати.

А хто на фупі тему створив? А, Крам...  :fp2
ПлагиаТ.
 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Клімкін і Ко - його протеже.

Я чогось не думаю щоб ти на місці Клімкіна плюнув в морду Чуркіну.

хуйлу руку я б не тискав, а чуркіну мабуть так. Бо дипломатія - то інша каста, то тупі раби режиму.

Людина яка цього не розуміє та робить такі сенсації (передруковуючи фотки з іншого форуму та вигадуючи свою назву темі) - то істота з якою ні про що говорити.

Ніхто від Клімкіна не вимагав тиснути руку опущеному. Жоден протокол.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=892206.0

Зайшов такий Ферал на фуп, думає ніхто тут окрім нього там не буває ніколи, взяв фотки, притягнув, написав своє велике звернення до українського народу з Гамерики... головне, тему створити та лайна накидати.

А хто на фупі тему створив? А, Крам...  :fp2

Я не знаю хто такий Крам і що він створив...
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Глава Министерства иностранных дел Украины Павел Климкин пытался оправдаться за свое рукопожатие с Виталием Чуркиным, которое подвергли критике в социальных сетях. В качестве объяснений он привел цитату американского актёра и журналиста Уилла Роджерса.
 
Соответствующая запись появилась в Twitter Климкина.
 
"Дипломатия - это искусство говорить "Хорошая собачка" пока не найдешь камень. Уилл Роджерс", - сказано в сообщении.

Как сообщал "Обозреватель",  ранее в сети появилось видео, на котором по окончании заседания Совбеза ООН 13 декабря глава МИД Украины Павел Климкин пожал руку постоянному представителю России в ООН Виталию Чуркину. При этом эксперты отметили, что дипломатический этикет к подобному не обязывает.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Справа від Клімкіна - литовець. Він не став трясти руку Чуркєнду. Як не став того робити і Сєргєєв. Але двоє опущених - Клімкін і Єльченко це зробили.
Висновки робіть самі хто є who.

If you are going through hell, keep going.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Я просто констатую факт. Призначення Клімкіна тоді і Єльченка тепер як і призначення Ложкіна свідчать про його рівень.
Я не є президентом України в силу певних причин.  :smilie7: Але і Порошенко не мав би бути президентом. Він гендляр і залишиться таким на все життя.

кличко турчінов і яценюк вважають інакше

Тоді я тим більше згідний з котом.

маєш право
але твоя і кота сукупна вага нескінченно менше ніж яценюка турчинова порошенка і кличка