Автор Тема: Блок ПП знов “открил лічіко“, і звідти вилізла пика Партії Регіонів.  (Прочитано 532 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Народного депутата від фракції БПП Олексія Гончаренка розглядають як головного претендента на посаду голови МОЗ.

 :fp2 :fp2 :fp2

"Головний претендент на посаду голови МОЗ - один із молодих фаворитів Президента, одеський політик Олексій Гончаренко", - йдеться в тексті. :vinsent:

У статті також йдеться про перспективи отримати посади в уряді для першого заступника голови Адміністрації Президента Віталія Ковальчука та заступника голови парламентської фракції БПП Ігоря Кононенка. Міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина швидше за все, замінять.

"Ненависного Арсенієві Яценюку Володимира Демчишина прийнято рішення міняти. Прізвище наступника поки що обговорюється, однозначно зрозуміло лише те, що це буде "другий такий самий Демчишин" - дуже лояльний до Банкової й абсолютно нелояльний до Яценюка", - пише Кошкіна.

Нагадаємо, з 11 грудня Арсеній Яценюк і його кабінет втратили річний імунітет від відставки. Свої посади добровільно покидають міністр інфраструктури Андрій Пивоварський і міністр інформаційної політики Юрій Стець. Також вакантною вже кілька місяців залишається посада міністра екології та природних ресурсів.

Лідер парламентської фракції БПП Юрій Луценко заявив, що "Блок Петра Порошенка" є і буде партнером по парламентській коаліції з "Народним Фронтом", "Батьківщиною" та "Самопоміччю".
« Останнє редагування: Грудня 14, 2015, 06:01:32 18:01 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Народного депутата від фракції БПП Олексія Гончаренка розглядають як головного претендента на посаду голови МОЗ.

Хто розглядає? Автор статті? ТС? Купка скажених зрадофілів? Тупізна яка  :alen

Ну я не перестаю дивуватися. Якими треба бути йопнутими на всю голову щоб писати таку херню та потім ще тягати її по форумах.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Гончаренко вважає, що він буде кращим міністром, ніж Квіташвілі
Народний депутат від БПП Олексій Гончаренко оцінив свої шанси зайняти посаду міністра охорони здоров'я

14 грудня 2015, 17:49
Про це, як передає depo.ua, він розповів в ефірі телеканалу "112 Україна".   

Він зазначив, що його шанси стати міністром - 50 на 50.

"Але, на відміну від діючого міністра, в мене є профільна освіта і знання української мови", - сказав Гончаренко.  :fp2 :fp2 :fp2

Гончаренко також зазначив, що свого часу працював у сфері охорони здоров'я, у Одеській обласній раді працював заступником керівника, і курував питання соціальної сфери, зокрема охорони здоров'я.

За його словами, 50 підписів, які зібрали на підтримку висунення Гончаренка в якості кандидата на пост міністра охорони здоров'я, збирали лише серед депутатів фракції БПП.

"Збирали лише підписи від фракції БПП, адже діючого міністра пропонувала БПП", - зазначив Гончаренко.

Він також розповів, що кадрові питання уряду Верховна Рада розглядатиме після новорічних свят.

"Верховна Рада починає працювати 12 січня. Того ж тижня – з 12 до 15 січня – обговорюватимуться зміни в уряді", - розповів Гончаренко.

Нагадаємо, сьогодні нардеп Олексій Гончаренко підтвердив, що за його кандидатуру на посаду міністра охорони здоров'я зібрали підписи у фракції.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8138
  • Стать: Чоловіча

Скоро в Україні призначатимуть будь-кого на будь-яку посаду.

Скоро Президентом України оберуть або якогось "негра прєклонних годов",  або молоду вагітну китаянку.
Запроста.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600

Скоро в Україні призначатимуть будь-кого на будь-яку посаду.

Скоро Президентом України оберуть або якогось "негра прєклонних годов",  або молоду вагітну китаянку.
Запроста.
президенту має бути не менше 35 років.

хоча, здається, недавно приймали закон проти дискримінації за віком..

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
"-- Я знов збираюся до Парижу.
-- Ви вже бували в Парижі?
-- Ні, але я вже кілька разів збирався!"