Автор Тема: Скандал! На Нацраде по реформам. Сегодня. Сейчас.  (Прочитано 21610 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Теоретично,  варто почекати 2-3 дня(а краще тиждень), тоді картина буде ясніша, а не тягнути сюди різні коменти чи писати один одному образи.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Березу, Мочанова, Новосельцева цитировать... не стоит.
Reema, я никого не цитирую..Только классиков.  :smilie1:
Просто смотрю, кто из публичных людей  что думает про скандал .

Некоторые из них зашквареные просто. Почему тогда уж не Монтян или Портнова?  :smiley25:
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Для настроения. :smilie1:
Кокс Квасьневского

,,Уйобуй - це моя країна,
а то в лице швирну стакан ''-
казав сьогодні так грузіну
армян
« Останнє редагування: Грудня 14, 2015, 11:17:11 23:17 від злата »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Теоретично,  варто почекати 2-3 дня(а краще тиждень), тоді картина буде ясніша, а не тягнути сюди різні коменти чи писати один одному образи.

Обозвать Мишу "гастролером", угрожать ему,  после всего, что он сделал для страны. Такого народ Сене не простит.
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Березу, Мочанова, Новосельцева цитировать... не стоит.
Reema, я никого не цитирую..Только классиков.  :smilie1:
Просто смотрю, кто из публичных людей  что думает про скандал .

Некоторые из них зашквареные просто. Почему тогда уж не Монтян или Портнова?  :smiley25:

Они-то зашкваренные, но я тоже хочу посмотреть видео !!!!!  :smilie5:

Чтобы ещё больше удостовериться в том, ,,кто есть кто''.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Березу, Мочанова, Новосельцева цитировать... не стоит.
Reema, я никого не цитирую..Только классиков.  :smilie1:
Просто смотрю, кто из публичных людей  что думает про скандал .

Некоторые из них зашквареные просто. Почему тогда уж не Монтян или Портнова?  :smiley25:

Они-то зашкваренные, но я тоже хочу посмотреть видео !!!!!  :smilie5:

Чтобы ещё больше удостовериться в том, ,,кто есть кто''.

Видео не будет, президент не может допустить развала коалиции.
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33453
  • Стать: Чоловіча
Кокс Квасьневского
53 хв. ·

уйобуй це моя країна
а то в лице швирну стакан
казав сьогодні так грузіну
армян

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147


Аваков тоже.. пытался. У Саакашвили лучше получается   :smilie5:
Prosperity is based on people and ideas

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Добре було б якнайшвидше організувати
якнайширшу громадську підтриску для
Міхо

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Пресс-конференция Саакашвили

Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Березу, Мочанова, Новосельцева цитировать... не стоит.
Reema, я никого не цитирую..Только классиков.  :smilie1:
Просто смотрю, кто из публичных людей  что думает про скандал .

Некоторые из них зашквареные просто. Почему тогда уж не Монтян или Портнова?  :smiley25:

Они-то зашкваренные, но я тоже хочу посмотреть видео !!!!!  :smilie5:

Чтобы ещё больше удостовериться в том, ,,кто есть кто''.

Видео не будет, президент не может допустить развала коалиции.

Да, я всё понимаю...
Но , сейчас,  ,,низы не хотят жить по-старому, а верхи не могут управлять по-старому.''
Факт революционной ситуации налицо.
Поэтому только мегаэффективный премьер с технократическим правительством, как вы, reema ,говорили, и действенный парламент может спасти ситуацию.







Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
(click to show/hide)
[/spoiler]

Да, я всё понимаю...
Но , сейчас,  ,,низы не хотят жить по-старому, а верхи не могут управлять по-старому.''
Факт революционной ситуации налицо.
Поэтому только мегаэффективный премьер с технократическим правительством, как вы, reema ,говорили, и действенный парламент может спасти ситуацию.

Если сейчас будут перевыборы, Вы уверены что будет  "действенный парламент"? Будут те же самые мартышки, ленивые, крикливые и бестолковые.
Партии с низов должны сперва сформироваться и созреть, сейчас пока таких партий нет, все политсилы принадлежат олигархам.
« Останнє редагування: Грудня 14, 2015, 11:53:21 23:53 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
(click to show/hide)
[/spoiler]

Да, я всё понимаю...
Но , сейчас,  ,,низы не хотят жить по-старому, а верхи не могут управлять по-старому.''
Факт революционной ситуации налицо.
Поэтому только мегаэффективный премьер с технократическим правительством, как вы, reema ,говорили, и действенный парламент может спасти ситуацию.

Если сейчас будут сейчас перевыборы, Вы уверены что будет  "действенный парламент"? Будут те же самые мартышки, ленивые, крикливые и бестолковые.
Партии с низов должны сперва сформироваться и созреть, сейчас пока таких партий нет, все политсилы принадлежат олигархам.
Reema, я не хочу ни перевыборов, ни нового Майдана.
Но это от нас с вами не зависит.
Революционная ситуация - это объективная реальность.
Коалиция , кроме юльки, тоже не заинтересована в перевыборых.
Ни НФ, ни БПП, Ни шляжко.
Должны договориться и выбрать технопремьера и техноправительство.
А иначе -перевыборы, и новый парламент без них.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Поэтому только мегаэффективный премьер с технократическим правительством, как вы, reema ,говорили, и действенный парламент может спасти ситуацию.

Де ж такого взяти. А парламент при будь-якому розкладі у нас буде наполовину бариги, наполовину ідіоти.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Поэтому только мегаэффективный премьер с технократическим правительством, как вы, reema ,говорили, и действенный парламент может спасти ситуацию.

Де ж такого взяти. А парламент при будь-якому розкладі у нас буде наполовину бариги, наполовину ідіоти.

Михо бы неплохо подошел. У него есть опыт государственного управления, опыт проведения реформ в коррумпированной постсовковой стране. Но только не хватит на него голосов в ВР.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Я тільки одну ремарку, не сприймайте буквально.
Каха Бендукідзе теж був російським олігархом. Маннергейм був російським генералом.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Михо бы неплохо подошел. У него есть опыт государственного управления, опыт проведения реформ в коррумпированной постсовковой стране. Но только не хватит на него голосов в ВР.

Не думаю що Саакашвілі здатний керувати урядом. Не того типа він людина. Він емоційний, він відкритий, але він не технократ і не керівник, він лідер.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Михо бы неплохо подошел. У него есть опыт государственного управления, опыт проведения реформ в коррумпированной постсовковой стране. Но только не хватит на него голосов в ВР.

Не думаю що Саакашвілі здатний керувати урядом. Не того типа він людина. Він емоційний, він відкритий, але він не технократ і не керівник, він лідер.

А как он Грузией руководил 10 лет? И неплохо при чем.
Открытость - это не минус, а плюс.
Prosperity is based on people and ideas

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
А это уже очень  серьёзное обвинение!

Голова Одеської обласної державної адміністрації, екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков контролює неформальні збройні формування і фінансує їх з корупційних доходів.

"Це людина, яка реально контролює неформальні збройні формування, їх фінансує з корупційних доходів, і я схильний його погрози не по відношенню до мене - я його не боюся - але в цілому по відношенню до суспільства сприймати серйозно", - заявив Саакашвілі на брифінгу за результатом засідання Національної ради реформ в Києві в понеділок 14 грудня, передає "Інтерфакс-Україна".

Голова Одеської ОДА заявив, що Аваков погрожував йому при всіх на засіданні Національної ради реформ.

"Арсен Аваков, будучи міністром внутрішніх справ, дозволив собі не просто нецензурну лайку по відношенню до мене - я всяке в житті бачив, так що мене це не дивує - але він також дозволить собі при всіх загрози абсолютно прямого характеру", - сказав Саакашвілі.

http://nv.ua/ukr/ukraine/politics/saakashvili-zvinuvativ-avakova-u-finansuvanni-neformalnih-zbrojnih-formuvan-ta-osobisti-pogrozi-85843.html


Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Саака - істеричка
Аваков - покидьок
Ну а Кроль є Кроль , тут і додати немає чого
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
А как он Грузией руководил 10 лет? И неплохо при чем.
Открытость - это не минус, а плюс.

Він там був президентом, а не головою уряду. Президент - то не виконавча влада, то просто морда в телевізорі, ну умовно кажучи.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!

Юрій Винничук
1 min ·

А ми. як з'ясувалося, живемо в країні Авакова.
Ай, дарагой, пачему не предупреділ, а?

 :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Пресс-конференция Саакашвили

Не знаю як Сєня буде тепер відмиватися, зашквар страшенний.

Аваков тим більше.

 :suicide2:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
А как он Грузией руководил 10 лет? И неплохо при чем.
Открытость - это не минус, а плюс.

Він там був президентом, а не головою уряду. Президент - то не виконавча влада, то просто морда в телевізорі, ну умовно кажучи.

У него там были расширенные полномочия, в Грузии президентская форма правления.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Пресс-конференция Саакашвили

Не знаю як Сєня буде тепер відмиватися, зашквар страшенний.

Аваков тим більше.

 :suicide2:

Мне кажется у них сдали нервы. На Мартыненко дела уже заведены в Швейцарии, Чехии, а теперь еще и в Австрии.
Мартыненко - Сенин кошелек (злые языки говорят)  :smilie7:
« Останнє редагування: Грудня 15, 2015, 12:18:43 00:18 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
І що вони тепер будуть робити? Вдавати що нічого не сталося? Ну тепер таке не проходить.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Мартыненко - Сенин кошелек (злые языки говорят)  :smilie7:

Злі язики у 2005 році на темі того самого Мартиненка зруйнували все заради чого робилася Помаранчева революція. Саакашвілі звичайно я вірю більше ніж косатій падлюці, але якийсь цей Мартиненко дуже підозрілий що вже 10 років про нього говорять.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
На виборах Президента 2004 року був заступником керівника виборчої кампанії Віктора Ющенка, входив до його найближчого оточення. Є інформація, що під час помаранчевої революції брав участь у фінансуванні Майдану. Був членом Комітету національного порятунку. У березні 2005 року очолив парламентську фракцію «Наша Україна» (після обрання Віктора Ющенка Президентом України) і залишався її керівником до кінця скликання.

На виборах 2006 року Микола Мартиненко — член президії пропрезидентської партії Народний Союз «Наша Україна» (НСНУ), голова Київської міської партійної організації — пройшов до парламенту під № 21 списку «Нашої України». Очолив паливно-енергетичний Комітет. Місце голови фракції (і лідера партії) тоді зайняв В'ячеслав Кириленко. 14 червня 2007 достроково припинив свої повноваження під час масового складення мандатів депутатами-опозиціонерами з метою проведення позачергових виборів до Верховної Ради України.

Народний депутат України 6-го скликання з 23 листопада 2007 від Блоку «Наша Україна — Народна самооборона» (НУНС), № 21 списку. Другий раз зайняв пост голови Комітету Верховної Ради України з питань ПЕК. 16 січня 2009 очолив фракцію НУНС (після відставки В'ячеслава Кириленка).

Влітку 2009 року вийшов з партії на знак протесту проти руйнування «Нашої України» Віктором Ющенком та дискредитації ним демократичних цінностей, а разом з ним — кістяк Київської міської організації «Нашої України».

8 вересня 2011 року вступив до партії «Фронт Змін». Входить до Ради партії. Виконуючи виборче законодавство, тимчасово призупинив членство у «Фронті змін».

28 жовтня 2012 року обраний народним депутатом України 7-го скликання за списком ВО «Батьківщина». Втретє став главою паливно-енергетичного Комітету Верховної Ради України.

На позачергових виборах до Верховної ради 2014 року обраний народним депутатом України 8-го скликання за партійним списком (№ 14 у списку) від Народного фронту[1].
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Міхо вчинив правильно.
Після срачу знайшов у собі сміливість вийти в ефір, пояснити суть конфлікту і вибачитись.

Його опоненти - засранці. І Сєня також.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.