Автор Тема: Подібно на те, що референдум все ж таки потрібен  (Прочитано 10609 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Треба бути реалістом і визнати, питання стоїть так: З Донбасом Україна приречена. Без Донбасу - має такий-сякий шанс на успіх

а що робити з МІЛЬЙОНАМИ українців донбасу?
їх теж ВІДДІЛИТИ?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
От такі погляди, як в автора гілки зустрічаю все частіше.
Людям з Західної і Центральної України вже набридло і викликає роздратування це постійне приниження українців.
Набридло, що українців називають фашистами, хохлами, і т.д.Що ми повинні постійно за щось вибачатись, як не перед кримчанами, так перед східняками.
Набридло, що схід вимагає особливого статусу, який йому обіцяють надати. Набридло, що для сходу українська мова є ворожа, яку взагалі потрібно заборонити, тому що 2 російська знищить українську.
І поступово такі настрої наростають.
Врешті реш, українці дуууже толерантні, але всякому терпінню є межа. І постійно втиратися ми не будемо.
І це все сумно. :smilie2:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Треба бути реалістом і визнати, питання стоїть так: З Донбасом Україна приречена. Без Донбасу - має такий-сякий шанс на успіх

а що робити з МІЛЬЙОНАМИ українців донбасу?
їх теж ВІДДІЛИТИ?
Ніхто нікого не віддасть.
Батя, мы стараемся ...

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Донецькі сепаратисти - це по суті герої, борці за волю свого народу. Левченки всілякі - то колаборанти і підлабузники. Воля народам! Воля людині!
Хай живе вільний Донбас!
Та ну хто вам таке сказав, ну є ж на форумі люди з Донецька, нехай вони скажуть, що говорять прості мешканці міста про сепаратистів. Немає ніякої світоглядної прірви, трохи менталітет не той - самі не встануть і не підуть розганяти аквафрешів. але і підтримки їх не має. Не фантазуйте, нема ніякої різниці між сходом і заходом, більшості людей потрібно  одне те саме - безпека. робота, ну і щоб козли на горі поменьше крали і хоч трохи дбали про людей.
Донецькі форумчани репрезентують мізерну меншість. При всій повазі ці мужні й розумні люди є маргіналами для Донбасу.
А прості люди - так і є. Природньо, що вони ставлять базові потреби попереду. Але загальні настрої, світогляд, ціннісні орієнтири якісь - є такими якими вони є.
Українська державність - прикрий поворот історії. Українська мова - привід поглузувати. Борці за волю України - для них страшилки і уособлення зла. Це можна продовжувати довго.
Не розумію, для чого мучити один одного.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
скажу чесно, я розриваюся між цими двома позиціями,
(з Донецько-Луганським регіоном особисто не знайомий)
ніби і та, і та правильні якоюсь мірою.

Донецькі форумчани репрезентують мізерну меншість. При всій повазі ці мужні й розумні люди є маргіналами для Донбасу.
А прості люди - так і є. Природньо, що вони ставлять базові потреби попереду. Але загальні настрої, світогляд, ціннісні орієнтири якісь - є такими якими вони є.
Українська державність - прикрий поворот історії. Українська мова - привід поглузувати. Борці за волю України - для них страшилки і уособлення зла. Це можна продовжувати довго.
Не розумію, для чого мучити один одного.
...
При всій повазі до небагатьох адекватних громадян Донбасу, я переконаний донецький/луганський сепаратист. Для чого людей примушувати до чогось. Хай йдуть з Богом

Если бы эти события происходили лет 10 назад, вам бы пришлось стать убежденным донецко/луганско/харьковско/одесско/николаевско/днепропетровско/запорожским сепаратистом.

То, что сейчас потенциальным перебежчиками являются только Луганск и отчасти - Донецк - это просто чудесно. Приведем в порядок страну - через 10 лет и они не будут украинофобскими.

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Треба бути реалістом і визнати, питання стоїть так: З Донбасом Україна приречена. Без Донбасу - має такий-сякий шанс на успіх

а що робити з МІЛЬЙОНАМИ українців донбасу?
їх теж ВІДДІЛИТИ?
Ніхто нікого не віддасть.

Нажаль...
Референдум звичайно провалиться. Військове вторгнення вірогідно принесе багато жертв, не кажучи про інші тяжкі наслідки. Федералізація згубить Україну.
Нажаль немає шляху для безболісного відокремлення Донбасу.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Треба бути реалістом і визнати, питання стоїть так: З Донбасом Україна приречена. Без Донбасу - має такий-сякий шанс на успіх

а що робити з МІЛЬЙОНАМИ українців донбасу?
їх теж ВІДДІЛИТИ?
Ніхто нікого не віддасть.

не віддасть тому що Донбас нам так сильно треба?
чи не віддасть бо є ризик що Путін пісял Донбасу не зупиниться (бо немає чіткої природньої межі як у випадку Криму) і піде далі?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Я апелюю до форумчан. щоб вони з перших уст вам розповіли,що кажуть прості люди. Прості люди Донбасу нічим не відрізняються від простіх людей  з Віннниці, вони просто трохи більше використовують в суржику російських слів :smilie5: І в них і гадки немає ображати когось бендерівцями чи фашистами. Звідки ці стереотипи, таке враження що у нас є свій Кіселев на телебаченні. Гопота є і у Львові і в Луганську, чому треба на їх прикладі робити висновки.
Ну і дуже ображеним - а ви ніколи не задумувались , що центр і схід на одне покоління довше жив, як ви кажете при совєтах. На ціле покоління.
Батя, мы стараемся ...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
не віддасть тому що Донбас нам так сильно треба?

шо значіть треба-не треба
там українці живуть

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
не віддасть тому що Донбас нам так сильно треба?

шо значіть треба-не треба
там українці живуть

є суттєва різниця між варіантами
Скільки, який % укранців (я не маю на увзі вузько-етнічний термін) живе
10% і 50% і 80% це дуже різні ситуації

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Я апелюю до форумчан. щоб вони з перших уст вам розповіли,що кажуть прості люди. Прості люди Донбасу нічим не відрізняються від простіх людей  з Віннниці, вони просто трохи більше використовують в суржику російських слів :smilie5: І в них і гадки немає ображати когось бендерівцями чи фашистами.

якби ж то тільки "просто трохи більше використовують в суржику російських слів".
щось дуже ви ідеалізуєте. Я з великим інтересом читаю "з перших уст" Васю Донецького, Джонні Юза, Алезку, і в мене враження що такі як вони там меншість. А маса простих людей важко працює, мало заробляє, дивиться ввечері рос.ТВ, обожнює Росію і путіна, і кляне бЕндерівців і фОшистів за своє важке життя
« Останнє редагування: Квітня 10, 2014, 04:44:21 16:44 від UnionJack »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
не віддасть тому що Донбас нам так сильно треба?
Поки читав виперидили, тому що там живуть Українці, подобаються вони вам чи ні то ваша справа. Взагалі точка зору дитяча - вони нас ображають, хай ідуть. У нас серйозна проблема - давайте її вірішимо за 2 місяці. Інші країни живуть сторіччями з такими проблемами, а ми ще нічого не зробили щоб вирішити - все хай йдуть. Навіть хуже дітей, як придурки.
Батя, мы стараемся ...

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Или, например, будет в Луганске 70/30. И что? Предать 30% своих людей ради собственного спокойствия?

Ну в Криму ж залишили щонайменше 20% лояльних, а тепер ці ж самі хочуть залишити патріотів в донецьку-луганську на поталу рашистам.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
не віддасть тому що Донбас нам так сильно треба?
Поки читав виперидили, тому що там живуть Українці, подобаються вони вам чи ні то ваша справа. Взагалі точка зору дитяча - вони нас ображають, хай ідуть. У нас серйозна проблема - давайте її вірішимо за 2 місяці.

я не кажу відразу "хай йдуть". Мої питання швидше риторичні і спонукають на роздуми.
проблема серйозна, і вимагає тривалого лікування. Чи ситуація дає Україні цей час?

от, Путін відгриз Крим, не давши часу на "лікування" крим. населення

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
не віддасть тому що Донбас нам так сильно треба?
Поки читав виперидили, тому що там живуть Українці, подобаються вони вам чи ні то ваша справа. Взагалі точка зору дитяча - вони нас ображають, хай ідуть. У нас серйозна проблема - давайте її вірішимо за 2 місяці. Інші країни живуть сторіччями з такими проблемами, а ми ще нічого не зробили щоб вирішити - все хай йдуть. Навіть хуже дітей, як придурки.
Та які ще образи, не смішіть. Жодних образ
Я спираюсь на те, що неправильно Людину (людей) до чогось примушувати, пригнічувати її гідність, права, прагнення.
Якщо населенню Донбаса у своїй переважній більшості не імпонує Україна з українськими цінностями, для чого питається знущатися над людьми?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
И что будете делать при раскладе 50/50 в Донецкой области, например?

50/50 навіть в Криму реально немає ...  :smilie7:

Вы ошибаетесь. У меня куча знакомых в Крыму, почти все пели и плясали на площади, когда объявили результаты референдума.

скажи мені хто твій друг... (с)

в криму від сили 40% за кацапію - були дослідження, соцопитування
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Цитувати
більшості людей потрібно  одне те саме - безпека. робота, ну і щоб козли на горі поменьше крали і хоч трохи дбали про людей.

а хіба цьго не хочуть в Росії чи Угорщині?
значить ми з ними теж один народ?
З такою логікою на планеті мала б бути єдина держава

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Или, например, будет в Луганске 70/30. И что? Предать 30% своих людей ради собственного спокойствия?

Ну в Криму ж залишили щонайменше 20% лояльних, а тепер ці ж самі хочуть залишити патріотів в донецьку-луганську на поталу рашистам.

чи 20% лояльних це достатня цифра щоб бути в змозі втримати цю територію?

п.с. не треба мене зразу звинувачувати що я здаю територіїї і тп.п, я пробую вияснити істину з різних думок

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
не віддасть тому що Донбас нам так сильно треба?
Поки читав виперидили, тому що там живуть Українці, подобаються вони вам чи ні то ваша справа. Взагалі точка зору дитяча - вони нас ображають, хай ідуть. У нас серйозна проблема - давайте її вірішимо за 2 місяці. Інші країни живуть сторіччями з такими проблемами, а ми ще нічого не зробили щоб вирішити - все хай йдуть. Навіть хуже дітей, як придурки.
Та які ще образи, не смішіть. Жодних образ
Я спираюсь на те, що неправильно Людину (людей) до чогось примушувати, пригнічувати її гідність, права, прагнення.
Якщо населенню Донбаса у своїй переважній більшості не імпонує Україна з українськими цінностями, для чого питається знущатися над людьми?

суть держави взагалі полягає в узаконеному примусу
а "гідність, права, прагнення" не пригнічуються кожен вільний вибрати державу в індивідуальному порядку
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
От такі погляди, як в автора гілки зустрічаю все частіше.
Людям з Західної і Центральної України вже набридло і викликає роздратування це постійне приниження українців.
Набридло, що українців називають фашистами, хохлами, і т.д.Що ми повинні постійно за щось вибачатись, як не перед кримчанами, так перед східняками.
Набридло, що схід вимагає особливого статусу, який йому обіцяють надати. Набридло, що для сходу українська мова є ворожа, яку взагалі потрібно заборонити, тому що 2 російська знищить українську.
І поступово такі настрої наростають.
Врешті реш, українці дуууже толерантні, але всякому терпінню є межа. І постійно втиратися ми не будемо.
І це все сумно. :smilie2:

Ви просто попалися на пропаганду ЗМІ, в тому числі й українських, які малюють картинку, що на Сході всі геть ненавидять бендерівців, і просяться в Росію. Цю картиинку створюють центральні українські канали, які начебто мали б бути проукраїнськими, але ведуть себе як російські. Я вже давно помітив що навіть 5 канал переважно показує проросійські мітинги, а всі проукраїнські просто ігнорують. Тому на Заході України створюється враження. що східняки всі проросійські, любять Путіна, бігають з колорадськими стрічками. Сумно що українські ЗМІ підігрують розкольницьким настроям.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
И что будете делать при раскладе 50/50 в Донецкой области, например?

50/50 навіть в Криму реально немає ...  :smilie7:

Вы ошибаетесь. У меня куча знакомых в Крыму, почти все пели и плясали на площади, когда объявили результаты референдума.

скажи мені хто твій друг... (с)

в криму від сили 40% за кацапію - були дослідження, соцопитування

які нах дослідження?
у всіх більшість знайомих в Криму за Рашу

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Или, например, будет в Луганске 70/30. И что? Предать 30% своих людей ради собственного спокойствия?

Ну в Криму ж залишили щонайменше 20% лояльних, а тепер ці ж самі хочуть залишити патріотів в донецьку-луганську на поталу рашистам.
Крим - окрема тема. Там живуть кримські татари на своїх прадавніх землях. І це біль на все життя для мене і для України.
Це те відчуття, коли нічого не можеш вдіяти і змушений кидати свого друга напризволяще, на повільну принизливу болісну смерть.

Іншим можна емігрувати на неокуповані території. Кому це цікаво звісно

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
які нах дослідження?
у всіх більшість знайомих в Криму за Рашу

в криму росіян більше 50% відсотків
тому це НЕ ДИВНО
хоча звичайно не є підставою для відокремлення теритроії
якщо людина не хоче жити в якійсь країні вони мусить її покинути а не відгризати територію мешкання

Offline харьков08

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 37
Кемска волость? Забирайте!

Нєт. Харків з Україною, безальтернативно.
Сподіваюсь ви не проти
   Откуда такой оптимизм? Проводил собственные опросы в разных слоях общества: за федерализацию-процентов 90-95; за крымский вариант-в районе 70%

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Проводил собственные опросы в разных слоях общества: за федерализацию-процентов 90-95; за крымский вариант-в районе 70%

люди взагалі розуміють ЗМІСТ цього терміну?

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Проводил собственные опросы в разных слоях общества: за федерализацию-процентов 90-95; за крымский вариант-в районе 70%

люди взагалі розуміють ЗМІСТ цього терміну?

і головне ДЛЯ чого?
вони можуть перелічити конкрентні проблеми з якими, на їхню думку, може допомогти федералізація?

проблема А - федералізаця може допомогти бо ...
проблема Б - федералізаця може допомогти бо ...

може вони мають на увазі просто місцеве самоврядування, чи що? чи просто хочуть приєднатися до Росії а відверто сказати бояться?
« Останнє редагування: Квітня 10, 2014, 05:08:29 17:08 від UnionJack »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Проводил собственные опросы в разных слоях общества: за федерализацию-процентов 90-95; за крымский вариант-в районе 70%

люди взагалі розуміють ЗМІСТ цього терміну?

а навіщо, це новий модний тренд
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
і головне ДЛЯ чого?
вони можуть перелічити ті проблеми з якими, на їхню думку, може допомогти федералізація?

я так ПРИПУСКАЮ що під федералізацією вони розуміють право посилати на хєр центральну владу
ну так такого права не має ні в штатах ні в німеччині ні в швейцарії....

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Кемска волость? Забирайте!

Нєт. Харків з Україною, безальтернативно.
Сподіваюсь ви не проти
   Откуда такой оптимизм? Проводил собственные опросы в разных слоях общества: за федерализацию-процентов 90-95; за крымский вариант-в районе 70%
Да да да товарищ капитан, вы нам сейчас все расскажете про Харьков. какие ж вы тупые, зла на вас не хватает.
Батя, мы стараемся ...

Offline savitar

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 395
Юлькиной команде Запад кредитами не помогает. Вообще не видно финансовой помощи. Похоже, ждут выборов. Правильно это или неправильно - неважно. Важно, что курс зверский, и хаос с платежами.

Референдум ситуации не улучшит.