Автор Тема: Подібно на те, що референдум все ж таки потрібен  (Прочитано 10607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Через пів року
У всіх регіонах. Щоб було чітко видно ситуацію в країні. По результатах тоді приймати рішення.
Донецьк і Луганськ треба підтримати в їхньому прагненні виходу з України, бо ці території будуть вічною гангреною шантажу та сепаратизму. Населення агресивне з низьким культурним рівнем та рабством в крові.
 Переконаний що всі регіони за виключенням цих двох підтримають цілісність та суверенітет України. Тих що не хочуть тягнути не треба
Така моя думка

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Не треба по виходу, треба "економічну автономію", як вони і вимагають)))

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Який зараз може бути референдум? :weep:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4021
а моя думка что 300-500 человек можна даже во львове проплатить чтобы захватили ратушу и вывесили рашенскую тряпку .. просто цена вопроса.


и если из за каждых 500 вооруженных дегенератов сдавать земли с миллионами лояльных граждан топойдет украина по пзде через месяц.

государтсвенники херовы.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Не треба по виходу, треба "економічну автономію", як вони і вимагають)))

Тобто по факту держава не керує процесами ? Хай так, тільки вважаю це затягне процес ще на кілька років. В України немає часу
Найважливішим є те, щоб електорат цих двох областей не впливав на розстановку сил в державі.
 Тоді регіонали та комуністи згинуть як роса на сонці. Даржава набуде цілісності та визначений вектор розвитку

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Такой референдум выбил бы все козыри у путлера, все-таки донбасс проголосует за Украину 60% так точно. Но вот сделать это нереально. Поэтому нужно то-то кардинально другое: митинги за соборность по выходным, живая цепь от Донецка до Львова, итд.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
а моя думка что 300-500 человек можна даже во львове проплатить чтобы захватили ратушу и вывесили рашенскую тряпку .. просто цена вопроса.


и если из за каждых 500 вооруженных дегенератов сдавать земли с миллионами лояльных граждан топойдет украина по пзде через месяц.

государтсвенники херовы.

Проблема набагати ширша ніж 500 людей
Такої українофобії як там я не бачив навіть від кацапів
Які такі мотиви, щоб жити з такими людьми в одній країні ?
Я не хочу. Досить.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
референдумом буде результат виборів до ВР восени
а вибори таки будуть
Quo Vadis

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
И что будете делать при раскладе 50/50 в Донецкой области, например?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
річь у тому що будь-які результати референдуму що не влаштують замовників будуть оголошені фальсифіцированими

референдуми взагалі не провадять для вирішення гострих питань

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Такой референдум выбил бы все козыри у путлера, все-таки донбасс проголосует за Украину 60% так точно. Но вот сделать это нереально. Поэтому нужно то-то кардинально другое: митинги за соборность по выходным, живая цепь от Донецка до Львова, итд.

Це вже все було й не раз. Гідра ненависті до українців постійно оживає.
Ми витрачаємо матеріальні та духовні сили в пустоту, замість спрямувати на визначений напрям розвитку

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4199
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
И что будете делать при раскладе 50/50 в Донецкой области, например?

50/50 навіть в Криму реально немає ...  :smilie7:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Или, например, будет в Луганске 70/30. И что? Предать 30% своих людей ради собственного спокойствия?

Offline GarryN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 168
Кемска волость? Забирайте!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
а моя думка что 300-500 человек можна даже во львове проплатить чтобы захватили ратушу и вывесили рашенскую тряпку .. просто цена вопроса.


и если из за каждых 500 вооруженных дегенератов сдавать земли с миллионами лояльных граждан топойдет украина по пзде через месяц.

государтсвенники херовы.
Согласен 100%.
А по поводу того, что референдум выбьет козыри у Путина - да проснитесь вы. Путин не играет по правилам, придумает новые козыри, причины могут быть самые идиотские. Какими они. кстати и были при захвате Крыма - избиение соотечественников и притеснения русскоязычных, это что действительность? как дети, чеслово...
Батя, мы стараемся ...

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
И что будете делать при раскладе 50/50 в Донецкой области, например?

Я не знаю шо хто будіт дєлать
Я за те, щоб Донецьк випхати з України Без референдуму забравши всіх лояльних Україні людей
Або депортувати в Росію все дике ординське кацапйо
Інакше нічого не буде. Вічна гангрена і вічні провокації

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
і ще закон про періодичний референдум,
щоб регулярно вибивати козирі з рук Путіна Обами Меркель чи хто там буде замість них
і країну назвати Референдум
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
И что будете делать при раскладе 50/50 в Донецкой области, например?

50/50 навіть в Криму реально немає ...  :smilie7:

Вы ошибаетесь. У меня куча знакомых в Крыму, почти все пели и плясали на площади, когда объявили результаты референдума.

А в Донецке при таких экономических раскладах скоро будет. Когда доллар добежит до 20, а цены вырастут в 2 раза...

Offline sf_writer

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
Не треба по виходу, треба "економічну автономію", як вони і вимагають)))
Не просто автономію. Дати їм статус, як у Пуерто-Ріко. Усі податки залишаються в них, але навзаєм вони не беруть участі у формуванні центральної влади. Щоправда, США таки відчутно вкачує кошти в цю "вільно приєднану державу", та з Донбасом ситуація геть інша: вони ж наші "кормільци", тому нехай самостійно формують бюджет. Ніяких субсидій, ніяких дотацій. Ну, хіба що участь у єдиній державній пенсійного забезпечення. З відповідним перерахуванням коштів у Пенсійний фонд, певна річ.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Кемска волость? Забирайте!

Нєт. Харків з Україною, безальтернативно.
Сподіваюсь ви не проти

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
Варіант федералізації чи автономії на Донбасі підтримано не буде. Невже не зрозуміло з низької масовості прокацапських заходів. Якщо відокремити проплачених покидьків, хіба можна сприймати масовку з максимум до тисячі-півтори люмпенів серйозною репрезентацією 7 мільйонів. Більше того, чим довше вони там займаются гвалтом,  тим меншою є їхня підтримка.

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
а моя думка что 300-500 человек можна даже во львове проплатить чтобы захватили ратушу и вывесили рашенскую тряпку .. просто цена вопроса.


и если из за каждых 500 вооруженных дегенератов сдавать земли с миллионами лояльных граждан топойдет украина по пзде через месяц.

государтсвенники херовы.

Проблема набагати ширша ніж 500 людей
Такої українофобії як там я не бачив навіть від кацапів
Які такі мотиви, щоб жити з такими людьми в одній країні ?
Я не хочу. Досить.

Так і є. При всій повазі до небагатьох адекватних громадян Донбасу, я переконаний донецький/луганський сепаратист. Для чого людей примушувати до чогось. Хай йдуть з Богом

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
і ще закон про періодичний референдум,
щоб регулярно вибивати козирі з рук Путіна Обами Меркель чи хто там буде замість них
і країну назвати Референдум

Так. Але спочатку провести референдум про призначення референдуму.

Offline Jim

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 239
  • Стать: Чоловіча
  • Харкiв
    • Dreamwood
"Подiбно на те..."  это на каком языке? де i хто таке меле?

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Так і є. При всій повазі до небагатьох адекватних громадян Донбасу, я переконаний донецький/луганський сепаратист. Для чого людей примушувати до чогось. Хай йдуть з Богом

Если бы эти события происходили лет 10 назад, вам бы пришлось стать убежденным донецко/луганско/харьковско/одесско/николаевско/днепропетровско/запорожским сепаратистом.

То, что сейчас потенциальным перебежчиками являются только Луганск и отчасти - Донецк - это просто чудесно. Приведем в порядок страну - через 10 лет и они не будут украинофобскими.

Offline abandon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1867
И что будете делать при раскладе 50/50 в Донецкой области, например?

50/50 навіть в Криму реально немає ...  :smilie7:

Вы ошибаетесь. У меня куча знакомых в Крыму, почти все пели и плясали на площади, когда объявили результаты референдума.

А в Донецке при таких экономических раскладах скоро будет. Когда доллар добежит до 20, а цены вырастут в 2 раза...

Буде що? Вони Росії нафіг не потрібні, бо із розривом економічних зв'язків з Україною, там буде безробіття на рівні 70%. Росія годувати 7 мільйонів просто не зможе, це не Крим, який в три рази меньший і живе за рахунок туризму. Тому Донбас для Росії - це баласт, який вона використовує задля дестабілізації України, не більше.

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
а моя думка что 300-500 человек можна даже во львове проплатить чтобы захватили ратушу и вывесили рашенскую тряпку .. просто цена вопроса.


и если из за каждых 500 вооруженных дегенератов сдавать земли с миллионами лояльных граждан топойдет украина по пзде через месяц.

государтсвенники херовы.

+1000000 :smiley24: :smiley24:

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Варіант федераліза ?ції чи автономії на Донбасі підтримано не буде. Невже не зрозуміло з низької масовості прокацапських заходів. Якщо відокремити проплачених покидьків, хіба можна сприймати масовку з максимум до тисячі-півтори люмпенів серйозною репрезентацією 7 мільйонів. Більше того, чим довше вони там займаются гвалтом,  тим меншою є їхня підтримка.

Де ці всі люди і чому не підтримують Україну ?  Таких люде як наш форумчанин Донецький Вася
Там від сили десять відсотків.  Решта або нейтральна або негативна
Українців безкінечно називають фашистами.  Я не хочу таких співгромадян, це метастаза роусского міра

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Когда доллар добежит до 20, а цены вырастут в 2 раза...(с)

Їм вже Буде не до референдумів :smilie7:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Не треба нічого віддавати. Там молодь росте дуже правильна - дивіться по тим же фанатам. Треба терпіння і час.