Автор Тема: Зараз, у 2015 році, Президентом мала би бути Тимошенко Ю., якби вона не ...  (Прочитано 8192 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Тому що Кучма в рад. парт. номенклатурі мав дуже високий рівень, на момент розпаду СРСР значно вищий ніж Єльцин чи Путін чи Кравчук.

ось тому я і пишу ЗАСРАВ

зі  кравчук був секретар цк кпу

На момент розпаду СРСР ( серпень-грудень 1991 р.) Кравчук був вже Головою ВР України, а не просто секретарем ЦК КПУ ( Головою ВР УРСР - з серпня 1990 року) - і тільки з цього моменту Кравчук мав особистий службовий літак.
Єльцин, ставши Головою ВР РСФСР 12.06. 1991, року з тільки з цього момента мав службовий особистий літак.( до цього ні).

Кучма такий літак мав з моменту його призначення Директором Южмашу.( з 1986 року).
Хуйло особистого службового літака не мало до липня 1998 року, доки Хуйло не було призначене главою ФСБ РФ.

ОТ і думай, в кого була яка значимість і ранг і серед радянських і партійних номенклатурників на момент розпаду СРСР.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Знову якісь дурні інсинуації, як і з купонами. Як можна порівнювати чувака, що таскав валізи Собчака, з директором Южмашу?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Да, там в моєму останньому пості, механічна помилка:

Реприватизація 3000  підприємств? Скажу коротко: Моє ставлення до цієї Юліної ідеї ще більш позитивне ніж в самої Юлі.

комуніст детектед

Та ні, на відміну від тебе, я просто українець.
Ти мабуть в райкомах і парткомах не одну пару штанів протер.

Отак правильно мало було бути написане це речення.

якби це було так я став би олігархом

Коли я закінчував вуз ( 1992 рік) то райкомів і парткомів вже не існувало.

І далеко не всі бувші партноменклатурники СРСР стали олігархами чи навіть успішними бізнесменами
« Останнє редагування: Грудня 24, 2015, 02:19:47 14:19 від Бумеранг »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Знову якісь дурні інсинуації, як і з купонами. Як можна порівнювати чувака, що таскав валізи Собчака, з директором Южмашу?

???????
То я зробив роз"яснення персонально для серджініо, бо в нього прогалини в знанні історії деяких кадрових призначень останніх років СРСР і УРСР.
« Останнє редагування: Грудня 24, 2015, 02:17:55 14:17 від Бумеранг »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
На момент розпаду СРСР ( серпень-грудень 1991 р.) Кравчук був вже Головою ВР України, а не просто секретарем ЦК КПУ ( Головою ВР УРСР - з серпня 1990 року) - і тільки з цього моменту Кравчук мав особистий службовий літак.
Єльцин, ставши Головою ВР РСФСР 12.06. 1991, року з тільки з цього момента мав службовий особистий літак.( до цього ні).

Кучма такий літак мав з моменту його призначення Директором Южмашу.( з 1986 року).
Хуйло особистого службового літака не мало до липня 1998 року, доки Хуйло не було призначене главою ФСБ РФ.

ОТ і думай, в кого була яка значимість і ранг і серед радянських і партійних номенклатурників на момент розпаду СРСР.

та до чого тут ЛІТАК??

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
І далеко не всі бувші партноменклатурники СРСР стали олігархами чи навіть успішними бізнесменами

ну я б став

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
власний особистий літак - це був важливий атрибут справжнього номенклатурного рівня ( в неофіційному чиновницькому " табелі про ранги") того чи іншого державного чи партійного радянського чиновника.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
І далеко не всі бувші партноменклатурники СРСР стали олігархами чи навіть успішними бізнесменами

ну я б став

Не став би ти олігархом.
Бо твоя природа і людська натура  - це мислення штампами.( з усіх питань).
Такі олігархами не стають.


Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
власний особистий літак - це був важливий атрибут справжнього номенклатурного рівня ( в неофіційному чиновницькому " табелі про ранги") того чи іншого державного чи партійного радянського чиновника.

а от у секретаря цк суслова власного літака не було то що він був нижчій за кучму

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Не став би ти олігархом.
Бо твоя природа і людська натура  - це мислення штампами.( з усіх питань).
Такі олігархами не стають.

от давай за себе буду казати я
а ти кажи за себе

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Тепер, коли, Бума, здається, нарешті пронесло, хочеться нагадати про дві маленькі деталі. У 2006 році вступала в дію «прем'єрська» Конституція, що була протовкнута Медведчуком, тому прем'єрська посада була дуже ласою для Путєна вже тоді. По друге, Буму слід було згадати про те, як вже за рік після Майдану Йуля разом з ригами голосувала за обмеження повноважень Ющенка — Закон про Кабмін. Вже тоді вона працювала на Путєна. Ось тільки нікчема вона повна, тому прем'єром по цьому закону став овоч. Не соромся казати правду Буме, не треба буде стільки зайвих букаф писати.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33611
  • Стать: Чоловіча
Зараз в бютораса знову діарея почнеться.  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зараз в бютораса знову діарея почнеться.  :gigi:
Мамця... з ОППО-блоком... прокатили Бюджет...
 :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Зараз в бютораса знову діарея почнеться.  :gigi:
Мамця... з ОППО-блоком... прокатили Бюджет...
 :smilie7:

та прийняли ж

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зараз в бютораса знову діарея почнеться.  :gigi:
Мамця... з ОППО-блоком... прокатили Бюджет...
 :smilie7:

та прийняли ж
Звiсно, що прийняли...
Однак... погана тенденцiя: Якби в 2016 роцi... Мамця не подружилася з ОППО-блоком...
 :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Звiсно, що прийняли...
Однак... погана тенденцiя: Якби в 2016 роцi... Мамця не подружилася з ОППО-блоком...

там така фігня
вона може бути лише ПЕРШОЮ
якщо вона очолить оппо блок тоді так
а якщо ні то все до сраки

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
 Вообще был договор по газу по 50 , аж до 2014 года и поездка в Москву Ющенко , сразу после инагурации , намекает  на " вонючий газ".
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Вообще был договор по газу по 50 , аж до 2014 года и поездка в Москву Ющенко , сразу после инагурации , намекает  на " вонючий газ".

от навіщо ПІЗДЄТЬ
по 50 було на ОДИН рік
а потім ДОДАТКОВИЙ протокол (в залежності від ПОВЕДІНКИ)

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Жорстокі ви якісь. І Юлю не любите  :Tyapnycia:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Жорстокі ви якісь.
І Юлю не любите  :Tyapnycia:
Нехай ii iншi люблять.
Ми зачекаемо...
 :Razom:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Тепер, коли, Бума, здається, нарешті пронесло, хочеться нагадати про дві маленькі деталі. У 2006 році вступала в дію «прем'єрська» Конституція, що була протовкнута Медведчуком, тому прем'єрська посада була дуже ласою для Путєна вже тоді. По друге, Буму слід було згадати про те, як вже за рік після Майдану Йуля разом з ригами голосувала за обмеження повноважень Ющенка — Закон про Кабмін. Вже тоді вона працювала на Путєна. Ось тільки нікчема вона повна, тому прем'єром по цьому закону став овоч. Не соромся казати правду Буме, не треба буде стільки зайвих букаф писати.

Так, вступила тоді Прем"єрська Конституція.( Тільки не протовкнута, а проштовхнута, укр.мову ти вивчала явно по книжках, змалку не знала).
Але я не про мову. Медведчук як ніхто інший проштовхував ту Конст. рефому І за підвищену активність ще й колись від Януковича по їбалу отримав ( липень 2004 р. в Кучми на дачі, на Дні Народження Кучми)).
Не буду про деталі. Медведчук проштовхував ту Конст. реформу, бачачи, що конфігурація складається така, що він в жодні майбутні політ.розклади не потрапляє ( що й підтвердилось, після обрання Ющенка). Чому ? Бо йшли до влади дві команди Помаранчеві і ПРдони. Медведчук не потрібен був ні тим ні тим. Тому він і хотів, щоб зник в державі єдиний владний центр ( як при Кучмі). ТІльке це було головною причиною бажання Медведчука перетворити У-ну. в парлам. республіку: щоб залишилось і для нього місце під політичним сонцем України. Бо Прем"єр - це все ж не Президент. Прем"єра легще обплутати єврейськими путами щоб тримати за яйця. ( що завжди любили робити всі ці медведчуркіси).

В грудні 2004, коли вирував ще Майдан, була проголосована політ. реформа. Ю. Тимошенко була категорично проти цієї реформи. І БЮТвці звичайно ж не голосували. Чого не скажеш по фракцію Нашої України, не згаю як тоді хто, але депутат Ющенко проголосував тоді ЗА. ПАМ"ЯТАЄШ ???
....................................
Щоб зрозуміти сутність подій і поведінку учасників, треба пам"ятати історію перебігу подій і ще й деякі важливі деталі вчинків і висловлювань різних учасників з різних приводів.
...............
Трохи коротше.
....................
Щоб зрозуміти, чому Юля вже за рік після Майдану голосувала разом  З янучарами, то требе проаналізувати політичні події 2005 року. Особливо - після 08.09., після відставки Юлі. Тоді був Меморандум з олігархами і від Ющенка почали розходитись його помаранчеві політ. соратники. І він тоді уклав Меморандум, пригрівши олігархів, щоб отримати їхніх депутатів голоси на нового Прем"єра (Єханурова). Далі був абсолютно непотрібний розрив діючого кучмівського газового договору ( де була ув"язка ціни на газ з ціною на його транзит). 6 січня 2006 року Єхануров з подачі Ющенка цей Договір розірвав, щоб вставити в схеми поставок Росукренерго, з якого годувався ( по Президентські) і сам Ющенко.

Тобто. Стало остаточно зрозуміло, що Ющенко наплював на всі свої Майданні обіцянки і почав прямо окучмовуватись, але так як Ющенко був ще й слабохарактерний, то не він управляв олігархами, а вони верховодили ним.
Попереду було ще 4 роки його каденції і стало зрозуміло, що Ющенка треба нейтралізовувати як завгодно, бо доведе країну до біди ( Що й сталося, після приходу до влади янучарів).

Тому Юля й голосувала за обмеження влади Президента, бо було видно що насувається велика біда ( яка триває й до сьогодні).
......................................................
Якщо говорити про Прем"єрство Янука 2006 - то доведеться детально аналізувати хід подій першої половини 2006 року. ( Згадай як 04.08. 2006 року, коли коаліціада нічого не дала і Ющ отримав повні юридичні підстави, розпустити ВР. Але він цього не зробив, коли до пізньої ночі в той вечір чекали розпуску ВР,а тут не сподівно у ВР появляється подання Ющенка, на Прем"єра-Януковича  :smilie8: :smilie8: :smilie8: :smilie8: :smilie8:. Пом"ятаєш той історичний день????).

І так все інше. Щоб зрозуміти що, коли, чому і з яких причин відбувалося - то треба детально, помісячно а іноді й поденно аналізувати хід політичних подій. Тоді стане зрозуміло все.
....................................
Можна Юлю звинувачувати в чому завгодно: за обіцянки, які не вдавалось виконати, за погану розбірливість в підборі кадрів, за інколи не стримання емоцій, але точно не за підпорядкованість Путіну. Якби реально так було - то в 2006 році Прем"єром став би не Янукович а Юля.
І в 2011 році в тюрму на два роки вона б не потрапила ( при Януку, який був кишенньковим "президентом" Путіна).
...............................................................
Фюмюлюх

Якщо серйозно, навіть не хочеться тратити час на спростуваня тієї тупої маячні про Юлю.
Ферал Кетові я колись детально розповів про той день, коли відбулося знаменити "хіхікання з Путіним". Вдруге переповідати не буду.

Суть якогось політичного питання - завжди в історії питання.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33611
  • Стать: Чоловіча
Бля, і охота ж писати стільки тексту.  :fp2

Хоч вбий, не можу знайти цьому пояснення, крім банального заробітчанства.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Буме, я викрив тебе у брехні, а ти у відповідь, у притаманному тобі стилі, замість вибачення вирішив втопити свою стару брехню у купі нової брехні. Ну і навіщо? Невже не розумієш, що чим більше брехні пишеш, тим менше тобі вірять, га?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Буме, я викрив тебе у брехні, а ти у відповідь, у притаманному тобі стилі, замість вибачення вирішив втопити свою стару брехню у купі нової брехні. Ну і навіщо? Невже не розумієш, що чим більше брехні пишеш, тим менше тобі вірять, га?

Ану конкретизуй дослівно мою брехню ( де і в чому, тільки конкретніше).

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Бля, і охота ж писати стільки тексту.  :fp2

Хоч вбий, не можу знайти цьому пояснення, крім банального заробітчанства.

Розумієш, дрищам і педротам треба просто вчасно вправляти мізки. Пам"ять в них у всіх хуйова, мислення в них в усіх дуже поверхове, аналізувати й співставляти різнопланові події враховуючи час і обставини , при яких ті чи інші події відбувалися вони не здатні принципово.

Те що їм колись в мізки вкачали - з тим і живуть. Але розуміти, що відбувається в просторі і в часі і як впливають чи можуть впливати поточні або минулі обставини на поточні події - це для них як вища математика.

Повторюю: дрищі чітко засвоїли тільки одне: Ющенко наш батько рідний і месія, а Юлька косата за наказами від Путіна не дала цьому найталановитішому даруванню належно розпрямити крила.
Ніщо інше в дрищаві голови вже не влазить.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8118
  • Стать: Чоловіча
Буме, я викрив тебе у брехні, а ти у відповідь, у притаманному тобі стилі, замість вибачення вирішив втопити свою стару брехню у купі нової брехні. Ну і навіщо? Невже не розумієш, що чим більше брехні пишеш, тим менше тобі вірять, га?
:gigi: :gigi: :gigi: :gigi: :gigi:
 :love:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Вообще был договор по газу по 50 , аж до 2014 года и поездка в Москву Ющенко , сразу после инагурации , намекает  на " вонючий газ".

от навіщо ПІЗДЄТЬ
по 50 було на ОДИН рік
а потім ДОДАТКОВИЙ протокол (в залежності від ПОВЕДІНКИ)
Не правда. Ющенко требовал европейских цен для маленького украинца. До 2014 года по50! Представляешь?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Буме, я викрив тебе у брехні, а ти у відповідь, у притаманному тобі стилі, замість вибачення вирішив втопити свою стару брехню у купі нової брехні. Ну і навіщо? Невже не розумієш, що чим більше брехні пишеш, тим менше тобі вірять, га?
:gigi: :gigi: :gigi: :gigi: :gigi:
 :love:

Що це було?

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33611
  • Стать: Чоловіча
Бюторас іпанувся.  :weep:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Бля, і охота ж писати стільки тексту.  :fp2

Хоч вбий, не можу знайти цьому пояснення, крім банального заробітчанства.

блядь ну припиніть писати хуйню
НЕМАЄ ніякого заробітчанства на супі
це ж не твітер