Автор Тема: Відеоблог "Політика очима юриста" - Українська мова, як фактор безпеки  (Прочитано 458 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Український композитор та директор радіо «Промінь» Роман Коляда написав скаргу на музику, яка лунала із динаміків у пасажирському потязі «Київ-Ковель».

Піаніст-імпровізатор, композитор, журналіст та диякон поскаржився на «хіт» російського кримінального шансону «Золотые купола» Михайла Круга,  повідомив Рress-centr.

Він написав скаргу на дії провідників потягу на сайті «Укрзалізниці». У ній він запитав залізничників, «яким чином стає можливим у час, коли «русскій мір» топче українську землю чоботами своїх найманців, що людям у поїзді, у тому числі військовим, пропонують (а фактично нав’язують) слухати один з найнизькопробніших зразків «культури» того самого «міра»? Також медійник запитав керівництво залізниці, чи сплачене роялті і у якому розмірі, згідно чинного законодавства, виконавцю пісні «Золотые купола»? (у даному випадку – власникам авторських прав на твори Михайла Круга).

Днями музикант отримав офіційну відповідь керівництва структури, де його повідомили, що начальника потягу за увімкнення цього музичного твору, який не входить у записані централізовано у студії звукозапису «УЗ» збірники, позбавили премії за грудень.

http://zaxid.net/news/showNews.do?nachalnika_poyizda_pozbavili_premiyi_cherez_kriminalniy_shanson&objectId=1377947
If you are going through hell, keep going.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2956
Те що мова це фактор безпеки за останні 2 роки появилось стільки кричущо - незаперечних доказів що тільки дебіл або ворог може стверджувати протилежне. Особливо небезпечними є відкриті і скриті ускомірньіє високопосадовці. Порошенко очолює список.
 :smiley23:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Те що мова це фактор безпеки за останні 2 роки появилось стільки кричущо - незаперечних доказів що тільки дебіл або ворог може стверджувати протилежне. Особливо небезпечними є відкриті і скриті ускомірньіє високопосадовці. Порошенко очолює список.
 :smiley23:

Не тільки дебіл та ворог, а й не мала частина форумчан даного форуму  :smilie5:

Двох з них я не дуже давно навіть весело нахуй послав з форуму ;)))
один таки пішов, а другий тут час від часу ошивається. :smilie5:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Я думаю, чого ж це ця Анна Маляр в "Говорить Україна" на каналі Ахмєтова так шпрехає кацапською. А це вона так  зсередини кацапськомовне середовище руйнує. Наша Штірліцка на боєвом посту.
А якщо серйозно, то всі знають як краще для України, для української мови., а розмовляють  російською.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я думаю, чого ж це ця Анна Маляр в "Говорить Україна" на каналі Ахмєтова так шпрехає кацапською. А це вона так  зсередини кацапськомовне середовище руйнує. Наша Штірліцка на боєвом посту.
А якщо серйозно, то всі знають як краще для України, для української мови., а розмовляють  російською.

You got the point!  :gigi: +1!
If you are going through hell, keep going.