Автор Тема: Велике інтерв'ю з "кіборгом". Цікаве...  (Прочитано 815 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Велике інтерв'ю з "кіборгом". Цікаве...
« : Січня 02, 2016, 06:21:08 18:21 »
Подаю лише саме закінчення:

Прикро, коли 4 місяці сидиш безвиїзно, приїжджаєш на 2-3 дні у Дніпропетровськ, а тут пиво п'ють. І вони всі політологи, усі стратеги і вони дають тобі поради, розповідають, що війну почав Порошенко чи ще хтось, що можна було домовитися, питають: «ну, скільки ти убив людей?» – це виводить з рівноваги. Люди, особливо у східних областях, досі не орієнтуються в ситуації, вони не розуміють, що в нас іде війна. А тим більше ті, кого вона не зачепила, хто не воював, у кого ніхто не загинув.
У нас на заводі працює 60-річна жінка, її онук десантник з 25-ї бригади воював в Луганському аеропорту. Він отримав дві контузії, а вона ходить і розповідає, що винні американці

У нас на заводі працює 60-річна жінка, її онук десантник з 25-ї бригади воював у Луганському аеропорту. Він отримав дві контузії, а вона ходить і розповідає, що винні американці.

На сході тисячі людей загинули! Тисячі! І у мене в голові не вкладається, як такі як Вілкул, як Кернес, які війну закликали, ходять по землі цій?! Як можна допустити до влади тих, хто розв'язав війну і саджати тих, хто воював за Україну?

Я ненавиджу слово «кіборг», ніколи не носив шеврон «кіборга» і мало кому розповідаю, що я там був. Там загинули мої побратими, ДАП здали, а потім командування сказало, що об'єкт втратив свою стратегічну важливість. До цього він 8 місяців був їм потрібен! Зараз там «сєпар» ходить по кістках моїх братів!

Так було в Дебальцевому, Іловайську і Савур-Могилі!

Якщо треба буде , я буду одним з перших. А зараз я поки тут, у тилу, займаюся волонтерством. Справу не закінчено. І от що тривожить – війна триває.http://www.radiosvoboda.org/content/article/27443274.html
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26915
Re: Велике інтерв'ю з "кіборгом". Цікаве...
« Reply #1 : Січня 02, 2016, 07:15:24 19:15 »
Да, интересно

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Велике інтерв'ю з "кіборгом". Цікаве...
« Reply #2 : Січня 02, 2016, 07:23:43 19:23 »
Да, интересно
Что именно?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Велике інтерв'ю з "кіборгом". Цікаве...
« Reply #4 : Січня 03, 2016, 12:02:58 00:02 »
Что именно?

 Например это - "А зараз я поки тут, у тилу, займаюся волонтерством".  Разве не интересно ?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Wasisualiy

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Стать: Чоловіча
Re: Велике інтерв'ю з "кіборгом". Цікаве...
« Reply #5 : Січня 03, 2016, 12:34:37 12:34 »
Что именно?

 Например это - "А зараз я поки тут, у тилу, займаюся волонтерством".  Разве не интересно ?
Действительно! а я и внимания не обратил...

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Велике інтерв'ю з "кіборгом". Цікаве...
« Reply #6 : Січня 03, 2016, 03:51:15 15:51 »
Люди, особливо у східних областях, досі не орієнтуються в ситуації, вони не розуміють, що в нас іде війна. А тим більше ті, кого вона не зачепила, хто не воював, у кого ніхто не загинув.
У нас на заводі працює 60-річна жінка, її онук десантник з 25-ї бригади воював в Луганському аеропорту. Він отримав дві контузії, а вона ходить і розповідає, що винні американці

Абсолютно типова ситуація. АБСОЛЮТНО. Лежав в палаті з такими ( з пневмонією ). Щойно. Цих людей лише перепрошити можна, як ПЗП. Бо вони- не люди, а зомбі
 
Цитувати
Якщо треба буде , я буду одним з перших. А зараз я поки тут, у тилу, займаюся волонтерством. Справу не закінчено. І от що тривожить – війна триває.http://www.radiosvoboda.org/content/article/27443274.html

І буде тривати.
Ворог же не розбитий!
Поки існуватиме РФ, ця війна й буде тривати. Щоб її закінчити, РФ треба погромити так, щоб вона розпалась та припинала своє існування. І ніяк інакше

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Велике інтерв'ю з "кіборгом". Цікаве...
« Reply #7 : Січня 04, 2016, 01:29:24 13:29 »
Доки сидітиме на троні цей бесарабсько-вінницький підарас - війна не закінчиться. Або закінчиться, як здохне Хуйло. Або шоколадник. Ці обидва - єдине ціле, грають рука на руку.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Велике інтерв'ю з "кіборгом". Цікаве...
« Reply #8 : Січня 07, 2016, 01:06:23 01:06 »

Абсолютно типова ситуація. АБСОЛЮТНО. Лежав в палаті з такими ( з пневмонією ). Щойно. Цих людей лише перепрошити можна, як ПЗП. Бо вони- не люди, а зомбі
 

 Да не стесняйся , к чему эти скобки.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби