Автор Тема: Вія, прибери тролів з форуму.  (Прочитано 14555 раз)

0 Користувачів і 15 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Вія, прибери тролів з форуму.
« : Січня 02, 2016, 11:31:35 23:31 »
Шільдера з вассісссукалієм.
Пишу у відкриту, бо їм не місце у пристойному товаристві. :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #1 : Січня 03, 2016, 02:22:19 02:22 »
Шільдера з вассісссукалієм.
Пишу у відкриту, бо їм не місце у пристойному товаристві. :smilie9:

І автора топіку теж

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #2 : Січня 03, 2016, 02:25:18 02:25 »
Шільдера з вассісссукалієм.
Пишу у відкриту, бо їм не місце у пристойному товаристві. :smilie9:

І автора топіку теж

Можеш приєднатися до Монаха, Дюді, Астронавта і Вукера з Дрейк. Або просто піти на ФУПівську гебешну помийницю.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #3 : Січня 03, 2016, 08:40:26 08:40 »
Шільдера з вассісссукалієм.
Пишу у відкриту, бо їм не місце у пристойному товаристві. :smilie9:

Спочатку була одна відверто кацапська пизда - гома  - адміністрація схавала. Потім з'явилася друга - шитер - адміністрація схавала. Тепер третя блядь прилізла - знов жодної реакції... Чого прагнемо - другої "укрАинскай правди", на котру тут прийнято подрочувати? "А спитай - нахуя?"(с)

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #4 : Січня 03, 2016, 08:57:47 08:57 »
Спочатку була одна відверто кацапська пизда - гома  - адміністрація схавала. Потім з'явилася друга - шитер - адміністрація схавала. Тепер третя блядь прилізла - знов жодної реакції... Чого прагнемо - другої "укрАинскай правди", на котру тут прийнято подрочувати? "А спитай - нахуя?"(с)

Доки цим форумом керую я, цього не буде. Рома, Шильдер - то все просто такі приколи. Вони нікому не шкодять, вони не псують інформаційний простір.

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #5 : Січня 03, 2016, 09:35:44 09:35 »
Вони (Рома, Шильдер) нікому не шкодять, вони не псують інформаційний простір.

Так.

Я головним чином цитую Конституцію України - це цитування не є злочином. 
 
« Останнє редагування: Січня 03, 2016, 09:40:45 09:40 від Шильдер »

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #6 : Січня 03, 2016, 09:53:10 09:53 »
Так.
Я головним чином цитую Конституцію України - це цитування не є злочином.

Та отож. Ну буває таке, що і доїбатися ні до чого, а забанить хочеться.

Якби критична маса кацапів на форумі почала серйозно шкодити тому для чого створений цей форум, тоді б мало сенс банити, а так ні.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #7 : Січня 03, 2016, 10:52:08 10:52 »
Васіссуалій, крім того, що кацапердь лапотна, ще й тупий, як пеньок. Тому нахер його негайно.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #8 : Січня 03, 2016, 10:55:45 10:55 »
А ще я почитала доповіді - і остання на Рому, за що він вже отримав попередження.
Тролі у нас ввічливі, тримаються в рамках правил і мають право на присутність. Тут ми з Чупою одностайні.
Я проти полювання на відьом. Бо буде другий ФУП. Нам таке не треба.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #9 : Січня 03, 2016, 11:01:28 11:01 »
Вєжлівиє тролі...гм

Здається ...Десь я вже таке чув.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #10 : Січня 03, 2016, 11:04:45 11:04 »
Кіт ....і взагалі.
Чого ти скаржишся?
Ви ж по факту одну справу робите...Мочите українську #злочинну владу.Вони в твоїй команді...

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #11 : Січня 03, 2016, 11:06:35 11:06 »
Вєжлівиє тролі...гм

Здається ...Десь я вже таке чув.

Сподіваюся, ти розумієш, що кожний активний дописувач підпадає під критерій "ввічливий троль"?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #12 : Січня 03, 2016, 11:31:05 11:31 »
Вєжлівиє тролі...гм

Здається ...Десь я вже таке чув.

Сподіваюся, ти розумієш, що кожний активний дописувач підпадає під критерій "ввічливий троль"?

 Це тому що модерація така.

Зі. То мабуть доречно було б прибрати тоді деякі пункти з правил форуму. Бо якось некомільфо.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #13 : Січня 03, 2016, 11:39:34 11:39 »
Чим тобі модерація не така? Рідко баню, не втручаюся у розборки? Вам до смаку диктатура і самодурство модера?
Які саме пункти правил - не такі, що прибрати і що додати?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27342
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #14 : Січня 03, 2016, 11:45:43 11:45 »
А ще я почитала доповіді - і остання на Рому, за що він вже отримав попередження.
Тролі у нас ввічливі, тримаються в рамках правил і мають право на присутність. Тут ми з Чупою одностайні.
Я проти полювання на відьом. Бо буде другий ФУП. Нам таке не треба.

Для сведения модеров

Цитувати
Re: Правила форума
.....
4 Постійний надокучливий флуд та троллінг. ...

Про вежливость тут ничего не сказано. В конце стоит точка и дальше начинается уже про "образы", это второй пункт.
Так что тролинг и оскорбления идут отдельно

Смотрим Вики

Цитувати
В інтернет-термінології, «троль» — це людина, яка розміщує брутальні або провокаційні повідомлення в Інтернеті, наприклад, у дискусійних форумах, перешкоджає обговоренню або ображає його учасників. ....
Найхарактернішою рисою тролінгу є те, що його постійна кінцева мета — привернути увагу до власної персони. .... Але слід пам'ятати, що крім цілком суб'єктивних проявів тролінг взято на озброєння бійцями інформаційних воєн. У цьому випадку мета застосування тролінгу — це, зокрема, відвернення уваги від гострих тем і переведення конструктивного обговорення в перепалку, а також один із методів нападу шляхом агресивного вкидання наклепу, компромату, чуток тощо. [откровенного вранья я  бы добавил]

Вот пример поста Шильдера который на 100% попадает под выделенные пункты

Цитувати
По моему мнению, прежняя власть вовсе не была коррумпированной.

Олигархам просто нужно было заменить одних людей во власти на других - законным путем это у них не получалось, тогда их СМИ стали публиковать сфальсифицированные документы о якобы коррумпированной власти.

.......

А сейчас те же самые СМИ, что показывали "документы" о коррумпированном режиме Януковича, показывают "документы" о российской агрессии.

Про "коррумпированный режим Януковича" эти СМИ, получается, наврали.

Значит, не исключено, что врут и про российскую агрессию

Вот первый же пост Висусуалия

Цитувати
Цитата: аматорка від Січня 02, 2016, 08:00:56 20:00
    Протест проти узурпації влади януковичем закінчився з втечею януковича. Потім була анексія Криму і війна, військові дії на частині Донбасу.......
-------------------------------------
А может всё было не совсем так, вернее, совсем не так?

Хотелось бы услышать от модеров почему данные посты не подпадают под "провокационные и лживые вбросы имеющие целью разжигание перепалки и увод внимания от темы разговора".




Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #15 : Січня 03, 2016, 11:50:45 11:50 »
Тому що наведені цитити є по темі дискусіі і висловлено лише протилежну точку зору. Не бачу нічого трагічного, поточна влада не є білою у пухнастою і дужже багато мутних і незрозумілих моментів і обставин. Якщо хтось називає речі своіми іменами, то це є гола правда, і це треба вітати, а не карати.
Винуватитт мене у любові до москалів безсенсово, ви ж це розумієте? :)

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #16 : Січня 03, 2016, 11:53:46 11:53 »
А можна обмежити кількість тем, що створюється протягом одного дня? От так зайдеш з ранку на форум глянути що є актуальним для українського народу  :smilie3: ... а бачиш дрібненьку таку котячу шкоду  :smilie8:
Кількість створених тем за шістсот днів - 4 тисячі. Шість та шість в періоді тем за день. І я б нічого проти не мала, але здебільшого котячі теми не збирають жодного допису інших учасників форуму. То не є цікавими ... формально.
Може хай істота якось стримується?
Ще і вихваляється скільки людей пішли з форуму через ту котячу шкоду  :smilie7:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27342
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #17 : Січня 03, 2016, 11:55:08 11:55 »
Тому що наведені цитити є по темі дискусіі і висловлено лише протилежну точку зору. Не бачу нічого трагічного, поточна влада не є білою у пухнастою і дужже багато мутних і незрозумілих моментів і обставин. Якщо хтось називає речі своіми іменами, то це є гола правда і це треба вітати, а не карати.
Винуватитт мене у любові до москалів безсенсово, ви ж це розумієте? :)

Просто замечательно.
Тоесть Янукович не воровал и не убегал. Крым не анексирован и российской агрессии на Донбасе нет? Я правильно понял?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #18 : Січня 03, 2016, 11:56:50 11:56 »
Зі. То мабуть доречно було б прибрати тоді деякі пункти з правил форуму. Бо якось некомільфо.

Змінюйте правила як хочете, я ніколи правила не писав і не буду. Цим займався Аскольд. Хай зараз Вія пише, я в це втручатися не буду, але так щоб форум залишався проукраїнським і не таким де йде дійсно полювання на відьом.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #19 : Січня 03, 2016, 12:00:57 12:00 »
...
Вот первый же пост Висусуалия

Цитувати
Цитата: аматорка від Січня 02, 2016, 08:00:56 20:00
    Протест проти узурпації влади януковичем закінчився з втечею януковича. Потім була анексія Криму і війна, військові дії на частині Донбасу.......
-------------------------------------
А может всё было не совсем так, вернее, совсем не так?

Хотелось бы услышать от модеров почему данные посты не подпадают под "провокационные и лживые вбросы имеющие целью разжигание перепалки и увод внимания от темы разговора".
Ну от особисто мені було б цікаво почути як саме було на йогу думку. Але ж не пише !!! От це проблема.
"Державний переворот", "зміна конституційного устрою". От і все. Які підстави таке казати? Тиша.
Хай сформулює власне бачення більшою кількістю слів, а інакше він класичний троль.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #20 : Січня 03, 2016, 12:04:00 12:04 »
Кіт ....і взагалі.
Чого ти скаржишся?
Ви ж по факту одну справу робите...Мочите українську #злочинну владу.Вони в твоїй команді...

Хвилюється за цілісність свого робочого місця.  :weep:

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #21 : Січня 03, 2016, 12:05:16 12:05 »
Вот пример поста Шильдера который на 100% попадает под выделенные пункты

Цитувати
По моему мнению, прежняя власть вовсе не была коррумпированной.

Олигархам просто нужно было заменить одних людей во власти на других - законным путем это у них не получалось, тогда их СМИ стали публиковать сфальсифицированные документы о якобы коррумпированной власти.
.

Могу и не только про своё мнение написать, но и про точку зрения Конституции Украины - согласно статье 62-й Конституции Украины представители прежней власти считаются невиновными, поскольку их вина (спустя почти два года следствия) до сих пор не установлена ни обычным судом, ни заочным судом.

Интерпол также отказывается представителей прежней власти объявлять в розыск.

Так кто же решил, что прежняя власть была сверхкоррумпированной?
 
« Останнє редагування: Січня 03, 2016, 12:08:30 12:08 від Шильдер »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34348
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #22 : Січня 03, 2016, 12:07:08 12:07 »
Зі. То мабуть доречно було б прибрати тоді деякі пункти з правил форуму. Бо якось некомільфо.

Змінюйте правила як хочете, я ніколи правила не писав і не буду. Цим займався Аскольд. Хай зараз Вія пише, я в це втручатися не буду, але так щоб форум залишався проукраїнським і не таким де йде дійсно полювання на відьом.

Яке ще нахер полювання, васісуалія і швондера переіпати і справа закрита.

Гому можна залишити, інакше смотрящій кадировець йому пукан порве на британський прапор.  :weep:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #23 : Січня 03, 2016, 12:08:32 12:08 »
Тому що наведені цитити є по темі дискусіі і висловлено лише протилежну точку зору. Не бачу нічого трагічного, поточна влада не є білою у пухнастою і дужже багато мутних і незрозумілих моментів і обставин. Якщо хтось називає речі своіми іменами, то це є гола правда і це треба вітати, а не карати.
Винуватитт мене у любові до москалів безсенсово, ви ж це розумієте? :)

Просто замечательно.
Тоесть Янукович не воровал и не убегал. Крым не анексирован и российской агрессии на Донбасе нет? Я правильно понял?

Неправильно. Ніхто не знає, що відбулося насправді, і кожен висуває версіі, виходячи з власних крихт знань і досвіду під час і після буремних подій. Аналізуйте, аргумертуйте, сперечайтеся, переконуйте, виробляйте спільні версіі. А не волайте "Грохніть Васю, бо він не погоджується зі мною".

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #24 : Січня 03, 2016, 12:09:49 12:09 »
Тому що наведені цитити є по темі дискусіі і висловлено лише протилежну точку зору. ...
Немає "точки зору". Є місце знаходження - Донецьк. І з Донецька пишуть - "державний переворот", "зміна конституційного устрою". Що з подій, які відбулися, доводить таке? Не пише. То яка ж це "точка зору"? 
Ну і, людиною анонсовано дотримування правил форуму  :smilie3:, то зазначте у правилах необхідність аргументування слів на кшталт "державний переворот".

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #25 : Січня 03, 2016, 12:12:01 12:12 »
То есть Янукович не воровал ... Я правильно понял?

В соответствии со статьей 62 Конституции Украины Янукович считается невиновным, поскольку его вина в воровстве (измене, узурапации власти и т.п.) не установлена ни обычным судом, ни заочным судом.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #26 : Січня 03, 2016, 12:12:55 12:12 »
А можна обмежити кількість тем, що створюється протягом одного дня? От так зайдеш з ранку на форум глянути що є актуальним для українського народу  :smilie3: ... а бачиш дрібненьку таку котячу шкоду  :smilie8:
Кількість створених тем за шістсот днів - 4 тисячі. Шість та шість в періоді тем за день. І я б нічого проти не мала, але здебільшого котячі теми не збирають жодного допису інших учасників форуму. То не є цікавими ... формально.
Може хай істота якось стримується?
Ще і вихваляється скільки людей пішли з форуму через ту котячу шкоду  :smilie7:

Не бачу сенсу накладати обмеження на кількість тем, нецікаві теми тонуть, нічого страшного в цьому нема.
Так, Кіт також троль, але й його банити не буду. Бо він активний проукраінський дописувач форуму і це є добре.
А ви б навзаєм могли б створювати більше тем, аніж він. І цікавіших тем, з сотнями постів. Щось заважає? До чого ця дитяча заздрість?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #27 : Січня 03, 2016, 12:15:38 12:15 »
Тому що наведені цитити є по темі дискусіі і висловлено лише протилежну точку зору. ...
Немає "точки зору". Є місце знаходження - Донецьк. І з Донецька пишуть - "державний переворот", "зміна конституційного устрою". Що з подій, які відбулися, доводить таке? Не пише. То яка ж це "точка зору"? 
Ну і, людиною анонсовано дотримування правил форуму  :smilie3:, то зазначте у правилах необхідність аргументування слів на кшталт "державний переворот".

Якби людина з Луцьку написала те саме, ви б також уникали дискусіі і бігли до мене з вимогами міняти правила і тлумачити терміни????

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27342
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #28 : Січня 03, 2016, 12:16:25 12:16 »
Тому що наведені цитити є по темі дискусіі і висловлено лише протилежну точку зору. Не бачу нічого трагічного, поточна влада не є білою у пухнастою і дужже багато мутних і незрозумілих моментів і обставин. Якщо хтось називає речі своіми іменами, то це є гола правда і це треба вітати, а не карати.
Винуватитт мене у любові до москалів безсенсово, ви ж це розумієте? :)

Просто замечательно.
Тоесть Янукович не воровал и не убегал. Крым не анексирован и российской агрессии на Донбасе нет? Я правильно понял?

Неправильно. Ніхто не знає, що відбулося насправді, і кожен висуває версіі, виходячи з власних крихт знань і досвіду під час і після буремних подій. Аналізуйте, аргумертуйте, сперечайтеся, переконуйте, виробляйте спільні версіі. А не волайте "Грохніть Васю, бо він не погоджується зі мною".

Акуеть братия  :smilie10:
Это я, живущий в Крыму, должен выроблять спильни версии с какимто мудаком который утверждает что анексии Крыма небыло?
Бля.... А мы еще тут бочку катим на Минские договора. Что тут про Кучму с Порошенко говорить когда представители Свободы говорят что неуверены насчет захвата Крыма и части Донбасс Россией и требуют доказательств.
Вия, я когда следующий раз буду в Украине постараюсь с тобой связаться и покажу российский паспорт, надеюсь после этого ты наконецто полностью уверишся в том что Крым таки да, введен в состав РФ. И Тягныбоку передашь что это правда

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #29 : Січня 03, 2016, 12:17:41 12:17 »
... Ніхто не знає, що відбулося насправді, і кожен висуває версіі, виходячи з власних крихт знань і досвіду під час і після буремних подій. Аналізуйте, аргумертуйте, сперечайтеся, переконуйте, виробляйте спільні версіі. А не волайте "Грохніть Васю, бо він не погоджується зі мною".
:gigi:
Насправді парламент не припиняв роботи, а янукович та його уряд втік. Є факти. Вася не хоче про факти, а хоче про "ніхто не знає". Ну і, я проти того, щоб при тому розкладу, що зараз є на форумі, прибирати Васю. Але хай доводить свої визначення ситуації.
Ще раз, в правилах потрібно записати вимогу доводити свої твердження. Це політичний форум.