Автор Тема: Вія, прибери тролів з форуму.  (Прочитано 14463 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #60 : Січня 03, 2016, 01:06:32 13:06 »
Зі. То мабуть доречно було б прибрати тоді деякі пункти з правил форуму. Бо якось некомільфо.

Змінюйте правила як хочете, я ніколи правила не писав і не буду. Цим займався Аскольд. Хай зараз Вія пише, я в це втручатися не буду, але так щоб форум залишався проукраїнським і не таким де йде дійсно полювання на відьом.


Треба ще парочку вєжлівих человєчков...?
Зі. Власне мені Ніякої "альтернативної думки" від кацапської наволочі  і даром не треба.І почуйте Данбас теж. Наслухався вже.
И как это согласуется со мнением нынешней киевской власти?


Пиши українською мовою...

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #61 : Січня 03, 2016, 01:07:25 13:07 »
Шильдер, ти звідки? От в 2013-2014 ти в якому місті знаходився? Від цього буде залежить повнота відповіді на твої запитання.  :smilie8:


Напоминает мне вопрос, популярный в первые десятилетия прошлого века: "А где вы были в 1917 году?"
Та чому? Якщо ти наприклад киянин, то відповідь буде короткою.  :gigi:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #62 : Січня 03, 2016, 01:09:00 13:09 »
Коротше кажучи, куйня повна. Мабуть і цьому форуму скоро гаплик наступить, почали піднімати популярність методами узбецької правди.  :at

А от за таке я можу і глотку перегризти, ясно? Де ти бачиш методи узбецькоі правди, га?
Згідно іх методів я б мала зараз перебанити пів-форуму за кожне криве слово проти Пороха. А я цього робити не бажаю. То в чому ти мене винуватиш?
Короче, у меня такое предложение: раз так я не в тему появился, то ухожу до 7-го, решайте.
:lol:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #63 : Січня 03, 2016, 01:11:03 13:11 »
Зі. То мабуть доречно було б прибрати тоді деякі пункти з правил форуму. Бо якось некомільфо.

Змінюйте правила як хочете, я ніколи правила не писав і не буду. Цим займався Аскольд. Хай зараз Вія пише, я в це втручатися не буду, але так щоб форум залишався проукраїнським і не таким де йде дійсно полювання на відьом.


Треба ще парочку вєжлівих человєчков...?
Зі. Власне мені Ніякої "альтернативної думки" від кацапської наволочі  і даром не треба.І почуйте Данбас теж. Наслухався вже.

 :smiley24:

На этом обсуждение данного вопроса для меня закрыто.
По итогам оба троля в игноре чего и другим желаю. На модерацию надежды никакой.

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #64 : Січня 03, 2016, 01:11:53 13:11 »
Ти протест проти узурпації влади януковичем...

Это мы по кругу ходим - ведь об этом вчера говорили.

Вина В.Ф. Януковича в узурпации власти НЕ УСТАНОВЛЕНА в соответствии с Конституцией Украины. 

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2555
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #65 : Січня 03, 2016, 01:18:34 13:18 »
Ти протест проти узурпації влади януковичем...

Это мы по кругу ходим - ведь об этом вчера говорили.

Вина В.Ф. Януковича в узурпации власти НЕ УСТАНОВЛЕНА в соответствии с Конституцией Украины.

Та він просто тупий мудак. Його забанили так само як би я забанив зараз тебе.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #66 : Січня 03, 2016, 01:20:00 13:20 »
Ти протест проти узурпації влади януковичем...

Это мы по кругу ходим - ведь об этом вчера говорили.

Вина В.Ф. Януковича в узурпации власти НЕ УСТАНОВЛЕНА в соответствии с Конституцией Украины.
Так буває, протест проти узурпації влади є, а засідання суду немає.  :gigi:
Ну і, янукович сам визнав власну вину  :smilie7:, погодився на повернення до Конституції, що була проголосована у парламенті, та погодився на дострокові президентські. От як Саакашвілі у 2007 після розгону мітингу протесту  :smilie3:
Але Саакашвілі не втік, пішов на дострокові, а цей втік. Чи може його викрали?  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #67 : Січня 03, 2016, 01:49:42 13:49 »
Ти протест проти узурпації влади януковичем...

Это мы по кругу ходим - ведь об этом вчера говорили.

Вина В.Ф. Януковича в узурпации власти НЕ УСТАНОВЛЕНА в соответствии с Конституцией Украины.
Так буває, протест проти узурпації влади є, а засідання суду немає.  :gigi:
Ну і, янукович сам визнав власну вину  :smilie7:, погодився на повернення до Конституції, що була проголосована у парламенті, та погодився на дострокові президентські. От як Саакашвілі у 2007 після розгону мітингу протесту  :smilie3:
Але Саакашвілі не втік, пішов на дострокові, а цей втік. Чи може його викрали?  :gigi:
Звiсно, викрали.
Вкрадачi... висувать претензii - Ви нам негайно даете 3 млрд. дол. - ми вам... повертаемо Януковича.
I робить з ним - щозавгодно.
 :moskali:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #68 : Січня 03, 2016, 02:10:21 14:10 »
Коротше кажучи, куйня повна. Мабуть і цьому форуму скоро гаплик наступить, почали піднімати популярність методами узбецької правди.  :at

А от за таке я можу і глотку перегризти, ясно? Де ти бачиш методи узбецькоі правди, га?
Згідно іх методів я б мала зараз перебанити пів-форуму за кожне криве слово проти Пороха. А я цього робити не бажаю. То в чому ти мене винуватиш?

Та не нервуй так, сама відчуваєш, що я в десятку попав.  :smilie5:

На Узб П нагнали натовпи якоїсь бригадної голоти, якраз типу цих швондерів-васісуаліїв, які там все навкруги засрали. І їх якраз ніхто не банить, вони ж типу 'всьо па правілам форума' пишуть, як новоявлений чмошник васісуалій тут заявляє. А банять в основному тих, кому ця штабна голота надоїла і він про це прямо каже.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #69 : Січня 03, 2016, 02:17:27 14:17 »
В небо ти пальцем попав. Я не нервуюся. Баню рідко і неохоче, в основному за матюччя.
Тут вільний форум і цензури НЕ БУДЕ, зарубайте це собі на носі.
Робити з мене зондер-команду у вас не вийде, я розстрілами не займаюся. Тролі заважають - не ведіться. Хочете самі затролити - трольте. Ви вільні люди на вільному форумі і нехрен ридати, що на фупі репресій забагато, а тут недостатньо. Вчіться спілкуватися без няньок.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #70 : Січня 03, 2016, 02:51:25 14:51 »
Я оце подумала, що для повного щастя вам потрібна функція "Модерувати власну гілку" і будете собі банити незгідних донесхочу. Через тиждень вас би попустило.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #71 : Січня 03, 2016, 03:05:48 15:05 »
В небо ти пальцем попав. Я не нервуюся. Баню рідко і неохоче, в основному за матюччя.
Тут вільний форум і цензури НЕ БУДЕ, зарубайте це собі на носі.
Робити з мене зондер-команду у вас не вийде, я розстрілами не займаюся. Тролі заважають - не ведіться. Хочете самі затролити - трольте. Ви вільні люди на вільному форумі і нехрен ридати, що на фупі репресій забагато, а тут недостатньо. Вчіться спілкуватися без няньок.

 :fp2

Яка нафіг цензура, про що ти ?

Коли в твою хату лізуть якісь немиті та обригані кацапи, ти будеш припрошувати їх за стіл, чи просто даш підсрачника і відправиш нафіг ?

Тут саме така ситуація. 

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #72 : Січня 03, 2016, 03:07:57 15:07 »
Шільдера з вассісссукалієм.
Пишу у відкриту, бо їм не місце у пристойному товаристві. :smilie9:
Чому саме цих? А Рома не є ватним тролем?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #73 : Січня 03, 2016, 03:10:14 15:10 »
В небо ти пальцем попав. Я не нервуюся. Баню рідко і неохоче, в основному за матюччя.
Тут вільний форум і цензури НЕ БУДЕ, зарубайте це собі на носі.
Робити з мене зондер-команду у вас не вийде, я розстрілами не займаюся. Тролі заважають - не ведіться. Хочете самі затролити - трольте. Ви вільні люди на вільному форумі і нехрен ридати, що на фупі репресій забагато, а тут недостатньо. Вчіться спілкуватися без няньок.

 :fp2

Яка нафіг цензура, про що ти ?

Коли в твою хату лізуть якісь немиті та обригані кацапи, ти будеш припрошувати їх за стіл, чи просто даш підсрачника і відправиш нафіг ?

Тут саме така ситуація.

Наведи мені якісь докази, що вони немиті і обригані кацапи. Те, що з Донецьку дописують? Чи з Криму?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #74 : Січня 03, 2016, 03:18:45 15:18 »
Ти протест проти узурпації влади януковичем...

Это мы по кругу ходим - ведь об этом вчера говорили.

Вина В.Ф. Януковича в узурпации власти НЕ УСТАНОВЛЕНА в соответствии с Конституцией Украины.

Тобто те, що він поміняв Конституцію парламентської республіки на Конституцію президентської республіки- це або факт "неустановлений", або не взагалі не розглядається так конкретно Конституцією, як багато інших злочинів... Конституція - загальний документ, там визначаються поняття. Поняття "узурпації влади" є саме таки загальним поняттям. Абсолютно очевидно, що якщо чювак змінює конституцію, щоб нарізати собі більше повноважень, є узурпацією- згідно цих найбільш загальних та очевидних понять. І тільки ворогам України та людства зокрема- іппанутим на всю голову вато-кацапо-нацистам це не тільки не очевидно- їм очевидно щось протилежне

Дійсно, куди дивиться Вія, чому вона не банить таких зомбаків довічно

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #75 : Січня 03, 2016, 03:27:59 15:27 »
В небо ти пальцем попав. Я не нервуюся. Баню рідко і неохоче, в основному за матюччя.
Тут вільний форум і цензури НЕ БУДЕ, зарубайте це собі на носі.
Робити з мене зондер-команду у вас не вийде, я розстрілами не займаюся. Тролі заважають - не ведіться. Хочете самі затролити - трольте. Ви вільні люди на вільному форумі і нехрен ридати, що на фупі репресій забагато, а тут недостатньо. Вчіться спілкуватися без няньок.

 :fp2

Яка нафіг цензура, про що ти ?

Коли в твою хату лізуть якісь немиті та обригані кацапи, ти будеш припрошувати їх за стіл, чи просто даш підсрачника і відправиш нафіг ?

Тут саме така ситуація.

Наведи мені якісь докази, що вони немиті і обригані кацапи. Те, що з Донецьку дописують? Чи з Криму?

Так можна й дактилоскопію заперечити
"Наведіть мені якісь докази, що у двох різних людей не можуть бути однакові відбитки пальців...."
Можуть, але з імовірністю близькою до нуля

Якщо людина міркує як кацапський чи ватний нелюд, пише як кацапський чи ватний  нелюд, відчуває як кацапський чи ватний нелюд- то, очевидно, він і є кацапський чи ватний нелюд ...

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #76 : Січня 03, 2016, 03:40:17 15:40 »
Я не керуюся власними відчуттями, я керуюся правилами форуму. Дактилоскопію дописувачів не провожу, телепатією не володію.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #77 : Січня 03, 2016, 03:40:27 15:40 »
Чим тобі модерація не така? Рідко баню, не втручаюся у розборки? Вам до смаку диктатура і самодурство модера?
Які саме пункти правил - не такі, що прибрати і що додати?

І за це я поважаю даний форум.

Але в країні війна і дуже не подобається це, що певна толерастія є базою для ворога.
Кремлеботи вони можуть не оскорбляти Україну та українців, вони зараз працюють на налаштування народу на те, що у нас виходить найкраше - бунт...
Простий приклад від ГОМИка як то фраза на днях в стилі "Сейчас как раз самая что не есть русская зима, посмотрим какие ві счета за отопление получите"

Ситуація така, як то під час ВВ2 німецький бот пише на колонках британської газети, що то Черчіть поганий бо заставля народ годинами сидіти в сирих і не комфортних бомбосховищах, взагалі за народ не думає

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #78 : Січня 03, 2016, 03:42:49 15:42 »
Тому що наведені цитити є по темі дискусіі і висловлено лише протилежну точку зору. Не бачу нічого трагічного, поточна влада не є білою у пухнастою і дужже багато мутних і незрозумілих моментів і обставин. Якщо хтось називає речі своіми іменами, то це є гола правда, і це треба вітати, а не карати.
Винуватитт мене у любові до москалів безсенсово, ви ж це розумієте? :)

Там, за лінією фронту є інша точка зору - "Нікакой Украині небіла и нєд", її теж треба поважати?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #79 : Січня 03, 2016, 03:43:28 15:43 »
А можна обмежити кількість тем, що створюється протягом одного дня? От так зайдеш з ранку на форум глянути що є актуальним для українського народу  :smilie3: ... а бачиш дрібненьку таку котячу шкоду  :smilie8:
Кількість створених тем за шістсот днів - 4 тисячі. Шість та шість в періоді тем за день. І я б нічого проти не мала, але здебільшого котячі теми не збирають жодного допису інших учасників форуму. То не є цікавими ... формально.
Може хай істота якось стримується?
Ще і вихваляється скільки людей пішли з форуму через ту котячу шкоду  :smilie7:

+1

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #80 : Січня 03, 2016, 03:48:39 15:48 »
То есть Янукович не воровал ... Я правильно понял?
В соответствии со статьей 62 Конституции Украины Янукович считается невиновным, поскольку его вина в воровстве (измене, узурапации власти и т.п.) не установлена ни обычным судом, ни заочным судом.

"Ихтамнет"

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #81 : Січня 03, 2016, 03:51:02 15:51 »
Тому що наведені цитити є по темі дискусіі і висловлено лише протилежну точку зору. Не бачу нічого трагічного, поточна влада не є білою у пухнастою і дужже багато мутних і незрозумілих моментів і обставин. Якщо хтось називає речі своіми іменами, то це є гола правда, і це треба вітати, а не карати.
Винуватитт мене у любові до москалів безсенсово, ви ж це розумієте? :)

Там, за лінією фронту є інша точка зору - "Нікакой Украині небіла и нєд", її теж треба поважати?

За таку точку зору на форумі довічний бан. І тому москалі чудово про це знають і поводять сумирно і ввічливо. І це є правильно.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #82 : Січня 03, 2016, 03:54:42 15:54 »
Я не керуюся власними відчуттями, я керуюся правилами форуму. Дактилоскопію дописувачів не провожу, телепатією не володію.
Спробуй керуватись логікою. Це вороги не лише наші- це вороги всього людства

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #83 : Січня 03, 2016, 04:02:36 16:02 »
Там, за лінією фронту є інша точка зору - "Нікакой Украині небіла и нєд", її теж треба поважати?
За таку точку зору на форумі довічний бан. І тому москалі чудово про це знають і поводять сумирно і ввічливо. І це є правильно.

Інтернет, він здатний трохи обходити кордони.
Гадаєш якщо ворог в степах Приазов`я прийде в окоп до наших бійців, буде вести себе "сумирно і ввічливо" але в той час розповідати, що мови і України нема, що вина легитимича не доведена, що злочинну владу в Києві треба внести - він довго проживе?
А якщо проживе довго, скільки проблем він створить Україні і скільки, як наслідок, загине при цьому українців?..

Кроми прямої агітації, ворог збираї ше більш цінну інфу - статистику, а адміністрація залюбки дає її ворогу.
І не важливо чи то бот ГОМА, чи то псевдо патріот з ніком повязаним з кошачими, котрий в закликах зруйнування інститутів влади перший на цьому форумі

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #84 : Січня 03, 2016, 04:06:27 16:06 »
Там, за лінією фронту є інша точка зору - "Нікакой Украині небіла и нєд", її теж треба поважати?
За таку точку зору на форумі довічний бан. І тому москалі чудово про це знають і поводять сумирно і ввічливо. І це є правильно.

Інтернет, він здатний трохи обходити кордони.
Гадаєш якщо ворог в степах Приазов`я прийде в окоп до наших бійців, буде вести себе "сумирно і ввічливо" але в той час розповідати, що мови і України нема, що вина легитимича не доведена, що злочинну владу в Києві треба внести - він довго проживе?
А якщо проживе довго, скільки проблем він створить Україні і скільки, як наслідок, загине при цьому українців?..

Кроми прямої агітації, ворог збираї ше більш цінну інфу - статистику, а адміністрація залюбки дає її ворогу.
І не важливо чи то бот ГОМА, чи то псевдо патріот з ніком повязаним з кошачими, котрий в закликах зруйнування інститутів влади перший на цьому форумі

 :smiley24:

до того ж правила форуму чітко  вказують напрям українофобам , може адміну і модеру все ж таки почитати...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #85 : Січня 03, 2016, 04:15:19 16:15 »
Іронія ...
одеська єврейка смалила кацапню в хвоста і гриву
а свободівка і націоналістка  ...адвокатствує ?

Дива...та й годі.

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #86 : Січня 03, 2016, 04:17:35 16:17 »
Ти протест проти узурпації влади януковичем...

Это мы по кругу ходим - ведь об этом вчера говорили.

Вина В.Ф. Януковича в узурпации власти НЕ УСТАНОВЛЕНА в соответствии с Конституцией Украины.

Тобто те, що він поміняв Конституцію парламентської республіки на Конституцію президентської республіки- це або факт "неустановлений", або не взагалі не розглядається так конкретно Конституцією, як багато інших злочинів... Конституція - загальний документ, там визначаються поняття. Поняття "узурпації влади" є саме таки загальним поняттям. Абсолютно очевидно, що якщо чювак змінює конституцію, щоб нарізати собі більше повноважень, є узурпацією- згідно цих найбільш загальних та очевидних понять. І тільки ворогам України та людства зокрема- іппанутим на всю голову вато-кацапо-нацистам це не тільки не очевидно- їм очевидно щось протилежне

Дійсно, куди дивиться Вія, чому вона не банить таких зомбаків довічно

Ты Конституцию Украины хоть раз читал?

По моему, не читал, если не знаешь, что согласно Конституции Украины (статья 62) вина того или иного человека в преступлении может быть установлена ТОЛЬКО приговором суда.

В следующем месяце уже пойдёт третий год, как в отношении Януковича ведется следствие, но заочный суд по его делу всё не начинается и не начинается. 

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #87 : Січня 03, 2016, 04:21:58 16:21 »
прийде в окоп до наших бійців, буде ... розповідати, що ...  вина легитимича не доведена

А бойцы сами не знают, что Янукович до сих пор по Конституции Украины считается невиновным, коль его вина, действительно, не установлена приговором заочного суда?


Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #88 : Січня 03, 2016, 04:24:48 16:24 »
Если прежняя власть была такой коррумпированной, почему при новой власти дела против прежних руководителей разваливаются в судах (см. здесь)?

А що, вже суди це власть?

По секрету - есть ТРИ ветви власти. Законодательная, исполнительная и СУДЕБНАЯ.

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #89 : Січня 03, 2016, 04:28:46 16:28 »
Если прежняя власть была такой коррумпированной, почему при новой власти дела против прежних руководителей разваливаются в судах (см. здесь)?

А що, вже суди це власть?

По секрету - есть ТРИ ветви власти. Законодательная, исполнительная и СУДЕБНАЯ.

См. Википедию - Судова влада и Судова влада України