Автор Тема: Вія, прибери тролів з форуму.  (Прочитано 14511 раз)

0 Користувачів і 35 Гостей дивляться цю тему.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #150 : Січня 04, 2016, 12:06:27 12:06 »
Всоте - виробіть критеріі "кацапськоі мразоти" для дописувачів. Я не телепат.
Маркером для мене є мова - можу банити російськомовних. Маркером є ставлення до Украіни - за антиукраінські висловлювання баню.
Наразі пропонують банити за цитування Конституціі Украіни. Це - нормально?????

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #151 : Січня 04, 2016, 12:12:05 12:12 »
Всоте - виробіть критеріі "кацапськоі мразоти" для дописувачів. Я не телепат.
Маркером для мене є мова - можу банити російськомовних. Маркером є ставлення до Украіни - за антиукраінські висловлювання баню.
Наразі пропонують банити за цитування Конституціі Украіни. Це - нормально?????

Тобі купа форумчан каже про Шильдера і цього Васісуалія...що вони тролі.Другий взагалі признав що його скрізь банять.
Що ще треба ? Довідку від ФСБ?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #152 : Січня 04, 2016, 12:25:04 12:25 »
Голосувалку треба. Нік Шильдер троль, бо три рази процитував Конституцію. Цитати ось за цими посиланнями. Двадцять супчиків напоягають за це забанити. Я баню.
Механізм зрозумілий?
Заводьте гілки, збирайте цитати, збирайте голоси.

А потім почитаєте назбиране і хай вам самим за себе стане соромно. Ви ніяк не втямите, що правда, сказана навіть ворогами, не перестає бути правдою. Ось тому наш флрум і зветься Справжня Українська Правда. Саме тому я погодилася бути тут модератором.
Звиняйте за пафос.

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #153 : Січня 04, 2016, 12:26:01 12:26 »
Тобі купа форумчан каже про Шильдера і цього Васісуалія... що вони тролі... Що ще треба ?

Купа форумчан казала про ТС (Feral Cat), що вiн троль - дивись нижче.

Хоча щось надто вже від того Кота тхне антиукраїнським пропагандонством.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #154 : Січня 04, 2016, 12:45:55 12:45 »
Голосувалку треба. Нік Шильдер троль, бо три рази процитував Конституцію. Цитати ось за цими посиланнями. Двадцять супчиків напоягають за це забанити. Я баню.
Механізм зрозумілий?
Заводьте гілки, збирайте цитати, збирайте голоси.

А потім почитаєте назбиране і хай вам самим за себе стане соромно. Ви ніяк не втямите, що правда, сказана навіть ворогами, не перестає бути правдою. Ось тому наш флрум і зветься Справжня Українська Правда. Саме тому я погодилася бути тут модератором.
Звиняйте за пафос.


Вороги і правда речі несумісні ."Правда" від ворогів називається - пропаганда.
Зі. Ти у будь який момент можеш відмовитися від модерства...ніхто нікого не тримає силоміць.
« Останнє редагування: Січня 04, 2016, 12:50:04 12:50 від finli »

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #155 : Січня 04, 2016, 01:00:27 13:00 »
Вороги і правда речі несумісні ."Правда" від ворогів називається - пропаганда.

Якщо якийсь Wasisualiy скаже, що "сьогодні - 4 січня 2016 року", це  не буде правдою, а це буде пропагандою?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #156 : Січня 04, 2016, 01:07:07 13:07 »
От і чудово - заодно можете провести вибори нового модератора. Про результати повідомите Чупса.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #157 : Січня 04, 2016, 01:17:26 13:17 »
Шильдер, поки ти тут, відповісти на таке, тобто напиши якісь слова у відповідь  :smilie8: -
... Носиться зі статтею 62 Конституції, вірніше з номером статті. Надокучливо  :smilie3: повторює "янукович не винний, тому що суду не було. Але стаття 62 говорить про те, що людина не може бути покарана без доведення у суді її винуватості. От весь (!) текст статті 62.
Цитувати
Стаття 62. Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.

Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.

У разі скасування вироку суду як неправосудного держава відшкодовує матеріальну і моральну шкоду, завдану безпідставним засудженням.
Ця стаття не порушена, януковича не піддане "кримінальному покаранню". Він втік в іншу країну.
Схоже на те, що Шильдер пропонує заборонити називати януковича винуватим в узурпації влади. Але стаття 62 не забороняяє звинувачувати людину. На підставі доказів, звичайно. Якщо без доказів, то людина має хороші шанси у суді вимагати покарання за наклеп та виграти.
От модератор на форумі як тій суддя  :smilie7:, до якого звернулась людина ... не за захистом, а за здійсненням закону   :smilie8:
Ще раз, Шильдер докучливо  :gigi: троліть. Ну не може людина не розуміти про що мова у статті 62.

Ну і, Шильдеру говорять про узурпацію влади, а він переводить стрілку на корупцію. Протест був проти узурпації влади, а не проти корупції  :smilie7: З корупцією бореться "нинішня влада" (все ж таки Шильдер не втрачена душа, припинив писати "українське керівництво"  :smilie3:) на вимогу МВФ  :gigi:

Я до того, що існують факти, які не можна ігнорувати на політичному форумі. В правилах забороняється 
"Публікація завідомо неправдивої інформації .... пропагандистського характеру". Так, дискусія важлива і на форум більшість ходить саме за дискусією, але не про факти, не про події, що відбулися і завдали .. хай не всім ... багато болю.
Українці вибороли право вибирати, захистили своє конституційне право -
Цитувати
Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу.
Цитувати
Стаття 69. Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії.
Про що тут дискутувати з Шильдером, який докучливо (!) .... !!!!! останнім часом пише про статтю 62, яка з його слів забороняє звинувачувати януковича в узурпації влади?
Я не знаю, бан на один день доведе Шильдеру щось чи ні, але спробувати варто. А раптом  :gigi:

Ще раз, виключне тому, що в правилах забороняється докучливий тролінг, а також публікація завідомо неправдивої інформації .... пропагандистського характеру. Отаке.

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #158 : Січня 04, 2016, 01:18:31 13:18 »
От і чудово - заодно можете провести вибори нового модератора. Про результати повідомите Чупса.

А новий модератор заборонить цитувати Конституцію України та українські закони.

Як мовиться - "приїхали".

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #159 : Січня 04, 2016, 01:23:33 13:23 »
Голосувалку треба. Нік Шильдер троль, бо три рази процитував Конституцію. ...
Він "три рази" сказав що протесту проти узурпації влади не могло бути, тому що суду перед тим не було  :gigi:
Але мені вже пофіг будеш ти його банити чи ні. Пропоную з правил прибрати згадування тролінгу та пропаганди. Вільне спілкування так вільне спілкування. Дратує невідповідність, а якщо чесно заявити що обмежень ніяких немає, то нормально.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #160 : Січня 04, 2016, 01:25:46 13:25 »
От і чудово - заодно можете провести вибори нового модератора. Про результати повідомите Чупса.

А новий модератор заборонить цитувати Конституцію України та українські закони.

Як мовиться - "приїхали".
Шильдер, не йди на кулемет, напиши пару слів на мій до тебе допис, не будь тролем хоча б в цієї темі.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #161 : Січня 04, 2016, 01:29:27 13:29 »
Тобі купа форумчан каже про Шильдера і цього Васісуалія... що вони тролі... Що ще треба ?

Купа форумчан казала про ТС (Feral Cat), що вiн троль - дивись нижче.

Хоча щось надто вже від того Кота тхне антиукраїнським пропагандонством.
А я думала, що вони друзяки. А чому ж тоді дозволили котярі стільки народу з форуму прогнати?
... Можеш приєднатися до Монаха, Дюді, Астронавта і Вукера з Дрейк. ...

Offline Шильдер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1182
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #162 : Січня 04, 2016, 01:43:14 13:43 »
Він (Шильдер) "три рази" сказав що протесту проти узурпації влади не могло бути, тому що суду перед тим не було  :gigi:

Я сказав, що згідно з Конституцією України (ст. 62) Янукович досі вважається невинуватим у узурпації влади, бо його вина досі не була встановлена обвинувальним вироком суду.

Я не сказав, що "протесту проти узурпації влади не могло бути, тому що суду перед тим не було".

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #163 : Січня 04, 2016, 02:14:11 14:14 »
Він (Шильдер) "три рази" сказав що протесту проти узурпації влади не могло бути, тому що суду перед тим не було  :gigi:

Я сказав, що згідно з Конституцією України (ст. 62) Янукович досі вважається невинуватим у узурпації влади, бо його вина досі не була встановлена обвинувальним вироком суду.

Я не сказав, що "протесту проти узурпації влади не могло бути, тому що суду перед тим не було".
Згідно статті 62 янукович не може бути підданий кримінальному покаранню до рішення суду. Це все. Звинувачувати януковича можна. Без звинувачення не буває суду   :smilie3:
Що ти хочеш довести своїм посиланням на 62 статтю? Можеш сформулювати?
Склалось враження, що ти хочеш заборонити звинувачувати януковича до рішення суду. Це так?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #164 : Січня 04, 2016, 02:34:03 14:34 »
Я занести тролів в ігнор лист, форум дозволя такі маніпуляції?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #165 : Січня 04, 2016, 02:55:51 14:55 »
Я занести тролів в ігнор лист, форум дозволя такі маніпуляції?

профіль форуму---профіль користувача---ігнор лист

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #166 : Січня 04, 2016, 03:18:14 15:18 »
на мою думку Шильдер=Москвич77
нє?

Quo Vadis

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #167 : Січня 04, 2016, 04:31:36 16:31 »
на мою думку Шильдер=Москвич77
нє?
Це лише Модер чi Адмiн можуть перевiрити.
Москкич... -  все ж таки... хоч i вата ватная, а Конституцiю, особливо 62 ст. по 100500 раз не цитував.
Шильдер - той ще троляка, однак, крiм цiтування 62 ст. вiн нi чого не бачiть.
Скiльки йому не доводять, що по Коснт. Суди не судять - лише по Карному Кодексу - воно вперто цiтуе Основний Закон, який, на мою думку, ДЕКЛАРУЕ... основнi норми та Права гоомадян.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #168 : Січня 04, 2016, 05:26:07 17:26 »
Вія . Якщо треба когось кинути і натягнути, кацапська мразота і у вишиванку влізе...не те що Конституцію тулити у всі діри.

Як дитина...чесно слово

Пора б вже і зрозуміти, що на кацапських виродків демократія перестала поширюватися після певних подій.

Ти ніяк на одного  шанованого Вією діяча натякаєш.

Зараз ще тебе тут забанять.  :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #169 : Січня 04, 2016, 07:21:50 19:21 »
Що тут за паніка була ?  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #170 : Січня 04, 2016, 07:23:22 19:23 »
Що тут за паніка була ?  :smilie7:
Новий Рiк зустрiчали...
Шильдер мав бути Дiд Морозом...
Хто Снiгуронька... самi здогадайтеся.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #171 : Січня 04, 2016, 07:29:47 19:29 »
Що тут за паніка була ?  :smilie7:
Новий Рiк зустрiчали...
Шильдер мав бути Дiд Морозом...
Хто Снiгуронька... самi здогадайтеся.
 :smilie7:

Та швондер то куйня, це чисто запис звуку на якомусь електронному носії.

Тут ще якісь васісуалії полізли, а модер про законність і права людини чомусь почала вєщать.  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #172 : Січня 04, 2016, 07:33:45 19:33 »
Що тут за паніка була ?  :smilie7:
Новий Рiк зустрiчали...
Шильдер мав бути Дiд Морозом...
Хто Снiгуронька... самi здогадайтеся.
 :smilie7:

Та швондер то куйня, це чисто запис звуку на якомусь електронному носії.

Тут ще якісь васісуалії полізли, а модер про законність і права людини чомусь почала вєщать.  :weep:
Той самий Васисуалий?..
Мо, злякався, що його таки забанять.
Via, на мою думку, надто коректно вiдповiла...
Взагалi-то нема сенсу заходити на УКР. форум, якщо людина сповiдае ВАТНУ релiгiю...
Нi хто не проти, аби людина була на СУПi.
То, може, вона таки злякалася, що буде Чужой среди Своих?..
 :smilie7: 

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1220
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #173 : Січня 04, 2016, 08:12:45 20:12 »
Сцуко, от ви і мертвого дістанете. Я ще маю перевіряти, які ви релігіі сповідуєте, мо ще своі болти у Скайпі будете вивалювати для перевірочки, чи не обрізані бува?
Ще дзявкати будете, що я надто переймаюся правами человеков? То зараз зроблю по-москальські, десятків зо два ростріляю банами, а решта буде боятися і тихо сичати, вам такого дуже хочеться, як на ФУПі?
То я вам влаштую повний амбец, мало не здасться. Завжди казала, що дерьмократія - то облуда, бо загальна думка зводиться до безглуздого гавнякання, а обирають у владу покидьків.
Терор, тіко терор - і чим жорстокіший, тим усі сумирніші. Раби :(

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #174 : Січня 04, 2016, 08:16:25 20:16 »
Сцуко, от ви і мертвого дістанете. Я ще маю перевіряти, які ви релігіі сповідуєте, мо ще своі болти у Скайпі будете вивалювати для перевірочки, чи не обрізані бува?
Ще дзявкати будете, що я надто переймаюся правами человеков? То зараз зроблю по-москальські, десятків зо два ростріляю банами, а решта буде боятися і тихо сичати, вам такого дуже хочеться, як на ФУПі?
То я вам влаштую повний амбец, мало не здасться. Завжди казала, що дерьмократія - то облуда, бо загальна думка зводиться до безглуздого гавнякання, а обирають у владу покидьків.
Терор, тіко терор - і чим жорстокіший, тим усі сумирніші. Раби :(

О! нарешті згадала що - модер українського форуму, а не адвокат кацапів. :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34347
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #175 : Січня 04, 2016, 08:23:01 20:23 »
Сцуко, от ви і мертвого дістанете. Я ще маю перевіряти, які ви релігіі сповідуєте, мо ще своі болти у Скайпі будете вивалювати для перевірочки, чи не обрізані бува?
Ще дзявкати будете, що я надто переймаюся правами человеков? То зараз зроблю по-москальські, десятків зо два ростріляю банами, а решта буде боятися і тихо сичати, вам такого дуже хочеться, як на ФУПі?
То я вам влаштую повний амбец, мало не здасться. Завжди казала, що дерьмократія - то облуда, бо загальна думка зводиться до безглуздого гавнякання, а обирають у владу покидьків.
Терор, тіко терор - і чим жорстокіший, тим усі сумирніші. Раби :(

А якщо ще з розумом це все робити - ціни тобі не буде.  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #176 : Січня 04, 2016, 08:32:54 20:32 »
Сцуко, от ви і мертвого дістанете. Я ще маю перевіряти, які ви релігіі сповідуєте, мо ще своі болти у Скайпі будете вивалювати для перевірочки, чи не обрізані бува?
Ще дзявкати будете, що я надто переймаюся правами человеков? То зараз зроблю по-москальські, десятків зо два ростріляю банами, а решта буде боятися і тихо сичати, вам такого дуже хочеться, як на ФУПі?
То я вам влаштую повний амбец, мало не здасться. Завжди казала, що дерьмократія - то облуда, бо загальна думка зводиться до безглуздого гавнякання, а обирають у владу покидьків.
Терор, тіко терор - і чим жорстокіший, тим усі сумирніші. Раби :(

 :laugh:  :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #177 : Січня 04, 2016, 08:36:08 20:36 »
Сцуко, от ви і мертвого дістанете. Я ще маю перевіряти, які ви релігіі сповідуєте, мо ще своі болти у Скайпі будете вивалювати для перевірочки, чи не обрізані бува?
Ще дзявкати будете, що я надто переймаюся правами человеков? То зараз зроблю по-москальські, десятків зо два ростріляю банами, а решта буде боятися і тихо сичати, вам такого дуже хочеться, як на ФУПі?
То я вам влаштую повний амбец, мало не здасться. Завжди казала, що дерьмократія - то облуда, бо загальна думка зводиться до безглуздого гавнякання, а обирають у владу покидьків.
Терор, тіко терор - і чим жорстокіший, тим усі сумирніші. Раби :(

Ну я всего лишь хотел что б ты забанила двух тролей и не более, а не рассказывала нам что они несут свет неподвласной нашему скромному разумению истины

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #178 : Січня 04, 2016, 09:55:30 21:55 »
Ну я всего лишь хотел что б ты забанила двух тролей и не более, а не рассказывала нам что они несут свет неподвласной нашему скромному разумению истины

 И спалился с российским паспортом.  :gigi:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вія, прибери тролів з форуму.
« Reply #179 : Січня 04, 2016, 10:03:12 22:03 »
Заспокойтеся, любi друзi...
Все у нас чудово.
Просто... так сталося, що прибився Бiлий Ворон (Васисуалий), якого наша компанiя... не прийняла.
Он, Шильдер вже на Укр.мовi слово Конституцiя... почав писати.
Ще трохи часу й Гома буде по Укр. лабади.
Так, Гомчiку?..
Ти ж у нас  вумний, як Буратiно - добре знаеш, куди треба покласти 5 золотих, аби дерево виросло?
Всiм гарного вечора та настрою.
Не сварiться, бо Via... таки зробить всiм нам Веселе Рiздво...
 :smilie7: